forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 08:30:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660347 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!  (Przeczytany 20015 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #20 : 2008-10-22, 12:22:36 »

Strzesz sie wilka i sie nie podykaj  Smile

"jezus maryjo" !  Shocked .Analfabetyzm pełną parą ,a dziołcha pono "czyto"  Sad

Dobra rada Martysiu. Na poczatek "Poczytaj mi mamo" .Tylko nie ty czytaj swojemu dziecku,tylko niech tobie twoja mamusia poczyta-to na poczatek  Smile
Jak przejdziesz ten etap -bedziesz umiała opowiadać mamusi treść przeczytanej książeczki przez nią(o ile mamusia twoja potrafi czytać,jak nie to moze sąsiadka),to mozesz przejść do nastepnego etapu-czyli zakup podreczników do "zerówki"- inaczej "kaplica" .Nawet sie nie bierz za DO .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #21 : 2008-10-22, 12:55:35 »

A tak poza tematem: niezłą masz tą czapeczke Very Happy modny kolor tej jesieni.Też bym taką chciała

Czapka Reserved 49 PLN.
Wrażenie; bezcenne  Very Happy

Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #22 : 2008-10-22, 13:49:32 »

Strzesz sie wilka i sie nie podykaj  Smile

"jezus maryjo" !  Shocked .Analfabetyzm pełną parą ,a dziołcha pono "czyto"  Sad

Dobra rada Martysiu. Na poczatek "Poczytaj mi mamo" .Tylko nie ty czytaj swojemu dziecku,tylko niech tobie twoja mamusia poczyta-to na poczatek  Smile
Jak przejdziesz ten etap -bedziesz umiała opowiadać mamusi treść przeczytanej książeczki przez nią(o ile mamusia twoja potrafi czytać,jak nie to moze sąsiadka),to mozesz przejść do nastepnego etapu-czyli zakup podreczników do "zerówki"- inaczej "kaplica" .Nawet sie nie bierz za DO .

[/quot  Moja mama jest za granicą ale powiem mężowi to mi poczyta,  Smile nawet wiem co mi może poczytac: bajke o czerwonym kapturku
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #23 : 2008-10-22, 14:02:49 »

Strzesz sie wilka i sie nie podykaj  Smile

"jezus maryjo" !  Shocked .Analfabetyzm pełną parą ,a dziołcha pono "czyto"  Sad

Dobra rada Martysiu. Na poczatek "Poczytaj mi mamo" .Tylko nie ty czytaj swojemu dziecku,tylko niech tobie twoja mamusia poczyta-to na poczatek  Smile
Jak przejdziesz ten etap -bedziesz umiała opowiadać mamusi treść przeczytanej książeczki przez nią(o ile mamusia twoja potrafi czytać,jak nie to moze sąsiadka),to mozesz przejść do nastepnego etapu-czyli zakup podreczników do "zerówki"- inaczej "kaplica" .Nawet sie nie bierz za DO .

[/quot  Moja mama jest za granicą ale powiem mężowi to mi poczyta,  Smile nawet wiem co mi może poczytac: bajke o czerwonym kapturku
"jezus maryjo"-a ty nie wiesz że to powinno sie pisac z dużej liery?chyba że jesteś ateistką
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #24 : 2008-10-22, 14:06:39 »

Czy  ty zaczniesz wreszcie wklejać te posty normalnie? Wychodzi ,że ja pisze te banialuki   Smile
Dziewczyno! Serio ,z "renkom na sercu" radze ci ,ty sie wes za siebie ,bo to co prezentujesz to masakra!  Cool

Nogi od mojego solidnego stołu, są "mądrzejsze" od ciebie,bo przynajmniej nalezycie pełnią swoją funkcję  Very Happy  

Skąd ty jesteś w ogóle??? z "koziej wólki" ,czy jak? Czyś ty skończyła w ogóle podstawówke,czy jakiś poprawczak?  Pytam serio,bo "zachodze w głowe" ,skąd sie biorą takie "oszołomy" -sory za wyrazenie,ale wybacz nic innego nie przychodzi mi do głowy.Chciałabym coś napisać dobrego do ciebie,ale sie po prostu NIE DA!   Smile
Chciałabym chociaż pochwalić to co masz napisane w "stopce",no ale to też brzmi beznadziejnie.Jak ktoś jest radosny,to wiadomo,że będzie miał usmiech na twarzy ,no nie?-ty i tak nie zrozumiesz tego.
Pochwale chociaz to tło na twoim awatarze: "Bardzo piękne tło wyszło na twoim awatarze"  Smile Może jeszcze zdobędę sie na pochwałe tej bluzeczki ,którą masz na sobie :"Masz piekną bluzeczkę"  Smile
Pozdrawiam Martysiu  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #25 : 2008-10-22, 14:11:25 »



"jezus maryjo"-a ty nie wiesz że to powinno sie pisac z dużej liery?chyba że jesteś ateistką

Martyna!!! Zlituj sie "dziołcha" ,jak nie nad tym Forum ,to nad sobą!!! Czy ty nie wiesz do czego służy cudzysłów???
 Sądząc ,po twoim pisaniu,to ty nie skończyłas podstawówki,a jesli tak ,to pewnie był tam bardzo niski poziom nauczania!  Smile
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #26 : 2008-10-22, 15:12:16 »

Cytuj
Obserwując to forum widze że grasuje tu WILK

On jest jeden, jest nieduży i w sumie niezbyt grozny. Jak to w przyrodzie pełni sobie jakąś tam funkcję.

Natomiast "ekologów" adorujących wilka jest tu więcej niż grzybów w lesie. Shocked  Laughing

Kluczową sprawą jest też to jak ci "zieloni" dokarmiają wilka.. Czy to są aby "obiady optymalne" Question
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #27 : 2008-10-22, 15:20:21 »


On jest jeden, jest nieduży i w sumie niezbyt grozny....

Czy to jakiś rebus?  Smile Do tego opisu pasuje mi Alinka (Kodar) -jest "nieduza",szczuplutka,mało waży,jest jedna itd.  Smile Czy dobrze rozwiązałam rebus?  Smile

Myślisz Waldku ,że tylko jeden tutaj jest troll?  Smile Posunęłabym sie do stwierdzenia,że ci,którzy niby karmią troli ,sami trollują jak jasny gwint  Smile
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #28 : 2008-10-22, 16:09:31 »

Cytuj
ci,którzy niby karmią troli ,sami 


No przeciez napisałem "zieloni". Mr. Green

Zresztą wg mnie to straszna nuda by wiała z tego lasu bez niedzwiedzia, wilka, zielonych trolli, kangura i innych żyjątek  Laughing Exclamation
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #29 : 2008-10-22, 16:13:02 »



Zresztą wg mnie to straszna nuda by wiała z tego lasu bez niedzwiedzia, wilka, zielonych trolli, kangura i innych żyjątek  Laughing Exclamation

No i bez Waldka,który uświadamia "zielonych" ,ze sa "zielonymi"   Very Happy 
To było bardzo trafne ,to co napisałeś w innym wątku!  Very Happy
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #30 : 2008-10-22, 19:01:33 »

Edyta jest bardzo lubiana przez "grupę hiszpańską"  I admina?

To prawda!,
osobiście wolę mieć do czynienia z osobami z poczuciem humoru, potrafiącymi żartować z siebie i innych, cieszących się własnym życiem, a nie z "matronami" i "tatuśkami", którzy nie radząc sobie z osobistymi życiowymi kłopotami, radzą na "smutasa" jak umartwiać się w ciągłym smutku i udręce wynikających z ich postępowania!. Nie tędy droga. Życie w swej istocie jest piękne i miłe, a jak, kto sobie je "zafajda" z własnego wyboru - nic mi do tego. Mr. Green
Poczucie humoru godne podziwu. Gratulacje!
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #31 : 2008-10-22, 19:10:14 »

A komu to gratulujesz poczucia humoru "barja"? Chyba nie mnie?  Shocked ,  bo ja napisałem to zupełnie poważnie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #32 : 2008-10-22, 19:20:14 »

  Razz

Otaczam sie osobami zazwyczaj o podobnym poczuciu humoru ,jak mój.Jak tylko są inni w otoczeniu,to ziewam ,robi sie cholernie nudno i "spadam" jak najszybciej.Jak już na serio nie moge wyjść,z jakiegoś "spotkania" bo tego wymaga "netykieta" ,to zazwyczaj pod nosem coś "mrucze" ,komentuje,to co zostaje wypowiadane przez "osobistość" ,żeby siebie rozweselić i stojącą koło mnie osobe .Gdybym nie trafiła na takie osoby w zyciu,takie ,które potrafią żartować z siebie ,to czułabym sie okropnie  Confused

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #33 : 2008-10-22, 19:32:16 »

A komu to gratulujesz poczucia humoru "barja"? Chyba nie mnie? 

No to ,jak dla mnie są te gratulacje,to szczerze dziekuję "barja"  Smile Twoje zdanie jest dla mnie ogromnie ważne,takze ciesze sie ,że mnie doceniasz,podziwiasz i takie tam ...,a co najważniejsze to to,że mamy takie samo poczucie humoru  Smile Cool  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #34 : 2008-10-22, 19:45:03 »

A tak w ogóle ,to chciałam podziękowac "grupie hiszpańskiej" -nie wiem kto wchodzi w jej skład,ale każdemu z osobna za to,ze mnie lubi  Smile  Cool

Posród tylu postów mnie poniżajcych,podcinających mi moje piekne skrzydełka,upadlających;

"Edyta nic nie rozumie"
"Nie czytam postów Edyta,Elmo"
"Edyta nadal nic nie rozumie"
"Edyta to troll"
"Chcę ,aby Admin zawiesił działalność Edyty"
"Wolałabym ,aby sie skasowało konto Edyty"
"Edyta,to czy tamto..............................................................................................................................................."



Edyta jest bardzo lubiana przez "grupę hiszpańską"  I admina?

To prawda!,
osobiście wolę mieć do czynienia z osobami z poczuciem humoru, potrafiącymi żartować z siebie i innych, cieszących się własnym życiem, a nie z "matronami" i "tatuśkami", którzy nie radząc sobie z osobistymi życiowymi kłopotami, radzą na "smutasa" jak umartwiać się w ciągłym smutku i udręce wynikających z ich postępowania!. Nie tędy droga. Życie w swej istocie jest piękne i miłe, a jak, kto sobie je "zafajda" z własnego wyboru - nic mi do tego. Mr. Green

Taki post jest tak balsam dla mego ciała  Cool
Dlatego dziękuje za miłe słowa  Smile Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #35 : 2008-10-22, 20:19:11 »

A komu to gratulujesz poczucia humoru "barja"? Chyba nie mnie?  Shocked ,  bo ja napisałem to zupełnie poważnie.

Admin czy ja mam Myślec ,że Tym tatusiem jestem właśnie ja,i moje perypetie.jezeli tak myślisz to co wpływa na Twoje zmiany nastroju w ciągu dnia?
wiem ze lubisz biegac,ale jak dotychczas nigdy nie łaczyłem tego że mógłbyś byc zmęczony.A moze te obłozenie tematami ,które zatyka nam SERWER JEST TEGO PRZYCZYNA?
Tak czy inaczej nie uwierzą że podobają się Tobie Te sprzeczki Bab ,o własne dzieci nawet jeżeli są niezwykle inteligentne,obie i nie moga zauważyć ze prędzej sie pozabijają
jak która uzna sie za przegrana,A przy tym wszystkim my musimy na to patrzeć prawie w każdym poście,tak sprytnie wymanewruja ,że każdy post jest zaśmiecony.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #36 : 2008-10-22, 20:55:55 »


osobiście wolę mieć do czynienia z osobami z poczuciem humoru, potrafiącymi żartować z siebie i innych

Mam taką moją serdeczną Przyjaciółkę (pisałam o Niej) z AU,z która rozmawiam często przez skypa.Ona to potrafi "dowalić do pieca"   Very Happy 


Zapros ja tu. Bedzie weselej. A moze przy okazji zlapie bakcyla optymalnego.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #37 : 2008-10-22, 21:04:36 »

Jurek.Lepiej nie zastanawiać sie w necie,co kto myśli,o kim ,co i jak ,bo to prowadzi do nikąd.
W realu stoimy z naszym rozmówcą twarzą w twarz,widzimy mimike twarzy,słyszymy ton głosu,możemy wyczuć kiedy ktoś mówi prawdę,kiedy kłamie-  w większym stopniu niż w Internecie. Z dystansem do wszystkich informacji!  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #38 : 2008-10-22, 21:17:25 »



Zapros ja tu. Bedzie weselej. A moze przy okazji zlapie bakcyla optymalnego.

Czasem myslę o tym jakby jeszcze Ona tutaj była  Very Happy -Nie byłabym taka "osamotniona"  Laughing ,ale Ona siedzi w necie,tylko wtedy jak rozmawiamy przez skype-mówi ,ze ją net nie wciąga.Generalnie nie rozmawiam z Nią o jedzeniu .Ma przyjechać na wiosne,po 10 latach nieobecności.Kazała mi na tą okazje sprzatac mieszkanie i powiedzieć mezowi ,żeby ten poprosił szefa o podwyżke ,abym ja mogła kupic konserwy i trzymać je w lodówce ,żebym nie była zaskoczona jak przyjadą. Po za tym mówiła,że mi przywiezie jakieś ubrania z takich co ludzie sie pozbywają (jakoś to okresliła-zapomniałam jak)-oczywiście to żarty.Ona wymysla takie historyjki o sobie ,że jak z nią rozmawiam ,to rycze ze śmiechu-to trzeba słyszeć,nie da sie tego napisać.
Mamy takie samo poczucie humoru.Ona jest po prostu The Best!!!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #39 : 2008-10-22, 21:32:57 »


On jest jeden, jest nieduży i w sumie niezbyt grozny....

Czy to jakiś rebus?  Smile Do tego opisu pasuje mi Alinka (Kodar) -jest "nieduza",szczuplutka,mało waży,jest jedna itd.  Smile Czy dobrze rozwiązałam rebus?  Smile

Myślisz Waldku ,że tylko jeden tutaj jest troll?  Smile Posunęłabym sie do stwierdzenia,że ci,którzy niby karmią troli ,sami trollują jak jasny gwint  Smile
co prosze?,niby to ja  robie za gajowego?Ale jezeli tak uwazacie,to niech wam bedzie.
Edyta,ale  ty walisz jak martwe ciele ogonem.Ja malutka,szczuplutka i na dokladke sama??????Ten opis pasuje do ciebie jak ulal,czyzbym miala blizniaczke???????  Shocked
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 17 zapytaniami.