forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:37:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moje początki ŻO....
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moje początki ŻO....  (Przeczytany 16762 razy)
renia
Go


Email
Odp: Moje początki ŻO....
« Odpowiedz #40 : 2008-12-24, 22:46:02 »

Osiem lat temu lekarka chcia zapisać mi leki obnizajace poziom cholesterolu, gdyż ogólny wynosil 326. Powiedziałam jej, że sprobuję obniżyć jego poziom za pomocą diety, a jeśli to nie przyniesie pożądanych rezultatow, to zdecyduję się na leki. Otrzymałam ulotki z dietą śródziemnomorską i z piramidą żywieniową. Do zaleceń stosowałam sie bardzo dokładnie, bez najmniejszych odstępstw. Kupowałm czasopisma takie jak; "Jestem", "Super linia", "Zdrowie" i stosowałam się do zaleceń wszystkich firm reklamujących swoje "cudowne leki". Brałam chrom, magnez z vit. B6, koenzym Q10, Vit. "Centrum", jakieś kapsułki z kwasami omega 3(chyba "Trienyl"), Lecytynę,  Wapń i selen. Na tej diecie cholesterol mi się obniżył i wynosił po kilku miesiącach 180. Potem znowu systematycznie zaczął rosnąć. Niepokoiło mnie to, że pomimo lepszego wyniku cholesterolu moje samopoczucie się pogarszało. Miałam stany nerwicowe, zabużenia rytmu serca, ciągłe zmęczenie , doszła choroba tarczycy. Poziom hormonów tarczycy lekarka unormowała mi lekami, ale nadal czułam się źle. Następnym moim krokiem ku zdrowiu było rzucenie palenia, ale i to nie pozbyło mnie arytmii i nerwicy. Odczuwałam ciągłe zmęczenie i niechęć nawet do codziennych podstawowych czynności (może to objawy depresji?).Nie znałam nikogo na DO, ani podstaw tego żywienia, u nas to jest nieznane(może z nielicznymi wyjątkami, których nie znam). Raz zastanawiając sie jakie hasło wpisać w google, wpisałam ;dieta Kwaśniewskiego, bo "coś" siedziało mi w podświadomości i chciałam się dowiedzieć o co w tym chodzi, czułam, że to ważne. Najpierw ukazała mi się dieta prezydencka i zupa kapuściana, ale wiedzialam, że nie tego szukam. Długo czytałam o diecie dr Kwaśniewskieo(nawet te negatywne recenzje) i byłam pewna w 100%, że wkońcu znalazłam "lekarstwo" na moje dolegliwości. Po dwóch dniach byłam na DO. Po trzech tygodniach zadzwoniłam do Arkadii Aura i zapisałam się na wczasy. Nie mogłam się doczekać spotkania z osobami optymalnymi. Byłam ciekawa jak "Oni" wyglądają? :shock:Okazało się , że to zwyczajni ludzie, ja nie jacyś kosmici, nie było widać żeby byli schorowani ( oprócz jedego pana w podeszłym wieku).Potem dowiedziałam się, że większość z nich jest po ciężkich chorobach. Zdziwiło mnie natomiast to, że wszyscy wyglądali młodziej, niż wskazywała na to ich metryka. :)Chyba wpisuję się w nieodpowiednią rubrykę? Pozdrawiam, Renia
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.