forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 16:28:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660268 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Przecier z antonówek
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przecier z antonówek  (Przeczytany 50598 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #60 : 2008-10-03, 21:05:06 »

Cytuj
A ja mam ogromną ochotę na smietanę,ale jej w domu nie mam .Kupię jutro! 

Wroce do tego czego nie wkleilem....wie, ze ty moze sz sie domyslec......ale pomysl o innych!!!!! Shocked

A wracajac do tematu smietany...zdazylo mi sie to pare razy, ze smietana "wyparowala"!!!
Dzieki Bogu mam taki "kiosk" dobowy...zawsze moge dostac smietane. Piwa nie ma, wodki nie ma a smietana ...jest .....i to 38%

JAK GDZIES WCZESNIEJ PISALEM.......Jutro ide na "Daniela"...ekstremalnie 4 km. Jak mnie tu nie bedzie, tu na forum. okolo 15.00 ...to mnie "skremowali". Mam nadzieje, ze jeszcze jutro bede mogl krytykowac Adama 319's pseudo opymalna diete. A moze to mnie sie ak wydaje, ze pseudo. TRUDNO COS NA TEN TEMAT POWIEDZIEC........znawcy tematu sie nie wypowiadaja!!!!!
Ale coz "mota co chceta" jest chyba dobra zasada. Zaczne je tez stosowac. Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #61 : 2008-10-03, 21:10:41 »

...znawcy tematu sie nie wypowiadaja!!!!!



A jak myślisz ,dlaczego??? Ja wiem,....ale nie powiem  Cool Razz 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #62 : 2008-10-03, 21:15:51 »

Adampio! Tu chodzi o "wizerunek" ."adam319" mógłby nie mieć racji,ale i tak nikt tego głośno nie powie  Cool ,dlaczego??? może dlatego ,że tak "mondrze" cytuje?
"rzuca" cytatami na lewo i prawo,ale się nie zastanowi,czy dobrze "rzuca"  Cool No i ta jego "miła" "buźka"...któż mógłby sie jej "oprzeć" ,wszak " "dobroć" i "prawda" z niej emanują.
Dobrze,że nie złapałam się na ten "chwyt" ,czy tam... "wabik"  Cool....
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #63 : 2008-10-03, 22:12:27 »

Cytuj
A jak myślisz ,dlaczego??? Ja wiem,....ale nie powiem     

oj,oj, chyba juz powiedzialas!!!!! Shocked ponizej
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #64 : 2008-10-03, 22:13:53 »

Cytuj
A jak myślisz ,dlaczego??? Ja wiem,....ale nie powiem     

oj,oj, chyba juz powiedzialas!!!!! Shocked ponizej

Nie,nie wszystko  Cool Razz
"Czas rozwiąże kazdą zagadkę"   Cool Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #65 : 2008-10-03, 22:19:24 »

Niezly nam wyszedl przecier z tych P. Stachorskiej antlowek....
byly naczczo pestki, sok pomidorowy, zalano to wszystko szklanka wody, zrobiono z tego omleta i wrzucono albo wyrzucono na 25 metrowy, bo innego w Polscde nie ma ( no moze trzy 50 m) basen!!!!

i w ksiazc kucharskiej Pasquala napisano: polej to wszystko ketchupem i zmacznego
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #66 : 2008-10-03, 23:04:54 »

Teraz Cie zmartwie..................Nie bylem...............pierwszy raz od paru tygodni. .........Powod..........nasza dyskusja na forum.
A raczej moje przemyslania spowodowane Adama 319.....szklanka soku pomidorowego i szklanka wody!!!!!
Zawiodlem sie!!!!!
Wypilem szklanke soku......a jak wypilem szklanke wody nagle odeszla mi ochota na plywanie......moze za duzo wody Shocked
Niemnej jednak, utro ide dalej dzialac.

Ha! ha! ha!
Tak właśnie myśląłem, może to Tobie się chce pić, a nie pływać. Pływasz, by wchłaniać wodę przez skórę dostając skurczy.
Razz
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #67 : 2008-10-03, 23:59:22 »

 
Teraz Cie zmartwie..................Nie bylem...............pierwszy raz od paru tygodni. .........Powod..........nasza dyskusja na forum.
A raczej moje przemyslania spowodowane Adama 319.....szklanka soku pomidorowego i szklanka wody!!!!!
Zawiodlem sie!!!!!
Wypilem szklanke soku......a jak wypilem szklanke wody nagle odeszla mi ochota na plywanie......moze za duzo wody Shocked
Niemnej jednak, utro ide dalej dzialac.

Ha! ha! ha!
Tak właśnie myśląłem, może to Tobie się chce pić, a nie pływać. Pływasz, by wchłaniać wodę przez skórę dostając skurczy.
Razz
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #68 : 2008-10-04, 00:05:05 »

No już sam nie wiem, czy to pływanie to ma coś bardziej wspólnego z przecierem z antonówek czy z przedawkowaniem tłuszczów. Ale to już taka świecka tradycja, że temat wątku ma się nijak do postów.
Smile
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #69 : 2008-10-04, 04:52:24 »

adampio- jestem zodiakalna rybą, a wspołpracuje z zodiakalnym lwem.Spece od tych rzeczy mówili ,ze to b.złe połączenie.Mylili sie. Trwa to juz 35 lat-jest super.
Cieszę sie ,że wyrażasz zgodę i chęci do opracowywania potraw, ktore oczywiście z przyjemnością zamieszcze na swojej www.
"Optybeton" jestem od ośmiu lat, chociaż od dziecka lubiłem tłusto. Dzis jednak wiem, dlaczego niektóre rzeczy w swoim zyciu przeskakiwałem długimi szusami.Świetna sprawa z perspektywy czasu. Za tydzień- po grzybobraniu, wybieram sie na profesjonalną siłownie celem przypomnienia sobie lat młodości/ćwiczyłem/ i udowodnienia niektórym cherlakom jak wygląda i co wyprawia optymalny dziadek.
O właśnie, chciałem przy okazji pochwalić sie na jakiego to człowieka wyrasta moj wnuk. Urodził sie w piatym roku zywienia optymalnego córki/wszystko poszło tak jak w ksiazce pisze /. Odwiedził mnie przez moment z Irlandii.Ma juz ponad dwa lata.       Połozylem na tacy plaster tłustego boczku , plaster chudego boczku i kupiłem na ten cel wafelek princessa czy jakos tak. Wiecie co wybrał bez najmniejszego wachania...- plaster tłustego boczku.
Córka twierdzi ,ze zawsze tak robi- i to mnie cieszy najbardziej.

Adam- dawaj przepisy- uwieczniamy je- pozdro.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #70 : 2008-10-04, 10:17:47 »

No już sam nie wiem, czy to pływanie to ma coś bardziej wspólnego z przecierem z antonówek czy z przedawkowaniem tłuszczów. Ale to już taka świecka tradycja, że temat wątku ma się nijak do postów.
Smile

hehehe Przyganiał kocioł garnkowi .Sam" pedanciczku" zaczałeś tutaj radzić o piciu soku pomidorowego ,czy szklanki wody przed pływaniem  Cool i jakoś Ci "toto" nie przeszkadzało  Cool Razz  ,a teraz nagle zachciało Ci się "ustawiać" ?  Cool Czy gdyby "adampio" pomógł ten sok pomidorowy (co w/g mnie było totalna bzdurą,może sok pomidorowy jest dobry,ale dla Ciebie jak "leczysz" "kaca" po wódce),to też pisałbyś ,że pływanie ma się nijak z przecierem z antonówek?  Cool Raczej nie sądzę ... Cool
Tutaj jest taka "tradycja" że się zmienia myśl w sposób naturalny we wątkach,więc Ty musisz się dostosować ,a nie My do Ciebie  Cool 
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #71 : 2008-10-04, 11:48:32 »

adampio- jestem zodiakalna rybą, a wspołpracuje z zodiakalnym lwem.Spece od tych rzeczy mówili ,ze to b.złe połączenie.Mylili sie. Trwa to juz 35 lat-jest super.
Cieszę sie ,że wyrażasz zgodę i chęci do opracowywania potraw, ktore oczywiście z przyjemnością zamieszcze na swojej www.
 "Optybeton" jestem od ośmiu lat, chociaż od dziecka lubiłem tłusto. Dzis jednak wiem, dlaczego niektóre rzeczy w swoim zyciu przeskakiwałem długimi szusami.Świetna sprawa z perspektywy czasu. Za tydzień- po grzybobraniu, wybieram sie na profesjonalną siłownie celem przypomnienia sobie lat młodości/ćwiczyłem/ i udowodnienia niektórym cherlakom jak wygląda i co wyprawia optymalny dziadek.
O właśnie, chciałem przy okazji pochwalić sie na jakiego to człowieka wyrasta moj wnuk. Urodził sie w piatym roku zywienia optymalnego córki/wszystko poszło tak jak w ksiazce pisze /. Odwiedził mnie przez moment z Irlandii.Ma juz ponad dwa lata.       Połozylem na tacy plaster tłustego boczku , plaster chudego boczku i kupiłem na ten cel wafelek princessa czy jakos tak. Wiecie co wybrał bez najmniejszego wachania...- plaster tłustego boczku.
Córka twierdzi ,ze zawsze tak robi- i to mnie cieszy najbardziej.

Adam- dawaj przepisy- uwieczniamy je- pozdro.

Mnie sie udalo trafic zodiakowa "10-tke" ja Rak z zona Ryba i tez idzie dobrze. Na drugi rok srebrne gody. Ale koncze ten aspekt zeby mnuie znuwu pewien "GOSC" nie zrugal za trzymanie sie tematu postu.

Dzis robie Twoje terte i sprobuje zrodbic chociaz pare nalesnikow. Dam nac.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #72 : 2008-10-04, 11:49:53 »

Pływasz, by wchłaniać wodę przez skórę dostając skurczy.


W sumie ciekawe.Gdyby tak 24godz. być w wodzie i pływać.Przy tym nie wypić ani kropli,żadnego płynu(w tym wody z basenu  Cool,)to czy odwodnilibyśmy się w końcu, czy nie?  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #73 : 2008-10-04, 11:52:24 »



Mnie sie udalo trafic zodiakowa "10-tke" ja Rak z zona Ryba i tez idzie dobrze. Na drugi rok srebrne gody. Ale koncze ten aspekt zeby mnuie znuwu pewien "GOSC" nie zrugal za trzymanie sie tematu postu.
 

No co Ty Adam!Ten "gostek" to zwykły "bałaganiarz"(na to wychodzi,bo sam pisze w watkach nie na temat),który wymaga "porządku" od innych  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #74 : 2008-10-04, 12:00:31 »

Poza tym "adampio" ten gościu,no wiesz...ten "agent319" ,jemu zwyczajnie chce sie "żondzić" ustawiać,przestawiać-nie ma kim w realu,to tutaj to robi  Cool   
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #75 : 2008-10-04, 12:24:45 »

Poza tym "adampio" ten gościu,no wiesz...ten "agent319" ,jemu zwyczajnie chce sie "żondzić" ustawiać,przestawiać-nie ma kim w realu,to tutaj to robi  Cool   


No coz, musze sie napic wody i ide na basen. Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #76 : 2008-10-04, 16:36:29 »

No coz, musze sie napic wody i ide na basen. Very Happy

Skoro jest tak miło i przyjemnie, to napiszę o co poszło z tą wodą po soku pomidorowym. Wychłodziłeś sobie pewnie zimną wodą organizm i stąd niechęć do wchodzenia do chłodnej wody.

Może spróbuj delikatniej:
pół szklanki soku pomidorowego zalać do pełna wrzątkiem i wypić gorące.

Szacunek,
Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #77 : 2008-10-04, 16:42:16 »

Ale kończę ten aspekt żeby mnie znowu pewien "GOŚĆ" nie zrugał za trzymanie się tematu postu.
 

Przyjmij interpretację, że ja tylko tłumaczyłem siebie dlaczego piszę nie na temat, a nie próbowałem wpływać na Ciebie. Póki co z oczywistej przyczyny jakakolwiek dyscyplina na forum nie ma sensu.
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #78 : 2008-10-04, 17:53:35 »

Poza tym "adampio" ten gościu,no wiesz...ten "agent319" ,jemu zwyczajnie chce sie "żondzić" ustawiać,przestawiać-nie ma kim w realu,to tutaj to robi  Cool   


No coz, musze sie napic wody i ide na basen. Very Happy

Ja wróciłam z basenu ; 1.5 godz. pływania.Dziś o dziwo chciało mi się pić,toteż się napiłam wody min.gazowanej  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #79 : 2008-10-04, 18:13:05 »

Wychłodziłeś sobie pewnie zimną wodą organizm i stąd niechęć do wchodzenia do chłodnej wody.
Cool
Adampio,czy Ty pływasz w Morzu Północnym?Pytam ,bo tu jakiś "gostek" pisze,że wychłodziłeś zimną wodą organizm ...
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 18 zapytaniami.