forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 21:34:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P  (Przeczytany 155747 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #280 : 2008-11-06, 14:45:49 »

Daj spokój grizzly z tym przedstawieniem .
Wszyscy wiemy,że jesteś dobrym człowiekiem,ze z checią byś kazdemu podał pomocną dłoń,ale niestety nie potrafisz tego wyrazić innymi słowami i dlatego Twoje posty są tak,a nie inaczej odbierane .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #281 : 2008-11-06, 15:09:46 »

Grizzly bardzo prosze ,jesli znasz kogoś, kto mógłby pomóc Jurkowi , to daj Jurkowi namiary na tego specjaliste.
Bardzo Cię o to proszę .
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #282 : 2008-11-06, 15:16:40 »

...Nie wiem grizzli czemu obraziles niejakiegi ALI, naywajac go "przecietnym optymalnym". Abstrahujac od tego czy ALI jest dobrym optymalnym czy zlym, nie obrazil Ciebie w swojej wypowiedzi i nie zasluzyl na niekulturalne slowa z twojej strony. Za co ? za to, ze powiedzial prawde. ?...

Widze w tej czesci postu kolejny dowod na przejaw "agresywnej postawy"
nakierowanej na moje proby udzielenia pomocy Pana Tacie!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Usiluje Pan, mojej osobie w nieudolny i prymitywny sposob,
"dorobic gebe" - osoby "niekulturalnej, zlej" za pomoca manipulacji. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Niby co ma  byc "niekulturalnego" w zastosowaniu porownania
do tz. statystycznego "przeciatnego optymalnego" !!! ???  Shocked Shocked Shocked

Jesli nie jest to kolejna proba "odwetowego umniejszania personalnego",
spowodowana niezrozumieniem prostego tekstu pisanego, lub jego interpretacji,
to powinien Pan porosic kogos o pomoc w czytaniu i rozumieniu tekstu,
albo uzupelnic braki w wyksztalceniu podstawowym!!!  Cool

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #283 : 2008-11-06, 16:00:54 »

Grizzly bardzo prosze ,jesli znasz kogoś, kto mógłby pomóc Jurkowi , to daj Jurkowi namiary na tego specjaliste.
Bardzo Cię o to proszę .

Musze przyznac Edyta, ze bardzo Ciebie szanuje i podziwiam za Twoja inteligencje i urode,
jestes po prostu czlowiekiem nietuzinkowym i blyskotliwym. Cool

Widze, ze podobnie jak mnie, lezy Tobie na sercu los Jurka!!!  Shocked

Masz nie tylko "dobre serce" ale i "wybitna glowe"!!!  Shocked

Dla Ciebie po prostu:
"madrej glowie dosc dwie slowie"

Niestety, jak widac nie dotyczy to bezposrednio Jurka i Jego Rodziny!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ida w zaparte!!!  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad  Dlaczego??? Wlasnie dlaczego???  Shocked Question Question

Moje przypuszczenia dotycza "finansow" !!!  Shocked Crying or Very sad
Obstawiam "pelna pule", ze w "mlotkowej filozofii zycia",
nie ma miejsca na jakiekolwiek "inwestycje w ratowanie zycia" Ojca,
ktory jest w ektremalnie ciezkim stanie!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Natomiast jestem na 99% pewny, ze te same finanse "leciutenka raczka"
przeznaczy sie na "inne cele"!!!  Shocked Shocked Shocked

Bo na ratowanie zycia Ojca to:
GROZA i OBRAZA BOSKA!!! Shocked Crying or Very sad

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #284 : 2008-11-06, 16:50:25 »



Chodzi o to,że jest jedna konkretna sytuacja,ale problem jest w tym,że ona jest oceniana na przeróżne sposoby .

Taka sytuacja nie jest nowością.Sama kiedyś byłam w podobnej ,sytuacja wymagała konkretnych działań i gdyby nie pomoc mojej Cioci ,to pewnie znów bym wylądowała w szpitalu,gdzie wczesniej mnie "próbowano dobić".Znam takie szpitale,gdzie "nie można czegoś zrobić,bo nie ma karetki",ale znam też życie i wiem,co można zrobić,żeby "ta karetka była" .
Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć,pewnych rzeczy ludzie nie potrafią dostrzec ,a co dopiero przeskoczyć.
Sory za chaos,ale no...trudno mi jakos zapisać mysli........



Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #285 : 2008-11-06, 17:25:15 »

  GRIZZLY

obrazanie drugiego czlowieka szczerze mowiac,to grzech,obrazanie czlowieka ciezko chorego,to juz ogromny grzech.
Nie dokopuj  lezacemu.
Ludzie sa jacy sa i nikogo na sile nie wolno zmieniac!!!Jerzy jest na takim etapie rozumowania czyt.prowadzenia diety a nie innym.
O jakie  finanse ci chodzi,jakich specjalistow maja oplacac??Przeciez klinik  optymalnych  nie mamy.
Inne lecza tylko tak jak lecza.Czasami z powodzeniem iale przewaznie nalezy uzbroic sie w cierpliwosc.
Jezeli organizm jest silny i poradzi sobie ze wszystka  chemia  wspomagana  w wyleczeniu,to lekarze sa gora i wtedy nazywa sie lekarze wyleczyli. Confused
Dlatego najwazniejsze jest dla Jurka na chwile obecna optymalne pozywienie i mila,radosna atmosfera a nie dokopywanie.
Szkoda,ze on jeszcze cie czyta. Sad
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #286 : 2008-11-06, 18:47:16 »


Moje przypuszczenia dotycza "finansow" !!!  Shocked Crying or Very sad

Natomiast jestem na 99% pewny, ze te same finanse "leciutenka raczka"
przeznaczy sie na "inne cele"!!!  Shocked Shocked Shocked

Bo na ratowanie zycia Ojca to:
GROZA i OBRAZA BOSKA!!! Shocked Crying or Very sad

grizzly... no jak tak można "leciutenką raczką" napisać? Shocked Masz na to jakieś dowody! Confused Przykro mi o tym pisać! Teraz wiem,  jesteś na 100% idiota, trol, głupol do potęgi! Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #287 : 2008-11-06, 18:52:52 »

Nie można nikogo obwiniać.
W ogóle mysle ,ze to trudny temat.Mnie jest przykro ,że Jurka nie ma z nami.Brakuje mi jest nicka pod "użytkownicy online"  Sad  i Jego dowcipnych postów komentujących moje  Sad
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #288 : 2008-11-06, 19:39:19 »

Bo na ratowanie zycia Ojca to:
GROZA i OBRAZA BOSKA!!! Shocked Crying or Very sad

Zbynku, zwyczajowo każdy powinien zgłosić tego posta Grizzliego do moderacji, zwłaszcza, że w jego wypadku to już recydywa, został w tym temacie upomniany przez Admina.

Zbynku, masz rację nie można pozostawać obojętnym wobec takich postów, bo milczenie to ciche przyzwolenie!

No ale co ja tam wiem, zwłaszcza, że jak napisał Admin swoją ręką w moim poście:
[quote author=adam319 link=topic=348.msg55759#msg55759
Kompletnie mi się w główce pomieszało!. Sorki-resorki

zamiast pousuwać cytaty z mojej osoby, które Edyta przygotowała w ten sposób by zrobić ze mnie idiotę – w ten jak podkreślił Admin, zakazany sposób.
Sad
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #289 : 2008-11-06, 19:46:38 »

Bo na ratowanie zycia Ojca to:
GROZA i OBRAZA BOSKA!!! Shocked Crying or Very sad

Zbynku, zwyczajowo każdy powinien zgłosić tego posta Grizzliego do moderacji, zwłaszcza, że w jego wypadku to już recydywa, został w tym temacie upomniany przez Admina.

Zbynku, masz rację nie można pozostawać obojętnym wobec takich postów, bo milczenie to ciche przyzwolenie!

No ale co ja tam wiem, zwłaszcza, że jak napisał Admin swoją ręką w moim poście:
Kompletnie mi się w główce pomieszało!. Sorki-resorki
zamiast pousuwać cytaty z mojej osoby, które Edyta przygotowała w ten sposób by zrobić ze mnie idiotę – w ten jak podkreślił Admin, zakazany sposób.
Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #290 : 2008-11-06, 19:48:31 »

Spadaj z tego wątku,jak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia,a nie to załóż jakiś nowy...o mnie.. -zakładaj co chcesz i mówi o mnie co ci sie podoba i tak w obliczu tego co sie dzieje teraz z Jurkiem niewiele to dla mnie znaczy,a ty wciaż myslisz tylko o sobie!!! ,zeby tylko ludzie ciebie dobrze widzieli!!!!!!!!!!!!!!!! tylko na tym ci zalezy!!!!!!!!!!!!!!
Widac niewiele sie myliłam ,co do twojej osoby!!!!!!!!!!!!
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #291 : 2008-11-06, 19:58:09 »

Spadaj z tego wątku,jak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia,a nie to załóż jakiś nowy...o mnie.. -zakładaj co chcesz i mówi o mnie co ci sie podoba i tak w obliczu tego co sie dzieje teraz z Jurkiem niewiele to dla mnie znaczy,a ty wciaż myslisz tylko o sobie!!! ,zeby tylko ludzie ciebie dobrze widzieli!!!!!!!!!!!!!!!! tylko na tym ci zalezy!!!!!!!!!!!!!!
Widac niewiele sie myliłam ,co do twojej osoby!!!!!!!!!!!!
Ciekawie więc będzie usłyszeć Twoją Edyto opinie:
Czy ten absurdalnie chamski i obraźliwy wobec rodziny Jurka
post Grizzliego powinien pozostać, czy powinien być z obrzydzeniem usunięty?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #292 : 2008-11-06, 20:06:59 »

Posłuchaj Adam! Wiem,że piszesz pod publiczke,żeby ludzie dobrze ciebie postrzegali,dobrze o tobie mówili,caly czas grasz dobrego,ale niestety ujawniasz swoją druga naturę,Nie ustawiaj innych,bo sam nie jesteś taki święty za jakiego się przedstawiasz.Kilka osob dalo sie na to nabrać,ale ja nie! Rozumiesz? Nie dałam sie nabrać i ciebie to wkurza! odczep sie człowieku ode mnie.Jak masz problem i nie mozesz sobie z nim poradzić tutaj na forum,to idź do lekarza ,ode mnie sie odczep!
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #293 : 2008-11-06, 20:25:35 »

Edyto spróbuj raz jeszcze:

Czy ten absurdalnie chamski i obraźliwy wobec rodziny Jurka
post Grizzliego powinien pozostać, czy powinien być z obrzydzeniem usunięty?


Możliwe odpowiedzi: TAK / NIE.

Pewnie się nie uda od Ciebie wyciągnąć prostej odpowiedzi na proste pytanie, i tu masz z Grizzlim wspólną cechę. Proste pytanie TAK / NIE , a w odpowiedzi gadanie o świętoszkach i wysyłanie do lekarza specjalisty.

Smutno o tym pisać, ale trzeba.

Więc raz jeszcze TAK / NIE ???
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #294 : 2008-11-06, 20:40:17 »

Coraz bardziej utwerdzam sie w tym,że mialam racje co do ciebie (we wszystkim).

PS. Nie jesteś moim tata, nie mów mi co mam robić .Odczep sie ode mnie,bo to zaczyna być uciążliwe.
Zalezy ci tylko na własnym wizerunku ,wykorzystałes post grizzlego ,żeby móc "zaszumieć" w tym watku.
Jak masz problem ,to napisz do grizzlego i spytaj czemu tak napisał ,ode mnie sie ODCZEP!!!
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #295 : 2008-11-06, 20:49:24 »


Zbynku, masz rację nie można pozostawać obojętnym wobec takich postów, bo milczenie to ciche przyzwolenie!

Przyzwolenie na zło w sytuacji próby oskarżenia syna Jurka jest niedopuszczalne ale jak się okazuje są  ludzie co umieją się zdobyć na każdą niegodziwość.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #296 : 2008-11-06, 20:50:30 »

Mądrzejszy ustępuje. Znacie to?  Wink
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #297 : 2008-11-06, 21:21:50 »

Mądrzejszy ustępuje. Znacie to?  Wink

I tu mamy namacalny dowod, ze spawacz jest madrzejszy od profesora na jakiego sie tytuluje niedzwiedz. Jego podniecaja smierdzace migdalki i umierajacy czlowiek. Robi fetor na forum i go tez podnieca.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #298 : 2008-11-06, 22:39:48 »

Wstyd naprawde wstyd. Czlowiek walczy o zycie a wy tutaj takie pierdoly wypisujecie. Zamiast siedziec na forum zmowilibyscie czastke rozanca za zdrowie Pana Jurka. Mysle ze to wiecej by pomoglo niz ta cala paplanina tutaj.
A odnosnie Diety Kwasniewskiego to czytalam iz rozjasnia ona umysly i ludzie sa rozwazniejsi itd. W takim razie kto stosuje tutaj Diete Kwasniewskiego skoro dajecie sie prowokowac?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Złamanie żebra przy moim P.O.CH.P
« Odpowiedz #299 : 2008-11-06, 22:58:49 »

Mądrzejszy ustępuje. Znacie to?  Wink

(...)
Co do ludzi to zakłada się, że ich działania nie są do końca przewidywalne - „WOLNA WOLA”. Warto więc patrzeć jak najdalej przed siebie, starać się przewidywać rozwój wypadków, oceniać prawdopodobieństwo zdarzeń na, które nie mamy „bezpośredniego” wpływu. Co do złych ludzi to warto ich unikać tak silnie jak to możliwe, aż do czasu gdy dalsze cofanie przechyla szalę zwycięstwa w nieuniknionym konflikcie na ich korzyść.

Człowiek ma dużą siłę sprawczą, problemem dla niego jest tylko zbieranie i analiza informacji, która umożliwia przewidzenie jak ukształtuje się przyszłość w zależności czy zdecydujemy się na dane działanie czy też nie. Potrzebna jest oczywiście również fantazja by nie ograniczać się tylko do prostych działań, ale od czasu do czasu zrobić coś „finezyjnego” czyli mały wysiłek, a wielki pozytywny skutek.
(...) Cool

Troszkę szeroki cytat, by było w kontekście, ale nadal w temacie „mądrzejszy ustępuje”.
Ja bym raczej napisał, że mądrzejszy stara się być konstruktywny.
Cool

@Sewero
Tu powinienem napisać coś by wykazać, że są rzeczy, których nie zniesiesz, wierz mi są takie, masz wyobraźnie, a co tam wyobraźnia, czy można spokojnie czytać, że jest się wyrodnym synem i zrezygnowało się z ratowania życia ojca na korzyść zakupu jakiegoś kolejnego niepotrzebnego luksusowego gadżetu?
Czy gdyby dotyczyło to Ciebie osobiście nie skomentowałabyś takiego postu?
Więc proszę ostrożniej z tym „dajecie się prowokować”, każdy ma jakieś słabe punkty, a systemy napadu są coraz doskonalsze.
Sad
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.