forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 02:50:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Pytanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pytanie  (Przeczytany 22571 razy)
adam319
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #20 : 2008-10-10, 23:43:12 »

Mój jadłospis z tygodna masz w dziale Zioła. W ostatni dzień miałam ochotę na 65gB/dobę z mięsa. Jako zrównoważenie tygodniowych niedoborów B.

AdamPio żyje w rzeczywistości bilansu dobowego BTW od 00:00 do 23:59, nie wspominaj o bilansie tygodniowym bo jest na to uczulony, ja kiedyś może nabiorę śmiałości i wspomnę o bilansie miesięcznym, choć nie, już chlapnąłem, że zjadam jednego pączka na dwa miesiące, a powinienem zgodnie z „żelazną zasadą” bilansować go dziennie czyli zjadać jednąsześćdziesiątąpierwszą pączka dziennie.

AdamPio trochę humoru, przepraszam. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #21 : 2008-10-10, 23:45:29 »



AdamPio trochę humoru, przepraszam. Smile


phiii ,kto tu komu pisze o humorze  Cool 
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #22 : 2008-10-11, 00:36:08 »

Jak w tytule watku Pytanie

Co ta  GORGONA tu znowu robi?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #23 : 2008-10-11, 00:47:41 »

Jak w tytule watku Pytanie
Co ta  GORGONA tu znowu robi?
Pokazuje na avatarze jak wyglądają od zadu chore nerki w chorobie Buergera.
Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #24 : 2008-10-11, 00:48:26 »

...Co ta  GORGONA tu znowu robi?...

A ktora to: Steno, Euriale czy Meduza?  Razz Razz Razz

Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #25 : 2008-10-11, 00:57:53 »

Wszystkie trzy siostry w jednej postaci.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #26 : 2008-10-11, 01:00:56 »

A ktora to: Steno, Euriale czy Meduza?  Razz Razz Razz
Cztery w jednej (Steno podwójnie) i w odwrotnej kolejności:
Meduza, Euriale, Steno, Steno

MESS

Sad
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #27 : 2008-10-11, 01:12:23 »

Adam ,

W mitologii greckiej wymienia sie trzy siostry, ale Ty jestes autorytet i Twoja racja byc musi. Laughing Laughing Laughing
Dzieki
cbdo
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #28 : 2008-10-11, 01:20:09 »

Wtedy bliźnięta to był za duży obciach żeby się do tego przyznać więc na zmianę udawały jedną.
Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #29 : 2008-10-11, 09:52:51 »

Mój jadłospis z tygodna masz w dziale Zioła. W ostatni dzień miałam ochotę na 65gB/dobę z mięsa. Jako zrównoważenie tygodniowych niedoborów B.

AdamPio żyje w rzeczywistości bilansu dobowego BTW od 00:00 do 23:59, nie wspominaj o bilansie tygodniowym bo jest na to uczulony, ja kiedyś może nabiorę śmiałości i wspomnę o bilansie miesięcznym, choć nie, już chlapnąłem, że zjadam jednego pączka na dwa miesiące, a powinienem zgodnie z „żelazną zasadą” bilansować go dziennie czyli zjadać jednąsześćdziesiątąpierwszą pączka dziennie.

AdamPio trochę humoru, przepraszam. Smile

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #30 : 2008-10-11, 09:54:12 »

Mój jadłospis z tygodna masz w dziale Zioła. W ostatni dzień miałam ochotę na 65gB/dobę z mięsa. Jako zrównoważenie tygodniowych niedoborów B.

AdamPio żyje w rzeczywistości bilansu dobowego BTW od 00:00 do 23:59, nie wspominaj o bilansie tygodniowym bo jest na to uczulony, ja kiedyś może nabiorę śmiałości i wspomnę o bilansie miesięcznym, choć nie, już chlapnąłem, że zjadam jednego pączka na dwa miesiące, a powinienem zgodnie z „żelazną zasadą” bilansować go dziennie czyli zjadać jednąsześćdziesiątąpierwszą pączka dziennie.

AdamPio trochę humoru, przepraszam. Smile


 Very Happy Nie, juz na mnie to tak nie dziala

A na paczka wlasnie mi narobiles ochoty Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #31 : 2008-10-11, 09:58:43 »

Witaj Agnieszko,


Dlaczego Danusia zwróciła się do Patrycji "Agnieszko"?  Cool
Co Danusi podpowiadało ,że tak ma się do Patrycji zwrócić?wszak Patrycja nigdzie nie napisała,że jest Agnieszką  Cool
Jesli przyjmiemy opcje,że Danusia się pomyliła,to wówczas nasuwa się  pytanie: Czy Danusia jest na DO ? Odpowiedź na to pytanie musi być przecząca.Coś "siem" Danusi popierniczyło i my możemy tylko przypuszczać,że jakiś "impuls nerwowy" w jej "muzgu" nie "trafił tam gdzie trza" -no trudno zdarza "siem" ,wszak Danusia ideałem nie jest  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #32 : 2008-10-11, 10:08:48 »

Jak w tytule watku Pytanie
Co ta  GORGONA tu znowu robi?
Pokazuje na avatarze jak wyglądają od zadu chore nerki w chorobie Buergera.
Cool


 Smile Jedni pokazują to,a drudzy pokazują swoje łyse czoło,ryże włosy , wąsy  itd.  Smile Czyż to nie urocze? 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #33 : 2008-10-11, 10:10:31 »

I jeszcze ten...co ja chciałam napisać...,acha ...pokazują jak się oddycha ,kiedy jest przerośnięty trzeci migdał  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #34 : 2008-10-11, 10:29:53 »

... Ty jestes autorytet ....

Znając Twoje sklonnosci do mylenia ze sobą osób,to wnioskuje,że i w tym przypadku  "siem" pomyliłaś,no bo jak można kogos takiego uwazać za autorytet?To albo pomyłka,albo "płytkość umysłu"  Confused Cool W sumie,to moze być to i to  Confused Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #35 : 2008-10-11, 10:47:05 »

... Ty jestes autorytet ....

Znając Twoje sklonnosci do mylenia ze sobą osób,to wnioskuje,że i w tym przypadku  "siem" pomyliłaś,no bo jak można kogos takiego uwazać za autorytet?To albo pomyłka,albo "płytkość umysłu"  Confused Cool W sumie,to moze być to i to  Confused Cool

Przepraszam za postotok,ale coś odkryłam!!!  Very Happy i "muszem" "siem" podzielić z "resztom" Forumowiczów!  Very Happy



Danuta


Anna
Qrde! Danuta,czy tam Anna (nie wiem za kogo teraz "siem" uwazasz) .Teraz już sie nie dziwie,że Ty mylisz ze sobą obce osoby,po tym jak zobaczyłam,że raz sie podpisujesz Anna ,a raz Danuta-Ty masz problem z rozpoznaniem samej siebie,a co dopiero z rozpoznaniem obcych osób.  Shocked Shocked Shocked
Teraz nie dziwi mnie fakt,że Patrycja to Agnieszka,a ja to Rudka  ,gdy Ty to Anna,a Anna ,to może Beata? Czy tak?
I w takim również układzie nie dziwi mnie,że "adam319" jest "for ju" autorytet -gratuluję "adamowi319" "wielbicielki"  Smile.
PS.Kangur Ty sie chłopie lepiej z Danusią,czy Anna nie spotykaj,bo "pierun wi" ,za kogo Ona jeszcze sie uwaza!  Shocked
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #36 : 2008-10-11, 12:01:10 »


PS.Kangur Ty sie chłopie lepiej z Danusią,czy Anna nie spotykaj,bo "pierun wi" ,za kogo Ona jeszcze sie uwaza!  Shocked

Edytko!
To jaka w koncu jest twoja rada?
Raz radzisz "polonczyc sie", teraz nie spotykac sie. A moze "polonczyc sie" bez spotykania?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #37 : 2008-10-11, 12:13:30 »


PS.Kangur Ty sie chłopie lepiej z Danusią,czy Anna nie spotykaj,bo "pierun wi" ,za kogo Ona jeszcze sie uwaza!  Shocked

Edytko!
To jaka w koncu jest twoja rada?
Raz radzisz "polonczyc sie", teraz nie spotykac sie. A moze "polonczyc sie" bez spotykania?

Widzisz trudno tutaj w tym przypadku coś konkretnie poradzić,gdy sie coś więcej dowiedziało,bo w sumie to istnieje duże ryzyko,że Danuta,czy Anna pomyli Ciebie z kimś,tzn. może przyjechać do Ciebie,"zająć" "pokój" ,który specjalnie dla Niej przeznaczyłes,a Ona tymczasem "złonczy" się z kimś zupełnie innym i tyle bedzie z Waszego "połonczenia" -w sumie takie scenariusze też życie pisze  Cool
No sam widzisz,że kobita ma tendencje do pomyłek.Zrobi Cie w "bambuko" i tyle bedziesz wiedział co nic.Zatem radze zachowac ostrożność  Cool I to bedzie najlepsza z możliwych rad  Cool
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #38 : 2008-10-14, 03:27:58 »

...Niedojadanie w ciągu tygodnia białka,głodzenie organizmu."łaj"???????  Cool...

Od kiedy wg. Ciebie rozpoczyna sie "glodzenie"
napisz co myslisz tak  "intuicyjnie"


od momentu kiedy stezenie bialka w surowicy spada ponizej 5.5 g/dl  Question Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pytanie
« Odpowiedz #39 : 2008-10-14, 08:55:48 »

...Niedojadanie w ciągu tygodnia białka,głodzenie organizmu."łaj"???????  Cool...

Od kiedy wg. Ciebie rozpoczyna sie "glodzenie"
napisz co myslisz tak  "intuicyjnie"


od momentu kiedy stezenie bialka w surowicy spada ponizej 5.5 g/dl  Question Wink

Jasne.Tylko mi nie mów ,ze mam sobie mierzyć białko w surowicy i patrzeć ,kiedy u mnie zaczyna się głodzenie/kiedy bedę głodna  Cool
Głodzenie zaczyna się wtedy,gdy nie zaspokajasz dziennego zapotrzebowania organizmu na białko i inne składniki pokarmowe. Organizm dziennie powinien dostawać te składniki,aby prawidłowo funkcjonował (bez żadnych kombinacji)-jesli ich nie dostaje wówczas zostaje zaburzona homeostaza.Człowiek na poczatku może ich nie dostrzegać,bo są na pewno jakies zapasy,ale gdy to trwa dłuzej,to już widać kto głoduje,po sposobie myslenia.I nikt mi nie wmówi ,że jest inaczej  Cool
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 17 zapytaniami.