forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 18:36:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660509 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Optymalne sniadanie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Optymalne sniadanie.  (Przeczytany 97689 razy)
adamgraza
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #140 : 2008-10-23, 08:36:29 »

Jurku piękna i romantyczna  jest ta piosenka. Trudno jest być daleko od  swojej połówki. Cały dzień wczoraj padało. Przesiedziałam w domu , wiekszośc przy kompie. Ciągle otwieram nowe wątki  i szukam czegoś dla  siebie . Wczoraj utworzyłam nowy pt.   Cukrzyca   ,ale na razie CISZA. Dziś na sniadanie zjadłam pierwszy raz , rosół  z kury    z czterema żółtkami i usmażyłam prazuchę  na  30  gr. łoju Wyszło  mi   tłuszczu   4,2.Ponieważ    chciałabym    jeszcze  schudnąc ze 3 kg. ,to wczoraj  tłuszczu miałam 1,5       .Cięzko było ale wytrwałam. Robię tak raz na kilka   dni    żeby za   bardzo nie    obciążać organizmu.  Napisz co tam u ciebie    , czy są jakies  zmiany na lepsze .A poza tym  myslę że to wspanialę po tylu przeżytych latach tak tęsknić   do siebie.  Ja i mąż    też   im bardziej starsi    to bardziej do siebie   tęsknimy ,i nie możemy nacieszyć się  każdą chwilą nam   daną,Nareszcie  mamy dorosłe  dzieci. serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.Gdybyś   leżał  w moim szpitalu ,byłabym już   z odwiedzinami.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #141 : 2008-10-23, 08:54:49 »

Przedwczoraj - 2  i pół jajka (typu S) z kawiorem o 9.00.
Wczoraj o 16.30 śniadanie - cebula z ziemniakiem utarte i usmażone na smalcu z kiełbasą.

P.Ewo całkiem poważnie a co bedzie lepsze do tego jajeczka,ugotowanego .Ten kawior czy cieniutko pokrojone plasterki
łososia.
Prosze ocenic ze lubie i jedno i drugie .I wcale nie ma tu znaczenia cena.
Jurku!
Daje Ci namiar do porownania. Jak nie dasz rady to daj znac. Cos wymyslimy.

http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/cgi-bin/list_nut_edit.pl

Pierwszy raz wpisz caviar i znajdziesz tabele wartosci

Za drugim razem wpisz salmon, Wybierz jajki chcesz. Np z puszki bez sosu czy z sosem, wedzony i tp.  Jak porownasz, to bedziesz wiedziec co dla Ciebie jest lepsze.
Przyjemnej zabawy.



Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #142 : 2008-10-23, 09:18:01 »


   Tutaj masz fajniutką pania basienke
   http://pl.youtube.com/watch?v=32nX4Mgvf04

Tak Rudka! Chłopy to chłopy-krótka piłka itd. ,a baby to są baby -takie lelum polelum  Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #143 : 2008-10-23, 09:22:00 »

Przedwczoraj - 2  i pół jajka (typu S) z kawiorem o 9.00.
Wczoraj o 16.30 śniadanie - cebula z ziemniakiem utarte i usmażone na smalcu z kiełbasą.

P.Ewo całkiem poważnie a co bedzie lepsze do tego jajeczka,ugotowanego .Ten kawior czy cieniutko pokrojone plasterki
łososia.
Prosze ocenic ze lubie i jedno i drugie .I wcale nie ma tu znaczenia cena.
Jurku!
Daje Ci namiar do porownania. Jak nie dasz rady to daj znac. Cos wymyslimy.

http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/cgi-bin/list_nut_edit.pl

Pierwszy raz wpisz caviar i znajdziesz tabele wartosci

Za drugim razem wpisz salmon, Wybierz jajki chcesz. Np z puszki bez sosu czy z sosem, wedzony i tp.  Jak porownasz, to bedziesz wiedziec co dla Ciebie jest lepsze.
Przyjemnej zabawy.

Kangur nic nie moge teraz zrobic Dzisiaj POSTANOWIONO mi powiedziec  aby,przyszedł , ktoś z rodziny ,i podjac jakąś decyzje co dalej ,Lekarz prowadzacy powiedział że jest
Złamanie siudmego gręgu kregosłupa,poprawa wydolnościowo oddechowa ,sie poprawiła teraz zobaczą co mozna mi pomóc Chyba ortopedycznie,nie chciałem w to uwierzyc
Przecież ja tak mocno nie upadlem,ale niestety To jest życie,Nie będę się rozpisywał,zanim się nie potwierdzą te rewelacje.
Jem DALEJ ZDROWO,Leki na odbudowę kości biorę a reszta niech będzie w rękach Boga.Z nią się zawsze zgodzic Trzeba.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #144 : 2008-10-23, 12:18:41 »

Kangur nic nie moge teraz zrobic Dzisiaj POSTANOWIONO mi powiedziec  aby,przyszedł , ktoś z rodziny ,i podjac jakąś decyzje co dalej ,Lekarz prowadzacy powiedział że jest
Złamanie siudmego gręgu kregosłupa,poprawa wydolnościowo oddechowa ,sie poprawiła teraz zobaczą co mozna mi pomóc Chyba ortopedycznie,nie chciałem w to uwierzyc
Przecież ja tak mocno nie upadlem,ale niestety To jest życie,Nie będę się rozpisywał,zanim się nie potwierdzą te rewelacje.
Jem DALEJ ZDROWO,Leki na odbudowę kości biorę a reszta niech będzie w rękach Boga.Z nią się zawsze zgodzic Trzeba.

Bardzo smutna wiadomosc, Jurku.
Wiem jak to boli. Trzy lata temu. Na stromym zboczu zjezdzalem kosiarka do trawy tylem w dol. Nie moglem wyhamowac, aby sie zatrzymac. Wlaczylem bieg do przodu. Kosiarka (200kg) stanela deba, ja plecami spadlem na asfalt a kosiarka na mnie.
Zmiazdzony i pekniety L4.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #145 : 2008-10-23, 13:35:24 »

Czekam za dwie godziny mam wiedziec co będa dalej robili .Dzisiaj dostałem leekie masaze ale na nogi.I delikatne cwiczenia mieśni, tylko w napięiu.
Napiszę pózniej co postanowiono.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #146 : 2008-10-23, 20:33:30 »

Przedwczoraj - 2  i pół jajka (typu S) z kawiorem o 9.00.
Wczoraj o 16.30 śniadanie - cebula z ziemniakiem utarte i usmażone na smalcu z kiełbasą.

P.Ewo całkiem poważnie a co bedzie lepsze do tego jajeczka,ugotowanego .Ten kawior czy cieniutko pokrojone plasterki
łososia.
Prosze ocenic ze lubie i jedno i drugie .I wcale nie ma tu znaczenia cena.

Chyba jednak DLA CIEBIE łosoś (tak mi się WYDAJE; CHYBA łosoś zawiera wiecej potrzebnych elementów w porównaniu do kawioru;sprawdx to co Kangur pisze).
W sumie masz sobie sam znaleźć odpowiedż... do czego Cię bardziej ciągnie... Życie ma być radością.
Co do 7go kręgu, MAM NADZIEJĘ, że złamanie jest tego typu - że będą czekać kiedy się zrośnie.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #147 : 2008-10-23, 20:48:59 »


Kangur nic nie moge teraz zrobic Dzisiaj POSTANOWIONO mi powiedziec  aby,przyszedł , ktoś z rodziny ,i podjac jakąś decyzje co dalej ,Lekarz prowadzacy powiedział że jest
Złamanie siudmego gręgu kregosłupa,poprawa wydolnościowo oddechowa ,sie poprawiła teraz zobaczą co mozna mi pomóc Chyba ortopedycznie,nie chciałem w to uwierzyc
Przecież ja tak mocno nie upadlem,ale niestety To jest życie,Nie będę się rozpisywał,zanim się nie potwierdzą te rewelacje.
Jem DALEJ ZDROWO,Leki na odbudowę kości biorę a reszta niech będzie w rękach Boga.Z nią się zawsze zgodzic Trzeba.
Jurku chcę Cie podnieść na duchu ale nie chcę abyś uznał, że piszę coś wbrew Tobie. Dlatego napiszę, że Ja na razie tak myślę. Może Ty kiedyś dojdziesz do swojego wniosku ale już trochę inaczej brzmiącego. Jesli mam uznać,że jest jakaś wola Boga to uznaję Ją w ten sposób,że najpierw Bóg chciał aby wyrządzono mi wiele krzywdy w moim zyciu gdy byłam dzieckiem. Później Bóg chciał abym Ja doznała od zycia trochę szczęścia i nieszczęścia bo urodziłam wydawało się zdrowe dziecko, które w wieku 4 lat okazało się chore. A na końcu Jego choroba miała wyleczyć mnie moją mamę i mojego syna. Ale niestety przez to ,że uwierzyłam w siebie w to ,że Bóg nie chce aby ludzie byli chorzy bo sama spowodowałam to,że wszyscy jesteśmy zdrowi z pomocą Lekarki i tego forum. To ta wiara w zdrowie podkopała dalej moją wiarę ale nie w Boga tylko w to co głoszą ludzie o Bogu. Ale jestem szczęśliwsza niż kiedyś więc może Bóg jak umrę mi to wybaczy bo chcę i będę sie starać nie krzywdzić innych. Nie poddawaj się tak do końca mówiąc a reszta w rękach Boga. Uwierz w siebie bezgranicznie  bo to Twoja wiara w siebie może Cie uleczyć. Dobra za długo by pisac. Jak wyjdziesz ze szpitala napiszę Ci coś na priv. Trzymam nadal kciuki. Jak możesz to pomysl o mnie przed snem, uśmiechnij sie i pomysl, że kiedyś będziesz tak zdrowy jak wierzy w to Sylwia. Miłych snów.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #148 : 2008-10-24, 10:52:50 »

No coz z powodu rececji wzialem sobie wolne i o godzinie 11-stej  Shocked WOW, po raz pierwszy w zyciu tak pozno!!!! zrobilem nastepujacego omletka:

50 gr sloniny
50 gr boczku wedzonego
100 gr pieczarek, ktore kotoilem na cienkie poltalarki
40 gr zielonego groszku mrozonego...ktory oczywiscie rozmrozilem
50 gr pomidora , ktorego pokroilem w poltalaraki
100 gr zoltka
25 ml smietany 38% do roztrzepania zoltek

Na roztopiona slonine i boczek kladzeimy cienko pokrojone pieczarki, pokrojonego pomidpra i groszek, posypujemy pieprzem cayene albo innymi przyprawami, przykrywamy i tak dusimy okolo 10 min.
W miedzyczasie wbijamy 6 zoltek ( okolo 100 gr ) do miseczki, do zoltek wlewamy 25 ml smietanki 38% i widelcem roztrzepujemy.

Nastepnie wlewamy mase zoltko-smietanowa na patelnie, mieszajac wszystkie skladniki i twozymy omleta.

Waga calosci 425 gr Czyli jak ktos jje malo, moze miec druga polowke na lunch albo na drugi dzien !!!!
BTW: 1:3,2:03

Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #149 : 2008-10-24, 20:19:57 »

Adampio :50 gr sloniny
50 gr boczku wedzonego
100 gr pieczarek, ktore kotoilem na cienkie poltalarki
40 gr zielonego groszku mrozonego...ktory oczywiscie rozmrozilem
50 gr pomidora , ktorego pokroilem w poltalaraki
100 gr zoltka
25 ml smietany 38% do roztrzepania zoltek

Adampio jestes MISTRZEM w kombinowaniu.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #150 : 2008-10-24, 20:39:56 »

... Nie poddawaj się tak do końca mówiąc a reszta w rękach Boga. Uwierz w siebie bezgranicznie  bo to Twoja wiara w siebie może Cie uleczyć...

Sylwia nie wyprowadzaj Jurka na manowce Cool

"Twoja wiara w siebie może Cie uleczyć" +++

Jak na razie "ta wiara w siebie" czyni "masakryczne spustoszenia" w zdrowiu kolegi.  Crying or Very sad

Tutaj nalezy "zainwestowac pieniadze" w dobrego "lekarza optymalnego"
i odzyskac choc czesc straconej juz szansy z powodu "oslego uporu"Crying or Very sad

Przeciez to takie oczywiste, wiec po co takie "pitolenie" Sylwia?  Shocked Shocked Shocked

 
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #151 : 2008-10-24, 20:47:31 »

Grizzly ha,ha,ha. Ja mogę już tylko się śmiać jak do mnie piszesz  bo piszesz pozytywnie. Nie mam wiedzy ab być dla Ciebie partnerem do rozmów lekarskich jak Lekarka ale nie o to mi chodzi. Ty sam wyznaczyłeś sobie rolę jaką widać w Twoich postach podobnie jak Edyta swoją. Ale po dzisiejszej obserwacji forum i odpowiedziach użytkowników zrozumiałam,że moge napisać swoje zdanie, że nikt nie uderzy Mnie  MŁOTKIEM  Very Happy jak mi nawet powie złe słowo bo to Jego słowa a Ja moge je przeczytać i już. Wszystko . Wziąść do siebie, nie brać, wkurzyć się , roześmiać. Co chcę. Grizlly jak chcesz to pisz do Mnie dalej w Twoim stylu , czasami się posmieje, czasami zastanowię. Twoja krytyka w zawolaowanej formie i spostrzeżenia stają sie i dla Mnie powoli zrozumiałe bo Ja nadal poszukuję siebie i chcę się siebie uczyć, naprawiać, rozwijać. A może kiedyś chocby na poziomie zrozumienia wzajemnych żartów będziemy dla siebie partnerami. Duży całus dla dużego missia. Sylwia.   
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #152 : 2008-10-24, 20:53:29 »

Widzisz Sylwia jak sie uczysz? !!!!  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #153 : 2008-10-24, 21:25:01 »

Adampio :50 gr sloniny
50 gr boczku wedzonego
100 gr pieczarek, ktore kotoilem na cienkie poltalarki
40 gr zielonego groszku mrozonego...ktory oczywiscie rozmrozilem
50 gr pomidora , ktorego pokroilem w poltalaraki
100 gr zoltka
25 ml smietany 38% do roztrzepania zoltek

Adampio jestes MISTRZEM w kombinowaniu.


Tylko cwiczenia / praktyka czynia mistrzem Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #154 : 2008-10-24, 21:35:23 »

... Duży całus dla dużego missia. Sylwia...

Ja rowniez przesylam Ci "pieszczotki na niedzwiedzia"  Razz Razz Razz

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #155 : 2008-10-28, 15:13:56 »

... Duży całus dla dużego missia. Sylwia...

Ja rowniez przesylam Ci "pieszczotki na niedzwiedzia"  Razz Razz Razz


......... Ars amandi  prosto z Kamasutry?? Laughing
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #156 : 2008-10-29, 22:32:17 »

Kodar, może być i Kamasutra. Przeczytałam ją kiedyś jak i inne teksty dobrze napisane z literatury sprzed XX wieku. Do tego też Sztuka kochania Wisłockiej . Były mi te książki pewnie kiedyś potrzebne bo Ja uznaję,że jak książka jakaś wpada mi w ręce, kupuję Ją jak Mnie na nia stać to znaczy,że tak miało być, że ona mi coś da wewnętrznie. Są książki szczególnie historyczne, które kupowałam w Swiecie Książki i nie wszystkie przeczytałam i właśnie dlatego zrezygnowałam z kupowania na przymus bo często to co chciałam kupić nie było u nich do kupienia a kupowanie tylko po co aby kupić uznałam za bezsensowne.  Sorry nie chcę mi się teraz sprawdzać bo za chwilę biorę się za robienie mojego forum ale kilka lat temu nakręcono na podstawie tego film kostiumowy .Jak się nazywał ten sławny kochanek wielu kobiet. ? Przypomni mi się w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedyś napiszę. Pozdrawiam.Sylwia.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #157 : 2008-10-30, 07:11:29 »

Kodar, może być i Kamasutra. Przeczytałam ją kiedyś jak i inne teksty dobrze napisane z literatury sprzed XX wieku. Do tego też Sztuka kochania Wisłockiej . Były mi te książki pewnie kiedyś potrzebne bo Ja uznaję,że jak książka jakaś wpada mi w ręce, kupuję Ją jak Mnie na nia stać to znaczy,że tak miało być, że ona mi coś da wewnętrznie. Są książki szczególnie historyczne, które kupowałam w Swiecie Książki i nie wszystkie przeczytałam i właśnie dlatego zrezygnowałam z kupowania na przymus bo często to co chciałam kupić nie było u nich do kupienia a kupowanie tylko po co aby kupić uznałam za bezsensowne.  Sorry nie chcę mi się teraz sprawdzać bo za chwilę biorę się za robienie mojego forum ale kilka lat temu nakręcono na podstawie tego film kostiumowy .Jak się nazywał ten sławny kochanek wielu kobiet. ? Przypomni mi się w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedyś napiszę. Pozdrawiam.Sylwia.

CASANOVA !!!!!!!!!!!!!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #158 : 2008-10-30, 12:04:32 »

Oczywiscie,ktozby nie ogladal? Shocked Cool Laughing
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #159 : 2008-10-30, 12:35:13 »

... Duży całus dla dużego missia. Sylwia...

Ja rowniez przesylam Ci "pieszczotki na niedzwiedzia"  Razz Razz Razz
/quote]

Grizli czy Ty pozwolisz, że ja obok Ciebie ,również prześle Sylwi całuski Ale z niższych swer od "Planktonu"
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.