forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 14:05:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659836 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  lekarz optymalny w Łodzi??
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: lekarz optymalny w Łodzi??  (Przeczytany 14115 razy)
anka76
Go


Email
lekarz optymalny w Łodzi??
« : 2008-10-22, 17:09:28 »

mam wielka prośbę czy ktoś może polecić optymalnego lekarza z łodzi lub okolic?
zależy mi na fachowcu i osobie która wie o czym mówi
pozdrawiam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #1 : 2008-10-22, 17:32:01 »

nikomu nie ujmujac, tez nokomu nie dodajac, konstatuje, ze jest tylko jedna osoba na ktorej mozesz polegac.....no dwie:
pierwsz to nasza forumowa lekarka, ktora wyleczy Cie tu na forum
druga to Ty sama, jak bedziesz uwaznie sluchala "podszeptow"  :idea:swojego organizmu Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #2 : 2008-10-22, 17:47:29 »

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
anka76
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #3 : 2008-10-22, 18:06:23 »

oki, czyli nie ma nic za darmo   Smile

czyli biore się za czytanie , rozumienie i wdrażanie....
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #4 : 2008-10-22, 18:20:54 »

anka 76 jestem z łodzi jak widać w nicku który sama kiedyś głupia taki założyłam. Laughing Jak chcesz służę pomoca. Pociągi stąd jeżdzą do Katowic i Ja znalazłam się kiedyś u Lekarki czyli naszej forumowej Pani dr. o nicku Lekarka. Pisz, pytaj, może znajdę kiedyś z Ciebie koleżankę nową na sernik optymalny aby móc go zjeść z kiś innym poza mamą i swoim synem i mężem łasuchem, który jednak na diecie nie jest.  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #5 : 2008-10-22, 18:21:29 »



czyli biore się za czytanie , rozumienie i wdrażanie....

Pierwsze co, to polecam koniecznie książki Jana Kwasniewskiego ,jak jeszcze nie przeczytałaś żadnej .
W sumie,to bez tego ani rusz,jesli nie chcesz miec zrobionego "prania mózgu"  Cool Smile


http://www.dr-kwasniewski.pl/
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #6 : 2008-10-22, 18:29:44 »



czyli biore się za czytanie , rozumienie i wdrażanie....

Pierwsze co, to polecam koniecznie książki Jana Kwasniewskiego ,jak jeszcze nie przeczytałaś żadnej .
W sumie,to bez tego ani rusz,jesli nie chcesz miec zrobionego "prania mózgu"  Cool Smile


http://www.dr-kwasniewski.pl/
Mozna wyprać mózg na kolorow, biało jak się chce. Jak by anka była optymalna od wielu lat to Lekarka nie zmusiła by jej aby przeszła na dietę z rotacja mlecznych i zbożowych bo się mówi,że zboża są niejadalne. To w czym widzisz problem. ? Jak jest młoda i nie choruje to lepiej jak będzie mogła wiedzieć,że można jeść co się chce pod warunkiem ,że się poczyta trochę na ten temat.  Ale Ja nie napisałam tego aby zacząć kłótnię więc informuję można być na DO, diecie Lekarki ,Lutzu czy czym sie chce . Jak się jest zdrowym i dozyje sie 100 lat albo i więcej to znaczy,że dobrze KIEROWALIŚMY SWOIM ORGANIZMEM.  Wczoraj zjadłam gofra i co? I nic. Od tego już nie umrę ani nie zanoli mnie głowa. 2 lata robią swoje innego odżywiania się.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #7 : 2008-10-22, 18:32:23 »

Nie ,nie ,nie Sylwia!!!  Very Happy Pisałysmy jakoś jednoczesnie,pierwsza wysłałaś posta,a ja po Tobie-nic ponad to.
Twój przeczytałam jak już wysłałam swój  Cool
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #8 : 2008-10-22, 18:43:33 »

A jeśli tak to sorry,Edyta. ale zdania nie zmienię.  Very Happy. Zresztą Ty jesteś tego dobrym przykładem bo nie jesteś na DO jak czytałam? No, nie?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #9 : 2008-10-22, 19:04:45 »

A jeśli tak to sorry,Edyta. ale zdania nie zmienię.  Very Happy. Zresztą Ty jesteś tego dobrym przykładem bo nie jesteś na DO jak czytałam? No, nie?


Jak czytałaś "adama319" to faktycznie nie jestem  Cool

Nie ważę,nie liczę,nie mierzę,nie podjadam ,nie jem tyle,żeby zwymiotować,nie głodze sie ,nie jadam dmuchanych chlebów.
Jadam jajka,mięsko wieprzowe i inne-nie chce mi sie wymieniać,lody Grycana,śliwki w czekoladzie (od czasu do czasu-jak mi przyjdzie ochota na nie).
Jestem w ruchu-pływam,latem na rolkach jeżdże.
Czy jestem na diecie optymalnej? czas rozwiąże tą zagadkę  Cool
Zapisane
anka76
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #10 : 2008-10-22, 19:17:01 »

ja dopiero zaczynam
pierwszy raz o tej diecie przeczytałam jak szukałam czegoś dla taty chorego na białaczkę ale niestety jakoś zawierzyliśmy lekarzom z dramatycznym skutkiem,
teraz jednak postanowiłam zmienić coś żeby żyło się lepiej , zdrowiej
zacznę od dokładnej lektury bo z tego co czytałam tutaj trzeba najpierw zrozumieć a dopiero później wdrożyć lub nie w zależności od przemyśleń, pytałam o lekarza bo myślałam że może na początek mi wyłoży jak dziecku o co chodzi podpowie dietę  a może to z lenistwa????
w każdym bądź razie dzięki za info
jutro postaram się zdobyć książki
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #11 : 2008-10-22, 20:09:18 »


... najpierw zrozumieć a dopiero później wdrożyć

Nie inaczej,bo potem to tylko "Polak mądry po szkodzie" .
Napisze Ci z "renkom na sercu" ;gdy zaczęłam diete nie przeczytawszy zadnej książki Jana Kwasniewskiego ,tylko "wiedze" zaczerpnełam z dwóch,może trzech  "wykładów telefonicznych" ,to sobie zaszkodziłam.Doszłam do siebie i kupiłam książki-lektura bardzo mnie wciągnęła! W sumie ,to myslałam,że "złapałam Pana Boga za noge"  Smile ,ale z czasem takie emocje opadły.Dziś bardziej trzeźwo patrze na osiągnięcia dr.Jana Kwasniewskiego,nie jestem ślepo zauroczona,tylko staram sie rozumieć  Cool
Zapisane
anka76
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #12 : 2008-10-23, 18:55:10 »

właśnie, wszystko z umiarem
nie wierze w diety cud ale wierze że nasz organizm potrzebuje odpowiednich produktów by pracować , funkcjonować prawidłowo,
poczytam, wynotuje to co dla mnie dobre lub do mnie przemawia i wdrożę,
bardzo bym chciała żyć zdrowo, może przy okazji syn straci nadwagę a męża przestanie boleć żołądek ?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #13 : 2008-10-23, 19:13:39 »

może przy okazji syn straci nadwagę

Jasne ,że tak! Przyczyną przecież jest złe odzywianie,zły sposób żywienia-podjadanie między posiłkami/przekąski zwykle nic nie warte.
Wiem po sobie,że jak zjem na sniedanie jajecznice,to do obiadu nie mam ochoty ,aby cokolwiek zjeść.To samo z moimi dziećmi-jak zjedzą omleta na śniedanie,to też do obiadu nie ruszą niczego-chociaż wiadomo jak to dzieci chce sie im czasem "coś słodkiego" .
Krótko mówiąc ,jak zjedasz coś mało wartościowego,to za "chwilę" znów chce ci sie jeść i zjadasz znów coś mało wartościowego i koło sie zamyka-tyje sie.
Z resztą jak poczytasz,to zrozumiesz o co chodzi.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #14 : 2008-10-23, 20:14:29 »

oki, czyli nie ma nic za darmo   Smile

czyli biore się za czytanie , rozumienie i wdrażanie....

Tu chyba mnie nie zrozumialas.  A moze ja Ciebie nie zrozumialem......ale tu na tym forum nie musisz placic.
Problem polega na tym, ze wchodza ludzie na forum, nie znajc podstaw ZO, pytaja, i dobrze, ale pytaja o takie sprawy, o ktorych tu sie mowi non-stop. Wiem, jak to jest na samym poczatku, duzo pytan, malo odpowiedzi, bledne kolo......
Dlatego uwazam, ze aby zadawac pytania, trzeba miec podstawy do ich zadawania....dlatego nalezy przeczytac min jedna ksiazeczke JK, aby miec podstawy do dyskusji i aby moc zadawac pytania. Tylko to mialem na mysli!!! Shocked
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #15 : 2008-10-23, 20:21:05 »

Anka76:    postaram się zdobyć książki

Bardzo madre i praktyczne podejscie do tematu.

Chociaz, na stronie dr Kwasniewskiego, tez znajdziesz  to co Cie interesuje.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #16 : 2008-10-23, 20:28:05 »

Anka76:    postaram się zdobyć książki

Bardzo madre i praktyczne podejscie do tematu.

Chociaz, na stronie dr Kwasniewskiego, tez znajdziesz  to co Cie interesuje.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: lekarz optymalny w Łodzi??
« Odpowiedz #17 : 2008-10-23, 20:29:47 »

Anka76:    postaram się zdobyć książki

Bardzo madre i praktyczne podejscie do tematu.

Chociaz, na stronie dr Kwasniewskiego, tez znajdziesz  to co Cie interesuje.


Dokladnie, Hana ma racje...podstawy znajdziesz na websiach JK......ale ksiazke dobrze miec w domku....aby do niej wracac kazdego dnia jak masz jakies pytania!!!!!!
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.