forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 02:24:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Objawami czego jest......?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Objawami czego jest......?  (Przeczytany 50341 razy)
kangur
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #40 : 2008-10-29, 18:36:19 »


Lj19 nie zrozumiał Diety Optymalnej Jana Kwasniewskiego wiec jego słów nie brałabym tak "na poważnie"  Cool

Także Kangur Twoja dieta też nie jest najlepsza  Cool Razz Moze powinienes pic mixture  Cool

Czy mixture Sloneckiego, czy ze slonecznikow Grizzliego?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #41 : 2008-10-29, 18:57:47 »



Tak z renkpm na sercu przysiegam, ze nie wiem. Sprawa jest bardzo powazna i wymaga guzych nakladow finasowych na przeprowadzenie badan nałukowych.

I tu tkwi problem "majsterkowiczów metabolicznych" ,bowiem zawsze sa skłonni do komplikowania spraw prostych   Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #42 : 2008-10-29, 20:11:15 »

No coz inhalacje z chlorowanej wody plus lewatywa z odparowanego moczu palacza i na dodatek mikstura jakiegos wiedzmina - to jest moj sposob na utrzymanie kondycji, zdrowia i dobrego samopoczucia!!! Very Happy

Apropos, ten mocz do lewatywy trzeba odparowac !!!!!

A ja ide inhalowac chlor  Razz


Adam czy Ty PALISZ PAPIEROSY, czy zartujesz? Shocked Shocked Shocked

To okreslenie "jakiegos wiedzmina" to Tobie sie udalo!!  Cool Razz



Pale, a jakze pale, tylko max 15 sztuk dziennie aby nie zabuzyc ukladu "zympatycznego"
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #43 : 2008-10-30, 08:14:57 »

Weźże sobie na takie objawy węgla medycznego 6-8 tabletek, bo tańsze od kapsułek i problem zniknie raczej...

Toan, bulgotanie ustapilo. Obawialem sie tylko, ze efektem ubocznym bedzie "zablokowanie" /WC/......jest wrecz odwrotnie. Czy jest to czegos znakiem? Very Happy
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #44 : 2009-01-16, 21:04:06 »

Spadł mi kamień z serca :DDzisiaj byłam na pogrzebie przyjaciela i chyba po refleksjach nad życiem, coś mi zaszkodziło Confused
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #45 : 2009-01-16, 21:12:12 »

Spadł mi kamień z serca :DDzisiaj byłam na pogrzebie przyjaciela i chyba po refleksjach nad życiem, coś mi zaszkodziło Confused
 

Ej Renia, refleksje nad zyciem sa moja specjalnoscia. Spedzilem wiele lat nad rozszyfrowaniem Kirkegaarda i jego zrozumienia egsystencjalizmu. Myslisz, ze znalazlem odpowiedz na pytanie: dlaczego tu jestem?
Odpowiem: Nie
Ale to byla dluga lekcja, lekcja, ktora jeszcze trwa, moze kiedys uda mi sie znalesc odpowiedz na to i mrowie innych pytan, ktore stoja jak stare, przewrocone meble, opierajace sie o te drzwi, ktore sa jeszcze zamkniete a do ktorych to ja mam przeciez klucz.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #46 : 2009-01-16, 22:15:40 »

Mnie często nachodzą refleksje nad życiem, ale wpadam po nich w melancholię i przygnębienie Sad.Dlatego staram się żyć "tu i teraz" Razz, Stąd moje załączone motto. Widocznie nie jestsm jeszcze gotowa na takie przemyślania. Poczekam, aż umysł na DO bardziej mi się rozjaśni :idea:A Ciebie podziwiam za różnorodność zainteresowań, od kulinariów do filozofii.. Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #47 : 2009-01-16, 22:37:54 »

Mnie często nachodzą refleksje nad życiem, ale wpadam po nich w melancholię i przygnębienie Sad.Dlatego staram się żyć "tu i teraz" Razz, Stąd moje załączone motto. Widocznie nie jestsm jeszcze gotowa na takie przemyślania. Poczekam, aż umysł na DO bardziej mi się rozjaśni :idea:A Ciebie podziwiam za różnorodność zainteresowań, od kulinariów do filozofii.. Very Happy
 

Uhe, to dopiero poczatek "gory lodowej". Koncze wlasnie psychologie,rozpoczeta 25 lat temu. Zostal mi semestr. Co bedzie pozniej?.....
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #48 : 2009-01-16, 22:46:14 »

No to nie tylko ja na tym forum się jeszcze uczę Smile ponoć optymalni nie bardzo popierają naukę bo "tylko ogłupia", ale uważam, że wybiórczo przyswajac wiedzę, z własnym zdaniem w różnych kwestiach, nie zaszkodzi.  Confused Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #49 : 2009-01-16, 22:51:36 »

Co będzie później...też bym chciała wiedzieć Razz, a może lepiej nie... Confused
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #50 : 2009-01-16, 23:03:57 »

No to nie tylko ja na tym forum się jeszcze uczę Smile ponoć optymalni nie bardzo popierają naukę bo "tylko ogłupia", ale uważam, że wybiórczo przyswajac wiedzę, z własnym zdaniem w różnych kwestiach, nie zaszkodzi.  Confused Razz
 

No nie, i pewnie jeszcze dlugo nie bedziesz sama. Kazdy ma jakies swoje zainteresowania. Zawsze, jako gorala, interesowaly mnie statki...wiec skonczylem budowe okretow na politechnice. Pozniej byl sport, nie mialem czasu na 5-cio letnie studia wiec skonczylem 3 letnia rechabilitacje ruchowa. Interesowala mnie psychologia wiec zaczalem w Posce, koncze w Danii, tak dla siebie.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #51 : 2009-01-16, 23:06:00 »

Ja swoje ziemskie, najważniejsze zadanie (reprodukcję), wykonałam "z nawiązką", to teraz zostało mi tylko działanie mające na celu przedłużenie życia Laughing Myślę, że to nie wszystko...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #52 : 2009-01-16, 23:10:09 »

No to nie tylko ja na tym forum się jeszcze uczę Smile ponoć optymalni nie bardzo popierają naukę bo "tylko ogłupia", ale uważam, że wybiórczo przyswajac wiedzę, z własnym zdaniem w różnych kwestiach, nie zaszkodzi.  Confused Razz
 

No nie, i pewnie jeszcze dlugo nie bedziesz sama. Kazdy ma jakies swoje zainteresowania. Zawsze, jako gorala, interesowaly mnie statki...wiec skonczylem budowe okretow na politechnice. Pozniej byl sport, nie mialem czasu na 5-cio letnie studia wiec skonczylem 3 letnia rechabilitacje ruchowa. Interesowala mnie psychologia wiec zaczalem w Posce, koncze w Danii, tak dla siebie.


jeszcze wytlumacz mi tylko stwierdzenie, ze ponoc otymalni nie bardzo popieraja nauke...a juz bedze madrzejszy od z przed chwilii.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #53 : 2009-01-16, 23:12:26 »

Zanim zaczęłam studiować socjologię, to skończyłam roczne studium psychologiczne. Psychologia zawsze bardzo mnie interesowała, ale u nas w pobliżu nie ma studiów psychologicznych Sad.Socjologia, trochę jest podobna do psychologii społecznej. Dobranoc, przy komputerze tracę poczucie czasu  Shocked Laughing
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #54 : 2009-01-16, 23:19:13 »

Chciałam iść spać, ale odpowiem Tobie, żebyś był mądrzejszy Smile."lepiej nie wiedzieć nic, niż wiedzieć źle", może coś sknociłam, ale jak pisałam , że się uczę, to dostałam odpowiedzi, że optymalnym nie zależy na tytułach i coś tam jeszcze... :?DO jutra
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #55 : 2009-01-17, 15:32:14 »

Chciałam iść spać, ale odpowiem Tobie, żebyś był mądrzejszy Smile."lepiej nie wiedzieć nic, niż wiedzieć źle", może coś sknociłam, ale jak pisałam , że się uczę, to dostałam odpowiedzi, że optymalnym nie zależy na tytułach i coś tam jeszcze... :?DO jutra
a ty rob,to na co masz ochote i nie przejmuj sie gadaniem innych.Negatywne gadanie powoduje potok negatywnych mysli,a te przyczyniaja sie do pogorszenia naszego stanu zdrowia,lub opozniaja  wyzdrowienie. Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #56 : 2009-01-17, 16:03:34 »

Zawsze od Ciebie można usłyszeć pokrzepiające słowa Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #57 : 2009-01-17, 16:58:40 »

Zawsze od Ciebie można usłyszeć pokrzepiające słowa Razz
..........ciagle dolowalam innych i siebie,nawet nie bedac tego swiadoma.Zaczelam nad tym powaznie pracowac.Juz mam efekty Laughing Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #58 : 2009-01-17, 18:01:40 »

Czytając Twoje wypowiedzi, zawsze czułam optymizm i przychylność, nigdy nie skojarzyłaś mi się z "jakimś dołem" Shocked Razz.I znowu optymizm:, że pracą można z "dołu" wyjść Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Objawami czego jest......?
« Odpowiedz #59 : 2009-01-17, 19:56:56 »

Czytając Twoje wypowiedzi, zawsze czułam optymizm i przychylność, nigdy nie skojarzyłaś mi się z "jakimś dołem" Shocked Razz.I znowu optymizm:, że pracą można z "dołu" wyjść Razz
Czlowiek powinien cale zycie do czegos dazyc,rozwijac sie i nad soba pracowac.
Zmian mozna dokonywac  we wlasnym zakresie korzystajac z ksiazek lub spotykajac sie z przyjaznymi i plynacymi na tej samej fali przyjaciolmi.  Very Happy

Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.