forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 00:10:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przedawkowanie tłuszczu?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przedawkowanie tłuszczu?  (Przeczytany 117776 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #200 : 2008-10-06, 19:22:14 »

bo to Jemu tutaj nalezy się chwała,a nie "lekarce" ,jak to Ty piszesz  Cool

Mnie też.
Podjęłam trud przekazania swojej wiedzy.
Umniejszasz wielu ludziom.

Więc jedno piwo na tydzień wypite w ciągu jednego dnia najlepiej w kilku porcjach jest OK. (dla nieuczulonych), natomiast szklanka piwa dziennie, codziennie po obiedzie o tej samej porze zakrawa na patologię.
Takie jest moje zdanie myślę, że do przełknięcia dla większości.

Mnie się podoba.

zycie ma byc przyjemnoscia i jedzenie/picie tez.

Wężykiem  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #201 : 2008-10-06, 19:57:29 »

...bo to Jemu tutaj nalezy się chwała,a nie "lekarce" ,jak to Ty piszesz  Cool...

Eeeeeee tam chwala!!! Czy nie lepsza $Kasa$ ???  Cool Razz

PS
Chwala "tysz by siem przydala"  Razz Razz Razz

Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #202 : 2008-10-06, 21:03:41 »


Wracając do tej kajzerk czy zbożowych najlepiej odwołać się do autorytetu:


Tak racja  Very Happy Dlatego jak byk w książce stoi ;
Produkty niejadalne dla człowieka przy zywieniu optymalnym: chleb i pieczywo,ciasta ,kluski,potrawy mączne  Very Happy
To w takim układzie,co tu rotować,jak "toto" jest niejadalne?  Cool

Na DO nie jest jadalna żadna kromka chleba,bo DO jest dla chorych  Cool No chyba,że wiesz więcej niż Admin  Laughing

________________

Cytuj
Pieczywo występuje w diecie optymalnej w minimalnych ilościach, np. w postaci bułki tartej używanej do panierowania kotletów i wysypywania form do pieczenia.
Można też cienkie plasterki bułki ( np. krojąc  kajzerkę w cienkie poprzeczne kromki ) usmażyć na maśle, potem patelnię odstawić i trochę odczekać, aż kromka wciągnie całe stopione masło. Jedna taka kromka do śniadania raz na jakiś czas jest do przyjęcia jako składnik węglowodanowy.
Str.42/ Żywienie optymalne
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #203 : 2008-10-08, 13:48:25 »

No bo jak można przebywać kilka lat na Forum,stosować DO i twierdzić,że chlebek jest jadalny,no jak???    Cool

Wg mnie gluten i zbożowe bezglutenowe są jadalne tylko co jakiś czas (interawły co 3-7 dni lub RZADZIEJ; dla całkiem chorych - RZADZIEJ.
Dla dzieci zbożowe bezglutenowe są przyjaźniejsze niż dla dorosłych (dzieci nie są jeszcze tak uszkodzone Very Happy !).
Wg dra JK można conieco tego domieszać szczególnie w ŻO (nie DO) - nie podaje tylko jak sprawdzić czy już organizm ma dość.
Metoda na sprawdzenie - wyciągnąć grupę do rotacji.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #204 : 2008-10-09, 00:42:15 »

to powazne Forum, sp.....aj".

Jak tego dokonałaś? Smile
Jesteś też Toanem, innym administratorem, hackerem czy dobrą wróżką?
Mam też wiedzę o innych faktach, stąd też podejrzewam, że nie jest to „zwykły zbieg okoliczności.”

Zaprzeczysz to przypiszę to opiece innych potężnych duchów opiekuńczych.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Cool
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #205 : 2008-10-09, 00:55:27 »

Adam
"Dzien chwalimy po zachodzie slonca, a meza po smierci."

Niezaleznie od wszystkiego, zycze Edycie przejscia na diete optymalna a reszta wyprostuje sie sama.

Pozdrawiam
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #206 : 2008-10-09, 01:15:55 »

Nikt tu Edycie nic złego nie życzy, wszyscy po jakimś czasie będziemy szczęśliwi kiedy powróci z nieco bardziej niż nieco bardziej wyważonymi postami.

Że tak bez legitymacji pozwolę sobie przemówić w imieniu większości.
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #207 : 2008-10-10, 18:50:50 »

Witam,witam i o zdrowie pytam  Smile Wiem,że ciężko i smutno Wam było beze mnie,dlatego jak tylko wróciłam "do dom" ,to i Was zaszczycę  swoją obecnością ,a co? Wam też nalezy się jakaś przyjemność  Cool

Wracając do pozostawionego przeze mnie tematu.Otóż Jan Kwasniewski pisze w Dieta Optymalna Dieta Idealna ;
"(...)Pieczywo zawiera jednakże duże ilości taniny i tzw. inhibitorów enzymów proteolitycznych,które blokują wchłanianie wapnia,żelaza i białka w przewodzie pokarmowym, dlatego na pytanie ,czy chleb jest zdrowy-odpowiedź zawsze musi być przecząca...(...)"

Zatem nie sądze,zeby dr.Jan Kwaśniewski zalecał chorym czerpanie węglowodanów własnie z chlebka,skoro uwaza go za niezdrowy.Owszem napisał,że można,bo przecież nad nikim nie będzie stał z batem i pilnował ,żeby ten ,czy tamten "koziołek matołek" nie zjadł "pajdki papu" . Kto chce ten jada,a komu zalezy na zdrowiu ten nie jada-taka prawda.
Cieszę się ,ze Blackend(myśląca osoba) zabrał glos w temacie-myśłałam o tym i proszę  Smile stało się  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #208 : 2008-10-10, 18:57:05 »

bo to Jemu tutaj nalezy się chwała,a nie "lekarce" ,jak to Ty piszesz  Cool

Mnie też.


Chciałabym zawołać "chwała ci",ale poglądy religijne mi nie pozwalają  Sad  Mr. Green 
PS.Chwała nalezy się tylko BOGU, nie Tobie,ani nikomu innemu,a Ty nie "grzeszysz" widzę skromnoscią, szkoda, bo to "cnota" ....  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #209 : 2008-10-10, 20:51:38 »

Cytuj
Picie codziennie i to ponad 0,5 litra piwa staje się dla człowieka szkodliwe
Teraz lepiej?


Wężykiem "adam319" ,wężykiem  Cool  ,a jak dodać,jeszcze tą wódke,to mamy masakre  Cool
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #210 : 2008-10-10, 21:51:48 »

PS.Chwała nalezy się tylko BOGU, nie Tobie,ani nikomu innemu,a Ty nie "grzeszysz" widzę skromnoscią, szkoda, bo to "cnota" ....  Cool
A Biblii (która jednak ma dla Ciebie znaczenie) pisze conajmniej 3 x że CZŁOWIEK JEST BOGIEM.
Czyli Biblia też be  Very Happy?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #211 : 2008-10-10, 21:54:14 »

PS.Chwała nalezy się tylko BOGU, nie Tobie,ani nikomu innemu,a Ty nie "grzeszysz" widzę skromnoscią, szkoda, bo to "cnota" ....  Cool
A Biblii (która jednak ma dla Ciebie znaczenie) pisze conajmniej 3 x że CZŁOWIEK JEST BOGIEM.
Czyli Biblia też be  Very Happy?

Muszę pisać o swoich poglądach religijnych?  Napiszę tylko tyle,że dla mnie jest tylko jeden Bóg  Cool
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #212 : 2008-10-10, 22:25:28 »

... i nie występuje On pod żadną postacią w człowieku  Cool Smile.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #213 : 2008-10-10, 22:35:06 »

Poglądy religijne,to delikatna sprawa i nie wiem,czy warto o nich dyskutować(na dzień dzisiejszy nie chcę).Ze swojej strony napiszę tyle ,że przestały mnie draznić cudze poglady ,wczesniej bywało ,ze mnie drażniły.
Dzis wiem,że moje poglądy mogą być równie "prawdziwe" ,jak i innych,dlatego nikogo nie "wysyłam" ani do "nieba" ,ani do "piekła" -tak jest dobrze  Cool   
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #214 : 2014-12-09, 10:14:26 »

Poglądy religijne,to delikatna sprawa i nie wiem,czy warto o nich dyskutować(na dzień dzisiejszy nie chcę).Ze swojej strony napiszę tyle ,że przestały mnie draznić cudze poglady ,wczesniej bywało ,ze mnie drażniły.
Dzis wiem,że moje poglądy mogą być równie "prawdziwe" ,jak i innych,dlatego nikogo nie "wysyłam" ani do "nieba" ,ani do "piekła" -tak jest dobrze  Cool   


A przecież nie jedna mądra głowa przekazała wiadomość, że nie ma już gorszej rzeczy dla ludzi nad dyskusje o poglądach i to lata temu, a nie jesienią w 2008. Wink Laughing

Dot. patologicznego przedawkowywania tłuszczu zwierzęcego. ;D
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #215 : 2014-12-10, 15:48:26 »

Witam,witam i o zdrowie pytam  Smile Wiem,że ciężko i smutno Wam było beze mnie,dlatego jak tylko wróciłam "do dom" ,to i Was zaszczycę  swoją obecnością ,a co? Wam też nalezy się jakaś przyjemność  Cool

Wracając do pozostawionego przeze mnie tematu.Otóż Jan Kwasniewski pisze w Dieta Optymalna Dieta Idealna ;
"(...)Pieczywo zawiera jednakże duże ilości taniny i tzw. inhibitorów enzymów proteolitycznych,które blokują wchłanianie wapnia,żelaza i białka w przewodzie pokarmowym, dlatego na pytanie ,czy chleb jest zdrowy-odpowiedź zawsze musi być przecząca...(...)"

Zatem nie sądze,zeby dr.Jan Kwaśniewski zalecał chorym czerpanie węglowodanów własnie z chlebka,skoro uwaza go za niezdrowy.Owszem napisał,że można,bo przecież nad nikim nie będzie stał z batem i pilnował ,żeby ten ,czy tamten "koziołek matołek" nie zjadł "pajdki papu" . Kto chce ten jada,a komu zalezy na zdrowiu ten nie jada-taka prawda.
Cieszę się ,ze Blackend(myśląca osoba) zabrał glos w temacie-myśłałam o tym i proszę  Smile stało się  Smile

 Laughing
Black- zacny troll'u. Jest wzmianka, o Tobie. Laughing*
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #216 : 2014-12-10, 16:14:31 »

w jednym malym piwie 33 cl jest 12 ml czystego spirytusu, co odpowiada okolo 2cl wodki 40 %. Ostatnie badania przeprowadzone na okolo 56 000 "chlopow" wykazaly, ze po 2 kieliszkach wodki czyli  4 cl, czyli 24 ml czystego spirytusu, czyli po dwoch piwach......czyli tzrecie piwo powinno wedlog tych badan byc szkodliwe dla organizmu.

ALE CWICZENIE CZYNI MISTRZEM  Very Happy

To u Dunów takie rewelacje? Laughing* ...  Laughing Laughing Laughing*  Kto zapomniał dopisać ... "w jednym malym bezalkoholowym piwie  33cl..."? Gdyż 12ml spirytusu upycha się w owe 33cl przy 3,6 punktach procentowych stężenia, a w kraju permanentnych pijaków i alkoholików już 4,8 punktów to szczyny. O!
Ile w 33 cl mieści się ml? Proszę Was. Sad Tyle?
http://www.convertunits.com/from/cL/to/ml
Małe piwo! Dlatego ignorujecie tego zduniałego już nieźle troll'a la la la. Laughing Wink

Cytuj
Picie codziennie i to ponad 0,5 litra piwa staje się dla człowieka szkodliwe
Teraz lepiej?


nIE LEPIEJ TO JEST SIE NAPIC 375 ML CZERONEGO WINA BORDEAUX...TEZ POTWIERDZONE NATYCH SAMYCH BADANIACH

Nio, nio. Nie piszemy wino Bordeaux, gdy myśli zalane są przefermentowanym nieco sokiem. Wink Laughing emem Laughing*
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #217 : 2014-12-10, 16:36:12 »

Próbuję od dwóch dni przedawkować tłuszcz, bezskutecznie jak na razie Very Happy
Właśnie pyrkoli mi tłusty boczek z buraczkami.
Buraczki są po to, by chlebkiem patelachy nie zadrapać  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #218 : 2014-12-10, 16:58:12 »

Jak dostaniesz z tego przedawkowania hiperwitaminozy od A do Ź i mydlanej kupy, to będziesz dopiero żałował!  Shocked  Wink Mr. Green
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #219 : 2014-12-10, 17:04:48 »

Jak dostaniesz z tego przedawkowania hiperwitaminozy od A do Ź i mydlanej kupy, to będziesz dopiero żałował!  Shocked  Wink Mr. Green
Jak bezobjawowe, to co mi tam? Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.