forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 07:08:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!  (Przeczytany 19998 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #40 : 2008-10-22, 21:39:45 »

Kodar, to był oczywiście żart,myślałam ,że zrozumiesz,ale widocznie "coś" ,albo "ktoś"  Ci "odjął"  poczucie humoru ,bo wczesniej go miałaś  .
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #41 : 2008-10-22, 21:42:57 »




Edyta jest bardzo lubiana przez "grupę hiszpańską"  I admina?

To prawda!,
osobiście wolę mieć do czynienia z osobami z poczuciem humoru, potrafiącymi żartować z siebie i innych, cieszących się własnym życiem, a nie z "matronami" i "tatuśkami", którzy nie radząc sobie z osobistymi życiowymi kłopotami, radzą na "smutasa" jak umartwiać się w ciągłym smutku i udręce wynikających z ich postępowania!. Nie tędy droga. Życie w swej istocie jest piękne i miłe, a jak, kto sobie je "zafajda" z własnego wyboru - nic mi do tego. Mr. Green

Taki post jest tak balsam dla mego ciała  Cool
Dlatego dziękuje za miłe słowa  Smile Cool
Cytuj
Edyta,to moze ci podesle jakis niemiecki,bo widze,ze cierpisz na balsamowy niedobor  Rolling Eyes
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #42 : 2008-10-22, 21:54:25 »

Edyta,to moze ci podesle jakis niemiecki,bo widze,ze cierpisz na balsamowy niedobor  Rolling Eyes

No  Very Happy Dlaczego nie ,skoro wychodzisz z taką propozycją?  Very Happy
Jak byłam we Wiedniu,to używałam takiej oliwki do ciała-zapomniałam nazwę,ale ślicznie pachniała  Smile .Balsam( do tego niemiecki) też musi być "de best"  Smile

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #43 : 2008-10-22, 21:59:35 »

Kodar, to był oczywiście żart,myślałam ,że zrozumiesz,ale widocznie "coś" ,albo "ktoś"  Ci "odjął"  poczucie humoru ,bo wczesniej go miałaś  .
i odebralam,jako zart,zaczynam chyba tak jak ty.Zartowac na powaznie.
Rowniez  nie wszystkie  Twoje posty   mozna  zaliczyc jako dowcipne  Shocked Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #44 : 2008-10-22, 22:01:02 »

Dobra,dobra  Smile Co z tym balsamem ?  Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #45 : 2008-10-22, 22:12:08 »

Edyta,to moze ci podesle jakis niemiecki,bo widze,ze cierpisz na balsamowy niedobor  Rolling Eyes

No  Very Happy Dlaczego nie ,skoro wychodzisz z taką propozycją?  Very Happy
Jak byłam we Wiedniu,to używałam takiej oliwki do ciała-zapomniałam nazwę,ale ślicznie pachniała  Smile .Balsam( do tego niemiecki) też musi być "de best"  Smile


"we Wiedniu"??to ja nie bylam,do Paryza mam blizej tylko 6 godzin,dlatego dostaniesz prosto od Diora albo Chanel a moze N.Ricci.?Wszystkie butiki w zasiegu jednej ulicy Avenue Montaigne.Raj dla wariatow Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #46 : 2008-10-22, 22:14:40 »

Może być balsam od kogo Ci jest "po drodze" .Ważne ,żeby był,bo chce mieć skóre "głatkom jak jedwap"  Cool
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #47 : 2008-11-10, 22:06:31 »

Jestem z Wami  już od miesiąca i bardzo sie  z tego cieszę. Ciesze sie że dzięki Wam już 30 dni jestem na ŻO.Jestem na tym forum codziennie(chociaż  sie nie odzywam). Bardzo Was wszystkich polubiłam nawet Edyte,która na początku bardzo mnie irytowała-ale bez niej byłoby tu nudno-nic by sie nie działo.Wiem,że czasem potrafi "dokopac" ale taka już poprostu jest.Może ujme to tak:Jedyna w swoim rodzaju-potrafi jasno wyraźic swoje zdanie i ma to  gdzieś czy ktoś ja tu lubi czy nie. Ma babeczka charakterek.FAJNIE ŻE JESTEŚCIE-POZDRAWIAM WAS Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #48 : 2008-11-10, 22:11:19 »

... ma to  gdzieś czy ktoś ja tu lubi czy nie....

Otóż mylisz sie! Zalezy mi na tym,aby ktoś mnie lubił,a jeszcze bardziej na tym,żeby mnie ktoś nie lubił  Mr. Green

PS.Fajnie ze mnie lubisz,ale nie miej do mnie pretensji,jak coś zazgrzyta miedzy nami  Cool Razz
PS2.Tysz Cie lubie-ale to chyba już o tym pisałam  Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #49 : 2008-11-11, 11:07:59 »

Jestem z Wami  już od miesiąca i bardzo sie  z tego cieszę. Ciesze sie że dzięki Wam już 30 dni jestem na ŻO.Jestem na tym forum codziennie(chociaż  sie nie odzywam). Bardzo Was wszystkich polubiłam nawet Edyte,która na początku bardzo mnie irytowała-ale bez niej byłoby tu nudno-nic by sie nie działo.Wiem,że czasem potrafi "dokopac" ale taka już poprostu jest.Może ujme to tak:Jedyna w swoim rodzaju-potrafi jasno wyraźic swoje zdanie i ma to  gdzieś czy ktoś ja tu lubi czy nie. Ma babeczka charakterek.FAJNIE ŻE JESTEŚCIE-POZDRAWIAM WAS Very Happy
"to fajno dziolcha"o ktorej wspominasz jak na moj gust za bardzo rzuca "miesem"i innymi wulgaryzmami. Sad
Jej "dokopywanie"wcale nie swiadczy o bystrosci jej umyslu,tylko o wyzyciu sie.W realu jest zapewne jeszcze gorsza. Shocked
Opatrznosci uchron mnie prosze  przed znajomoscia z takimi dziolchami. Laughing
A tutaj jak juz ktos wspominal "jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi,co sie ma"  Twisted EvilLaughing Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #50 : 2008-11-11, 11:31:48 »

W realu jest zapewne jeszcze gorsza. Shocked Opatrznosci uchron mnie prosze  przed znajomoscia z takimi dziolchami


No popa ty sie!  Shocked To jednak bys pogardziła moim towarzystwem,jednak wybierosz se takie, jakie tobie pasi  ,a takoś grała "dobro babke"   Very Happy 
PS.Nie martw sie Kodar o tom mojom kawe z Panem Adminem -niechaj ciebie to tak nie boli,bo jesce nic nie wiadomo ,cy sie spotkowy ,bo moze Admin tys nie bedzie sie chcił spotykać z takiemi niedobremi dziołchami jak jo  Cool 

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #51 : 2008-11-11, 11:50:43 »

W nadinterpretacji ja tobie nigdy nie dorównam  Very Happy (vide twoje zrozumienie książek Jana Kwasniewskiego,tak że sie nabawiałś jakichs dolegliwosci  )  Cool Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #52 : 2008-11-11, 12:22:32 »

W nadinterpretacji ja tobie nigdy nie dorównam  Very Happy (vide twoje zrozumienie książek Jana Kwasniewskiego,tak że sie nabawiałś jakichs dolegliwosci  )  Cool Razz

juz mnie przegonilas,bo wogole nie zrozumialas ,
  przeciez  nadal nie jestes na zywieniu optymalnym Laughing Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: WILK CZEKA NA TWOJE PODKNIĘCIE!!!!!STRZESZ SIĘ!!!!!!!!
« Odpowiedz #53 : 2008-11-11, 12:59:25 »

No pewnie! Na takim żywieniu jak ty ,na pewno nie jestem  Smile Rotacje do mnie jakoś nie przemawiają  Smile  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.