forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 03:35:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Testo.....co?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Testo.....co?  (Przeczytany 166274 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #60 : 2018-01-22, 14:37:36 »

Wiem co robię, pszepani. Razz
Bawię się, co jest złego w rekreacji? Wink

Małe dawki bezestrowego testosteronu nawet pobudzają podwzgórze i przysadkę, ale mowa o 2-3mg dziennie, bezsens się kłuć.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #61 : 2018-01-22, 14:39:49 »

Noo, małe, małeMetka jest najlepsza to fakt.

Jednak moim zdaniem , długo przyjmowane nawek mikro dawki zblokują wydzielanie własnego testosteronu.

No, ja bym poczekala jeszcze z 10 lat, ale jak napisalam......wolnoc Tomku w swoim domku. Very Happy
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #62 : 2018-01-22, 14:45:45 »

W tym wypadku to ile osób mówiących potrzeba?

Cytuj
"Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi ci że jesteś koniem, olej ją. Ale jeśli trzecia osoba mówi ci że jesteś koniem, to zacznij zbierać na siodło."

 Rolling Eyes
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #63 : 2018-01-22, 14:47:24 »

W tym wypadku nic to nie da, mam bardzo wygodną stajenkę. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #64 : 2018-01-22, 14:56:25 »

Jednak moim zdaniem , długo przyjmowane nawek mikro dawki zblokują wydzielanie własnego testosteronu.
Gdyby tak było, chłopcy po osiągnięciu dojrzałości, szybciutko by się blokowali od endogennego teścia. Wink
Wszystko rozbija się o naśladowanie naturalnego zachowania testosteronu; poranny pik, pakowanie w globulinę transportową, aromatyzacja i redukcja, spadek wydzielania do wieczora i powtórka cyklu.

Dlatego estry spowalniające metabolizm, nawet prop, się nie sprawdzą, wszystko powyżej 6h efektywnego działania, bloknie.
Dlatego sportowcy poddawani badaniom walą 2x dziennie suspension/base. Very Happy
Wiedza o hormonach u nas leży i kwiczy, takie mity jak Twoje są niestety powielane i powtarzane, a stają się obowiązującym kanonem, błędnym oczywiście.
Podobnie jak z wiekiem przejścia na HZT. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #65 : 2018-01-22, 15:02:45 »

W tym wypadku to ile osób mówiących potrzeba?

Cytuj
"Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi ci że jesteś koniem, olej ją. Ale jeśli trzecia osoba mówi ci że jesteś koniem, to zacznij zbierać na siodło."

 Rolling Eyes

 Laughing
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #66 : 2018-01-22, 15:10:08 »

Jednak moim zdaniem , długo przyjmowane nawek mikro dawki zblokują wydzielanie własnego testosteronu.
Gdyby tak było, chłopcy po osiągnięciu dojrzałości, szybciutko by się blokowali od endogennego teścia. Wink
Wszystko rozbija się o naśladowanie naturalnego zachowania testosteronu; poranny pik, pakowanie w globulinę transportową, aromatyzacja i redukcja, spadek wydzielania do wieczora i powtórka cyklu.

Dlatego estry spowalniające metabolizm, nawet prop, się nie sprawdzą, wszystko powyżej 6h efektywnego działania, bloknie.
Dlatego sportowcy poddawani badaniom walą 2x dziennie suspension/base. Very Happy
Wiedza o hormonach u nas leży i kwiczy, takie mity jak Twoje są niestety powielane i powtarzane, a stają się obowiązującym kanonem, błędnym oczywiście.
Podobnie jak z wiekiem przejścia na HZT. Wink

Pozwól, że się nie zgodzę i to na podstawie nie mitów a własnej praktyki , na własnej d... Laughing Laughing

HTZ jest w Polsce znane od 30 lat , więc z tą wiedzą nie jest tak źle.I wogóle mam inne zdanie i niech tak pozostanie Laughing, choc jestem za legalizacja dopingu, oraz powszechniejszym dostępem do lekóe bez recepty a nie napędzaniem koniunktury lekarzom.  Very Happy

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #67 : 2018-01-22, 15:12:25 »

Pozwalam, tym bardziej, że kobieca endokrynologia to totalna łamigłówka w porównaniu z prostotą męskiej. Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #68 : 2018-01-22, 15:13:55 »

Aha, źle napisałam " w ogóle" . Pisze sie właśnie osobno. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #69 : 2018-01-22, 15:15:45 »

Pozwalam, tym bardziej, że kobieca endokrynologia to totalna łamigłówka w porównaniu z prostotą męskiej. Wink
Dzięki za pozwolenie  Mr. Green. No już z tą "męską prostotą" to tak nie przesadzajmy.  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #70 : 2018-01-22, 15:17:05 »

Aha, źle napisałam " w ogóle" . Pisze sie właśnie osobno. Laughing
Mam tak samo, coraz więcej błędów, może to Internet, a może jednak kłujnę testa? Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #71 : 2018-01-22, 15:17:57 »

Chyba "prostatą", co po mlecznych rakowacieje, jak wykazały biliardy "badań naukowych"... Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #72 : 2018-01-22, 15:18:13 »

Aha, źle napisałam " w ogóle" . Pisze sie właśnie osobno. Laughing
Mam tak samo, coraz więcej błędów, może to Internet, a może jednak kłujnę testa? Very Happy
Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #73 : 2018-01-22, 15:22:12 »

Pozwalam, tym bardziej, że kobieca endokrynologia to totalna łamigłówka w porównaniu z prostotą męskiej. Wink
Dzięki za pozwolenie  Mr. Green. No już z tą "męską prostotą" to tak nie przesadzajmy.  Laughing
Serio, serio, u nas odpada cała wielka strefa utrzymania gotowości do przyjęcia, utrzymania zarodka i płodu oraz porodu. Cool
My mamy siedemdziesięciokilkudniowy cykl spermatogenezy, trochę krótkotrwałej namiętności i nieco agresji oraz kapcie i pilot. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #74 : 2018-01-22, 15:25:02 »

Jak jest objaw poranny na zawołanie, bo jak nie, to zaraz się ze wstydu i poczucia utraty wartości więdnie w oczach... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #75 : 2018-01-22, 15:27:39 »

Na zawołanie Rolling Eyes Chyba najlepiej działa jak sąsiadka woła... Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #76 : 2018-01-22, 15:29:40 »

Jak jest objaw poranny na zawołanie, bo jak nie, to zaraz się ze wstydu i poczucia utraty wartości więdnie w oczach... Wink
True. Cool
Erotyka mocno siedzi w głowie, można sobie niezłe lotki wkręcić i potem się czerwienić u seksuologa. Wink
No chyba, że nie rotujemy mlecznych, wtedy problem może być natury organicznej. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #77 : 2018-01-22, 15:30:20 »

Na zawołanie Rolling Eyes Chyba najlepiej działa jak sąsiadka woła... Laughing
Ugh, moja to lepiej nie... Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #78 : 2018-01-22, 15:54:30 »

Aż tak antykoncepcyjnie działa?  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Testo.....co?
« Odpowiedz #79 : 2018-01-22, 15:59:15 »

Na mnie tak. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.