forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 17:37:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660507 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przedawkowanie tłuszczu?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przedawkowanie tłuszczu?  (Przeczytany 117787 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #80 : 2008-10-05, 19:38:14 »



lekarka w swojej książce pisze, że jest ona między innymi przeznaczona dla tych którzy na diecie optymalnej na coś tam chorują czy też jeszcze się nie pozbyli wszystkich doegliwości!.

Bądź tak dobry i napisz,czy "lekarka" dalej wyjasnia w swojej "ksionzce" , dlaczego optymalni chorują na "DO" .Czy winne jest samo DO?
Czy moze ,Ci co jeszcze chorują na DO ,nie zrozumieli dokładnie  jej zasad?  Cool
Odpowiedz  Smile To ważne  Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #81 : 2008-10-05, 19:42:17 »

nie czytasz dokładnie Edytko!...już odpowiedziałem na to pytanie.....pisze jak BYK w 10-ciu przykazaniach forum....że każdy organizm jest inny!..sama przeciez przywiązujesz wagę do tych przykazań Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #82 : 2008-10-05, 19:42:59 »

Skoro nie masz pojęcia na czym polega rozszerzenie wiedzy Lekarki to poprostu mnie poproś a zamówię Ci tę książke u Lekarki Laughing

Jaja se robisz?  Laughing


Mnie różni to od Ciebie,ze z książek dr.JKwaśniewskiego zrozumiałam,że mam jadać w taki sposób,aby sobie nie szkodzić i nie potrzebne sa mi żadne "udoskonalenia" DO  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #83 : 2008-10-05, 19:44:27 »

nie czytasz dokładnie Edytko!...już odpowiedziałem na to pytanie.....pisze jak BYK w 10-ciu przykazaniach forum....że każdy organizm jest inny!..sama przeciez przywiązujesz wagę do tych przykazań Smile

Czytam dokładnie Cool Pisaliśmy posta w tym samym czasie  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #84 : 2008-10-05, 19:47:47 »

.....pisze jak BYK w 10-ciu przykazaniach forum....że każdy organizm jest inny!..sama przeciez przywiązujesz wagę do tych przykazań Smile

No oczywiście,ale Ty potrzebowałeś "ksionżki" "lekarki,żeby sie o tym przekonać,a ja nie potrzebuję  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #85 : 2008-10-05, 19:51:26 »

nie ma takiego zalecenia doktora ,żeby jeść zboża....doktor uznaje zboża za niejadalne, aczkolwiek w ilości optymalnej dopuszcza i zboża i węgle proste!

Na DO zboża są zakazane,a Ty je jadłeś więc nie byłeś na DO  Cool i to dlatego łupało Cię w kręgosłupie ... Sad
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #86 : 2008-10-05, 19:54:21 »

widać Edytko ja sobie szkodziłem jadając zboza i mleczne...ale teraz jest ok....Ty jadasz wg wylącznie diety doktora....a mnie odpowiada rozszerzenie wg Lekarki!...więc bądźmy szczęśliwi każdy ze swoja wersją diety Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #87 : 2008-10-05, 19:57:32 »

Każdy organizm jest inny,to oczywiste,dlatego jednemu beda zboża szkodziły bardziej,drugim mniej,a trzecim w ogóle,ale JK nigdzie nie napisał,że na DO obserwuje czasem łupanie w odcinku  lędźwiowo-krzyzowym kregosłupa ,dlatego to "łupanie" powinno było Tobie zwrócić uwagę ,na to,że coś robisz źle,że faktycznie to na DO to Ty jeszcze nie jesteś i znając zasady DO (zboża niejadalne),powinieneś był je odstwić-wtedy byłbyś na DO i nie potrzebowałbyś niby udoskonaleń DO,bo takie udoskonalenie nie są potrzebne  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #88 : 2008-10-05, 19:59:49 »

...więc bądźmy szczęśliwi każdy ze swoja wersją diety Very Happy

I żeby było sprawiedliwie,to każdy zeby miał mozliwość przedstawienia swojego zdania  Cool ,a nie tylko jedna strona,no nie ?  Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #89 : 2008-10-05, 20:07:36 »

doktor nie musi wiedzieć wszystkiego...  bo tez nie musiał i zapewne nie zajmował się wszystkimi aspektami diety i być może dlatego nie zauważał ,że niektórym  i mleczne i zoża szkodzą!....to tylko admin jest przeknany o nieomylności doktora i traktuje to jako dogmat!....i bardzo dobrze ,ze pojawiła się lekarka i bedzie jeszcze lepiej jeśli ktoś po niej sie pojawi....wszystko się powinno rozwijać!...niestety  wcześniej nie przyszło mi do głowy żeby odstawić mleczne i zboza bo niby skąd skoro w ilości optymalnej doktor dopuszcza węgle w każdej postaci i białko w mlecznych...ale jak Lekarka pisała  w którymś z postów ,że dieta optymalna jest dla tych co szukają a nie dla tych co krytykują!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #90 : 2008-10-05, 20:15:19 »

..niestety  wcześniej nie przyszło mi do głowy żeby odstawić ..zboza...

...a szkoda,bo one nie są jadalne na DO  Cool Po prostu nie są jadalne i czego tutaj się czepiać???  Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #91 : 2008-10-05, 20:16:38 »

otóż to...widać, że niejadalne  nie równa sie z dopuszczalne!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #92 : 2008-10-05, 20:19:37 »

Lekarka pisała  w którymś z postów ,że dieta optymalna jest dla tych co szukają a nie dla tych co krytykują!

"lekarka " pisze wiele rzeczy;np.że optymalni zapominają o posiłku bogatotłuszczowym ,no i co? Po przeczytaniu takiego posta mam się tutaj zachwycać jej "nieziemskom wiedzom" ? Zachwycaj się, to mi nie przeszkadza,ale nie oczekuj Ty,ani nikt inny,abym robiła to ja  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #93 : 2008-10-05, 20:25:36 »

Czy Ty rozumiesz o czym ja piszę?Pisałeś ,że byłeś bodajże 10,czy 11 lat na DO,jadłeś zboza,produkty mleczne itd.,ale łupało Ciebie w odcinku lędźwiowo-krzyzowym kregosłupa,a wiedziałeś,że będąc na DO i stosując ją prawidłowo takie "cosik" jest nienormalne ,więc już wtedy powinieneś był coś podejrzewać,że robisz coś źle,że tak na prawdę to Ty nie jesteś na DO  Cool ,wiedziałeś ,że zboża są niejadalne na DO (koniec kropka) i nie odstawiłes ich-to tylko i wyłącznie Twoja "wina" ,to Ty nie zrozumiałeś zasad DO ,a nie to,że J.Kwaśniewski nie musi wiedzieć wszystkiego ....  Cool
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #94 : 2008-10-05, 20:28:09 »

przykro mi Edyta ale ja juz pisałem na ten temat....uważam,że lakarka wie co piszę!...a Ty wcale nie musisz się ze mną zgadzać...choćby ze zwykłej przekorności... więc dla mnie koniec tematu...bye, bye, bye....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #95 : 2008-10-05, 20:31:11 »

..uważam,że lakarka wie co piszę!

Może i wie co Ty piszesz,ale czy wie co sama pisze,to nie byłabym na Twoim miejscu taka pewna,bo już wiele razy udowodniła ,że zdarza jej się nie wiedzieć  Cool
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #96 : 2008-10-05, 20:41:38 »

Tak czytam Edytę  i  sie zastanawiam o co tej kobiecie chodzi?  Nie wierzę że Edyta odżywia się optymalnie, optymalni są normalni.
Nie są agresywni.  Surprised
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #97 : 2008-10-05, 20:43:03 »

Tak czytam Edytę  i  sie zastanawiam o co tej kobiecie chodzi?  Nie wierzę że Edyta odżywia się optymalnie, optymalni są normalni.
Nie są agresywni.  Surprised

A cóż Ty byś mogła napisać?Wszak chyba "rotujesz" no nie? czy sie mylę?  Cool
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #98 : 2008-10-05, 20:57:09 »

o nic nie chodzi ,  to  tylko  kompleksy    Laughing      Dar
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przedawkowanie tłuszczu?
« Odpowiedz #99 : 2008-10-05, 21:01:39 »

Czy Ty aby dziwnie dziś nie spałeś?  Cool Z tego co pamiętam,to dziwnie sypiasz  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.