forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 10:01:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660541 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przedawkowanie tłuszczu?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przedawkowanie tłuszczu?  (Przeczytany 117823 razy)
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #100 : 2008-10-05, 21:06:29 »

walka cię  podnieca , ech ...   Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #101 : 2008-10-05, 21:08:14 »

No, na to nie wpadłam  Cool
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #102 : 2008-10-05, 21:10:17 »

Tak czytam Edytę  i  sie zastanawiam o co tej kobiecie chodzi?  Nie wierzę że Edyta odżywia się optymalnie, optymalni są normalni.
Nie są agresywni.  Surprised

A cóż Ty byś mogła napisać?Wszak chyba "rotujesz" no nie? czy sie mylę?  Cool

Stosuję  DO 11-ty rok chyba prawidłowo. Wszystkie wyniki i waga w normie.
Wystarczy?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #103 : 2008-10-05, 21:13:29 »

Tak czytam Edytę  i  sie zastanawiam o co tej kobiecie chodzi?  Nie wierzę że Edyta odżywia się optymalnie, optymalni są normalni.
Nie są agresywni.  Surprised

A cóż Ty byś mogła napisać?Wszak chyba "rotujesz" no nie? czy sie mylę?  Cool

Stosuję  DO 11-ty rok chyba prawidłowo. Wszystkie wyniki i waga w normie.
Wystarczy?

Ja też nie narzekam ani na wyniki,ani na wagę,wprost przeciwnie-czuję się superowo-to o czymś świadczy?  Cool
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #104 : 2008-10-05, 21:18:24 »

o pełnym  zadowoleniu  z  siebie   Laughing Laughing Laughing
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #105 : 2008-10-05, 21:20:56 »

Podobno najważniejsze są proporce, więc policzyłem E:R  14:7  2:1.

Czyli mamy wynik Edyta kontra reszta Świata 2:1
Cool

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #106 : 2008-10-05, 21:29:39 »

Na DO zboża są zakazane,a Ty je jadłeś więc nie byłeś na DO  Cool i to dlatego łupało Cię w kręgosłupie ... Sad
Oczywiście  chodzi o ŻO, bo na ŻO czy DO te zboża są tak samo do spożycia zakazane, jak jabłka o których nie dawno pisałem  ... cytowałem. Shocked Very Happy
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #107 : 2008-10-05, 21:37:14 »

Przypomnę i zapytam - ze zbożami jest tak samo jak z nieszczęsnymi jabłkami? Cool Very Happy
Cytuj
To, że pańska żona zjada wieczorem  dwa jabłka nie jest błędem. W jabłkach jest od 8 do 12g węglowodanów w 100g. Jeśli zje ich 30 dkg, to wprowadzi do organizmu około 30g węglowodanów. Wystarczy ograniczyć  węglowodany  w 2 posiłkach w ciągu dnia do 20g, aby można bez szkody zjadać te 2 jabłka.
W pierwszym okresie żywienia optymalnego, dopóki organizm się do niego nie przystosuje, u niektórych ludzi zdarza się ochota, smak na pewne potrawy. Później ich nie ma. Gdy ktoś lubi, może zjadać te produkty, które mu smakują szczególnie. Musi tylko utrzymywać w diecie dobowej zalecaną  ilość węglowodanów. Nawet gdy zje  ich do 100g na dobę , żadnej szkody nie będzie. Po dłuższym czasie żywienia optymalnego jabłka stają się niesmaczne
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #108 : 2008-10-05, 21:48:01 »

No, dobra.... Very Happy
Cytuj
Przy żywieniu optymalnym  i utrzymaniu spożycia węglowodanów w granicach około 50g na dobę można spożywać wszystkie rodzaje węglowodanów. Dla organizmu nie ma to  większego znaczenia, natomiast dla naszej kieszeni owszem, ma, nawet dość duże.
Str85/ Tłuste życie
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #109 : 2008-10-05, 21:59:19 »

DO to DO,a ŻO to ŻO  Cool
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #110 : 2008-10-05, 22:06:40 »

DO to DO,a ŻO to ŻO Cool
Nie na temat odpowiedź. Very Happy Cool
Edyta ... to w końcu mogę zjeść tę kromkę chleba czy nie? –  Dla mnie wszystko jasne, oczywiście wiem że według lekarki .. zbożowe szkodzą w każdej ilości!
Chwała jej za to, na tym forum!
 Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #111 : 2008-10-05, 22:14:25 »


Edyta ... to w końcu mogę zjeść tę kromkę chleba czy nie?

A po co chleb??? Mnie nie ciągnie od dawna do chleba.Odżywiam się tak,aby nie jadać badziewi .
Nie wiem,jakich jesteś gabarytów,ale gdybyś zjadał z 10 żółtek dziennie pod różnymi postaciami ,to gwarantuje Ci,że takie coś jak chleb nie gościłby w Twoim domu-po prostu nie chce sie tego zjadać.A jak Ty masz ochotę na chleb,to może świadczyć o tym,że nie jadasz konkretnych posiłków  Cool
Moim dzieciom też chleba się nie chce,jak zjedzą porządne śniadanie ,a potem dobry obiad  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #112 : 2008-10-05, 22:18:18 »

Cytuj
Po dłuższym czasie żywienia optymalnego jabłka stają się niesmaczne


Na pewno wiesz dlaczego Zbybku. To samo powinno być ze zbozami,a jak komuś chce się te  "smieci" "wrzucać" w siebie,no to zweryfikowałabym to "swoje"  DO/ŻO  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #113 : 2008-10-05, 22:19:27 »

Literówka znów;powinno byc oczywiscie: "Zbynku" -sorki  Cool
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #114 : 2008-10-05, 23:08:26 »


Edyta ... to w końcu mogę zje¶ć tę kromkę chleba czy nie?

A po co chleb??? Mnie nie ci±gnie od dawna do chleba.Odżywiam się tak,aby nie jadać badziewi .
Nie wiem,jakich jeste¶ gabarytów,ale gdyby¶ zjadał z 10 żółtek dziennie pod różnymi postaciami ,to gwarantuje Ci,że takie co¶ jak chleb nie go¶ciłby w Twoim domu-po prostu nie chce sie tego zjadać.A jak Ty masz ochotę na chleb,to może ¶wiadczyć o tym,że nie jadasz konkretnych posiłków Cool
Moim dzieciom też chleba się nie chce,jak zjedz± porz±dne ¶niadanie ,a potem dobry obiad Cool
Mnie też nie ciągnie do chleba, ja pytałem czy według  zasad ŻO mógłbym ja lub ktoś inny tę kromkę  chleba  lub jabłka  zjeść uwzględniając w dobowym cyklu spożycia węglowodanów.
Bo  okazuje się że tak – można,  i że są osoby które pomimo zaleceń  ŻO, stosują zbożowe czy mleczne w diecie,  mają z tego powodu jakieś różne dolegliwości o których w swej praktyce lekarskiej wspomina lekarka. Jest tu niezbędna. I dlatego jako lekarz „rodzynek” tu na forum powinna podlegać szczególnej ochronie, tym bardziej że to jej autorytetu użył dr. J.Kwaśniewski w swej książce.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #115 : 2008-10-05, 23:22:14 »

są osoby które pomimo zaleceń  ŻO, stosują zbożowe czy mleczne w diecie,  mają z tego powodu jakieś różne dolegliwości o których w swej praktyce lekarskiej wspomina lekarka. Jest tu niezbędna. I dlatego jako lekarz „rodzynek” tu na forum powinna podlegać szczególnej ochronie, tym bardziej że to jej autorytetu użył dr. J.Kwaśniewski w swej książce.

Pogrubiony fragment jest nieco nieszczęśliwie sformułowany, można zrozumieć, że ŻO zabrania zbożowych, że wprowadza pojęcie mlecznych i ich też zabrania, a sam powyżej udowadniałeś, że tak nie jest.

Co do Lekarki to jest Ona oczywiście nieoceniona w przypadku gdy dieta nie pomaga i nie wiadomo co dalej robić, ŻO było pomyślane jak podstawa „zrób to sam”, ale ze wskazaniem, że 10% stosujących może, a wręcz powinno trafić na konsultacje do lekarza optymalnego by uniknąć groźby pogorszenia stanu zdrowia i porzucenia ŻO.
Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #116 : 2008-10-06, 00:02:36 »

...Przy żywieniu optymalnym  i utrzymaniu spożycia węglowodanów w granicach około 50g na dobę można spożywać wszystkie rodzaje węglowodanów...

Podobnie jak z alkoholem "mozna" ale czy tak "nalezy" bo to jest dobre, bo zdrowe?  Shocked Cool

Dla mnie slowo "mozna" oznacza, jedz jak jestes "planktonista" to nie cyjanek potasu
nie zabije Ciebie natychmiast!!!  Cool Razz


Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #117 : 2008-10-06, 00:08:13 »

są osoby które pomimo zaleceń  ŻO, stosują zbożowe czy mleczne w diecie,  mają z tego powodu jakieś różne dolegliwości o których w swej praktyce lekarskiej wspomina lekarka. Jest tu niezbędna. I dlatego jako lekarz „rodzynek” tu na forum powinna podlegać szczególnej ochronie, tym bardziej że to jej autorytetu użył dr. J.Kwaśniewski w swej książce.
Pogrubiony fragment jest nieco nieszczęśliwie sformułowany, można zrozumieć, że ŻO zabrania zbożowych, że wprowadza pojęcie mlecznych i ich też zabrania, a sam powyżej udowadniałeś, że tak nie jest.
Oczywiście że ŻO nie zabrania zbożowych czy mlecznych, tylko jak się okazuje, są też takie osoby,  co im one szkodzą w diecie.   Po wyeliminowaniu z  diety tych produktów, te osoby dostrzegają dobroczynny wpływ na swoje zdrowie. Właśnie w tym zakresie nieoceniona jest pomoc lekarki.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #118 : 2008-10-06, 00:12:15 »

Podobnie jak z alkoholem "mozna" ale czy tak "nalezy" bo to jest dobre, bo zdrowe?  Shocked Cool
Od myślenia nikt nas nie zwolni ! Confused Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #119 : 2008-10-06, 00:40:43 »

No, dobra.... Very Happy
Cytuj
Przy żywieniu optymalnym  i utrzymaniu spożycia węglowodanów w granicach około 50g na dobę można spożywać wszystkie rodzaje węglowodanów. Dla organizmu nie ma to  większego znaczenia, natomiast dla naszej kieszeni owszem, ma, nawet dość duże.
Str85/ Tłuste życie

No wlasnie!!! Znowu "mozna" nie znaczy "nalezy" bo tak jest "optymalnie"
to chyba jasne "jak slonce"  Cool Razz

Natomiast fenomenalny jest aspekt "finansowo-ekonomiczny"
i przestroga, ze w takim wypadku nalezy sie liczyc z "duzym" wydatkiem
czyli koniecznoscia pomocy ze strony lekarza optymalnego.  Cool Razz

Wyraznie jest podkreslone, ze to "bedzie kosztowalo"
i nie ma nic napisane o "bezplatnej opcji"  Razz Razz Razz


 
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.