forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 22:42:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660526 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przedawkowanie tłuszczu?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przedawkowanie tłuszczu?  (Przeczytany 117799 razy)
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #160 : 2008-10-06, 14:09:58 »

Nie bądź śmieszny,bo sam się pogrązasz.  Cool Piszesz bzdety,jakoby kromka chleba była jadalna (znając teraz Ciebie,to się tego wyprzesz  Laughing) ,a stoi jak byk napisane przez Admina,że jest niejadalna.Łyso Ci?  Very Happy
To jest forum „dr.kwasniewsk”  a nie admin. Cool
Edyta pisze:
Cytuj
A czy ja stoje nad kimś i zabraniam rotacji? No daj spokój  Laughing
Ja tylko piszę o tym,że sama wiedza dr. Jana Kwaśniewsiego w zupełności wystarczy ,aby zachować zdrowie.I to wszystko  Cool To Ty dopuszczasz się nadinterpretacji  Cool
Wracając do tej kajzerk czy zbożowych najlepiej odwołać się do autorytetu:
„Przy sprawnym przewodzie pokarmowym, a jest on najbardziej sprawny przy żywieniu optymalnym, gluten z pszenicy nie powoduje żadnych szkód i niewielkie ilości potraw z pszenicy ,limitowane ilością spożywanych na dobę węglowodanów mogą być bez obaw i konsekwencji spożywane.”
Rezygnując z kajzerki masz niesprawny przewód pokarmowy na ŻO? Shocked
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #161 : 2008-10-06, 14:14:44 »

Wnioski:
JK tępi pomysł jedzenia pieczywa, czy zbóż w ilości dietetycznie znaczącej, ale dopuszcza zjadanie jego małej ilości przy zachowaniu BTW.
JK wyraźnie nie zajmuje się „uczuleniami pokarmowymi” tylko proporcjami BTW w diecie.
Bardzo mi się to podoba! Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #162 : 2008-10-06, 14:23:47 »


Wracając do tej kajzerk czy zbożowych najlepiej odwołać się do autorytetu:


Tak racja  Very Happy Dlatego jak byk w książce stoi ;
Produkty niejadalne dla człowieka przy zywieniu optymalnym: chleb i pieczywo,ciasta ,kluski,potrawy mączne  Very Happy
To w takim układzie,co tu rotować,jak "toto" jest niejadalne?  Cool

Na DO nie jest jadalna żadna kromka chleba,bo DO jest dla chorych  Cool No chyba,że wiesz więcej niż Admin  Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #163 : 2008-10-06, 14:27:24 »


To jest forum „dr.kwasniewsk”  a nie admin. Cool


Ani też "rotacje mleczne i zbozowe" więc nie "wyskakuj" z rotacjami na przyszłość  Cool,a skup się na zaleceniach dr.Jana Kwaśniewskiego,bo to Jemu tutaj nalezy się chwała,a nie "lekarce" ,jak to Ty piszesz  Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #164 : 2008-10-06, 14:30:44 »

Wnioski:
JK tępi pomysł jedzenia pieczywa, czy zbóż w ilości dietetycznie znaczącej, ale dopuszcza zjadanie jego małej ilości przy zachowaniu BTW.
JK wyraźnie nie zajmuje się „uczuleniami pokarmowymi” tylko proporcjami BTW w diecie.
Bardzo mi się to podoba! Very Happy

Generalnie "dopuszczanie" jest jak najbardziej przyjemne  Shocked Cool Razz

Jednak "bardzo ryzykowne i niebezpieczne" co dobitnie widac
na przykladzie "praktycznego dopuszczania" u Lecha Walesy.  Cool Razz

To taki przyklad z "JELITY"  Razz Razz Razz
a z "planktoniku" to chyba nie musze wymieniac tych dwoch osobnikow
co "uwielbiajom zrub to sam za darmoche"  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #165 : 2008-10-06, 14:43:39 »

Zbynek postępuje nieroztropnie,to samo "adam319" ze swoją interpretacją .Nowi Uzytkownicy czytając ich teksty,cytaty wyrwane z kontekstu mogliby je wziąść jako przyzwolenie do jedzenia chlebka na DO,a to jest absolutnym błedem,bo chlebek nie jest jadalny na DO nawet w najmniejszych ilościach!  Cool
To skandal,ze tak można pisać! Mam nadzieje ,ze jak przyjedzie Admin,to sprostuje ich posty i napisze wprost,ze chleb na DO jest niejadalny!  Cool Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #166 : 2008-10-06, 14:46:09 »



Oczywiscie mozna rowniez "za darmoche" czlapac "samopas bez renki"
i uskuteczniac "zrob to sam" z "kromeczkom chlibka" w drugiej "rence"  Razz Razz Razz



Ja mam takie wrażenie,jakby ktoś tutaj pisał posty z  "kromeczkom chlipka" w rączne,albo nawet z "butelkom pifka"   Cool Razz
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #167 : 2008-10-06, 14:47:39 »

...Pod wpływem bezpłatnych konsultacji z zaprzyjaźnionym lekarzem optymalnym Maciejem Garbieniem...

Monika, jak spotkasz Macieja, to przekaz "goronce pozdrowienia"
od grizzly z forum.  Cool Razz



Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #168 : 2008-10-06, 14:50:07 »

Wnioski:
JK tępi pomysł jedzenia pieczywa, czy zbóż w ilości dietetycznie znaczącej, ale dopuszcza zjadanie jego małej ilości przy zachowaniu BTW.
JK wyraźnie nie zajmuje się „uczuleniami pokarmowymi” tylko proporcjami BTW w diecie.
Bardzo mi się to podoba! Very Happy

A mnie nie  Cool Bo to interpretacja człowieka,ktory czerpie węglowodany z "butelki pifka" .  Cool Razz
Na DO chlebek jest niejadalny  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #169 : 2008-10-06, 15:04:56 »


To jest forum „dr.kwasniewsk”  a nie admin. Cool


Tak.Ale Admin jest moderatorem,kieruje Forum ,a przede wszystkim jest synem dr.Kwasniewskiego i czerpie info ze źródła,także wie więcej niż Ty  Cool
Cytuj

I dla ścisłości "chleb" - to każda postać, każdego ziarna zbożowego wybełtana tylko z wodą, drożdżami i uzdatniaczami, niezależnie od ilości węglowodanów i zawsze szkodliwy dla osoby stosującej zalecenia JK.


I w sumie,czytając wszystkie Twoje posty,gdybys był lekarzem optymalnym,to nigdy bym do Ciebie nie poszła ,nie powierzyłabym nigdy Tobie swojego zdrowia  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #170 : 2008-10-06, 15:09:16 »

Wątek: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3120.0

***** początek cytatu *****
(...) ja akurat DO nie stosuje osobiście. Ja jestem na diecie z przewagą białka nad tłuszczami i węglowodanami.
(...)
Pozdrawiam.
Edyta.
***** koniec cytatu *****
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #171 : 2008-10-06, 15:10:05 »

cd. do Zbynka.
dlatego,ze Ty właśnie w ten sposób interpretujesz zalecenia dr.JKwaśniewskiego;


... ja pytałem czy według  zasad ŻO mógłbym ja lub ktoś inny tę kromkę  chleba  lub jabłka  zjeść uwzględniając w dobowym cyklu spożycia węglowodanów.
Bo  okazuje się że tak – można,
...
Cytuj
i że są osoby które pomimo zaleceń  ŻO, stosują zbożowe czy mleczne w diecie,

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #172 : 2008-10-06, 15:15:05 »

Wątek: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3120.0

***** początek cytatu *****
(...) ja akurat DO nie stosuje osobiście. Ja jestem na diecie z przewagą białka nad tłuszczami i węglowodanami.
(...)
Pozdrawiam.
Edyta.
***** koniec cytatu *****


Mylisz się i atakujesz mnie bezpodstawnie.Nie jestem na diecie z przewagą białka,to było grubo ponad rok temu i jest nie aktualne,z resztą pisałam wtedy do Toana i pisałam Jemu ile zjadam żółtek i miesa i On napisał,że nie jest to dużo.Pamiętam to jak dziś  Cool
Więc Twoje ataczki na mnie i moje odzywianie ,to jak rzucanie kulą w płot  Cool
Z resztą znając Twoje zdanie na temat tego ,że chlebek jest jadalny na DO,to faktycznie 3-4 żółtka i kawałek mięsa ,to może i faktycznie dla Ciebie to dieta z przewagą białka  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #173 : 2008-10-06, 15:21:53 »

Wątek: [b]Dieta Edyty

Poza tym jesteś niekonsekwentny  Laughing Gdzie się podziała ta złota mysl,po twoim zdjątkiem ?  Laughing 

Tobie też nie powierzyłabym swojego zdrowia,kiepściutko ci idzie interpretowanie tekstów dr.Jana Kwasniewskiego  Laughing 
Nie miej czasem kiedyś do Niego żalu,ze DO nie leczy,bo On nigdzie nie pisze,aby czerpać węglowodany z piwska  Shocked Very Happy Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #174 : 2008-10-06, 15:35:59 »


Martwi mnie fakt, że w ramach "Europejskiego..." - wyjazdu do Hiszpani zostawię Was na trzy tygodnie bez "opieki". Ale po powrocie obiecuję, że opiszę wszystko w miesięczniku "OPTYMALNI" ze szczegółami... jeśli "cenzura"  Wink puści. Hodowlę, chów, serowarstwo, pszczelarstwo... znam od potrzewki, ale tłoczenie oliwy i winiarstwo - będzie dla mnie nowością!

Ciekawe,czy opisze,jak to "adam319" i "zbynek" piszą,że na DO jest jadalny "chlebek"  Laughing -tego chyba najmniej się spodziewa  Laughing
No bo jak można przebywać kilka lat na Forum,stosować DO i twierdzić,że chlebek jest jadalny,no jak???    Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #175 : 2008-10-06, 15:55:50 »

Podobno najważniejsze są proporce, więc policzyłem E:R  14:7  2:1.

Czyli mamy wynik Edyta kontra reszta Świata 2:1
Cool

Pewnie zbliża się pełnia księżyca, wynik jest coraz lepszy: E:R 10:3   1:3,33
Cool


[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #176 : 2008-10-06, 16:08:31 »

On nigdzie nie pisze,aby czerpać węglowodany z piwska  Shocked Very Happy Razz
______________
Cytuj
Ile piwa dziennie można wypić bez szkody dla zdrowia?
Ilość alkoholu zawarta w jednej półlitrowej butelce piwa jest nawet korzystna dla zdrowia. Można wypić jednorazowo, ale lepiej w 2 lub w 3 dawkach  ( po szklaneczce ) w czasie posiłku lub po nim.
Str.278/Tłuste życie/
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #177 : 2008-10-06, 16:23:00 »

Str.278/Tłuste życie/

no i co chcesz udowodnić? Mam teraz szukać kolejnej wypowiedzi JK, gdzie pisze, że szklanka piwa raz na jakiś czas jest o'k byle nie stało sie to regułą? Otóż nie - nie zrobie tego bo nie ma takiej potrzeby  Confused Każdy średnio myślący człowiek może poczytać sobie książki lub wejść na http://www.dr-kwasniewski.pl/ i czerpać z tych źródeł do woli. Proszę tylko nie insynuować, że JK zaleca piwo jako uzupełnienie weglowodanów bo tak nie jest.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #178 : 2008-10-06, 16:29:06 »

Str.278/Tłuste życie/

Proszę tylko nie insynuować, że JK zaleca piwo jako uzupełnienie weglowodanów bo tak nie jest.
Mnie nie interesują Twoje interpretacje - pisze jak "byk' - Ile piwa dziennie można wypić bez szkody dla zdrowia?
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #179 : 2008-10-06, 16:41:39 »

Cytuj
Picie codziennie i to ponad 0,5 litra piwa staje się dla człowieka szkodliwe
Teraz lepiej?
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.