forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 18:36:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Optymalne sniadanie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Optymalne sniadanie.  (Przeczytany 97678 razy)
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #160 : 2008-10-30, 22:35:07 »

Kodar, Adampio trochę nie o tym myślałam bo owszem z jednej strony jest Casanova, oglądałam nawet fajny film kiedyś chyba na kanale Histiry fabularny. Ale ja pomyliłam trochę Casanovę z bohaterem wymyślonym. Chodziło mi o ksążkę Niebezpieczne Związki. Sorry za zamiejszanie. Czasami trzeba jednak wziąść książke do ręki aby sobie przypomnieć sobie o czym się czytało jakiś czas temu aby wspomnienia sie uporządkowały. 
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #161 : 2008-10-30, 22:39:01 »

Jurek rozczaeowałeś Mnie,że piszesz do Mnie tekstem o planktonie. Ja nie Grizly a to,że Ja go nie krytykuję i staram się rozumieć  nawet w tych jego trudnych tekstach co do Mnie pisze to już taka moja wrażliwość. Staram się nie oceniać ludzi jak Grizly a Ciebie podziwiam a z drugiej strony jak czytam twoje info co piszesz to trochę jakbym widziała siebie 2 lata temu ,tylko jedyna różnica jest taka,że Ja nie byłam tak bardzo chroa jak Ty jesteś. I własnie dlatego tak do Ciebie piszę  bo mam nadzieję,że jakoś Ci pomogę to zagubienie keidyś przezwyciężyć. Niestety słowa są niedoskonałe i to określenie Ty zrozumiesz po swojemu a Ja chcę w Nim wyrazić cos co czułam Ja i nie życzę nikomu aby czuł się tak samo.
Zapisane
siniak
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #162 : 2009-03-02, 20:13:32 »

Moje śniadanko to 12 żółtek, 3 białka, 100g masła. Od tygodnia przygotowuję się do półmaratonu warszawskiego (będzie pod koniec marca), mam zamiar go wygrać Laughing
Zapisane
siniak
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #163 : 2009-03-02, 20:17:35 »

Dodam, że nie mam żadnych bólów nóg, stawów, zakwasów. Dystans zwiększam efektywnie z każdym dniem (aktualnie 12km).
Zapisane
hunbejwin
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #164 : 2009-03-02, 22:16:55 »

To śniadanie jest posiłkiem przedtreningowym czy biegasz wieczorem ? Jak długo ćwiczysz bieganie?
Zapisane
siniak
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #165 : 2009-03-02, 22:31:49 »

Biegam wieczorem około 21. Od tygodnia "ćwiczę" bieganie. W latach 12-17 (aktualnie 19) dużo grałem w piłkę nożną, więc powrót do sportu nie był problemem. Po bieganiu wieczorem nic nie jem, piję wodę. O 17 zjadam ziemniaki z masłem + serek wiejski.

Mógłbyś opisać swoje doświadczenia?
Zapisane
hunbejwin
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #166 : 2009-03-03, 23:59:54 »

doświadzenia mam niewielkie w bieganiu. Chciałem zapytać o porę biegania i zaczerpnąc informacji właśnie od bardziej doswiadczonego Smile Ja biegam 3 razy w tygodniu po kilka km, przeważnie wieczorami, wtedy czuję większą moc, ale też wieksze problemy ze snem Sad  Rano próbowałem, idzie mi gorzej. pozdro
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #167 : 2009-03-04, 17:38:59 »

Mam zupelnie inne doswiadczenia.

Cwicze raczej rano, zwykle na czczo.
Wyjatkiem sa cwiczenia na drazku, gimnastyka, hantle - ta aktywnosc miedzy obiadem i kolacja.

Sniadania czesto nie jem. Kolacje jem zawsze. Jem na noc i tak mi jest "wygodniej" i "lepiej". (probowalem obu wariantow).

(Nie twierdze, ze "moj obyczaj" jest lepszy od "obyszaju kolegi". opisuje jeno swoje wrazenia.)
Zapisane
Magulon
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #168 : 2009-03-07, 02:27:50 »

Witam

Wstaje o 6 rano

Moje sniadanie to:

Smalec "babuni" mam przygotowany wczesniej w garnuszku, czyli smalec topiony ze slonina, boczkiem, cebula i przyprawami.

Daje tego ok 50g na  patelnie, wbijam 5 zoltek, 1 jajko cale, mieszam. No i jem.

popijam kawa INKA - 2 lyzeczki ,oczywiscie bez cukru pol kubka to woda, druga polowa to 30% smietanka (ok 150g)

BTW: 1 : 4.5 : 0.25

       27 : 125 : 8


Potem na 7.00 jade do dosyc psychicznie i fizycznie wyczerpujacej pracy, ok 10.30 popijajac "gorzka" herbate przygladam sie wspolpracownikom jak zajadaja swoj lunch. Ja mam duzo energii do ok 15.00

Mieszkam w Polnocnej Karolinie, kawa inke mam z Polski Smile Na DO jestem od 5 tygodni.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #169 : 2009-03-07, 02:32:28 »

...Mam zupelnie inne doswiadczenia.

Cwicze raczej rano, zwykle na czczo.
Wyjatkiem sa cwiczenia na drazku, gimnastyka, hantle - ta aktywnosc miedzy obiadem i kolacja...

Trudno dzisiaj sie przelamie!!!  Cool Razz

I powiem Towarzysz Zenon Idzie "dobra droga"
Wiem, ze moge na tym stracic, ale dzisiaj jest ten wyjatkowy dzien!!!  Cool

Amen!!!

 
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #170 : 2009-04-22, 17:19:39 »

Witam

Wstaje o 6 rano

Moje sniadanie to:

Smalec "babuni" mam przygotowany wczesniej w garnuszku, czyli smalec topiony ze slonina, boczkiem, cebula i przyprawami.

Daje tego ok 50g na  patelnie, wbijam 5 zoltek, 1 jajko cale, mieszam. No i jem.

popijam kawa INKA - 2 lyzeczki ,oczywiscie bez cukru pol kubka to woda, druga polowa to 30% smietanka (ok 150g)

BTW: 1 : 4.5 : 0.25

       27 : 125 : 8


Potem na 7.00 jade do dosyc psychicznie i fizycznie wyczerpujacej pracy, ok 10.30 popijajac "gorzka" herbate przygladam sie wspolpracownikom jak zajadaja swoj lunch. Ja mam duzo energii do ok 15.00

Mieszkam w Polnocnej Karolinie, kawa inke mam z Polski Smile Na DO jestem od 5 tygodni.


Sniadanko brzmi ok ale ta kawa inka Wink Question
Smię powiedzieć że prawdziwa jest zdrowsza Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #171 : 2015-03-21, 12:26:13 »

Grizzly ha,ha,ha. Ja mogę już tylko się śmiać jak do mnie piszesz  bo piszesz pozytywnie. Nie mam wiedzy ab być dla Ciebie partnerem do rozmów lekarskich jak Lekarka ale nie o to mi chodzi. Ty sam wyznaczyłeś sobie rolę jaką widać w Twoich postach podobnie jak Edyta swoją. Ale po dzisiejszej obserwacji forum i odpowiedziach użytkowników zrozumiałam,że moge napisać swoje zdanie, że nikt nie uderzy Mnie  MŁOTKIEM  Very Happy jak mi nawet powie złe słowo bo to Jego słowa a Ja moge je przeczytać i już. Wszystko . Wziąść do siebie, nie brać, wkurzyć się , roześmiać. Co chcę. Grizlly jak chcesz to pisz do Mnie dalej w Twoim stylu , czasami się posmieje, czasami zastanowię. Twoja krytyka w zawolaowanej formie i spostrzeżenia stają sie i dla Mnie powoli zrozumiałe bo Ja nadal poszukuję siebie i chcę się siebie uczyć, naprawiać, rozwijać. A może kiedyś chocby na poziomie zrozumienia wzajemnych żartów będziemy dla siebie partnerami. Duży całus dla dużego missia. Sylwia.   

No popa misiu. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #172 : 2015-03-21, 13:58:27 »

Czyli misia? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #173 : 2015-03-21, 18:17:26 »

 Laughing
Tak! Very Happy Wink Z pysiem. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #174 : 2015-03-21, 20:07:57 »

Radwańska? Shocked Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #175 : 2015-03-21, 20:40:54 »

 Laughing
Ja nie o tym ... przecież. Laughing

Jeżeli misia, to z pysiem, a jeżeli miso, to z pysią. Wink Laughing Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #176 : 2015-03-22, 08:19:15 »

Radziu, dziś to tak się tłumaczy ledwie poczętym - przez błony płodowe... Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #177 : 2015-03-22, 09:17:08 »

 Laughing
I nie ma przeproś! Wink A o napoczętych zaledwie wspomnę. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #178 : 2015-03-22, 21:21:21 »

Opitolilem cala omge 3 z Biedry dla biedakow Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Optymalne sniadanie.
« Odpowiedz #179 : 2015-03-23, 07:56:25 »

Ryby czy słoninę? Confused
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.