forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 16:56:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660505 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przedawkowanie tłuszczu?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przedawkowanie tłuszczu?  (Przeczytany 117783 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #60 : 2008-10-04, 14:49:34 »

...Ale musisz zauważyc że dr. Kwaśniewwski tez pisze ,że chorzy,ciężko pracujący(duży wysiłek)mogą zwiekszyc B ale nigdzie nie okresla do jakiej wielkości...

Jurek, Bingo Cool Razz Chyba napisales to "na tlenie"  Razz Razz Razz

BTW Pan Doktor Kwasniewski nie po to "wychowuje" lekarzy optymalnych
aby chorzy i ciezko pracujacy(z litosci nie nazwe mlotkowi) Razz mieli sobie
"za darmoche" eksperimenty metaboliczne uskuteczniac. Shocked Shocked Shocked Cool Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #61 : 2008-10-05, 13:42:54 »

Jestem ciekawa dlaczego "lakarka" nie "zabrała głosu" w temacie "B+T=200" ,chyba,że mnie coś ominęło...
Wszak pełni na tym Forum znacząca rolę ,jest tutaj kilku Uzytkowników,którze pieja z zachwytu nad kazdym napisanym jej postem.
W tutaj "cicho sza" -czyzby znów unikała konkretnych odpowiedzi?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #62 : 2008-10-05, 14:13:56 »

Jestem ciekawa dlaczego "lakarka" nie "zabrała głosu" w temacie "B+T=200"

A moze nie chce na darmoche udzielać swoich porad?Moze nie jest do końca taką altruistką?
W kazdym razie musi być jakaś przyczyna... Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #63 : 2008-10-05, 15:38:47 »

ja wiem dlaczego lekarka nie na kazdy temat zabiera głos!.....bo Ona nie musi pisać wszystkiego co wie...ale w przeciwieństwie do wielu Ona wie co pisze!
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #64 : 2008-10-05, 15:49:23 »

...A moze nie chce na darmoche udzielać swoich porad?Moze nie jest do końca taką altruistką?
W kazdym razie musi być jakaś przyczyna... Cool...

Edyta czy naprawde kiedykolwiek przypuszczalas, ze Lekarze to altruisci???  Razz Razz Razz

Ta "darmocha" z pewnoscia budzi u "poszczegolnych forumowiczow" mieszane uczucia
od zachwytow po wscieklosc!!!  Cool Razz

Ktos kto czyta posty, bez trudu rozszyfruje te dwa skrajne "obozy"  Razz Razz Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #65 : 2008-10-05, 15:54:43 »

...ja wiem dlaczego lekarka nie na kazdy temat zabiera głos!...

Eeeeee tam, zeby to wiedziec to musial bys, byc Lekarka Razz Razz Razz

 
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #66 : 2008-10-05, 15:59:10 »

moje dobowe BTW:
B:60-70  T: 180 - 220  W: 50-60
Zadowalajece?

Wręcz doskonałe, białko dopasowane do wzrostu, tłuszczu 3 razy więcej niż białka.

Można też na to spojrzeć tak:

B:66 T:133  B+T=200  B:T  1:2
Extra 66gT na codzienny sport wyczynowy,

Z tego punktu widzenia jesteś przebiałkowany na diecie odchudzającej B:T 1:2
Ale spór toczy się o 16g białka czyli ilość nieuchwytną, wiele zależy jaki procent pożywienia wchłaniasz z przewodu pokarmowego i jakie białko jadasz (białka z białka jaja oraz białko jarzynowe na dzień dobry możesz sobie odliczyć.
Smile

Czujesz się świetnie, to nic nie zmieniaj, tak sobie tylko akademicko dyskutujemy.
Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #67 : 2008-10-05, 16:04:49 »

...ja wiem dlaczego lekarka nie na kazdy temat zabiera głos!...

Eeeeee tam, zeby to wiedziec to musial bys, byc Lekarka Razz Razz Razz

 
[/quote
niekoniecznie musze coś przeżyć lub kimś byc żeby coś wiedzieć.....wiesz....księża są wstrzemięźliwi od wielu spraw  a wiedzą najlepiej Very Happy]...co nie znaczy że ja jestem księdzem Laughing...bo nie jestem
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #68 : 2008-10-05, 16:09:44 »

wiesz....księża są wstrzemięźliwi od wielu spraw  a wiedzą najlepiej Very Happy]..

 Razz Razz Razz Doskonale!!!  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #69 : 2008-10-05, 17:46:04 »

Ona wie co pisze!

Nie prawda.Wiele razy na tym forum sobie zaprzeczała,unikała odpowiedzi na pytania.Są osoby,które wiedzą o czym pieszę...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #70 : 2008-10-05, 17:55:35 »


Edyta czy naprawde kiedykolwiek przypuszczalas, ze Lekarze to altruisci???  Razz Razz Razz


Nigdy! Dlatego jak czytam,jaka to "lekarka" jest  dobra,bo udziela za darmo porad,że ma czas na to i takie tam pierdoły,to nie wiem czy śmiać się,czy płakać nad ludzka naiwnością  Cool
Z niej  taki altruista ,jak ze mnie Neil Armstrong   Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #71 : 2008-10-05, 17:55:50 »

nikt nie napisał ,że to jest nieparawdą!...tylko Ty jak narazie  Edyta napisałaś!...dotychczas przeszkadzało Ci ,że lekarka cokolwiek pisze...ale teraz już wiadomo,że jak nie pisze to również Ci to przeszkadza czy też intryguje i irytuje..o co więc Ci chodzi?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #72 : 2008-10-05, 18:00:29 »

Cytuj
Z tego punktu widzenia jesteś przebiałkowany na diecie odchudzającej B:T 1:2

Adam319, ja juz sie nieodchudzam. Przy 186 cm wzrostu i wadze 82 wygladam jak "szczapa" i plywam w moich "ciuchach".

A bialko jadam przedewszystkim z zoltek ....rano koniecznie 100 gr zoltek ( okolo 6-sciu )

Lunch'ow nie jadam, no chyba,ze czasami wypije jakas smietanke 38%. Na obiadokolacje: 2 x w tygodniu ryba, raz watrobka, raz bezmiesnie i tzry razy jakies tam tluste miesko okolo 150 gr / dzien z wazywami gotowanymi albo smazonymi.

Od trzech lat trzymam wage +/- kg.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #73 : 2008-10-05, 18:01:29 »

nikt nie napisał ,że to jest nieparawdą!...tylko Ty jak narazie  Edyta napisałaś!...dotychczas przeszkadzało Ci ,że lekarka cokolwiek pisze...ale teraz już wiadomo,że jak nie pisze to również Ci to przeszkadza czy też intryguje i irytuje..o co więc Ci chodzi?

A co to ma do rezczy,że coś mi przeszkadza?Czy "lekarka" mnie słucha? Nie zauważyłam  Smile
A skoro juz pisze,to czemu akurat nie wypowiedziała się w tym "ważnym" temacie?Nie był dla niej "wygodny"?  Razz Cool lepiej dla niej ,jak pisze ,żeby "Enka" "wybrała" "mena"  Cool -to takie na temat DO  Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #74 : 2008-10-05, 18:11:23 »

jestes bardzo przekorną kobietą!.....dr JK pisał,że obowiązkiem lekarza jest wyleczyć chorego bez względu na metodę jaką to zrobi!...pisał też, że człowiek nigdy nie dowie sie czy dobry pójdzie do nieba a zły do piekła ale dietę optymalną zawsze może sprawdzić!...ja nie krytykuje ani diety doktora ani  wersji diety Lekarki....sprawdziłem obie wersje czyli ...12 lat diety doktora i kilka miesięcy w wersji Lekarki!....uzupełnienie diety doktora wersją Lekarki po prostu mi pomogło!..a czy Ty Edyta sprawdzałaś wersję Lekarki?...być może nie potrzebowałas sprawdzać...ale jeśli nie potrzebowalaś i nie sprawdzałaś to nie krytykuj!...no chyba ,ze potrzebowałas i sprawdzałaś i nic nie pomogło! ale to tez nie powód do krytyki a powód raczej do konsultacji!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #75 : 2008-10-05, 18:23:51 »

lj19.No kurcze.Nie mogę przedstawiać swojego zdania? Inni mogą ,a ja nie? Czy gdybym piała z zachwytu ,to przeszkadzało by Ci to,czy byłoby Ci dobrze ? Jak sam wiesz kij ma dwa końce  Cool
PS.A cóż takiego nie zrozumiałeś, z książek dr.Kwasniewskiego,czy na co cierpiałes będąc na DO dr.JKwasniewskiego ,że potrzebowałeś zastosować "udoskonalenia" DO "lekarki"?  -pochwal "siem"  Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #76 : 2008-10-05, 18:34:14 »

Edyta!..napisałem bardzo niewiele postów...szybko sie doczytasz w czym wersja diety lekarki mi pomogła!....lekarka w swojej książce pisze, że jest ona między innymi przeznaczona dla tych którzy na diecie optymalnej na coś tam chorują czy też jeszcze się nie pozbyli wszystkich doegliwości!...sama widzisz ,ze optymalni jednak mają dolegliwości skoro poruszają te problemy!..cieszę sie ,że Tyich nie masz!...ale ja juz tez ich nie mam dzieki Lekarce!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #77 : 2008-10-05, 19:17:07 »

No już się doczytałam   Cool odstawiłeś zbozowe ,a mleczne co 6-7 dni i przeszły Tobie dolegliwości lędźwiowo -krzyzowe  Cool Wspaniale,ale wskaż mi jakiś cytat,
że dr.J Kwasniewski każe jeść zboża.Ja myslałam,że one są zakazane na DO.
Co do produktów mlecznych,to po sobie wiem,że nie mogłabym codziennie zjadać smietanę ,jesc sery codziennie-nie robie tego,bo zwyczajnie mi się nie chce.
Także mnie książki dr. Kwasniewskiego wystarczyły ,żaby zrozumieć ,że mam jeść tak,abym sobie nie szkodziła i chyba mogę o tym pisać,prawda?  Cool Skoro tak wiele osób pisze,że dopiero "lekarka" ,a w zasadzie jej "udoskonalenie diety " pomgło im,do dlaczego ja nie mam prawa pisać swojego zdania?  Cool

PS.W zasadzie to nie mam pojęcia,na czym polega to rozszerzenie wiedzy dr.Kwasniewskiego przez "lekarkę"  Shocked Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #78 : 2008-10-05, 19:23:56 »

nikt nie napisał ,że to jest nieparawdą!...tylko Ty jak narazie  Edyta napisałaś...

Nie prawda.Są osoby na Forum,które "prosiły" "lekarkę" o wyjasnienie pewnych "kwestii"  -"lekarka" albo odpowiadała "wymijająco",albo nie na temat,albo się "gubiła" itd.... Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #79 : 2008-10-05, 19:36:34 »

nie ma takiego zalecenia doktora ,żeby jeść zboża....doktor uznaje zboża za niejadalne, aczkolwiek w ilości optymalnej dopuszcza i zboża i węgle proste!Wyraźnie pisze w "10-ciu przykazaniach" forum,że każdy organizm jest inny . A skoro sama piszesz, że jest móstwo osób ,którym wersja diety Lekarki pomogła to  tym bardziej należałoby uszanować te opinie i nie krytykować....a  skoro Tobie zboża i mleczne nie szkodzą to jest to tylko powód, żeby sie cieszyć i mieć bogatsze menu o te produtky!Skoro nie masz pojęcia na czym polega rozszerzenie wiedzy Lekarki to poprostu mnie poproś a zamówię Ci tę książke u Lekarki Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.