forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 06:59:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660294 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Gościec, albo RZS
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gościec, albo RZS  (Przeczytany 58000 razy)
sławek
Go


Email
Gościec, albo RZS
« : 2005-04-11, 09:15:19 »

Poszukuję osób, które są w trakcie lub już się wyleczyły z RZS albo innych reumatoidalnych. Sam leczę się już 1,5 roku.
Zapisane
maf
Go


Email
Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #1 : 2005-04-16, 18:59:56 »

Witam
Moja zona jest taka osoba. Chcesz z nia pogadac? Nie uzywa kompa.
Pozdrawiam
maf
Zapisane
sławek
Go


Email
Oczywiście
« Odpowiedz #2 : 2005-04-20, 14:41:18 »

Dziękuję za odpowiedź. Oczywiście, że jestem zainteresowany. Proszę o podanie sposobu kontaktu, a na pewno to zrobię. Sławek
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #3 : 2006-06-18, 21:33:18 »

Chętnie odpowiem mailem.

www.dietaoptymalna.com

Doktor Ewa Bednarczyk-Witoszek
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #4 : 2006-06-19, 00:05:35 »

Cytuj
Zapomnialem o jednym,uwazaj na "falszywych prorokow"
a jest ich sporo,dorabiajacych najrozniejsze teorie do DO
Widze, ze jeden z nich reklamuje sie na nieodpowiedniej stronie...
Pani Ewo, "poprawiaczom" dziekujemy i zyczyny dalszej owocnej wspolpracy z panem Włodzimierzem.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #5 : 2006-06-19, 00:56:13 »

Nie współpracuję z Panem Włodzimierzem.
Ewa Bednarczyk-Witoszek
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #6 : 2006-06-19, 13:24:02 »

Do Baśka
Na stronie cukrzycowej ze swoimi niskowęglowodanowymi pomysłami i sugestiami diety innej niż stosują (same fuj jadają same cukierki) też jestem niemile widziana.
Sama widzisz,że nie piszę nawet o tłuszczu, a Oni już mają alergię.
http://forum.diabetica.kylos.pl/viewtopic.php?t=1668
Ciekawe jak długo utrzyma się ten link.
P.S.A propo"s Proroków. Łukasz 16,16 (Biblia).
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #7 : 2006-06-19, 13:52:36 »

Ja tylko odnioslam wrazenie, ze to wszystko, to tylko slabo zakamuflowany marketing produktu.
Cytuj
Chętnie odpowiem mailem.

www.dietaoptymalna.com
Trzeba bylo podac maila...
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #8 : 2006-06-19, 16:10:37 »

Cytuj
to tylko slabo zakamuflowany marketing produktu.

 Very Happy rzeczywiście, słabo zakamuflowany. Ciekaw jestem , co w kwestii tantiemów dla pana J.Kwaśniewskiego ma do powiedzenia autorka postów powyżej... To się chyba nazywa kradzież czy jakoś tak albo przynajmniej ohydne jechanie na czyjejś popularności ( w tym wypadku nazwy) Confused
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #9 : 2006-06-19, 17:05:17 »

A nie przyszło Ci na myśl, że tantiemów nie mam żadnych. Że dietą leczę od 18 lat, przed poznaniem Doktora Kwaśniewskiego. Znam Go osobiście. Zapoznał się z rękopisami. Nie przyszło Ci na myśl, żeby opisac Swoje doświadczenia? Tak jak to robą ludzie odkąd istnieją tabliczki gliniane. Ja opisałam Własne. Nie przyszło Ci na myśl,że księgarnie od pół roku nie płacą za sprzedane egzemparze np. hurtownia Matras. Nie przyszło Ci na myśl, że nie tylko Mnie. Koledze Wydawcy zalegają 10 000 zł od roku (hurtownia Matras). Myślisz, że na tym Świecie żyją tylko Psy i Szczury?Dlaczego nie opisano w książkach doktora Kwaśniewskiego cukrogennego działania kefiru lub śmietany?Ludzie mają Prawo wiedziec.
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #10 : 2006-06-19, 17:35:37 »

Cytuj
A nie przyszło Ci na myśl, że tantiemów nie mam żadnych. Że dietą leczę od 18 lat, przed poznaniem Doktora Kwaśniewskiego. Znam Go osobiście. Zapoznał się z rękopisami. Nie przyszło Ci na myśl, żeby opisac Swoje doświadczenia? Tak jak to robą ludzie odkąd istnieją tabliczki gliniane. Ja opisałam Własne. Nie przyszło Ci na myśl,że księgarnie od pół roku nie płacą za sprzedane egzemparze np. hurtownia Matras. Nie przyszło Ci na myśl, że nie tylko Mnie. Koledze Wydawcy zalegają 10 000 zł od roku (hurtownia Matras). Myślisz, że na tym Świecie żyją tylko Psy i Szczury?Dlaczego nie opisano w książkach doktora Kwaśniewskiego cukrogennego działania kefiru lub śmietany?Ludzie mają Prawo wiedziec.

Jestem daleki od powstrzymywania ludzi od zapisu swych mysli, choćby i na tabliczkach glinianych, wprost przeciwnie, jestem gorącym orędownikiem tego sposobu zapisywania ludzkiej mysli. Natomiast nie podoba mi się to, że używasz nazwy, która jednoznacznie kojarzy się z pewnym modelem żywienia, a które różni się mimo wszystko od diety zalecanej przez Ciebie. Dlaczego nie nadasz sposobowi odżywiania opisywanego przez Ciebie innej nazwy? Mimo że nie było (jest)  Twoją intencją jednoznaczne skojarzenie z ŻO , takie zarzuty mogą się pojawić, a czego mój poprzedni post jest dowodem.

Cytuj
Myślisz, że na tym Świecie żyją tylko Psy i Szczury?
Ciekawy związek frazeologiczny, przyznam, że nie znam
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #11 : 2006-06-19, 17:42:23 »

Cytuj
A nie przyszło Ci na myśl, że tantiemów nie mam żadnych.

To akurat mi przyszło do głowy. Zastanawia mnie jedynie fakt, czy Ty nie jesteś zmuszona płacić komuś za używanie nazwy diety, którą wymyslił, a której nazwą posługujesz się w odniesieniu do Twojej diety... Confused
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #12 : 2006-06-20, 18:23:27 »

Od 18 lat zajmuję się terapią dietami. Zaczęło się przed poznaniem Osoby Doktora Kwaśniewskiego.Czym DO różni się od mojej? Tylko tym, że całą grupę produktów mlecznych proponuję rotowac co 3-7 dni (uaktywniają wszystkie te produkty szlak tworzenia się glukozy, a rotowanie likwiduje nadmiernie rozbudowany szlak).I tym, że jak ktoś ma cholesterol 500mg% i 900mg% i stosuje DO (niskowęglowodanową) to zalecam mu zamienic masło/śmietanę i inne mleczne na częściej smalec i boczek - z których nie ma takich przyrostów cholesterolu.Na logikę (biochemię) cholesterol nie tworzy się z wołowiny(nawet z nadmiaru), a tworzy się NADMIARU węglowodanów(na optymalnej nie grozi). Skoro cała grupa produktów mlecznych uaktywnia szlak tworzenie się glukozy, a zatem pochodnych-cholesterolu to logiczne jest, że szlak jest przeciążony.
Gdy zjem tylko 50g węglowodanów na dobę i nic więcej to z czego pokrywam zapotrzebowanie na resztę energii. Z własnych tłuszczów. A właściwie ze zniszczonych komórek przewodu pokarmowego(PP), który ma 200-300m2 powierzchni.Olbrzymia prawda? Komórki przewodu pokarmowego żyją 3 dni. Jak jemy otręby to krócej.Chyba,że posmarujemy je tłuszczem. Bakterie kroją na kawałki zniszczone komórki PP (olbrzymia ilośc). Fragmenty błon komórkowych, błon mitochondriów, błon aparatów Goldiego, błon siateczki endoplazmatycznej, błon liposomów służą powtórnej utylizacji. Bakteria nie "wtrząchną" tego wszystkiego. Wykorzystujemy własny materaiał PONOWNIE.Gdy zjem 3 jaja na dobę i nic więcej dalej jestem na WŁASNYM zasilaniu. Wiesz, że komórki wyściółki naczyń też nie żyją za długo?Jaki ogromny obszar.Sprzątanie "staroci" z naczyniówki jest znacznie trudniejsze.Wiesz, że sucha masa błon komórkowych to białko i tłuszcz, a udział węglowodanów stanowi 3-7% każdej błony komórkowej w organizmie człowieka?JESTEM PRZECIW GŁODOWANIU. Wyobraź sobie, że jak zapomnę o jedzeniu i piciu mogę do 22.00 nic nie jeśc i nic nie pic. Jem bo wszyscy jedzą. GDY TRAWISZ (w mitochondriach) TŁUSZCZ TWORZY SIĘ WODA. Nie przypomina Ci to wędrujacego 2tyg wielbłąda, który wodę wytwarza z tego co ma w garbie?
Przed wydaniem książki sprawdziłam w Urzędzie Patentowym w Warszawie nazwę Dieta Optymalna, nie jest zastrzeżona - mam na piśmie.
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #13 : 2006-06-21, 19:04:42 »

Nie ma nic złego w poszerzaniu wiedzy o ŻO. Moje wątpliwości budzi tylko sposób, w jaki jest to czynione. Wiadomo, że ktoś zainteresowany ŻO wejdzie do jakiejkolwiek księgarni internetowej, wpisze hasło "dieta optymalna", to od razu pojawi mu się przed oczami Pani książka. Myślę, że prawie nigdy nie wpisałby "dieta dobrych i złych produktów", a więc szansa na zakup Pani książki znacznie by zmalała. Takie odkrywanie przeze mnie tajemnicy poliszynela...
Na razie Admin milczy, ciekaw jestem jego zdania...  Smile
Poza tym, to zainteresowało mnie , o czym Pani pisze, szczególnie to, o leczeniu nadciśnienia . Znajoma mi osoba ma z tym problem pomimo stosowania ŻO. Dlatego podałem jej adres Pani strony. Może Pani napisze coś więcej...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #14 : 2006-06-21, 21:30:01 »

Na razie Admin milczy, ciekaw jestem jego zdania...  Smile

"Milczenie to też mowa" (dotyczy również innych spraw). Takie rzeczy są mi zupełnie obojętne. Mam sporo pomysłów, które będę realizował sukcesywnie (dotyczy głównie sklepu internetowego i strony www-dr...), a cudze mnie nie interesuje. Zresztą wiele spraw samo Życie rozwiązuje za nas. Lepiej być, niż mieć! - czego szczerze wszystkim życzę.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #15 : 2006-06-22, 18:55:09 »

Do Szymon NM100. Rozumiem. Masz rację.
Na DO (bez zbóż i otrąb) z rotowanymi mlecznymi (od ghee po sery i mleko) daję gwarancję (99,99%) likwidacji nadciśnienia samoistnego najdalej po 3 dobach.Grupę mleczną zalecam jadac co 3-7 dni za alergologią. Pozostałe kanony DO bez zmian. Może nie kupowac książki. Reklamacje mile widziane. Do tej pory nie było reklamacji (follow upu każdego pacjenta).
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #16 : 2006-06-22, 18:57:07 »

Nie miałam osoby (do tej pory), która by się nie wyleczyła w w/w sposób. Prawdopodobne niewyleczenie - bardzo by mnie interesowało!!!
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #17 : 2006-06-22, 19:17:18 »

Dziękuję, zainteresowanej osobie przekażę informację.
Cytuj
Może nie kupowac książki.
Dużo mówi o intencjach

pozdrawiam
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #18 : 2006-06-28, 20:41:29 »

a tak sie cieszylam ze nareszcie znalazlam kogos kto mi powie cos wiecej o tej chorobie ...i w jaki sposob ma na nia wplyw OZ. 
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #19 : 2006-06-30, 20:32:33 »

Do lekarki,
20.06.napisalas w swoim poscie"ze jak ktos ma cholesterol 500mg%i stosuje DOto zalecasz mu zamienic......itp..."postanowilam to sprawdzic---, ale od wczoraj (10dni nie jem mlecznie)mam cisnienie 90/60--, klopotow z cisnieniem nie mialam nigdy.
Cz spadek cisnienia moze byc wynikiem odstawienia masla, smietany, serow?
Moze mialas w 18 letniej terapii dietami podobny przypadek?
Pozdrawiam  Hana
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.