forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 07:07:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Gościec, albo RZS
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gościec, albo RZS  (Przeczytany 57922 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #60 : 2008-10-05, 13:21:17 »


Czytaj po wielokroć stronę frontową dra JK. Warto.


... Bruford - doskonały doktor, który używa głowy do rozwiązywania problemu też odszedł - też z powodu Edyty=Elmo...

Już nie będę powtarzała,że pisząc,ze Bruford odszedł przeze mnie łżesz jak pies,tylko zaznaczę,że on na pewno był tobie tutaj jak najbardziej na rękę  Smile Dlatego jest ci go tutaj tak bardzo brak  Cool
Atakował DO,atakował personalnie dr. JKwaśniewskiego i Admina i tobie najwyraźniej się "toto" bardzo podobało  Cool -o ile pamiętam, to nie miałaś nigdy nic przeciwko  Cool .
Natomiast ty oczekiwałaś i oczekujesz,że ktoś konstruktywnie oceni twoją "ksionżeczkę"  Smile urocze  Cool
On atakował DO,a ty się "rozwijałaś" na tym Forum  Cool .No, nie dziwi mnie twoja "tęsknota" za tą "osóbką",która używa głowy do rozwiązywania problemów ,szczególnie biorąc pod uwagę te "problemy", na tym Forum  Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #61 : 2008-10-05, 13:55:58 »

...Natomiast ty oczekiwałaś i oczekujesz,że ktoś konstruktywnie oceni twoją "ksionżeczkę"  Smile urocze  Cool
On atakował DO,a ty się "rozwijałaś" na tym Forum  Cool .No, nie dziwi mnie twoja "tęsknota" za tą "osóbką",która używa głowy do rozwiązywania problemów ,szczególnie biorąc pod uwagę te "problemy", na tym Forum  Cool ...

O Jezu!!! Jakie bezlitosne ataki!!! Shocked Shocked Shocked
Czy nie szkoda Tobie choc troche Lekarki Ewy???  Cool

Moze warto ustanowic jakis $korzystny$ kompromis?  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #62 : 2008-10-05, 14:09:16 »

 Szkoda mi jej ma być?A kto to niby jest? Na Królewne Śnieżkę mi ona nie wygląda,ani na Dziewczynkę z zapałkami  Cool
Dobrze,że Admin wychodzi z założenia,że lepiej być niż mieć,bo już dawno dostałaby bana,ale tak jak pisał dalej,że życie samo wiele rzeczy rozwiązuje.
Czy ona kiedykolwiek zgłaszała Adminowi,żeby On zawiesił "działalność" Bruforda,bo on atakował bezpodstawnie DO jak i samego dr.Kwasniewskiego?Nie .Natomiast mnie zgłaszała,bo ja nie pieję z zaczwytu nad jej "działalnoscią"  Cool
Czy kiedykolwiek było jej szkoda doktora?  Laughing
Nie rozsmieszaj mnie Grizzly  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #63 : 2008-10-05, 14:11:16 »



O Jezu!!! Jakie bezlitosne ataki!!! Shocked Shocked Shocked




Nie pisz do mnie o bezlitosnych atakach ,kiedy Ty nie masz litości do Jurka i Kangura ,bo to mija się z celem  Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #64 : 2008-10-05, 14:46:13 »

Do Admina!

Pani Edyta wyraźnie czuje się przez Pana uprzywilejowana i z upodobaniem (obsesyjnie?) "pracuje" na konto Pana i dr Kwaśniewskiego ośmieszając kondycję optymalnych. Jeśli się mylę to proszę o wpis w tej kwestii osoby, które tu zaglądają i... szybko wychodzą z uczuciem zażenowania.

Oczywiście, mogę Pana nie trudzić prośbą o zajęcie stanowiska w sprawie jak wyżej, ale czy to jedyne możliwe rozwiązanie i czy na istniejącą sytuację pomocne? Może i Panu ten sposób bycia pani Edyty utrudnia prowadzenie forum, jak np mnie w nim uczestniczenie. Sugerowanie pani Edycie wyrozumiałości to chyba pomyłka, wyrozumiałość wobec wpisów pani Edyty nie da się stosować w nieskończoność, gdyż ją rozzuchwala. Przykro mi, że stale mnie się zmusza do odczuwania dyskomfortu, jak i go opisywania.

Pozdrawiam, Teresa
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #65 : 2008-10-05, 15:12:23 »

...Natomiast mnie zgłaszała,bo ja nie pieję z zaczwytu nad jej "działalnoscią"  Cool...

Edyta czy jestes na sto procent pewna, ze zostalas zgloszona na "bana"
przez Lekarke???  Shocked Shocked Shocked


Jesli tak faktycznie bylo to niestety musze z WIELKIM BOLEM SERCA
przyznac, ze to byl FATALNY BLAD!!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #66 : 2008-10-05, 15:24:55 »

...Do Admina!

Pani Edyta wyraźnie czuje się przez Pana uprzywilejowana i z upodobaniem (obsesyjnie?) "pracuje" na konto Pana i dr Kwaśniewskiego ośmieszając kondycję optymalnych. Jeśli się mylę to proszę o wpis w tej kwestii osoby, które tu zaglądają i... szybko wychodzą z uczuciem zażenowania...

Teresa to sa chwyty "ponizej pasa"  moge zrozumiec, ze nie lubisz stylu pisania
czy przekonan Edyty, ale "donosy do Admina"(jawne czy ukryte) sa ohydne i wstretne
to tak jak "strzal komuszego bolszewika" w tyl glowy "POLSKIEGO OFICERA" w filmie "KATYN". Shocked Shocked Shocked

Po prostu ohydne zachowanie!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Teresa wstydz sie!!!  A fujjjjjjjjjjjj !!! Shocked Shocked Shocked  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #67 : 2008-10-05, 16:01:52 »

Jest takie powiedzonko o opiniach osób, którym się myli ofiara z prześladowcą. To powiedzonko, właściwie pytanie, to "Nie ten świnia kto świństwo uczynił, a ten co o tym powiedział?" Napisałam do Admina, uważając że Jego interwencja jest potrzebna. Napisałam oficjalnie. Admin zrobi z tym co uzna za stosowne. Pana opinie na mnie wrażenia nie robią, nawet... przykro mi - politowania. Niech się Pan wstydzi za siebie. Tyle i ostatecznie.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #68 : 2008-10-05, 16:41:40 »

...Jest takie powiedzonko o opiniach osób, którym się myli ofiara z prześladowcą. To powiedzonko, właściwie pytanie, to "Nie ten świnia kto świństwo uczynił, a ten co o tym powiedział?"...

Mam rozumiec "Egalitarna(Swieta) Tereso"
ze "komusza bolszewia to ofiary" a "Oficerowie Polscy to swinie"
Czy tak?  Shocked Shocked Shocked

Cos Pani taka rozzalona, moze Tuskowym pomyslem na "odebranie emeryturek"
taks  Pani zmartwiona ???

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #69 : 2008-10-05, 16:44:22 »

Tylko „elita” mogłaby nie dostrzec ironii w pytaniu Teresy.
Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #70 : 2008-10-05, 17:07:08 »

...Napisałam oficjalnie. Admin zrobi z tym co uzna za stosowne. Pana opinie na mnie wrażenia nie robią...

Za komuny, rowniez "pisano oficjalnie" donosy Crying or Very sad,
wladza robila to co uznala za stosowne Crying or Very sad,
delikwenta "zabijano" Crying or Very sad
a na donosicielu nie robilo to wrazenia !!! Cool Razz

Ohyda, ohyda i jeszcze dzisiaj "emeryturki wysokie pobieraja"  Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #71 : 2008-10-05, 17:09:49 »

Przykro mi, że stale mnie się zmusza do odczuwania dyskomfortu, jak i go opisywania.
 

Na wstępie wyrazy szacunku za chęć uczynienia forum strawnym dla wszystkich ludzi szukających tu pomocy.

Admin był już wielokrotnie pytany i jasno określił zasady forum, wyrzuca tylko kopulujące tyłki i mordy pedofilów. To dziki ogród i roślinki tu nie będą przycinane, a chwasty plewione. Pozostaje nam tylko rozkoszować się naturą, albo przenieść do miejskiego parku gdzie ogrodnik przechadza się z sekatorem.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #72 : 2008-10-05, 17:14:18 »

... Pozostaje nam tylko rozkoszować się naturą, albo przenieść do miejskiego parku gdzie ogrodnik przechadza się z sekatorem...

 Razz Razz Razz To mnie zupelnie "rozwalilo"  Razz Razz Razz

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #73 : 2008-10-05, 17:15:23 »

Za komuny, rowniez "pisano oficjalnie" donosy Crying or Very sad,

Pozostaje tylko pytanie co byś zrobił gdyby na placu zabaw przed Twoim blokiem pijak codzienne lał na oczach Twoich dzieci do piaskownicy. Doniósł byś o tym do odpowiednich organów czy dokonał samosądu.
Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #74 : 2008-10-05, 17:22:00 »

...Pozostaje tylko pytanie co byś zrobił gdyby na placu zabaw przed Twoim blokiem pijak codzienne lał na oczach Twoich dzieci do piaskownicy. Doniósł byś o tym do odpowiednich organów czy dokonał samosądu...

Na "pijakow" w komunie nikt donosow nie robil
bo "jelita komusza" pila, "plankton komuszy" chlal
po prostu, codzienny swojski widok.  Razz Razz Razz

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #75 : 2008-10-05, 17:37:15 »

...Pozostaje tylko pytanie co byś zrobił gdyby na placu zabaw przed Twoim blokiem pijak codzienne lał na oczach Twoich dzieci do piaskownicy. Doniósł byś o tym do odpowiednich organów czy dokonał samosądu...

Na "pijakow" w komunie nikt donosow nie robil
bo "jelita komusza" pila, "plankton komuszy" chlal
po prostu, codzienny swojski widok.  Razz Razz Razz

Dobra odpowiedź, ale to pytanie nie było historyczne tylko aktualne. Nie wiem czemu nadal wielu nie potrafi się oswoić z myślą, że czasy się zmieniły.

Lepsza , aktualna odpowiedź:
Wytłumaczyłbym dzieciom, że tak to już jest i żeby do piaskownicy nie wchodziły i obiecał wycieczkę do zamkniętego „elitarnego” placu zabaw z czystym piaskiem.
Czy nie tak?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #76 : 2008-10-05, 17:42:01 »

To jest w sumie bardzo intrygujące  Smile
Jak był tutaj Bruford i napadał na DO,jawnie obrazał Admina i dr. Jana Kwasniewskiego,to nikt ,a nikt nie pisał do Admina,aby ten dał jemu ostrzeżenie, bądź bana  Cool
Może się to podobało niektórym? No taki wyciagam wniosek  Smile ,ale ,jak ja przedstwiam swoje zdanie na temat diety "lekarki" i na temat jej "ksionżeczki" ,to już,już trzeba dać mi bana ,bo to "siem" nie podoba   Pani Tereni i wielu "wyznafcom" "lekarki" .No... co do Pani Tereni,to ja rozumiem,ze Ona lubiłaby mnie,abym tutaj non stop "lała łzy" ,przeraszała za "brak przecinka" i takie tam pierdołki,co do Jej osoby to myślę,że Ona nie tylko czuje dyskomfort czytając moje posty,ale również ,gdy podciera sobie tyłek.A może tego nie robi??? Bo to taka "nieczysta" "rzecz"  Shocked Cool  
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #77 : 2008-10-05, 17:51:03 »

Oczywiści miałem napisać:

„Elitarnego”, płatnego placu zabaw.

Ale to taka oczywista oczywistość.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #78 : 2008-10-05, 18:06:39 »



Edyta czy jestes na sto procent pewna, ze zostalas zgloszona na "bana"
przez Lekarke???  Shocked Shocked Shocked


Nie no skąd!!!Ta dobra osoba miałaby coś na mnie zgłaszać???  Smile
Poprosiła tylko Admina,aby zafundował mi wczasy"  Cool Smile    urocze ,co nie?  Smile
Zastanawiam się tylko ,dlaczego nie dbała tak o Brufcia  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gościec, albo RZS
« Odpowiedz #79 : 2008-10-05, 20:49:33 »

Do Admina!

.............bla,bla,bla.....................



W związku z tym "mondrym" postem przypomniałam sobie taki post Toana  Smile
Nie napiszę jego treści dosłownie,a chodziło o to,ze gdybym krytykowała DO (chodzi mi o prawdziwe DO,bez pseudoudoskonaleń) i atakowała samego Admina,to nie byłabym zgłaszana do bana,a i więcej miałabym przyjaciół  Smile -to takie prawdziwe,jak to,że jutro jest 6 październik !  Very Happy po prostu strzał w dyche!  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.