forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 16:38:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: uczucie "mokrego ucha", swedzenie  (Przeczytany 88688 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #60 : 2008-10-27, 10:24:34 »

grizzly stosując DO prawidłowo  ...
Very Happy

Skakanie po węglowodanach,zapominanie o posiłkach bogatotłuszczowych,jakieś soje w diecie,oleje,kubusie pleje,flipsy,rotowanie "pierdół  ,złe dni i dobre dni -to faktycznie prawidłowo stosowane DO  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #61 : 2008-10-27, 10:29:40 »

grizzly stosując DO prawidłowo  ...
Very Happy

Skakanie po węglowodanach,zapominanie o posiłkach bogatotłuszczowych,jakieś soje w diecie,oleje,kubusie pleje,flipsy,rotowanie "pierdół  ,złe dni i dobre dni -to faktycznie prawidłowo stosowane DO  Laughing Laughing Laughing

Ty tak robisz? Bo ja nie!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #62 : 2008-10-27, 10:46:36 »

grizzly stosując DO prawidłowo  ...
Very Happy

Skakanie po węglowodanach,zapominanie o posiłkach bogatotłuszczowych,jakieś soje w diecie,oleje,kubusie pleje,flipsy,rotowanie "pierdół  ,złe dni i dobre dni -to faktycznie prawidłowo stosowane DO  Laughing Laughing Laughing

Ty tak robisz? Bo ja nie!
O ! Jak najbardziej!!!  Very Happy Uwielbiam naszom kochanom likarke i zawsze chce sie dostosować do jej zaleceń!
Ostatnio jak napisała,że błedem jest jesc ziemniaki codziennie,to od razu zrezygnowalam,a jak wczoraj napisala,że dobrze jest jesc ziemniaki codziennie to od dzis zaczynam je jadac  Smile Ponadto to juz 6 tydzień jak rotuje buraki pastewne ,soje i groch i bardzo sobie chwale .Nasza kochana likarka ... Smile
Skakałam po psiankowatych przez 3 tygodnie i nie mam juz skórek wokól paznokci .
Popijam kubusie pleje-tak jak radzi "Matka Ewa z Katowic" i inne badziewia    Smile
Ona jest po prostu mondrom likarkom i ja jej sucham na kazdym kroku,bo do tego robi to za darmo!!! i ja jusz dzienki niej zaoszczendzilam sobie pare groszy i dzienki temu kupilam se gacie ,gumioki z filcem i jesionke-za co jestem szalenie wdzienczno tej dobrej istocie!



Bo DO  NIE LECZY!!! Usuwa TYLKO przyczyny chorób, kjtóre JESZCZE można wyleczyć.

Co to ma być?  Smile
---------------


DO NIE LECZY
DO NIE LECZY
DO NIE LECZY ....
tak jakbym już to gdzieś czytała ....czy to nie "czcigodny" Bruford  w podobny sposób ?  Very Happy
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #63 : 2008-10-27, 11:06:28 »

J a pisałam o poprawnym stosowaniu.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #64 : 2008-10-27, 11:10:39 »

J a pisałam o poprawnym stosowaniu.

Znaczy,ze uważasz ,ze jak ktoś rotuje,skaka po węglowodanach ,zapomina posiłków pogatotłuszczowych,to nie stosuje DO poprawnie?
Bo widzisz "likarka" pisała kiedyś,że optymalnym zdarza sie zapominać o posiłkach pogatotłuszczowych? Czyli kogo miała w końcu na mysli?
Optymalnych ,czy nie?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #65 : 2008-10-27, 17:09:58 »

Faktow nie zmienisz!!! Masz ochote zainwestowac w swoje "zdrowie i zycie"
prosze bardzo, placisz i masz!!!  Cool

A czy slyszales takie powiedzenie, ze za pieniadze zdrowia nie kupisz? Czy sie zgadzasz z tym powiedzeniem? Czy go sprobujesz obalic?
Chetnie poczytam twoje wywody na ten temat. Czy mozesz bez slonecznikow? Adampio jest obeznany z Frojdem i moze powiedziec cos o zoltym kolorze.

Otóż sie mylisz "kangur" .Wyobraź sobie,ze jesteś "golodupcem" -jak to nadmienił grizzly i nie stać Ciebie na kupienie sobie jajek,baraniny,wolowony itp.Co wtedy robisz?
Zapychasz sie byle czym ,a najlepszym "zapychaczem" sa zimnioki i chlip z margarynom-i czy to jest zdrowe?
Czy slyszales może o otyłości ubogich???  Cool Razz Razz
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #66 : 2008-10-27, 18:38:17 »


Otóż sie mylisz "kangur" .Wyobraź sobie,ze jesteś "golodupcem" -jak to nadmienił grizzly i nie stać Ciebie na kupienie sobie jajek,baraniny,wolowony itp.Co wtedy robisz?
Zapychasz sie byle czym ,a najlepszym "zapychaczem" sa zimnioki i chlip z margarynom-i czy to jest zdrowe?
Czy slyszales może o otyłości ubogich???  Cool Razz Razz

Otylosc ubogich widzialem.
Tak postepuja tylko golodupcy, bo ich mozgownica jest tak gladka jak skora na dupie. I na to nic sie nie poradzi.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #67 : 2008-10-27, 18:49:46 »

Faktow nie zmienisz!!! Masz ochote zainwestowac w swoje "zdrowie i zycie"
prosze bardzo, placisz i masz!!!  Cool

A czy slyszales takie powiedzenie, ze za pieniadze zdrowia nie kupisz? Czy sie zgadzasz z tym powiedzeniem? Czy go sprobujesz obalic?
Chetnie poczytam twoje wywody na ten temat. Czy mozesz bez slonecznikow? Adampio jest obeznany z Frojdem i moze powiedziec cos o zoltym kolorze.

Kangur litosci!!! Shocked

Wypisujesz takie glupoty jak "Australian aboriginal children with trisomy 21"  Shocked Laughing
Kazdy "normalny" doskonale wie co moze zrobic, uzywajac wlasciwie pieniedzy!!!  Shocked Cool Razz

Ale Ty widze, chcesz traktowac "pieniadze" tak, jak traktujesz "DO" Shocked,
czego masz "namacalne" dowody!!!  Cool Razz

Nawet kobiety uciekaja od Ciebie!!!  Cool Razz

 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #68 : 2008-10-27, 18:58:47 »

...Otylosc ubogich widzialem.
Tak postepuja tylko golodupcy, bo ich mozgownica jest tak gladka jak skora na dupie. I na to nic sie nie poradzi...

Kangur widze, ze "na sile" chcesz zasugerowac forumowym kobietom
ze nie jestes "golodupcem"  Cool Razz

Jezeli tak bardzo Tobie zalezy, aby za takiego uchodzic,
to sa "proste sposoby" aby takie domniemania rozwiac.  Razz Razz Razz

Niestety zdrowiem na razie "zablysnac" nie mozesz
to aby podreperowac wizerunek na sile sugerujesz, ze jestes "wypasiony"  Razz Razz Razz

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #69 : 2008-10-27, 19:10:54 »

Niestety zdrowiem na razie "zablysnac" nie mozesz
to aby podreperowac wizerunek na sile sugerujesz, ze jestes "wypasiony"  Razz Razz Razz

Czy na tym forum jest ktos zdrowy? No moze "Zdrowa". Ale ona pisze zdrowo.
A jakie zdrowe jest twoje pisanie? Gra polslowek w  Very Happy Smile Sad Surprised slonecznikach. Confused Cool Laughing Mad Razz
Zapisane
attimo
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #70 : 2008-10-27, 21:15:25 »

Kangur - zaczynam myslec, o wpisie do "Zlotek Ksiegi"
Dlugo dosc "bladzilam", nazbieralo sie z tych bedow troche  zlego w organizmie, ale gdyby nie to forum  - kto wie jak dlugo potrwac moglo moje"bladzenie". Czytalam  Was ,  szukalam w ksiazkach Kwasniewskiego,  w ksiazce dr.Ewy, poprawialm, korygowalam - jednak nadal  jeszcze  gdzies nie rozumialam, nadal   sie "potykalam".
Gdyby nie wskazowki Lekarki - moglabym dlugo dochodzic do pelnego zdrowia. Moglabym, ale  nie musialam, bo zwrocilam sie z prosba a otrzymalam pomoc. Dziekuje bardzo Very Happy
Jesli ktos ma cos do powiedzenia w danej dyscyplinie  -ma prawo mowic, ma tez prawo milczec.
Edyta jak pierwsza zareagowala na moja prosbe o pomoc - ja zrozumialam, ze chce mi pomoc.
Lekarka   - na slowa "prosze o pomoc" takze blyskawicznie odpowiedziala.
Inni formuowicze rowniez zareagowali  : :DSuper i dziekuje
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #71 : 2008-10-28, 12:31:11 »

J a pisałam o poprawnym stosowaniu.

Znaczy,ze uważasz ,ze jak ktoś rotuje,skaka po węglowodanach ,zapomina posiłków pogatotłuszczowych,to nie stosuje DO poprawnie?
Bo widzisz "likarka" pisała kiedyś,że optymalnym zdarza sie zapominać o posiłkach pogatotłuszczowych? Czyli kogo miała w końcu na mysli?
Optymalnych ,czy nie?

Miałam na myśli PRAWIDŁOWE stosowanie DO. Teraz rozumiesz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #72 : 2008-10-28, 12:40:05 »



Miałam na myśli PRAWIDŁOWE stosowanie DO. Teraz rozumiesz?

Tak....aczkolwiek nie do końca  Cool Razz 
Zapisane
attimo
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #73 : 2008-11-03, 08:02:58 »

uplynely dwa tygodnie, poprawa nastapila.Uszy sa suche, nie swedza, ubywam na wadze -wolno, ale ubywam.Najlepiej czuje sie  kiedy zjadam T do 2.  Takze jeszcze 4 tygodnie i potem sprawdze jak zareaguje na mleczne. Ciekawa jestem reakcji Waszych organizmow na prowokacje z mlecznymi. Musze poszukac, moze juz ktos opisywal. Smile
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #74 : 2008-11-03, 08:11:09 »

uplynely dwa tygodnie, poprawa nastapila.Uszy sa suche, nie swedza, ubywam na wadze -wolno, ale ubywam.Najlepiej czuje sie  kiedy zjadam T do 2.  Takze jeszcze 4 tygodnie i potem sprawdze jak zareaguje na mleczne. Ciekawa jestem reakcji Waszych organizmow na prowokacje z mlecznymi. Musze poszukac, moze juz ktos opisywal. Smile

Jest caly watek:
"Dzien Rotacji Produktow  Mlecznych"
Zapisane
ziutek
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #75 : 2008-12-18, 12:28:21 »

@Attimo
napisz jak tam ucho i zamknąć ten temat,
bo zamiast mokrego ucha,
będzie mokra plama krwi,

tak skaczecie sobie do gardeł, skaczcie sobie na PW

czy ktoś w tym wątku dowiedział sie coś ciekawego,

wątpię

no nie przypuszczam, że DO powoduje takie zachowania
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #76 : 2014-10-13, 13:34:25 »

grizzly stosując DO prawidłowo  życie nie ucieka i dolary niepotrzebne. Dolary wydaje na jedzenie zamiast lekarzom.

Na moje ucho, to na trzecią dekadę października popadło ...
... i tak do świątecznych życzeń powinno się ładnie uleżeć. Potem .. zima zła.

@Attimo
napisz jak tam ucho i zamknąć ten temat,
bo zamiast mokrego ucha,
będzie mokra plama krwi,

tak skaczecie sobie do gardeł, skaczcie sobie na PW

czy ktoś w tym wątku dowiedział sie coś ciekawego,

wątpię

no nie przypuszczam, że DO powoduje takie zachowania

Jakie PW, toż specyfika Forum zmierza do tego, aby nie było cwaniactwa i kumoterstwa, łapówkarstwa i złodziejstwa.
Poza tym, to jest wspaniały socjologiczny materiał dla przyszłych prac doktorskich.
Jesień w tym kołtunie zagłębiła paluszki. Ot co.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: uczucie "mokrego ucha", swedzenie
« Odpowiedz #77 : 2014-10-13, 19:23:54 »

Kombinowalam na poczatku  zywienia z proporcja, chcialam tluszczu do 2 g  zjadac, ale zawsze po  dwoch dniach bylam niespokojna i glodna i wracalam do proporcji  3gT minimum. W tez ograniczalam, ale bez efektu, bo zaraz skoczylo mi B do gory, a i sen byl zly i o niczym innym nie myslalam , tylko o jedzeniu. Jestem mocnej kosci, nic mi nie zwisa nigdzie, ale mam w kilku miejscach znacznie za duzo sadla. Ruchu tez mi nigdy nie brakowalo, choc sportu nie uprawiam. Lubie sobie poplywac, , nie robie tego regularnie - (bo jestem niepoukladana i zawsze cos mi wypadnie zamiast basenu) . Inny rodzaj wysilku mnie nie interesuje - nie mam ochoty . Takze samo sadlo nie odpadnie, trzeba tak pokombinowac, zeby je zmusic do opuszczenia mojego ciala - ale to trzeba sie zabrac do roboty, a nie  tylko o tym myslec. Narazie moje kobinowanie nic wartosciowego w kwestii "odtluszczania"nie przynioslo.

Kasia,a do "Zlotej Ksiegi" zapiszesz sie??Jezeli nie tajemnica podaj prosze w jakim Landzie mieszkasz. Smile

Nie wiem czy sie nadam do tej "Zlotej Ksiegi" Very Happy
Nad samiuskim Renem - Duisburg
kochana,to zapraszam na optymalne sniadanko  albo kolacyjke do Essen  Razz

Kociołek. Zaś Ucho.dźcy.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.