forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 02:22:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"  (Przeczytany 34114 razy)
jurek46
Go


Email
Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« : 2008-10-19, 12:47:14 »

Szczególnie prosze o kontakt P.Lekarkę temat jako dla Laryngologa i lekarza z certyfikatem dr.Kwasśniewskiego,powinien byc pomocny,dla osoby ,która prosi o pomoc.
Chora cierpi na nieustawiczne ataki kaszlu.Choroba ujawnia sie przeważnie jesienią,ale jest strasznie wyczerpująca,nie może nawet normalnie porozmawiac,kaszel zakłóca jej normalne życie.Starała sie o pomoc u różnych żródeł Teraz znalazł nas Prosze moze ktoś wie jak z tym walczyc.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #1 : 2008-10-19, 20:10:30 »

Szanowna P.Ewo Prosze odpowiedziec w tym temacie jest osoba ,która bardzo czeka na jakakolwiek wiadomośc,o tej Chorobie mysle ze P. moze jej w tym pomóc
Ja obiecałem ze postaram sie Panie pólączyc,Ona nie ma jeszcze konta ale przeczyta i zapewniam że bedzie mogła skorzystac z P. pomocy.Jestem pewny ze ta choroba ,lub jej odmiana jest dla P. znana.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #2 : 2008-10-19, 20:29:41 »

5 dni na jajach+ziemniakach+słoninie/smalcu. Warto w dawkach optymalnych. Może być kawa (baaardzo rozcieńczona), herbata, zioła. Po 3 dniach chproba powinna ustąpić. Typowe objawy są skutkiem działania typowych alergenów (jak u Mike) - śmietana/mleko do kawy, zboża, owoce w dużych ilościach czy inne cukry proste, plaster cytryny w herbacie. Warto przecztać posty Mike i moje odpowiedzi na nie. Choroba bezdyskusyjnie do wyleczenia. Wolę by przeszła na DO (forme śmietanową i nie miała żadnej poprawy Shocked; tak, na  śmietanie nie da się zwykle wyleczyć przewlekle chorych śluzówek ) na 6 tyg. , po czym zastosowała rotację wszystkich produktów mlecznych-co 7 dni. Metodą Mike z forum - możliwe szybkie wyleczenie. Jak chce brać leki to może leczyć się Sudafed 3 x 1 aż do wyleczenia (nawt miesiąc) ALBO Dispohrol 2 x 1 (to też nawet przez miesiąc). Oba bez recepty. Nie lubię zalecać leków. Może przeczytać o żołądku na naszym forum bo na pewno zalecili jej gdzieś po drodze ... Controloc...
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #3 : 2008-10-19, 23:41:04 »

5 dni na jajach+ziemniakach+słoninie/smalcu. Warto w dawkach optymalnych. Może być kawa (baaardzo rozcieńczona), herbata, zioła. Po 3 dniach chproba powinna ustąpić. Typowe objawy są skutkiem działania typowych alergenów (jak u Mike) - śmietana/mleko do kawy, zboża, owoce w dużych ilościach czy inne cukry proste, plaster cytryny w herbacie. Warto przecztać posty Mike i moje odpowiedzi na nie. Choroba bezdyskusyjnie do wyleczenia. Wolę by przeszła na DO (forme śmietanową i nie miała żadnej poprawy Shocked; tak, na  śmietanie nie da się zwykle wyleczyć przewlekle chorych śluzówek ) na 6 tyg. , po czym zastosowała rotację wszystkich produktów mlecznych-co 7 dni. Metodą Mike z forum - możliwe szybkie wyleczenie. Jak chce brać leki to może leczyć się Sudafed 3 x 1 aż do wyleczenia (nawt miesiąc) ALBO Dispohrol 2 x 1 (to też nawet przez miesiąc). Oba bez recepty. Nie lubię zalecać leków. Może przeczytać o żołądku na naszym forum bo na pewno zalecili jej gdzieś po drodze ... Controloc...

P.Ewo nawet nie wie Pani jaką radośc wywołała nasza inicjatywa ,odnośnie tej przypadłości.Zaraz po P.odpowiedzi zadzwonił mi telefon z taką radością ,że ta osoba zauważyła że tak
prosto i szybko dostała od Pani wiadomośc,juz pytała jak ma zastosowac sie do tego i czy Ona już jutro rano moze przystąpic do Takiej próby,bo dla niej to naprawdę bedzie ,próba
Ona ZNAŁA KIEDYŚ ZASADY diety optymalnej,ale nie bardzo w to wierzyła.Zna moja historię choroby,jak mało kto,i widzi moje zmagania ,z trudnościami życia w chorobie.Wiem że właśnie przez takie małe pomoce rodza sie duze rzeczy.
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #4 : 2008-10-20, 16:29:57 »

5 dni na jajach+ziemniakach+słoninie/smalcu. Warto w dawkach optymalnych. Może być kawa (baaardzo rozcieńczona), herbata, zioła. Po 3 dniach chproba powinna ustąpić. Typowe objawy są skutkiem działania typowych alergenów (jak u Mike) - śmietana/mleko do kawy, zboża, owoce w dużych ilościach czy inne cukry proste, plaster cytryny w herbacie. Warto przecztać posty Mike i moje odpowiedzi na nie. Choroba bezdyskusyjnie do wyleczenia. Wolę by przeszła na DO (forme śmietanową i nie miała żadnej poprawy Shocked; tak, na  śmietanie nie da się zwykle wyleczyć przewlekle chorych śluzówek ) na 6 tyg. , po czym zastosowała rotację wszystkich produktów mlecznych-co 7 dni. Metodą Mike z forum - możliwe szybkie wyleczenie. Jak chce brać leki to może leczyć się Sudafed 3 x 1 aż do wyleczenia (nawt miesiąc) ALBO Dispohrol 2 x 1 (to też nawet przez miesiąc). Oba bez recepty. Nie lubię zalecać leków. Może przeczytać o żołądku na naszym forum bo na pewno zalecili jej gdzieś po drodze ... Controloc...
Pani Ewo, dziękuję za wskazówki dot. mojej choroby / zespół Corrao/. Przeczytałam posty Mike. To przykre, że tak młody człowiek ma takie same jak ja kłopoty.
Z jedną różnicą, ja mam teraz 58 lat. Te ataki suchego, bardzo męczącego kaszlu / do odruchów wymiotnych włącznie/ trwają ok 5 minut, czasami dłużej, wyłączając mnie z jakiejkolwiek pracy. Zaczęło się to 20 lat temu, z małą częstotliwością, jesienią i potem same mijały.Z biegiem lat pojawiają się bardzo często / w biurze, na spacerze,w dzień i w nocy. Przeszłam wszystkie badania/ bronchoskopia, spirometria, gastroskopia, badanie na przywry płucne, glisty itp pasożyty i nic.
Stwierdzono u mnie przewlekły refluks i leczę go Nexium, ale kaszek nie ustał, wręcz tak się nasilił, że uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, nie mówiąc już o nieprzespanych nocach. Bo zaczęło się to tej jesieni tydzień temu.Laryngolog stwierdził u mnie okropne wysuszenie śluzówki nosa i gardła. Używa wodę morską do bardzo częstego zwilżania nosa, bez tego nie da się oddychać. Mam skrzywioną przegrodę nosa, może ona mi też powoduje infekcje i ten strasznie suchy nos i gardło.
Ale czy w tym wieku poddawać się zabiegowi, boję się tych szplitali i związanych z nimi infekcji.
Ten kaszel mnie dobija, nie mogę dotknąć się do mięśni pleców, brzucha, tak mnie bolą. Od dzisiaj zaczęłam stosować się do Pani zaleceń i jem cały dzień jaja, słonina.ziemniaki, w proporcjach i ilościach ŻO. Wyeliminowałam całkowicie nabiał. Będę tak jeść 5 dni. Bardzo Panią proszę o poprowadzenie mojego żywienia. Tak bardzo wierzę, że mi Pani pomoże. Dzisiaj wiem, że moje dolegliwości związane są z wysuszoną śluzówką górnych dróg oddechowych, ale czy można ją odbudować
Hellen
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #5 : 2008-10-20, 16:49:26 »

...Zna moja historię choroby,jak mało kto,i widzi moje zmagania ,z trudnościami życia w chorobie...

Z calym szacunkiem Jurek, ale tak z "renkom na sercu" odpowiedz,
czy ta osoba zdaje sobie sprawe z tego,
ze Ty  promujesz "negatywny obraz DO" Shocked
i faktycznie jestes "MODELOWYM PRZYKLADEM !!!" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
niepowodzenia w stosowaniu DO jako skutek "samowolnych bo bezplatnych"
ale za to pelnych w inwencje tworcza, zabiegow,
 "ignoranta-majsterkowicza-metabolicznego" !!!  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #6 : 2008-10-20, 17:36:29 »

...Zna moja historię choroby,jak mało kto,i widzi moje zmagania ,z trudnościami życia w chorobie...

Z calym szacunkiem Jurek, ale tak z "renkom na sercu" odpowiedz,
czy ta osoba zdaje sobie sprawe z tego,
ze Ty  promujesz "negatywny obraz DO" Shocked
i faktycznie jestes "MODELOWYM PRZYKLADEM !!!" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
niepowodzenia w stosowaniu DO jako skutek "samowolnych bo bezplatnych"
ale za to pelnych w inwencje tworcza, zabiegow,
 "ignoranta-majsterkowicza-metabolicznego" !!!  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Grizli zdanie Twoje jest mi dobrze znane P.kultura osobista i wysoki stopień sprawności P.umysłu zadziwia nas wszystkich coraz bardziej
Czas aby chociaż jeden post wychodzący z pod Twojej ręki niósł coś więcej niż uwagi nie mają żadnego uzasadnienia.
Ciekaw jestem jak Będzie P.mógł za  Piec dni spojrzeć P.Hellen w oczy,jeżeli już po tych pięciu dniach poczuje się chociaż troszeczkę lepiej.
Moje pre dyspozycje do majsterko wania metabolicznego ,nie niosą nic więcej jak wlasnie to Aby pomóc ,bez Pańskich dowcipów znosić godnie cierpienie
A wie Pan dlaczego ,bo sam wiem co to znaczy cierpienie.
P.Hellen proszę nie narażać się słowami Naszego Nadwornego Niedźwiedzia,On tylko tyle potrafi.W dalszym ciągu uważam ze jest P. poszkodowany przez los,który przyniósł
dla P.tylko ten dziki pesymizm,do wszystkich.Nawet wywnętrzył się w P.nicku.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #7 : 2008-10-21, 02:05:30 »

5 dni na jajach+ziemniakach+słoninie/smalcu. Warto w dawkach optymalnych. Może być kawa (baaardzo rozcieńczona), herbata, zioła. Po 3 dniach chproba powinna ustąpić. Typowe objawy są skutkiem działania typowych alergenów (jak u Mike) - śmietana/mleko do kawy, zboża, owoce w dużych ilościach czy inne cukry proste, plaster cytryny w herbacie. Warto przecztać posty Mike i moje odpowiedzi na nie. Choroba bezdyskusyjnie do wyleczenia. Wolę by przeszła na DO (forme śmietanową i nie miała żadnej poprawy Shocked; tak, na  śmietanie nie da się zwykle wyleczyć przewlekle chorych śluzówek ) na 6 tyg. , po czym zastosowała rotację wszystkich produktów mlecznych-co 7 dni. Metodą Mike z forum - możliwe szybkie wyleczenie. Jak chce brać leki to może leczyć się Sudafed 3 x 1 aż do wyleczenia (nawt miesiąc) ALBO Dispohrol 2 x 1 (to też nawet przez miesiąc). Oba bez recepty. Nie lubię zalecać leków. Może przeczytać o żołądku na naszym forum bo na pewno zalecili jej gdzieś po drodze ... Controloc...
Pani Ewo, dziękuję za wskazówki dot. mojej choroby / zespół Corrao/. Przeczytałam posty Mike. To przykre, że tak młody człowiek ma takie same jak ja kłopoty.
Z jedną różnicą, ja mam teraz 58 lat. Te ataki suchego, bardzo męczącego kaszlu / do odruchów wymiotnych włącznie/ trwają ok 5 minut, czasami dłużej, wyłączając mnie z jakiejkolwiek pracy. Zaczęło się to 20 lat temu, z małą częstotliwością, jesienią i potem same mijały.Z biegiem lat pojawiają się bardzo często / w biurze, na spacerze,w dzień i w nocy. Przeszłam wszystkie badania/ bronchoskopia, spirometria, gastroskopia, badanie na przywry płucne, glisty itp pasożyty i nic.
Stwierdzono u mnie przewlekły refluks i leczę go Nexium, ale kaszek nie ustał, wręcz tak się nasilił, że uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, nie mówiąc już o nieprzespanych nocach. Bo zaczęło się to tej jesieni tydzień temu.Laryngolog stwierdził u mnie okropne wysuszenie śluzówki nosa i gardła. Używa wodę morską do bardzo częstego zwilżania nosa, bez tego nie da się oddychać. Mam skrzywioną przegrodę nosa, może ona mi też powoduje infekcje i ten strasznie suchy nos i gardło.
Ale czy w tym wieku poddawać się zabiegowi, boję się tych szplitali i związanych z nimi infekcji.
Ten kaszel mnie dobija, nie mogę dotknąć się do mięśni pleców, brzucha, tak mnie bolą. Od dzisiaj zaczęłam stosować się do Pani zaleceń i jem cały dzień jaja, słonina.ziemniaki, w proporcjach i ilościach ŻO. Wyeliminowałam całkowicie nabiał. Będę tak jeść 5 dni. Bardzo Panią proszę o poprowadzenie mojego żywienia. Tak bardzo wierzę, że mi Pani pomoże. Dzisiaj wiem, że moje dolegliwości związane są z wysuszoną śluzówką górnych dróg oddechowych, ale czy można ją odbudować
Hellen

P.Hellen mam nadzieje ze napisze P. jak zrozumiała P. sugestie rozpoczęcia DO.w stylu Lekarki,i czy jak na sam poczatek ,daje jakieś zmiany nie w Diecie Bo jeszcze jej nie ma,ale w uspokojeniu swojego kaszlu.
Piszę bo ja również byłem niedowiarkiem,wsprawie głębokości oddechu.Napewno mozna na niektóre stwierdzenia patrzec z niedowierzaniem,ale ważne jest że Tym sposobem ,gładko dotrze
P.do prawideł DO.STOSUJĄC JĄ W/G swojej choroby,która może byc po drodze wyleczona ,ale to już zależy od P.cierpliwości.Prezydent Wałęsa tez wszystkim nam Twierdził że jest optymalny ,a okazało sie że jednak jest inaczej.Bardziej wierzy w sens leczenia w klinikach Amerykańskich,niż w powiatowym miasteczku gdzieś w Lubuskiem,w którym tez tą pomoc by otrzymał .A gdyby jeszcze zechciał byc optymalny to kto wie czy tym mędrcem Europejskim by go nieokrzyczano.
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #8 : 2008-10-21, 16:09:54 »

5 dni na jajach+ziemniakach+słoninie/smalcu. Warto w dawkach optymalnych. Może być kawa (baaardzo rozcieńczona), herbata, zioła. Po 3 dniach chproba powinna ustąpić. Typowe objawy są skutkiem działania typowych alergenów (jak u Mike) - śmietana/mleko do kawy, zboża, owoce w dużych ilościach czy inne cukry proste, plaster cytryny w herbacie. Warto przecztać posty Mike i moje odpowiedzi na nie. Choroba bezdyskusyjnie do wyleczenia. Wolę by przeszła na DO (forme śmietanową i nie miała żadnej poprawy Shocked; tak, na  śmietanie nie da się zwykle wyleczyć przewlekle chorych śluzówek ) na 6 tyg. , po czym zastosowała rotację wszystkich produktów mlecznych-co 7 dni. Metodą Mike z forum - możliwe szybkie wyleczenie. Jak chce brać leki to może leczyć się Sudafed 3 x 1 aż do wyleczenia (nawt miesiąc) ALBO Dispohrol 2 x 1 (to też nawet przez miesiąc). Oba bez recepty. Nie lubię zalecać leków. Może przeczytać o żołądku na naszym forum bo na pewno zalecili jej gdzieś po drodze ... Controloc...
Pani Ewo, od wczoraj zjadam następujące posiłki:
wczoraj - śniadanie: omlet z 1 całego jajka + 4 żółtek na słonince.po 20 minutach 150 gram ziemniaka usmażonego na słonince. Kawa zbożowa lekka 150 g.
              z tego było: B-23,5 g ; T- 95,9 g ; W- 26,3 g

             drugi posiłek: to samo ale tłuszczu 76 g
Cały wczorajszy dzień:  B- 50 g;  T -171,9 g;  W -52,6 g

Dzisiaj- 21.10.2008:śniadanie  omlet z samych 5 żółtek na słonince, kawa zbożowa,lekka. Po 20 minutach ziemniaki smażone na słonince.
                                          B-23,8; T- 75g; W 25,2 g

                          drugi posiłek: placki ziemniaczane / wg JK/ z cebulką bez mąki + kawa zbożowa 150g/ bardzo lekka/
                                             B-17,4 g; T- 85 g, W-16,4 g
Cały dzisiejszy dzień:   B- 41,2 g; T- 160 g; W- 66,8.

Bardzo lubię jajka, więc mogę je jeść codziennie. Węglowodany mam tylko z ziemniaków, może za dużo, co Pani sądzi o tych 2 dniach ?

Czuję się troszeczkę lepiej, nie mam wzdęć, przelewań, ale te ataki kaszlu nadal są/ intensywne/, mam już opuchnięte struny głosowe.

Bardzo proszę o radę, czy tak mam jeść przez 5 dni. Prawdę mówiąc mogłoby byż tego ilościowo troszeczkę mniej. Może mniej ziemniaka ?
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #9 : 2008-10-21, 16:38:29 »

5 dni na jajach+ziemniakach+słoninie/smalcu. Warto w dawkach optymalnych. Może być kawa (baaardzo rozcieńczona), herbata, zioła. Po 3 dniach chproba powinna ustąpić. Typowe objawy są skutkiem działania typowych alergenów (jak u Mike) - śmietana/mleko do kawy, zboża, owoce w dużych ilościach czy inne cukry proste, plaster cytryny w herbacie. Warto przecztać posty Mike i moje odpowiedzi na nie. Choroba bezdyskusyjnie do wyleczenia. Wolę by przeszła na DO (forme śmietanową i nie miała żadnej poprawy Shocked; tak, na  śmietanie nie da się zwykle wyleczyć przewlekle chorych śluzówek ) na 6 tyg. , po czym zastosowała rotację wszystkich produktów mlecznych-co 7 dni. Metodą Mike z forum - możliwe szybkie wyleczenie. Jak chce brać leki to może leczyć się Sudafed 3 x 1 aż do wyleczenia (nawt miesiąc) ALBO Dispohrol 2 x 1 (to też nawet przez miesiąc). Oba bez recepty. Nie lubię zalecać leków. Może przeczytać o żołądku na naszym forum bo na pewno zalecili jej gdzieś po drodze ... Controloc...
Pani Ewo, zapomniałam dodać, że mam 160 cm wzrostu i ważę 64 kg.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #10 : 2008-10-21, 18:44:57 »

Hellen, rzeczywiście, trochę długo trwa.
Ostatnim razem tak długo trwający zespół wyleczył mi się w 3-4 miesiące.
U Mike było szybciej, bo młody.
Jedz przez 6 dni w tyg DO z jaj, żółtek (te najlepiej dzialają), wieprzowiny (boczek, karczek, golonko, co lubisz z wieprzowiny), ryb, wołowiny. T - słonina, skwarki, boczek, oliwa,(lepiej sziałają skwarki niz oliwa). W - ziemniaki i inne warzywa. Kawa, herbata - ok.
1 x w tyg DO z produktów zalecanych przez dra JK i po czym 6 dni DO bez produktów mlecznych i orzechów (one Ci na razie niepotrzebne). NIE JEDZ ZBÓŻ.
Po 3 dobach zaczniesz chudnąć. Sprzyja to regeneracji śluzówki. Każdą śluzówkę się da naprawić, tylko  jak to tak długo trwa ... to współisnieją nerwobóle międzyżebrowe... depresja... Na żółtkach w rosole to szybko ustepuje. Zgłaszaj się co jakiś czas. Wyleczenie może zajść szybko (3 dni; bo sprawa dotyczy śluzówki), może tez trwać dłużej (gdy współistnieją bóle międzyżebrowe). Na razie to tyle, potem co-nieco może zmodyfikujemy. Wiesz... jajko z ... kawiorem to też dobre danie.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #11 : 2008-10-21, 20:16:28 »

Pani Ewo, od wczoraj zjadam następujące posiłki:
wczoraj - śniadanie: omlet z 1 całego jajka + 4 żółtek na słonince.po 20 minutach 150 gram ziemniaka usmażonego na słonince. Kawa zbożowa lekka 150 g.
              z tego było: B-23,5 g ; T- 95,9 g ; W- 26,3 g

             drugi posiłek: to samo ale tłuszczu 76 g
Cały wczorajszy dzień:  B- 50 g;  T -171,9 g;  W -52,6 g

Dzisiaj- 21.10.2008:śniadanie  omlet z samych 5 żółtek na słonince, kawa zbożowa,lekka. Po 20 minutach ziemniaki smażone na słonince.
                                          B-23,8; T- 75g; W 25,2 g

                          drugi posiłek: placki ziemniaczane / wg JK/ z cebulką bez mąki + kawa zbożowa 150g/ bardzo lekka/
                                             B-17,4 g; T- 85 g, W-16,4 g
Cały dzisiejszy dzień:   B- 41,2 g; T- 160 g; W- 66,8.

Bardzo lubię jajka, więc mogę je jeść codziennie. Węglowodany mam tylko z ziemniaków, może za dużo, co Pani sądzi o tych 2 dniach ?

Czuję się troszeczkę lepiej, nie mam wzdęć, przelewań, ale te ataki kaszlu nadal są/ intensywne/, mam już opuchnięte struny głosowe.

Bardzo proszę o radę, czy tak mam jeść przez 5 dni. Prawdę mówiąc mogłoby byż tego ilościowo troszeczkę mniej. Może mniej ziemniaka ?
Jak mogę się wtrącić to wyrzuciłabym ją z menu.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #12 : 2008-10-21, 20:32:08 »

Pani Ewo, od wczoraj zjadam następujące posiłki:
wczoraj - śniadanie: omlet z 1 całego jajka + 4 żółtek na słonince.po 20 minutach 150 gram ziemniaka usmażonego na słonince. Kawa zbożowa lekka 150 g.
              z tego było: B-23,5 g ; T- 95,9 g ; W- 26,3 g

             drugi posiłek: to samo ale tłuszczu 76 g
Cały wczorajszy dzień:  B- 50 g;  T -171,9 g;  W -52,6 g

Dzisiaj- 21.10.2008:śniadanie  omlet z samych 5 żółtek na słonince, kawa zbożowa,lekka. Po 20 minutach ziemniaki smażone na słonince.
                                          B-23,8; T- 75g; W 25,2 g

                          drugi posiłek: placki ziemniaczane / wg JK/ z cebulką bez mąki + kawa zbożowa 150g/ bardzo lekka/
                                             B-17,4 g; T- 85 g, W-16,4 g
Cały dzisiejszy dzień:   B- 41,2 g; T- 160 g; W- 66,8.

Bardzo lubię jajka, więc mogę je jeść codziennie. Węglowodany mam tylko z ziemniaków, może za dużo, co Pani sądzi o tych 2 dniach ?

Czuję się troszeczkę lepiej, nie mam wzdęć, przelewań, ale te ataki kaszlu nadal są/ intensywne/, mam już opuchnięte struny głosowe.

Bardzo proszę o radę, czy tak mam jeść przez 5 dni. Prawdę mówiąc mogłoby byż tego ilościowo troszeczkę mniej. Może mniej ziemniaka ?
Jak mogę się wtrącić to wyrzuciłabym ją z menu.

A co jest powodem tego, ze chcialbys ja wyzucic z menu? Poza tym, co to za stwierdzienie " chcialbym ja wyzycic z menu????? Co Ty chopie pijesz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #13 : 2008-10-21, 20:50:19 »

Kogo lub co chceta wyrzucać z menu?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #14 : 2008-10-21, 21:14:23 »

No, chyba wiadomo, ze chodzi o kawe ZBOZOWA...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #15 : 2008-10-21, 21:27:17 »

No wiadomo,ale nic nigdy nie jest czytelnie albo napisane,albo zaznaczone ,a potem wynikaja zawsze niedorzecznosci.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #16 : 2008-10-21, 21:32:33 »

Z resztą ,nie wiadomo.Jak jest zacytowany cały post Hellen,a pod postem pisze ,że "...wyrzuciłabym ją z menu" ,to znaczy,że się chce wyrzucić Hellen z menu.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #17 : 2008-10-21, 21:58:25 »

Nie Ciebie Hellen oczywiście  Smile tylko tę nieszczęsną kawę zbożową.
Daleka jestem od wyrzucania stąd kogoś
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #18 : 2008-10-22, 04:48:57 »

Hellen, rzeczywiście, trochę długo trwa.
Ostatnim razem tak długo trwający zespół wyleczył mi się w 3-4 miesiące.
U Mike było szybciej, bo młody.
Jedz przez 6 dni w tyg DO z jaj, żółtek (te najlepiej dzialają), wieprzowiny (boczek, karczek, golonko, co lubisz z wieprzowiny), ryb, wołowiny. T - słonina, skwarki, boczek, oliwa,(lepiej sziałają skwarki niz oliwa). W - ziemniaki i inne warzywa. Kawa, herbata - ok.
1 x w tyg DO z produktów zalecanych przez dra JK i po czym 6 dni DO bez produktów mlecznych i orzechów (one Ci na razie niepotrzebne). NIE JEDZ ZBÓŻ.
Po 3 dobach zaczniesz chudnąć. Sprzyja to regeneracji śluzówki. Każdą śluzówkę się da naprawić, tylko  jak to tak długo trwa ... to współisnieją nerwobóle międzyżebrowe... depresja... Na żółtkach w rosole to szybko ustepuje. Zgłaszaj się co jakiś czas. Wyleczenie może zajść szybko (3 dni; bo sprawa dotyczy śluzówki), może tez trwać dłużej (gdy współistnieją bóle międzyżebrowe). Na razie to tyle, potem co-nieco może zmodyfikujemy. Wiesz... jajko z ... kawiorem to też dobre danie.
[/quote
Bardzo dziękuję za rady, zastosuję się do nich .Nie wiem tylko, czy rzeczywiście tę kawę zbożową powinnam wyrzucić z menu ? Może lepiej słabiutką kawę naturalną ?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poczebne wszelkie wiadomości o chorobie "Zespół Corrao"
« Odpowiedz #19 : 2008-10-22, 07:49:33 »

Hellen, bezdyskusyjnie jak MONIKAW. O kawie zbożowej mogłabym anegdotek wiele...
Niesamowita TRUCIZNA dla śluzówek i stawów. Wyrzucić z jadłospisu.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.