forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-26, 16:35:25

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660426 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  dieta optymalna a cellulit
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: dieta optymalna a cellulit  (Przeczytany 7684 razy)
cheeta
Gość


Email
dieta optymalna a cellulit
« : 2008-10-15, 23:20:59 »

pytanie do pan, poniewaz panowie nie maja podobno tego problemu:) czy ktorejs z was udalo sie pozbyc cellulitu za pomoca diety? ja codziennie zajadam zolteczka i skorki wieprzowe majac wielka nadzieje, ze kiedys moje uda beda gladkie. czy jeszcze cos waznego wlaczyc do jadlospisu, by zwiekszyc szanse na wyleczenie?
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #1 : 2008-10-16, 00:03:31 »

Jezeli jako mezczyzna moge byc pomocny, dodam tylko , ze zupki kolagenowe sa lepsze jak wszystko inne.
Zoltka NB1, ale kolagen tu jest najwazniejszy...dlatego zupki kolagenowe.
Zapisane
Rudka
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #2 : 2008-10-16, 04:19:31 »

Jeżeli jesteś na DO samo Ci przejdzie
   Ja nawet nie zauwazyłam -kiedy sie tego pozbyłam.
   Mało tego -krem bardzo wolno sie wchłania -balsam po kapieli teĹź niepotrzebny .
dawniej --naprawde dużo tych mazideł zużywałam
Zapisane
Halina Ch.
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #3 : 2008-10-16, 10:18:43 »

... ja codziennie zajadam zolteczka i skorki wieprzowe majac wielka nadzieje, ze kiedys moje uda beda gladkie.. .
Napi co jeszcze jesz.
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #4 : 2008-10-16, 11:00:05 »


Zoltka NB1, ale kolagen tu jest najwazniejszy...dlatego zupki kolagenowe.

Ile czasu mniej więcej minęło zanim pozbyłeś się tego cellulitu? Pewnie pomĂłgł teĹź basen  Smile Cool
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #5 : 2008-10-16, 12:01:04 »

oj jeah....basen przede wszystkim Very Happy
Zapisane
cheeta
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #6 : 2008-10-16, 12:20:17 »

Napi co jeszcze jesz.

W zasadzie to nie jem zbyt roznorodnie. Zrodlem weglowodanow sa dla mnie warzywa (glownie  brokoly, marchewki, ziemniaki) Bialko czerpie z zoltek, skorek wieprzowych, boczku i watrobki. Tluszczyk uzupelniam smalcem. Zaznacze tez, ze nie jadam produktow mlecznych ani zbozowych, poniewaz krazy o nich tutaj zla opinia:P, a jak narazie nie sa mi do szczescia potrzebne. W zasadzie przez cale zycie jadlam znikome ilosci sera czy czekolady, a mleka i chleba wogole nie lubilam. Takze zero wyrzeczen:)
Wedlug medycyny nie powinno sie pic kawy ani cherbaty przy mojej przypadlosci, a ja codziennie wypijam kawe...  Rudka, jak jest u ciebie z tymi napojami?
Zapisane
Rudka
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #7 : 2008-10-16, 23:40:07 »

Cheeta
  Jadam podobnie ,być moĹźe troszke za duĹźo bo waga niestety 67kg Sad
   czasami to nawet sie głodziłam -to kilo do tyłu i za dwa dni nadrobiłam straty.
 z warzyw to najczęściej cebula ,ziemniaki i pomidory-reszta  warzyw okazyjnie.
     B-50 -T 100  -W [-50 -60]
    z piciem -róşniście woda i herbata -kawa dla odnmiany i w gościach albo kawiarni.
    alkohol -nie mam  problemu -,nie odmawiam -ale to są malutkie ilości  Razz
     
Zapisane
cheeta
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #8 : 2008-10-17, 00:07:52 »

heh teraz ozbaczylam mojego byka hehe herbata przez ch:D coz niedawno gdzies napisalm zamiast lozko to lurzko:) mam nadzieje ze moje roztrzepanie minie po jakims czasie diety;)

Rudka, ja tez niestety nie chudne:( na poczatku diety odczulam roznice w pasie (spodnie spadaly) ale to spowodowane bylo mniejsza objetoscia jedzonka w brzuchu Confused waga stoi w mijescu, chociaz nie przesadzam ani z bialkiem ani z weglowodanami...B:35-50 T:100-150 W:45 przy wzroscie 168cm waze 63.

Ciesze sie, ze u ciebie zniknal cellulit mimo picia kawy i herbaty. nie bede musiala sobie odmawiac;)

Wlaczam zupki kolagenowe do swojej diety...tylko nie bardzo wiem gdzie tu dostac lapki... w jakich produktach jest jeszcze duzo kolagenu?
Zapisane
Rudka
Gość


Email
Odp: dieta optymalna a cellulit
« Odpowiedz #9 : 2008-10-18, 01:03:41 »

  Łapki -obyś dostała  dobre .Mnie ostatnio trafiły sie okropniste -niby nie stare -ale jakies łojowate
    naprawde nie dało sie tego jeść . Sad
  zamiast łapek moĹźesz nĂłzki kupić . Nie zawsze gotuje zupy -nie ma u mnie amatorĂłw
     w zasadzie wywar daje do kapusty albo sosy nim podlewam .
   Ĺźebyśmyśmy mogły schudnąć -musimy wszystkiego duĹźo mniej -moĹźe potem by sie waga utrzymała .
    -ale jak pogłodze sie do 17-stej a potem zaczynam prĂłbować optymalnych kąskĂłwi -dobijam do magicznej liczby
no i tak codzień mĂłwie jutro .  Laughing
    dzisiaj plackĂłw nasmaĹźyłam -obiecałam sobie ,ze na 3 dni -wieczorem  wyszło na 2  Sad
nie ma lekko -Jeszcze głowe trzeba wyleczyc z łakomstwa .
       
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.