forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 15:24:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Objawami czego jest......?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Objawami czego jest......?  (Przeczytany 50331 razy)
adampio
Go


Email
Objawami czego jest......?
« : 2008-10-28, 23:24:07 »

slyszysz "bulgotanie, przelewanie itp" sie w jelitach?
Jem optymalnie od czterech lat, nigdy tego nie mialem......nagle, siedze i slysze bulbulgotbulgot!!!'
Czegos zaduzo, zamalo?
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #1 : 2008-10-29, 00:15:52 »

slyszysz "bulgotanie, przelewanie itp" sie w jelitach?
Jem optymalnie od czterech lat, nigdy tego nie mialem......nagle, siedze i slysze bulbulgotbulgot!!!'
Czegos zaduzo, zamalo?


To nie do wiary aby z ciebie wychodzil bulbulgotbulgot!!
Musiales zlapac wirusa forumowego od innych.
U innych tu na forum slychac ten bulbulgotbulgot!! caly czas.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #2 : 2008-10-29, 02:18:31 »

slyszysz "bulgotanie, przelewanie itp" sie w jelitach?
Jem optymalnie od czterech lat, nigdy tego nie mialem......nagle, siedze i slysze bulbulgotbulgot!!!'
Czegos zaduzo, zamalo?


To nie do wiary aby z ciebie wychodzil bulbulgotbulgot!!
Musiales zlapac wirusa forumowego od innych.
U innych tu na forum slychac ten bulbulgotbulgot!! caly czas.

Czyżbyś i Ty uległ dzisiejszemu pechowi .Wyciagasz cytaty z innego tematu ,zmieniasz tytuł i nie wiadomo czy ,Ty pytasz czy dajesz radę i komu zadajesz to pytanie.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #3 : 2008-10-29, 06:19:43 »

 Pasozyty - receptę masz poniżej.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #4 : 2008-10-29, 06:57:31 »

Pasozyty - receptę masz poniżej.

Kristan, gdzie ponizej ?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #5 : 2008-10-29, 07:01:06 »

slyszysz "bulgotanie, przelewanie itp" sie w jelitach?
Jem optymalnie od czterech lat, nigdy tego nie mialem......nagle, siedze i slysze bulbulgotbulgot!!!'
Czegos zaduzo, zamalo?


To nie do wiary aby z ciebie wychodzil bulbulgotbulgot!!
Musiales zlapac wirusa forumowego od innych.
U innych tu na forum slychac ten bulbulgotbulgot!! caly czas.

Czyżbyś i Ty uległ dzisiejszemu pechowi .Wyciagasz cytaty z innego tematu ,zmieniasz tytuł i nie wiadomo czy ,Ty pytasz czy dajesz radę i komu zadajesz to pytanie.

Jurek, nie wysilaj sie, ok.
Zastanow sie, dlaczego zalozono to forum, dlaczego tobie wszyscy odpowiadaja na nie zawsze madre pytania....a bedziesz mial odpowiedz  Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #6 : 2008-10-29, 07:07:02 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #7 : 2008-10-29, 07:11:43 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...

To jest prawda,to jest fakt! W zyciu trzeba sobie troche radzic samemu!!!Pomysleć,ruszyć głową!!!,a nie z miejsca majsterkowac w metabolizmie!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #8 : 2008-10-29, 07:15:25 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...

Jak ja pojde do dunskiej apteki i popresze o wegiel to mnie skieruja do kpalni na slasu, Toan. Ostatnio pytalem Pani mgr. farmacvji w dunskiej aptece czy ma jakies tabletki z luteina, bo slyszale, ze swietnie miedzy innymi nawadniaja oczy. Pani na mnie popatrzyla i powiedziala: nie wiem co to jest !!!!!!! Shocked Shocked Shocked

Wiec jezeli mozesz mi podac jakas lacinska na to nazwe ( przeciez nie chodzi o carbon?!) to bylbym wdzieczny....no i ponownie bede mogl przezyc szok Shocked jak powiem pani w aptece, ze chce jesc wegiel. hahahahaha Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #9 : 2008-10-29, 07:17:43 »

Carbo medicinalis -węgiel leczniczy w kazdej aptece,bez recepty.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #10 : 2008-10-29, 07:23:38 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #11 : 2008-10-29, 07:27:51 »


Czegos zaduzo, zamalo?


Adampio.Admin dobrze radzi.Zanim zaczniesz słuchać "tengich głóf" na Forum,zmniejszać białko,zwiekszać kapuste i psiankowate,zaczynać rotować śmietane,to wypróbuj po prostu węgiel leczniczy i nic sie nie przejmuj-bulgotanie przejdzie.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #12 : 2008-10-29, 08:53:14 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...

Admin nic nie sprawia mi wiekszego bólu jak Twoja opinia porównująca mój mozół z tolerowaniem i wyczynami Edyty grizlego.
A wystarczy zajrzeć na mój temat z tytułem złamane zebra gdzie cały wczorajszy dzień jest opisany juz po 24 w nocy ,kiedy skończyły sie
moje problemy i czym te problemy były spowodowane,byłem jak w amoku ,ale jest to wszystko spowodowane ze ja w tej chwili jestem fabryka chemiczna i na to niestety nie ma rady .Jak byś wysłuchał kogoś kto w takim połoęniu daje mi radę aby zjeść 10-12 JAJ 200GR MIESA.Dalej nie będę pisał bo straciłem wczoraj poczucie co się dzieje.ALE dzięki Bogu jeszcze medycyna ma swoje zasługi ze tez coś im się udaje i zauważono .WSZYSTKICH KIERUJE NA TEMAT O TYM.
I oczywiście przyjmę wszystkie wasze sugestie .komu nie opowiem to niech się nie gniewa ale zapewniam że chociaż go przeczytam.
Admin ja przypominam że całej sztuki pisania obsługi komputera uczę sie cały czas a mam 63 lata i nie pochodze z "Elit" ale JAK WIDAC STARAM SIE OD NICH NIE RÓZNIC .
dorównywac tym idiotyzmom Edyty czy Grizlego nie sposób,ale nie odpowiadanie na takie posty jak kiedys mi radziłeś tez nie daje niczego.
Zapisane
lj19
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #13 : 2008-10-29, 09:04:17 »

hey Adampio! jak chcesz doraźnie uspokoić bulgotania i przelewania w jelitach to zastosuj się zaleceń tandemu Admin-Edyta ......a jak chcesz na zawsze to proponuje zlecenia lekarki odnośnie rotacji mlecznych i zbóż odstawki!   sprawdziłem na sobie!.....jestem naście lat na DO i było ok aż właśnie w połowie zeszłego roku pojawiły się u mnie te dlegliwości. Nie potrafiłem zobaczyć co źle robię ...postawiłem na pasożyty ale dwukrotne badania dały wynik ujemny! Prawie się z tymi dolegliwościami pogodziłem ale zacząłem w tym roku odczuwac bóle w okolicach lędźwiowo-krzyżowych a to już mnie poważnie zaniepokoiło. Od początku czerwaca zacząłem rotować mleczne . Zbóża w zasadzie jadałem wcześniej sporadycznie  wiec uznaję ,że rotowałem je  nieswiadomie! Te wspomniane dolegliwości po prostu mi przeszły...tego już nie ma i czuję sie fizycznie rewelacyjnie . Dodam ,że po rozpoczęciu rotacji ani razu nie załzawiły mi oczy przed komputerem co wcześniej się zdarzało i niestety nasilało!...wniosek dla mnie jest prosty:...z czasem mleczne dają niektórym znać o sobie !...no ale trudno je wygonić skoro napisane jest że "pasterską strawę jeść będziesz".....wszak dr JK na samego Pana się powołuje
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #14 : 2008-10-29, 09:09:34 »


Czegos zaduzo, zamalo?


Adampio.Admin dobrze radzi.Zanim zaczniesz słuchać "tengich głóf" na Forum,zmniejszać białko,zwiekszać kapuste i psiankowate,zaczynać rotować śmietane,to wypróbuj po prostu węgiel leczniczy i nic sie nie przejmuj-bulgotanie przejdzie.

Edyta, a myslalem, ze znasz mnie troche lepiej. Ale nic to....teraz bede rotowal wegiel na przemian z koksem. Laughing
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #15 : 2008-10-29, 09:16:47 »


Edyta, a myslalem, ze znasz mnie troche lepiej. Ale nic to....teraz bede rotowal wegiel na przemian z koksem. Laughing

Adampio!
Wypusciles Elite w maliny. Plankton sie polapal o co tobie chodzi.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #16 : 2008-10-29, 09:18:10 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...

To jest prawda,to jest fakt! W zyciu trzeba sobie troche radzic samemu!!!Pomysleć,ruszyć głową!!!,a nie z miejsca majsterkowac w metabolizmie!

Zaczynasz "spiewac" jak Zaorski: i to jest prawda, to jest fakt..........najwiecej witaminy, maja polskie dziewczyny !!!! Very Happy Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #17 : 2008-10-29, 09:19:21 »


Edyta, a myslalem, ze znasz mnie troche lepiej. Ale nic to....teraz bede rotowal wegiel na przemian z koksem. Laughing

Nie zapomnij odstawic mlecznych ,a przejsc na psiankowate i olej najlepiej rzepakowy-pij go litr dziennie,a Twoje problemy odejdą na zawsze  Cool Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #18 : 2008-10-29, 09:21:30 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...

Admin nic nie sprawia mi wiekszego bólu jak Twoja opinia porównująca mój mozół z tolerowaniem i wyczynami Edyty grizlego.


Co to do jasnej cholery ma być?Czy ktoś moze mi to wytłumaczyc? czy ktoś moze mi wytłumaczyc,jak sie ma to co pisał Admin,do tego co wypisuje Jurek?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #19 : 2008-10-29, 09:22:53 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...

To jest prawda,to jest fakt! W zyciu trzeba sobie troche radzic samemu!!!Pomysleć,ruszyć głową!!!,a nie z miejsca majsterkowac w metabolizmie!

Zaczynasz "spiewac" jak Zaorski: i to jest prawda, to jest fakt..........najwiecej witaminy, maja polskie dziewczyny !!!! Very Happy Laughing
Zatem zacznij rotować polskie dziewczyny  Cool Razz
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.