forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 12:09:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Testo.....co?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Testo.....co?  (Przeczytany 166338 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #40 : 2015-03-31, 20:44:19 »

Dark szykuje jakąś rewelację na jutrzejszego liva na YT!  Shocked
Pojechał w związku z tym coś sobie kupić
Bedzie o dziolchach ? Wink Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #41 : 2015-03-31, 20:56:21 »

~
Cytuj
Zaświadczenie lekarskie wydane przez biuro koronera po jego śmierci wykazało, że Atkins miał zawał serca, zastoinowej niewydolności serca i nadciśnienia tętniczego. I zauważył, że ważył 258 funtów (117 kg) w chwili śmierci.


Dark szykuje jakąś rewelację na jutrzejszego liva na YT!  Shocked
Pojechał w związku z tym coś sobie kupić
Bedzie o dziolchach ? Wink Smile

Dopiero co o samcu się tutu ryło, a ten ma jeszcze nosek w chmury, przecież. Wink Laughing Laughing Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #42 : 2015-03-31, 21:21:38 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #43 : 2018-01-21, 13:40:20 »

Ponieważ nie mam zamiaru na razie zwalniać tempa, a organizm zaczyna trzeszczeć przy mojej ulubionej prędkości, rozpocząłem zabawę hormonami.
Najpierw poszło DHEA przez kilka miesięcy w dawce 25mg dziennie, po pewnym czasie zmniejszone na 10mg, bo trzepało za mocno. Wink
Od 3 tygodni jestem na 50mg Provironu, to stary lek, znany od lat '30 i stosowany przy hipogonadyzmie oraz w depresji u mężczyzn, a ostatnio przy bezpłodności dla poprawy jakości nasienia.
Proviron zawiera mesterolon, który jest syntetycznym analogiem DHT, nie blokuje osi wytwarzania steroidów płciowych i nie jest toksyczny dla wątroby, jak metylowane sterydy anaboliczno-androgenne.
Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie, napęd, sen, regenerację i libido, przy czym nie daje estrogennych skutków ubocznych, ponieważ już jest zredukowany i enzym aromataza na niego nie działa, czysty androgen. Wink

Niestety, tam gdzie są jego zalety, tam są umiejscowione i wady; ponieważ zwiększa pulę androgenów, uwypukla ich działanie na ustrój, osłabiając komponentę estrogenową, a estrogeny, nam mężczyznom, są również bardzo potrzebne.
Przynajmniej ja lubię mieć estro wysoko. Cool
Zrobiłem dwa treningi w hotelowej siłowni i po 3 tygodniach brania Provironu, stwierdzam, że zaczyna "suszyć" mi stawy, z niedoboru estrogenów.
Nie bez kozery na HTZ poleca się sam testosteron, który jest naturalnie aromatyzowany do estrogenów i redukowany do DHT i sprawdza się najlepiej, mesterolon przesuwa równowagę w kierunku DTH i mnie to nie odpowiada.
Doraźnie dodałem 25mg DHEA i zwiększyłem ilość cukrów w diecie, jak to mi nie bujnie estrogenem, to nie wiem co zrobię, może dodam metanabolu z 5mg z rana? Wink

W każdym razie zabawa hormonami jest dosyć niebezpieczna i, jak widać, odczuwalne zmiany zachodzą dosyć szybko, dodatkowo w naszym kraju brak specjalistów od HTZ, więc niech się każdy, zwłaszcza małolat, dwa razy zastanowi zanim cokolwiek przyjmie. Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #44 : 2018-01-21, 14:03:07 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #45 : 2018-01-21, 15:45:35 »

 Laughing
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #46 : 2018-01-21, 17:04:32 »

 Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #47 : 2018-01-21, 19:28:39 »

 Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #48 : 2018-01-21, 20:04:04 »

Ponieważ nie mam zamiaru na razie zwalniać tempa, a organizm zaczyna trzeszczeć przy mojej ulubionej prędkości, rozpocząłem zabawę hormonami.
Najpierw poszło DHEA przez kilka miesięcy w dawce 25mg dziennie, po pewnym czasie zmniejszone na 10mg, bo trzepało za mocno. Wink
Od 3 tygodni jestem na 50mg Provironu, to stary lek, znany od lat '30 i stosowany przy hipogonadyzmie oraz w depresji u mężczyzn, a ostatnio przy bezpłodności dla poprawy jakości nasienia.
Proviron zawiera mesterolon, który jest syntetycznym analogiem DHT, nie blokuje osi wytwarzania steroidów płciowych i nie jest toksyczny dla wątroby, jak metylowane sterydy anaboliczno-androgenne.
Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie, napęd, sen, regenerację i libido, przy czym nie daje estrogennych skutków ubocznych, ponieważ już jest zredukowany i enzym aromataza na niego nie działa, czysty androgen. Wink

Niestety, tam gdzie są jego zalety, tam są umiejscowione i wady; ponieważ zwiększa pulę androgenów, uwypukla ich działanie na ustrój, osłabiając komponentę estrogenową, a estrogeny, nam mężczyznom, są również bardzo potrzebne.
Przynajmniej ja lubię mieć estro wysoko. Cool
Zrobiłem dwa treningi w hotelowej siłowni i po 3 tygodniach brania Provironu, stwierdzam, że zaczyna "suszyć" mi stawy, z niedoboru estrogenów.
Nie bez kozery na HTZ poleca się sam testosteron, który jest naturalnie aromatyzowany do estrogenów i redukowany do DHT i sprawdza się najlepiej, mesterolon przesuwa równowagę w kierunku DTH i mnie to nie odpowiada.
Doraźnie dodałem 25mg DHEA i zwiększyłem ilość cukrów w diecie, jak to mi nie bujnie estrogenem, to nie wiem co zrobię, może dodam metanabolu z 5mg z rana? Wink

W każdym razie zabawa hormonami jest dosyć niebezpieczna i, jak widać, odczuwalne zmiany zachodzą dosyć szybko, dodatkowo w naszym kraju brak specjalistów od HTZ, więc niech się każdy, zwłaszcza małolat, dwa razy zastanowi zanim cokolwiek przyjmie. Cool
Laughing
No, ja Cię prosze. DHEA jeszcze rozumiem. Proviron mniej. Metanabol ohoho.  Laughing Nawet 5 mg. Przecież nie kupisz w aptece. Zresztą Provironu też. Przynajmniej bez recepty, choć chyba go wycofano z aptek, ale nie mam pewności.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #49 : 2018-01-21, 20:08:13 »

Zreszta na przykład  dla mnie są one i tak zabronione , bo są na liście WADA.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #50 : 2018-01-21, 20:18:46 »

Mnie listy nie obowiązują. Very Happy
Proviron jest w polskiej aptece z importu równoległego, a metandienon w aptece tajlandzkiej pod nazwą Anabol. Wink
I proszę Cię, recepta to jakiś problem?

A to, że nie rozumiesz, to mnie zupełnie nie przeszkadza, kochanieńka.  Razz
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #51 : 2018-01-21, 20:57:12 »

A to, że nie rozumiesz, to mnie zupełnie nie przeszkadza, kochanieńka.  Razz
Jaka hormonalna wypowiedź, męskie poczucie humoru.
 Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #52 : 2018-01-21, 20:58:24 »

Dobry dzień mam dzisiaj. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #53 : 2018-01-21, 21:04:16 »

 Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #54 : 2018-01-21, 21:52:17 »

 Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #55 : 2018-01-22, 14:25:00 »

Mnie listy nie obowiązują. Very Happy
Proviron jest w polskiej aptece z importu równoległego, a metandienon w aptece tajlandzkiej pod nazwą Anabol. Wink
I proszę Cię, recepta to jakiś problem?

A to, że nie rozumiesz, to mnie zupełnie nie przeszkadza, kochanieńka.  Razz
Spoko luzik, tylko ciekawam czy odblok będziesz robić czy nie? Mr. Green

He , he import równoległy. Miodzio.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #56 : 2018-01-22, 14:27:48 »

Anabol, Dianabol jeden pies.
Masa pójdzie.

To nie lepiej teścia? Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #57 : 2018-01-22, 14:28:03 »

W tym sęk, że podany zestaw nie tłumi osi. Very Happy
A odbloki to tylko mieszanie w hormonach, nonsens.
Jak już wskoczę na silne androgeny, do dożywotnio. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #58 : 2018-01-22, 14:32:34 »

Anabol, Dianabol jeden pies.
Masa pójdzie.

To nie lepiej teścia? Very Happy
Lepiej, ale testosteron blokuje, no, może Undestor rano ze 120mg by nie stłumił. Wink
Cały wic HTZ w stosunkowo młodym wieku polega na tym, by zachować własną produkcję, a dodatkowo dorzucić parę mg ekstra.
Proviron się do tego świetnie nadaje, a 5mg Mety rano też nie zablokuje, a wahnie estrogenem, zwiększy odkładanie azotu i zadba o ścięgna. Very Happy
Metka to był świetny lek, dla dzieci i kobiet były 1 i 2,5mg tabletki.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #59 : 2018-01-22, 14:32:47 »

W tym sęk, że podany zestaw nie tłumi osi. Very Happy
A odbloki to tylko mieszanie w hormonach, nonsens.
Jak już wskoczę na silne androgeny, do dożywotnio. Wink
Oooo, to juz ostro. Dożywocie. Nieeee. To za wcześnie zaczynasz. Tak za 10 lay to może. Ale teraz jesteś ciut za młody. Ale oczywizda, duży i dorosły, więc sam decyduje.

Propionat tez w małych dawkach i krótko nie stłumi.

Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.