forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 13:27:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660400 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Kalkulator optymalny
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kalkulator optymalny  (Przeczytany 46199 razy)
Majka
Go


Email
Kalkulator optymalny
« : 2008-10-28, 12:10:45 »

Przestał mi się włączać kalkulator optymalny ze stony http://optymalni.info/kalkulator.php. Czy to była werska demonstracyjna?Czy może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego? Jak można korzystać z innego kalkulatora?
Zapisane
Allah
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #1 : 2008-10-28, 13:42:08 »

Tu masz linka-niezawodny,prosty,bezpłatny i niezależny od internetu:http:

//www.gazetaoptymalna.pl/kalkulator.html
Zapisane
Allah
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #2 : 2008-10-28, 13:45:56 »

[u]http://optymal-btw.webpark.pl/kalkulator.html
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #3 : 2008-10-28, 17:15:25 »

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2269&Zootechnik+3.2 - kalkulator i nie tylko!. Po malutkiej modyfikacji doskonały dla opty-rodzinki! Mr. Green
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #4 : 2008-10-28, 17:39:06 »

 Laughing
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #5 : 2008-10-28, 19:07:47 »

 Odpowiada mi ten drugi program Allaha. Bardzo dziękuję. Majka
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #6 : 2008-12-02, 21:02:10 »

http://www.gazetaoptymalna.pl/kalkulator.html

Nie każdy musi się czuć mocny we wklejaniu adresu do przeglądarki, na wszelki wypadek podaję link, który wystarczy kliknąć i się otworzy.
Smile
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #7 : 2008-12-02, 21:30:05 »

http://www.gazetaoptymalna.pl/kalkulator.html

Nie każdy musi się czuć mocny we wklejaniu adresu do przeglądarki, na wszelki wypadek podaję link, który wystarczy kliknąć i się otworzy.
Smile


Oj Adamie... Jednak mogłeś przy okazji podzielić się z innymi ("za darmo"...  Cool )  tą wiedzą...  Cool 
Po latach sieciowych dyskusji jestem uczulona na mądrali typu: "Wiem, ale wam nie powiem"...   Razz

Wiem, że do takich nie należysz... ale...  Cool
  Nic to, wyręczę Cię: 

1. Należy wkleić skopiowany link i
2. dodać jedną spację (tzn. kliknąć szeroki klawisz)
3. sprawdzić w Podglądzie, czy link jest już podkreślony (tzn. aktywny)
http://www.gazetaoptymalna.pl/kalkulator.html

P.S. Do Forumowiczów:
Przy okazji w Podglądzie warto sprawdzić, co się napisało, ewentualne błędy ortograficzne, żeby potem nie kłuły w oczy, zwłaszcza stale widoczne potem w temacie wątku, np: "Szczykające kolana" zamiast:  "Strzykające kolana"
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #8 : 2008-12-02, 22:37:03 »

Oto często występujące linki do stron www:

1. gazetaoptymalna.pl/kalkulator.html

2. http://www.gazetaoptymalna.pl/kalku
lator.html


Przypadek 1:
Zaznaczamy (najeżdżamy myszką tuż za koniec, wciskamy i trzymamy lewy klawisz myszy, dojeżdżamy do początku, puszczamy klawisz) podany adres, kiedy już jest zaznaczony najeżdżamy myszą na to zaznaczenie, wciskamy i puszczamy prawy klawisz myszy, wybieramy „kopiuj” (najeżdżając w polu wyboru na słowo „kopiuj” i wciskając i puszczając lewy klawisz myszy), otwieramy przegladarkę (klikając na jej ikonkę), najeżdżamy myszą na pasek adresu (tam gdzie u góry w przeglądarce pojawia się adres strony), wciskamy i puszczamy prawy klawisz myszy, wybieramy „wklej”, przyciskamy klawisz „ENTER”.

Przypadek 2:
Tak samo tylko kopiujemy do paska adresu najpierw pierwszą część linku, a potem drugą. Po skopiowaniu pierwszej części nie naciskamy klawisza „ENTER”, a przed wklejeniem drugiej klikamy na koniec pierwszej części lewym klawiszem myszy by ta wklejana druga część była doklejona na końcu pierwszej, a nie w przypadkowym miejscu lub zamiast niej. Następnie wciskamy klawisz „ENTER”

http://www.gazetaoptymalna.pl/kalkulator.html
Jak pisać poprawne linki to już Krystyna napisała, podgląd to bardzo fajna rzecz, nigdzie nam się przecież nie spieszy więc może post ładnie wyglądać. Osobiście piszę posty w edytorze z polskim słownikiem, więc głupie literuwki są podkreślane na czerwono i mam okazję je zauważyć.
Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #9 : 2008-12-02, 23:33:58 »

Nawet nie wiesz ile było wcześniej problemów z „niedziałającymi linkami”.
Krystyna mnie zjechała, że nie daję wędki tylko rybę, więc napisałem ten dla mnie banał, dla Ciebie wnioskuję też (choć nie zadbałeś o poprawność cytowanego linku).
Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #10 : 2008-12-02, 23:49:39 »

Nawet nie wiesz ile było wcześniej problemów z „niedziałającymi linkami”.
Krystyna mnie zjechała, że nie daję wędki tylko rybę, więc napisałem ten dla mnie banał, dla Ciebie wnioskuję też (choć nie zadbałeś o poprawność cytowanego linku).
Smile
no wlasnie,a ty ciagle nam gamoniom komputerowym tlumaczysz i jeszcze zostajesz objechany Confused
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #11 : 2008-12-02, 23:57:39 »

Nawet nie wiesz ile było wcześniej problemów z „niedziałającymi linkami”.
Krystyna mnie zjechała, że nie daję wędki tylko rybę, więc napisałem ten dla mnie banał, dla Ciebie wnioskuję też (choć nie zadbałeś o poprawność cytowanego linku).
Smile
Adam,ja ci bardzo dziekuje ,ze powtarzasz Very Happy Razz Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #12 : 2008-12-03, 00:24:13 »

(...) i jeszcze zostajesz objechany Confused
Ale konstruktywnie (bo jest konstruktywny efekt) i tak mnie zawsze objeżdżać proszę.

Tu mi się przypomina jak szedłem sobie drogą i ćwiczyłem dokonywanie podświadomego wyboru.
Z kilku metrów widzę – leży mały kamyczek, wybór podbiegnę i kopnę jak najdalej.
Przeszedłem kilkanaście metrów widzę kolejny – taka sama decyzja.
Idę, idę dalej i dokonałem wyboru „a tego nie kopnę, choć nie wiem dlaczego”.
Wydawała mi się to ćwiczenie zabawne dopóki nie podszedłem bliżej i nie zacząłem się zastanawiać dlaczego to właśnie tego kamyczka nie kopnąłem. Aż mnie gorąco oblało, bo stwierdziłem, że kamyczek ten nie dał się podnieść i był tylko niby-kamyczkiem, a w istocie wystającym z chodnika na 2 cm stalowym prętem geodezyjnym o 2cm średnicy.

I tak podświadome wybory mi pozostały, ale kopanie w kamyczki przeszło raz na zawsze.
Smile

PS Skojarzenie jest dość finezyjne – należy samochodem objeżdżać wszystkie kałuże bo nie wiadomo w której się kryje głęboka dziura, a w której otwarta, zapchana studzienka kanalizacyjna.
Cool

PS2 Jaki był temat wątku, a kalkulować trzeba, ale czasem tylko iskrzące neurony nas uratują.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #13 : 2008-12-03, 07:26:38 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=806 - to co wywalić ten link, bo szkoda miejsca na serwerze?  Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #14 : 2008-12-03, 11:24:58 »

Poważnie?! No patrz jaką EUREKĘ zrobiłeś  Wink
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #15 : 2008-12-03, 13:10:00 »

(...) i jeszcze zostajesz objechany Confused
Ale konstruktywnie (bo jest konstruktywny efekt) i tak mnie zawsze objeżdżać proszę.

Tu mi się przypomina jak szedłem sobie drogą i ćwiczyłem dokonywanie podświadomego wyboru.
Z kilku metrów widzę – leży mały kamyczek, wybór podbiegnę i kopnę jak najdalej.
Przeszedłem kilkanaście metrów widzę kolejny – taka sama decyzja.
Idę, idę dalej i dokonałem wyboru „a tego nie kopnę, choć nie wiem dlaczego”.
Wydawała mi się to ćwiczenie zabawne dopóki nie podszedłem bliżej i nie zacząłem się zastanawiać dlaczego to właśnie tego kamyczka nie kopnąłem. Aż mnie gorąco oblało, bo stwierdziłem, że kamyczek ten nie dał się podnieść i był tylko niby-kamyczkiem, a w istocie wystającym z chodnika na 2 cm stalowym prętem geodezyjnym o 2cm średnicy.

I tak podświadome wybory mi pozostały, ale kopanie w kamyczki przeszło raz na zawsze.
Smile

PS Skojarzenie jest dość finezyjne – należy samochodem objeżdżać wszystkie kałuże bo nie wiadomo w której się kryje głęboka dziura, a w której otwarta, zapchana studzienka kanalizacyjna.
Cool

PS2 Jaki był temat wątku, a kalkulować trzeba, ale czasem tylko iskrzące neurony nas uratują.

O! I to jest to , o co siem dla mnie w całej rozciągłości było rozchodziło!  Wink   Smile
Świetnie Adamie to rozumiesz! I dzięki za ciekawe posty!  Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #16 : 2008-12-03, 15:54:57 »

(...) i jeszcze zostajesz objechany Confused
Ale konstruktywnie (bo jest konstruktywny efekt) i tak mnie zawsze objeżdżać proszę.

Tu mi się przypomina jak szedłem sobie drogą i ćwiczyłem dokonywanie podświadomego wyboru.
Z kilku metrów widzę – leży mały kamyczek, wybór podbiegnę i kopnę jak najdalej.
Przeszedłem kilkanaście metrów widzę kolejny – taka sama decyzja.
Idę, idę dalej i dokonałem wyboru „a tego nie kopnę, choć nie wiem dlaczego”.
Wydawała mi się to ćwiczenie zabawne dopóki nie podszedłem bliżej i nie zacząłem się zastanawiać dlaczego to właśnie tego kamyczka nie kopnąłem. Aż mnie gorąco oblało, bo stwierdziłem, że kamyczek ten nie dał się podnieść i był tylko niby-kamyczkiem, a w istocie wystającym z chodnika na 2 cm stalowym prętem geodezyjnym o 2cm średnicy.

I tak podświadome wybory mi pozostały, ale kopanie w kamyczki przeszło raz na zawsze.
Smile

PS Skojarzenie jest dość finezyjne – należy samochodem objeżdżać wszystkie kałuże bo nie wiadomo w której się kryje głęboka dziura, a w której otwarta, zapchana studzienka kanalizacyjna.
Cool

PS2 Jaki był temat wątku, a kalkulować trzeba, ale czasem tylko iskrzące neurony nas uratują.
o kopaniu kamyczkow,to i ja cos powiem,
synkowie szli  chodnikiem  i jeden przez drugiego,silniej i mocniej  nie zwazajac na zaparkowane auta kopali  kamyki.Na szczescie nie  bylo ludzi tylko te auta.W pewnym momencie  na chodniku pojawia sie sasiadkai.Opowiedziala nam swoja historie,jak w mlodosci od kopnietego kamyczka  przez szkolnych kolegow  stracila oko. Confused
Ps.Adam,intuicje masz do pozazdroszczenia,ja nad swoja ciagle i  intensywnie pracuje Razz

Zapisane
waran3
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny 2019
« Odpowiedz #17 : 2019-07-20, 16:57:13 »

Jest coś, aktualnego bo te stare praktycznie nie działają  ? Smile
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31010


Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #18 : 2019-07-20, 18:48:03 »

A to dziwne bo u mnie stare działa od 10 lat Shocked
Masz jakieś przecieki odnośnie tej starości?
Zapisane
waran3
Go


Email
Odp: Kalkulator optymalny
« Odpowiedz #19 : 2019-07-21, 14:58:14 »

Znalazłem dwa.
Jeden na  stronie  dr-kwaśniewski...taki arkusz kalkulacyjny - działa w ok 10% Smile
Drugi gdzieś  w sieci - kompletnie nie działa Smile

Napisz z którego korzystasz i na jakim systemie itd...
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.