forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 22:38:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660337 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.  (Przeczytany 17432 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #20 : 2008-10-23, 19:59:36 »

A czy jego matka byla czy jest alkoholiczka.....w to nie bede wnikal, bo i to nie moja sprawa.

A co Ci do głowy przyszło, że matka tego dr przed nazwiskiem jest alkoholiczką! Przecież o tym MOWY NIE BYŁO  Shocked
Jeszcze mi później "wmówią" przez Twoje pisanie, że kogoś Bogu ducha winnego obmawiam, że "ma matkę alkoholiczkę"!!!  Shocked
Bez jaj proszę drogi "adampio"  Wink
Dawny mnie nie interesują, więc się na tym nie znam. Słyszałem natomiast od samego Jana Kwaśniewskiego..., ale to też każdy może sobie przeczytać gdzieś na www.dr-k.pl

A wmowia, wmowia..juz nie raz tu jednemu wmowiono to czy tamto Smile

Postaram sie bez jaj....no latwo to nie bedzia.....

A tak poza tym, to dobrze Cie miec znowu na forum!!! Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #21 : 2008-10-23, 20:12:15 »



A wmowia, wmowia..juz nie raz tu jednemu wmowiono to czy tamto Smile



No! Very Happy Mnie non stop wmawiają,że nic nie rozumiem .Rozumiesz??? NIC!!! Napisaliby,ze nie rozumiem,tego ,czy tamtego,a reszte rozumiem,a tu ,że NIC ,potrafisz to poczuć "adampio"? Czy Ty wiesz jak ja sie "czuje" "upodlona"?  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #22 : 2008-10-23, 20:13:59 »

Nie wspomne ,jak mi wmawiano,że jestem na diecie z przewagą białka  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #23 : 2008-10-23, 20:21:27 »

Ej Edyta, daj spokoj.......szkoda czcionki. Osobiscie lubie czasami dostac kopa w dupe od laikow, ktorzy mysla, ze sa expertami.
Poszukaj i pocztaj, jak mnie karcono za pewien przepis dla konkretnego czlowieka.....poczym ,po paru dniach, ta sama osoba, nie powiem kto, bo wiesz, to samo zalecala.
Ale w tamtym momencie brzmialo to super, ten adampio to idiota......"ale odjazd"...tak zaczyna sie post.......goscia, pojmujesz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #24 : 2008-10-23, 20:30:20 »

.... pojmujesz?

Nie wiem,czy mój umysł jest w stanie to pojąć  Razz 

Mnie o to nie chodzi...lubie czytać o sobie  Very Happy "Kopy" uodparniają "wienc" są potrzebne również.Dzięki tym "kopom"  wiele sie nauczyłam  Smile na serio  Smile 

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #25 : 2008-10-23, 20:52:38 »

...pomimo ,że są kwaśne,są odkwaszające...

To oczywista oczywistość dietetyczna, bo przecież w tym przypadku "dietetycy" zalecają odkwaszanie się kwasami, bo wiadomo, że "kwasy są alkaliczne" Wink

Kwasy niskowęglowodanowe (woda spod kapusty, woda spod ogórków, zakwas z buraków) jako substancje robiące problem w organizmie wymagają często więcej wody (celem rozcieńczenia śmieci=substancji niepotrzebnych). Dla mnie to (kwas+woda) szkalnka wody ZAMIAST jedzenia. W sumie szklanka wody jest bezkaloryczna, zatem wymusza zjadanie własnych zapasów T, zatem pijąc te kwasy przechodzimy na zjadanie własnych T - trójglicerydów (wiadomo, że mają być 40-60mg%), LDL itd.
Warto zaobserwować czy po w/w mamy ochotę ... popić wody...
Jak tak, to trzeba doprowadzić się do stanu w którym po w/w nie mamy ochoty na wodę...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #26 : 2008-10-24, 07:28:13 »

Wracając do dr przed nazwiskiem. Przepisywać z książek przeważnie głupoty może uczeń z podstawówki. A co do mezenchymy, to pewnie jakiś "utytyłowany dureń" w pracy "naukowej" pomylił tkankę łączną z trzecim listkiem zarodkowym, a całe stada "przydupasów-naukowców" nie śmie mu uwagi zwrócić, że pomylił "larwę" z "imago".  Cool
I tak pewnie zostało, a nawet już zakwaszenie zarodków wymyślili  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Wit-a C-o? - czyli impresja hiszpańska.
« Odpowiedz #27 : 2008-10-24, 09:13:42 »

Wracając do dr przed nazwiskiem. Przepisywać z książek przeważnie głupoty może uczeń z podstawówki. A co do mezenchymy, to pewnie jakiś "utytyłowany dureń" w pracy "naukowej" pomylił tkankę łączną z trzecim listkiem zarodkowym, a całe stada "przydupasów-naukowców" nie śmie mu uwagi zwrócić, że pomylił "larwę" z "imago".  Cool
I tak pewnie zostało, a nawet już zakwaszenie zarodków wymyślili  Laughing Laughing Laughing

Taon najgorsze są spory na szczytach,ale i sa najbardziej zawistne.Zawsze jednak na tym zyskają ci mali ,ja zawsze z waszych wskazówek Korzystam.
Potrafią rzucić temat wynalesc czy wyszperać temat,a ten co sie tego chwyci draży to tak długo aż będzie mógł z tego skorzystać .Czy to jest Zile ? RACZEJ POWIEDZIAŁ BYM ZE
ZBAWIENNE.Twoje celne podpowiedzi dla mnie dawały mi zadowolenie bo mogłem zgłebiac temat a przy tym i sie uczyc, i przekuć to wszystko,dla swoich potrzeb."Surfaktanty"
TAK niby Błachy temat a tak podstępnie wdziera sie w nasze Zycie ,ze nawet w szpitalach tak prosta rzecz traktowana jest dopiero wtedy poważnie jak cały odzdział sie dusi .Bo zapomniano przekaz ac ze zmienili smrodki do mycia.O brokułach NARAZIE NIE WSPOMNE ALE Ten lek juz mam i zbieram opinie na pewno go wezmę bo nie ma mowy aby mi zaszkodził,a dla ilu było to śmieszne,i woleli by to zjadac na kg na surowo.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.