forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 13:14:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660636 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 19 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P  (Przeczytany 156134 razy)
hellen
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #220 : 2008-10-30, 06:17:59 »

Jurek PISZĘ OSTATNI RAZ. NIE UWZIĘŁAM SIE NA CIEBIE. NIC CI NIE CHCĘ UDOWADNIAĆ.  Po porstu przecztaj to.

Co Lekarka chce Ci powiedzieć  wg Mnie pisząc jak pisze a czego wiekszość nie rozumie.

Nazywam to syndrom wg Lekarki.

Na samym początku moich doświadczeń z jedzeniem bardzo szukałam dowodu w postaci innych dzieci chorych na choroby jakby z podobnego tytułu co mój syn czyli Alergie, AZS (mój miał alergie) padaczka, inne podobne(mój ma opóźnienie w rozwoju i cechy autystyczne) oraz choroby,które wywołuje gluten np.celiakia ( bo w autyżmie obwinia sie gluten -badania z USA- podaje się dzieciom bezglutenowe pieczywo niestwty również wysokowęglowodanowe. To co przeczytałam o tych chorobach miałam okazję porównać z tym co pisała do Mnie lub co czytałam w informacjach od Lekarki. Kiedyś tego też nie rozumiałam. Dziś rozumiem. Wszyscy naokoło mi mówia, jak ostatnio im piszę, że UWIERZYŁAM,ŻE CZŁOWIEK MOŻE BYĆ W 100% ZDROWY I UMRZEĆ KIEDY CHCE  LUB KIEDY NIE WIDZI JUŻ POTRZEBY ŻYCIA TUTAJ. kAŻDY TWIERDZI,ŻE PRZECIEŻ CZASAMI SIĘ CHORUJE NAWET NA KATAR.  :?NIE ZGADZAM SIĘ. JA NIE CHORUJĘ NA NIC JUŻ 2 LATA.
ostatnio zastanawiałam się nawet co takiego zrobiłam żle, że mimo diety chorowałam jak miałam wyrwane ósemki? Niechoruję mimo,że nawet osoby na Diecie Optymalnej wierzą,że czasami mogą zachorować i chorują np. na przeziębienie co mnie sie nie zdarza.

ODPOWIEDŹ: i KROPLA PRZEPEŁNIA CZARĘ.  to jest obserwacja lekarki, która powoduje,że Ona pisze, że można wyleczyć Twoją chorobę w 12 tygodnie czy spowodować,że będziesz się dużo lepiej czuł. Kiedy kropla przepełnia czarę? Ona to zauważyła pisze o tym w swojej książce. Gdy karmiła swoje dziecko piersią a efekt trzech zjedzonych pieczarek w occie powodował ,że dziecku wyskoczyły krostki na ciele. A jaka długą drogę musi pokonać strawiona pieczarka zanim trafi jako mleko matki do organizmu dziecka?
Gdy mamy alergię jedzenie ,które uczula zaleca odstawić na 6 tygodni by po tym czasie ją zjeść i nie powinno być efektu znów ,który wywoła alergię.
Gdy atak padaczki może być wywołany ponownym zjedzeniem zbóż lub mlecznych, a który nie następował gdy tych potraw się nie podawało dziecku.
Pisze o reakcji łyżeczki śmietanki do kawy codziennie czy plasterka do herbaty codziennie u pacjentów, którym się poprawiło gdy odstawili jedzenie tego codziennie na jedzenie co 5-7 dni.
Dlatego diety eliminacyjne nie działają jeśli coś eliminujesz na zawsze bo nie UCZYSZ organizmu i nie sprawdzasz Go czy dobrze Go wyleczyłeś.
Pisze o tym,że omijanie czegoś i nie jedzenie tego w ogóle nie poprawia zdrowia, tylko należy te potrawy co jakiś czas sprawdzać i patrzeć czy wywołują objawy złe bo powinny mniej uszkadzać. A dopuszcza ich odstawienie na całe zycie jeśli próby robione przez 2 lata dają cały czas efekty negatywne ( o ile dobrze pamiętam z Alergologii wg Niej jest to sytuacja gdy uznaje się, że nie naprawi się tego w organizmie i jest to szkodliwe) chociaż wg Mnie Lekarka i tak w to nie wierzy do końca i gdyby ktoś miał identyczne umiejętności co Ona nigdy chyba by tak nie stwierdził ale Ona to UNIKAT. Mogłabym tak dalej. Jeśli nie rozumiesz co chciałam napisać to życzę Ci tylko zdrowia takiego abyś żył jak najdłużej i cieszył się z Tego co masz. Napiszę to a Admin chyba to zrozumie, w końcu to moje zdanie.

Przy całym szacunku dla dr. Kwaśniewskiego, Lutza i pozostałych przykro mi,że Ty jako pacjent usłyszałeś słowa,że jesteś ciężko chory i ,że to i tak dużo,że żyjesz bo to ciężka choroba. Bo takie komentarze oznaczają,że Lekarz nie wierzy ,w uzdrowienie swojego pacjenta a to oznacza albo, że nie znalazł recepty dla swoich pacjentów albo,że nie znalazł w sobie umiejętności aby Go wyleczyć. Pozdrawiam.Sylwia.  
Od 9 dni jestem na jedzeniu bez żadnych zbóż i mlecznych, wg zaleceń lekarki. Czułam się coraz lepiej / brak ataków kaszlu, dobry sen, wstaję wypoczęta/. w 9 dniu, zgodnie z radą lekarki wprowadziłam rano tylko 10 g śmietanki 30 % do porannej / bardzo słabej nat. kawy/. Pierwsza rotacja mlecznych, tylko te 10 g śmietany rano, spowodowało przelewania w jelitach i nawrót suchych ataków kaszlu. Dzisiaj wracam do monodiety / na której czuję się dobrze/bez zbóż i mlecznych.
Napisałam do lekarki i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, chyba jest bardzo zajęta. Pozdrawiam. Hellen
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #221 : 2008-10-30, 07:06:53 »

Jurek PISZĘ OSTATNI RAZ. NIE UWZIĘŁAM SIE NA CIEBIE. NIC CI NIE CHCĘ UDOWADNIAĆ.  Po porstu przecztaj to.

Co Lekarka chce Ci powiedzieć  wg Mnie pisząc jak pisze a czego wiekszość nie rozumie.

Nazywam to syndrom wg Lekarki.

Na samym początku moich doświadczeń z jedzeniem bardzo szukałam dowodu w postaci innych dzieci chorych na choroby jakby z podobnego tytułu co mój syn czyli Alergie, AZS (mój miał alergie) padaczka, inne podobne(mój ma opóźnienie w rozwoju i cechy autystyczne) oraz choroby,które wywołuje gluten np.celiakia ( bo w autyżmie obwinia sie gluten -badania z USA- podaje się dzieciom bezglutenowe pieczywo niestwty również wysokowęglowodanowe. To co przeczytałam o tych chorobach miałam okazję porównać z tym co pisała do Mnie lub co czytałam w informacjach od Lekarki. Kiedyś tego też nie rozumiałam. Dziś rozumiem. Wszyscy naokoło mi mówia, jak ostatnio im piszę, że UWIERZYŁAM,ŻE CZŁOWIEK MOŻE BYĆ W 100% ZDROWY I UMRZEĆ KIEDY CHCE  LUB KIEDY NIE WIDZI JUŻ POTRZEBY ŻYCIA TUTAJ. kAŻDY TWIERDZI,ŻE PRZECIEŻ CZASAMI SIĘ CHORUJE NAWET NA KATAR.  :?NIE ZGADZAM SIĘ. JA NIE CHORUJĘ NA NIC JUŻ 2 LATA.
ostatnio zastanawiałam się nawet co takiego zrobiłam żle, że mimo diety chorowałam jak miałam wyrwane ósemki? Niechoruję mimo,że nawet osoby na Diecie Optymalnej wierzą,że czasami mogą zachorować i chorują np. na przeziębienie co mnie sie nie zdarza.

ODPOWIEDŹ: i KROPLA PRZEPEŁNIA CZARĘ.  to jest obserwacja lekarki, która powoduje,że Ona pisze, że można wyleczyć Twoją chorobę w 12 tygodnie czy spowodować,że będziesz się dużo lepiej czuł. Kiedy kropla przepełnia czarę? Ona to zauważyła pisze o tym w swojej książce. Gdy karmiła swoje dziecko piersią a efekt trzech zjedzonych pieczarek w occie powodował ,że dziecku wyskoczyły krostki na ciele. A jaka długą drogę musi pokonać strawiona pieczarka zanim trafi jako mleko matki do organizmu dziecka?
Gdy mamy alergię jedzenie ,które uczula zaleca odstawić na 6 tygodni by po tym czasie ją zjeść i nie powinno być efektu znów ,który wywoła alergię.
Gdy atak padaczki może być wywołany ponownym zjedzeniem zbóż lub mlecznych, a który nie następował gdy tych potraw się nie podawało dziecku.
Pisze o reakcji łyżeczki śmietanki do kawy codziennie czy plasterka do herbaty codziennie u pacjentów, którym się poprawiło gdy odstawili jedzenie tego codziennie na jedzenie co 5-7 dni.
Dlatego diety eliminacyjne nie działają jeśli coś eliminujesz na zawsze bo nie UCZYSZ organizmu i nie sprawdzasz Go czy dobrze Go wyleczyłeś.
Pisze o tym,że omijanie czegoś i nie jedzenie tego w ogóle nie poprawia zdrowia, tylko należy te potrawy co jakiś czas sprawdzać i patrzeć czy wywołują objawy złe bo powinny mniej uszkadzać. A dopuszcza ich odstawienie na całe zycie jeśli próby robione przez 2 lata dają cały czas efekty negatywne ( o ile dobrze pamiętam z Alergologii wg Niej jest to sytuacja gdy uznaje się, że nie naprawi się tego w organizmie i jest to szkodliwe) chociaż wg Mnie Lekarka i tak w to nie wierzy do końca i gdyby ktoś miał identyczne umiejętności co Ona nigdy chyba by tak nie stwierdził ale Ona to UNIKAT. Mogłabym tak dalej. Jeśli nie rozumiesz co chciałam napisać to życzę Ci tylko zdrowia takiego abyś żył jak najdłużej i cieszył się z Tego co masz. Napiszę to a Admin chyba to zrozumie, w końcu to moje zdanie.

Przy całym szacunku dla dr. Kwaśniewskiego, Lutza i pozostałych przykro mi,że Ty jako pacjent usłyszałeś słowa,że jesteś ciężko chory i ,że to i tak dużo,że żyjesz bo to ciężka choroba. Bo takie komentarze oznaczają,że Lekarz nie wierzy ,w uzdrowienie swojego pacjenta a to oznacza albo, że nie znalazł recepty dla swoich pacjentów albo,że nie znalazł w sobie umiejętności aby Go wyleczyć. Pozdrawiam.Sylwia.  
Od 9 dni jestem na jedzeniu bez żadnych zbóż i mlecznych, wg zaleceń lekarki. Czułam się coraz lepiej / brak ataków kaszlu, dobry sen, wstaję wypoczęta/. w 9 dniu, zgodnie z radą lekarki wprowadziłam rano tylko 10 g śmietanki 30 % do porannej / bardzo słabej nat. kawy/. Pierwsza rotacja mlecznych, tylko te 10 g śmietany rano, spowodowało przelewania w jelitach i nawrót suchych ataków kaszlu. Dzisiaj wracam do monodiety / na której czuję się dobrze/bez zbóż i mlecznych.
Napisałam do lekarki i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, chyba jest bardzo zajęta. Pozdrawiam. Hellen

No coz Helle, zgodnie z teoria rotacji znalazlas zrodlo twoich chorob, typu kaszel, zle samopoczucie itd. To chyba o to chodz!!!!!Prawda?
Wyglada na to, ze bez trucizny masz sie dobrze, wystarczy, ze Twoj organizm dostanie 10 ml trucizny wowczas reaguje. Czy nie o taki sprawdzian i rezultat Ci chodzilo?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #222 : 2008-10-30, 07:15:06 »

, tylko te 10 g śmietany rano, spowodowało przelewania w jelitach i nawrót suchych ataków kaszlu. Dzisiaj wracam do monodiety / na której czuję się dobrze/bez zbóż i mlecznych.

Rotuj, rotuj, aż cię zrotuje.  Laughing
A jak ci się podoba taka koncepcja. Zaszkodziła ci śmietanka, nie ma co się truć tymi mlecznymi, wg teorii Witoszek, bo cię przeleje w tych jelitach na Amen!.
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #223 : 2008-10-30, 07:55:08 »

Jurek PISZĘ OSTATNI RAZ. NIE UWZIĘŁAM SIE NA CIEBIE. NIC CI NIE CHCĘ UDOWADNIAĆ.  Po porstu przecztaj to.

Co Lekarka chce Ci powiedzieć  wg Mnie pisząc jak pisze a czego wiekszość nie rozumie.

Nazywam to syndrom wg Lekarki.

Na samym początku moich doświadczeń z jedzeniem bardzo szukałam dowodu w postaci innych dzieci chorych na choroby jakby z podobnego tytułu co mój syn czyli Alergie, AZS (mój miał alergie) padaczka, inne podobne(mój ma opóźnienie w rozwoju i cechy autystyczne) oraz choroby,które wywołuje gluten np.celiakia ( bo w autyżmie obwinia sie gluten -badania z USA- podaje się dzieciom bezglutenowe pieczywo niestwty również wysokowęglowodanowe. To co przeczytałam o tych chorobach miałam okazję porównać z tym co pisała do Mnie lub co czytałam w informacjach od Lekarki. Kiedyś tego też nie rozumiałam. Dziś rozumiem. Wszyscy naokoło mi mówia, jak ostatnio im piszę, że UWIERZYŁAM,ŻE CZŁOWIEK MOŻE BYĆ W 100% ZDROWY I UMRZEĆ KIEDY CHCE  LUB KIEDY NIE WIDZI JUŻ POTRZEBY ŻYCIA TUTAJ. kAŻDY TWIERDZI,ŻE PRZECIEŻ CZASAMI SIĘ CHORUJE NAWET NA KATAR.  :?NIE ZGADZAM SIĘ. JA NIE CHORUJĘ NA NIC JUŻ 2 LATA.
ostatnio zastanawiałam się nawet co takiego zrobiłam żle, że mimo diety chorowałam jak miałam wyrwane ósemki? Niechoruję mimo,że nawet osoby na Diecie Optymalnej wierzą,że czasami mogą zachorować i chorują np. na przeziębienie co mnie sie nie zdarza.

ODPOWIEDŹ: i KROPLA PRZEPEŁNIA CZARĘ.  to jest obserwacja lekarki, która powoduje,że Ona pisze, że można wyleczyć Twoją chorobę w 12 tygodnie czy spowodować,że będziesz się dużo lepiej czuł. Kiedy kropla przepełnia czarę? Ona to zauważyła pisze o tym w swojej książce. Gdy karmiła swoje dziecko piersią a efekt trzech zjedzonych pieczarek w occie powodował ,że dziecku wyskoczyły krostki na ciele. A jaka długą drogę musi pokonać strawiona pieczarka zanim trafi jako mleko matki do organizmu dziecka?
Gdy mamy alergię jedzenie ,które uczula zaleca odstawić na 6 tygodni by po tym czasie ją zjeść i nie powinno być efektu znów ,który wywoła alergię.
Gdy atak padaczki może być wywołany ponownym zjedzeniem zbóż lub mlecznych, a który nie następował gdy tych potraw się nie podawało dziecku.
Pisze o reakcji łyżeczki śmietanki do kawy codziennie czy plasterka do herbaty codziennie u pacjentów, którym się poprawiło gdy odstawili jedzenie tego codziennie na jedzenie co 5-7 dni.
Dlatego diety eliminacyjne nie działają jeśli coś eliminujesz na zawsze bo nie UCZYSZ organizmu i nie sprawdzasz Go czy dobrze Go wyleczyłeś.
Pisze o tym,że omijanie czegoś i nie jedzenie tego w ogóle nie poprawia zdrowia, tylko należy te potrawy co jakiś czas sprawdzać i patrzeć czy wywołują objawy złe bo powinny mniej uszkadzać. A dopuszcza ich odstawienie na całe zycie jeśli próby robione przez 2 lata dają cały czas efekty negatywne ( o ile dobrze pamiętam z Alergologii wg Niej jest to sytuacja gdy uznaje się, że nie naprawi się tego w organizmie i jest to szkodliwe) chociaż wg Mnie Lekarka i tak w to nie wierzy do końca i gdyby ktoś miał identyczne umiejętności co Ona nigdy chyba by tak nie stwierdził ale Ona to UNIKAT. Mogłabym tak dalej. Jeśli nie rozumiesz co chciałam napisać to życzę Ci tylko zdrowia takiego abyś żył jak najdłużej i cieszył się z Tego co masz. Napiszę to a Admin chyba to zrozumie, w końcu to moje zdanie.

Przy całym szacunku dla dr. Kwaśniewskiego, Lutza i pozostałych przykro mi,że Ty jako pacjent usłyszałeś słowa,że jesteś ciężko chory i ,że to i tak dużo,że żyjesz bo to ciężka choroba. Bo takie komentarze oznaczają,że Lekarz nie wierzy ,w uzdrowienie swojego pacjenta a to oznacza albo, że nie znalazł recepty dla swoich pacjentów albo,że nie znalazł w sobie umiejętności aby Go wyleczyć. Pozdrawiam.Sylwia.  
Od 9 dni jestem na jedzeniu bez żadnych zbóż i mlecznych, wg zaleceń lekarki. Czułam się coraz lepiej / brak ataków kaszlu, dobry sen, wstaję wypoczęta/. w 9 dniu, zgodnie z radą lekarki wprowadziłam rano tylko 10 g śmietanki 30 % do porannej / bardzo słabej nat. kawy/. Pierwsza rotacja mlecznych, tylko te 10 g śmietany rano, spowodowało przelewania w jelitach i nawrót suchych ataków kaszlu. Dzisiaj wracam do monodiety / na której czuję się dobrze/bez zbóż i mlecznych.
Napisałam do lekarki i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, chyba jest bardzo zajęta. Pozdrawiam. Hellen

No coz Helle, zgodnie z teoria rotacji znalazlas zrodlo twoich chorob, typu kaszel, zle samopoczucie itd. To chyba o to chodz!!!!!Prawda?
Wyglada na to, ze bez trucizny masz sie dobrze, wystarczy, ze Twoj organizm dostanie 10 ml trucizny wowczas reaguje. Czy nie o taki sprawdzian i rezultat Ci chodzilo?
Tak , właśnie o taki sprawdzian, przynajmniej wiem co mnie truje. Będę sprawdzać co 7 dni, aż może kiedyś i mleczne będą mi przyjazne. Pozdrawiam Hellen

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #224 : 2008-10-30, 08:16:11 »


PS. Niedlugo Boze Narodzenie wiec bedzie okazja , zeby zjesc dobrego sledzia.


 

Danuta.NIe myslałaś ,żeby jechać na Boże Narodzenie do Kangura?  Cool Razz
Czy moze już zmienilaś obiekt zainteresowania,czy może nie wiesz już kto to jest "kangur"?  Razz Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #225 : 2008-10-30, 08:25:04 »

, tylko te 10 g śmietany rano, spowodowało przelewania w jelitach i nawrót suchych ataków kaszlu. Dzisiaj wracam do monodiety / na której czuję się dobrze/bez zbóż i mlecznych.

Rotuj, rotuj, aż cię zrotuje.  Laughing
A jak ci się podoba taka koncepcja. Zaszkodziła ci śmietanka, nie ma co się truć tymi mlecznymi, wg teorii Witoszek, bo cię przeleje w tych jelitach na Amen!.

Zwróciłam sie kiedys z zapytaniem,co moze być przyczyna szybkiego odwadniaia u dziecka.W/g teorii Witoszek ....a raczej nie teorii...ona była pewna,że to od mlecznych.Ona pisala,ze obserwuje odwadznianie,kiedy w przeddzień jada sie mleczne  Shocked Wyobrazasz Ty se ?
Zaproponowała odstawienie mlecznych produktow na 7 dni (czyli rotacyje) ,ale wisz Ty co? Nie zrobiłam tak,bo mi za jasny gwint ta teoria ("pewność") nie pasowaly do rzeczywistości  Cool Shocked
Do tej pory córka jada sery,pije śmietane -to produkty mleczne ,ktore najbardziej lubi ,a przyczyna odwodnienia było zupełnie coś innego  Razz Cool
Z obserwacji wynika ,że Pani Witoszek spotkała sie ze wszystkimi chorobami tego świata-(nie wiem...moze jeździ również po świecie ,kto kupi jej ksionzke ,ten ma porade w ramach darmowego gratisu) i wszystkie z miejsca leczy rotacja  Shocked Razz
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #226 : 2008-10-30, 08:38:18 »

Ja bardzo przepraszam jednego tylko nie rozumie dlaczego Wy wszyscy o tych swoich problemach, piszecie w moim temacie "złamane żebro
przy P.O.CH.P."każdy z Was ma założony temat z Waszą przypadłością ,a piszecie do mnie ja odżegnuje się od udzielania rad ,ja nie jestem
Lekarzem,ja sam szukam" POMOCY"a Dieta Optymalna jest moim żywieniem.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #227 : 2008-10-30, 08:40:19 »

Ale Jurek,Ty nie masz złamanego zebra  Idea
Ty też piszesz w innych watkch  Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #228 : 2008-10-30, 09:32:59 »

Ale Jurek,Ty nie masz złamanego zebra  Idea
Ty też piszesz w innych watkch  Cool

Edyta przecież ja już pisałem że nie mam złamanego żebra ,ja mam złamany siódmy krag kręgosłupa,pisałem w innych wątkach jak byłem mało przytomny też o tym napisałem i wszystkich przeprosiłem.
Dodam jeszcze że sfotografuję swoją historię choroby jak będą mnie wypisywali do domu,i zamieszczę na zakończeniu tego tematu .Czy to już Ciebie zaspokoi
Uważam że nie bo ja znam Ciebie już na wylot,i prosiłem że jestem gotów z Tobą Trolowac ale nie w tym temacie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #229 : 2008-10-30, 09:39:00 »

Ale Jurek,Ty nie masz złamanego zebra  Idea
Ty też piszesz w innych watkch  Cool

Edyta przecież ja już pisałem że nie mam złamanego żebra ,ja mam złamany siódmy krag kręgosłupa,pisałem w innych wątkach jak byłem mało przytomny też o tym napisałem i wszystkich przeprosiłem.
Dodam jeszcze że sfotografuję swoją historię choroby jak będą mnie wypisywali do domu,i zamieszczę na zakończeniu tego tematu .Czy to już Ciebie zaspokoi
Uważam że nie bo ja znam Ciebie już na wylot,i prosiłem że jestem gotów z Tobą Trolowac ale nie w tym temacie.

Jurek.Jak sie jest mało przytomnym to powinno sie odpoczywać,a nie pisać ,wysilać sie ,bo potem wszystko wychodzi "poplatane" -źle ocenia sie sytuacje i takie tam...
I to widać w Twoich postach  Confused
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #230 : 2008-10-30, 18:31:29 »

Dzisiaj 19 dzień pobytu w szpitalu ,Oddechowo jestem już na swoich parametrach.
wys.tlenem 92 % puls 87   ciśnienie z rana 135/95  wieczorem 135/115 otrzymałem jeszcze tylko leki
rozszerzające ACC -300 wykrztuśne,i plastry przeciw bólowe dwa nowe założone dzisiaj.Ponadto otrzymałem podniesienie do pionu i na sztywnych nogach 4mi
bez żadnego ruchu do momentu aż nogi mi się rozpoczęły uginać.Następnie masaż ułozeniowy i rozprowadzający opuchliznę z nóg dobre pół godziny.
Nic więcej rewelacyjnego nie odnotowałem dalej się nie załamuje,i ze zdrowymi myślami powracam do ewentualnych pytań,oraz gotów do "trolowania"
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #231 : 2008-10-30, 18:47:59 »


Nic więcej rewelacyjnego nie odnotowałem dalej się nie załamuje,i ze zdrowymi myślami powracam do ewentualnych pytań,oraz gotów do "trolowania"
a dla mnie rewelacyjny jest sposob w jaki walczysz z choroba, nie komentuje u Ciebie, ale zawsze czytam i szczerze podziwiam. Zycze zdrowia!
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #232 : 2008-10-30, 19:14:44 »


Nic więcej rewelacyjnego nie odnotowałem dalej się nie załamuje,i ze zdrowymi myślami powracam do ewentualnych pytań,oraz gotów do "trolowania"
a dla mnie rewelacyjny jest sposob w jaki walczysz z choroba, nie komentuje u Ciebie, ale zawsze czytam i szczerze podziwiam. Zycze zdrowia!

Monikaw dziękuję miło mi że mnie czytasz.Ja również mogę odpowiedziec nie jestem potworem jak to mnie Państwo grizloewostwo próbuje zaszufladkowac
Oraz wielu takich co w dalszym ciągu pomimo mojej ciężkiej chorobie może by chciało mi udowodnic że Optymalny to tylko taki który jest zdrowy ,nie uznają
że ktoś ze zniszczonymi płucami moze byc optymalny
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #233 : 2008-11-04, 10:40:21 »


    Jurku    co tam u ciebie  słychać .Milczysz  . Odwagi .Wszyscy czekamy na twoje wiadomości ,a może ty juz jesteś w domciu. pozdrawiam Grażyna

Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #234 : 2008-11-04, 11:52:10 »

No własnie Jurku czekamy...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #235 : 2008-11-04, 19:21:47 »

No ,chyba wszyscy sie zastanawiają ,co tam z naszym Jurkiem ....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #236 : 2008-11-04, 19:22:29 »

Chyba nie było tak jeszcze,żeby Go nie było  Shocked ....
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #237 : 2008-11-04, 20:53:31 »

Chyba nie było tak jeszcze,żeby Go nie było  Shocked ....
Jurek w ciężkim stanie leży w szpitalu na pulmonologii. Nie może się w ogóle ruszać. Złamane żebro i kręgosłup, przy jego POChP, rozedmie płuc, ostrej niewydolności oddechowej i sercu płucnym,jest niebezpieczne. Nie wstaje, leży z wielkimi bólami,cały czas na środkach przeciw bólowych. Nie można jemu założyć gipsu, więc bardzo cierpi. Wspierajmy go, on walczy o życie. Jutro ma mieć tomograf brzucha, który jest ogromny. USG wykazało bardzo powiększoną wątrobę, poza tym wszystko ok. Jutrzejszy tomograf jelit / sprawdzający, skąd ten wielki brzuch. Bardzo chciałby napisać, ale nie jest w stanie nawet zmienić pozycji.
Napiszę , jak coś będę nowego wiedziała. On do nas wróci.
Pozdrawiam - Hellen
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #238 : 2008-11-04, 21:00:33 »

Boże! To straszne! no ......chciałabym coś napisać i brak mi słów  Sad  Crying or Very sad
Jak masz z NIM kontakt Hellen ,to pozdrów Go ode mnie  Sad
Jest mi ogromnie smutno   Crying or Very sad
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #239 : 2008-11-04, 21:05:04 »


przypomnij mu prosze, jak bedziesz miala okasje, ze wiele osob tutaj o nim mysli
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 19 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.