forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 01:40:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)  (Przeczytany 9867 razy)
Edyta
Go


Email
Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« : 2008-10-30, 12:10:11 »

Za poradnikiem medycznym....
Cytuj
Wąchactwo to zaburzenie preferencji seksualnej polegające na podniecaniu się zapachami pochodzącymi od osoby obdarzonej uczuciem lub wzbudzającej pożądanie.
Nośnikami tych zapachów (np. perfum, moczu) są zwykle elementy bielizny intymnej.
Doświadczanie tych zapachów jest źródłem podniecenia seksualnego i osiągnięcia orgazmu w nieobecności partnerki lub partnera.



Zbynek.Poruszyłeś w sumie bardzo ciekawy temat.Ostatnio  nad nim (musze przyznać)- zastanawiałam sie-właśnie po tym wąchaniu  Rolling Eyes  Cool
Zastanawiam sie, jak to jest(z punktu widzenia kobiety) ,że jest tyle naokoło "menów" ,a serce bije mocniej tylko na widok jednego.
Tłumaczyłam sobie własnie to zapachem-ta osoba musi "wydzielać" zapach,ktory akurat nam "pasuje"  Cool
To w sumie niesamowite!  Cool
A z drugiej strony są osoby,ktore zakochuja sie np. w barwie głosu ,w widoku twarzy na plakacie,zdjeciu itp.- czyli zakochuja sie we własnych "wyobrazeniach"? ,bo przeciez nie czują tego zapachu....
Jak coś na ten temat wiesz,to rozwiń to-bardzo ciekawe... Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #1 : 2008-10-30, 12:22:20 »

Za poradnikiem medycznym....
Cytuj
Wąchactwo to zaburzenie preferencji seksualnej polegające na podniecaniu się zapachami pochodzącymi od osoby obdarzonej uczuciem lub wzbudzającej pożądanie.
Nośnikami tych zapachów (np. perfum, moczu) są zwykle elementy bielizny intymnej.
Doświadczanie tych zapachów jest źródłem podniecenia seksualnego i osiągnięcia orgazmu w nieobecności partnerki lub partnera.



Zbynek.Poruszyłeś w sumie bardzo ciekawy temat.Ostatnio  nad nim (musze przyznać)- zastanawiałam sie-właśnie po tym wąchaniu  Rolling Eyes  Cool
Zastanawiam sie, jak to jest(z punktu widzenia kobiety) ,że jest tyle naokoło "menów" ,a serce bije mocniej tylko na widok jednego.
Tłumaczyłam sobie własnie to zapachem-ta osoba musi "wydzielać" zapach,ktory akurat nam "pasuje"  Cool
To w sumie niesamowite!  Cool
A z drugiej strony są osoby,ktore zakochuja sie np. w barwie głosu ,w widoku twarzy na plakacie,zdjeciu itp.- czyli zakochuja sie we własnych "wyobrazeniach"? ,bo przeciez nie czują tego zapachu....
Jak coś na ten temat wiesz,to rozwiń to-bardzo ciekawe... Cool

Edytko ja drętwieje przy poczuciu Twojej miłości przez węch,teraz rozumiem też dlaczego współgracie i sie dobrze czujecie z Grizlim .Ten sposób miłości po węchu mówi mi ze jest to instynkt wilczycy i powstaje jako zwierzęce zepsucie  NIE MIŁOŚC.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #2 : 2008-10-30, 12:38:54 »

Ach Jurek; jak zwykle przejaskrawiasz pewne rzeczy  Cool
Napisz lepiej czy lubisz wonchać swojom ŻONE  Cool
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #3 : 2008-10-30, 13:14:37 »


Jak coś na ten temat wiesz,to rozwiń to-bardzo ciekawe... Cool
Wiem tylko tyle, a można  o tym poczytać...  że feromony odgrywają w tym ‘’wąchactwie ‘’niebagatelną role.
http://www.feromony.pl/Czym-Sa-Feromony



Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #4 : 2008-10-30, 13:36:41 »

Naukowcy tlumacza z wlasnego punktu widzenia i checi odkrycia wszystkiego  w ewolucji czlowieka.
Pewne tajemnice sa i beda,ale niestety tylko nieliczni je zglebia. Razz
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #5 : 2008-10-30, 13:41:27 »

...Edytko ja drętwieje przy poczuciu Twojej miłości przez węch,teraz rozumiem też dlaczego współgracie i sie dobrze czujecie z Grizlim .Ten sposób miłości po węchu mówi mi ze jest to instynkt wilczycy i powstaje jako zwierzęce zepsucie  NIE MIŁOŚC...

Jurek widze, ze masz duze poczucie "czarnego humoru", Cool
nic dziwnego w Twojej sytuacji, ale sam sobie
na taki stan zapracowales!!!  Shocked Cool

Popelniles i popelniasz "grzech pychy",
ktory "puchnie bez przerwy" bardziej niz konczyny dolne i jama brzuszna,
ten Twoj "grzech pychy" atakuje juz Twoje serce i mozg+++

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #6 : 2008-10-30, 13:47:35 »

...Edytko ja drętwieje przy poczuciu Twojej miłości przez węch,teraz rozumiem też dlaczego współgracie i sie dobrze czujecie z Grizlim .Ten sposób miłości po węchu mówi mi ze jest to instynkt wilczycy i powstaje jako zwierzęce zepsucie  NIE MIŁOŚC...

Jurek widze, ze masz duze poczucie "czarnego humoru", Cool
nic dziwnego w Twojej sytuacji, ale sam sobie
na taki stan zapracowales!!!  Shocked Cool

Popelniles i popelniasz "grzech pychy",
ktory "puchnie bez przerwy" bardziej niz konczyny dolne i jama brzuszna,
ten Twoj "grzech pychy" atakuje juz Twoje serce i mozg+++


kaznodziej z ciebie wylazi Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #7 : 2008-11-01, 20:09:59 »

Zbynku.To już wiemy co sie dzieje z nami,kiedy sie zakochujemy w drugiej osobie i tylko w niej-nikt inny nas nie interesuje przy tym.
Własnie przypomnialo mi sie coś  Idea Kiedyś jechałam autobusem i stała para-oczywiście chłopak i dziwczyna -nie inaczej ,stali i sie czule obejmowali ,miziali i takie tam...akurat dziewczyna stała twarzą do mnie (w odległości może 2-3m) ,były momenty kiedy "odsysała" sie od szyi swojego ukochanego i wtedy można było zauwazyć ,po oczach ,że wygladała jak odurzona jakimis chemicznymi substancjami  Smile -to najpewniej te feromony uczyniły te dziewczyne taka ,a nie inna w tamtym momencie  Cool

A teraz sytuacja odwrotna- co sie dzieje ,że kogoś nie darzymy sympatią ?Czasem tak bywa ,że jak zakochujemy sie od pierwszego wejrzenia,to równie od pierwszego wejrzenia możemy kogoś uważać za odrażającego.Jak to jest ,że tak sie dzieje?  Smile




Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #8 : 2008-11-01, 20:30:43 »

Zbynku.To już wiemy co sie dzieje z nami,kiedy sie zakochujemy w drugiej osobie i tylko w niej-nikt inny nas nie interesuje przy tym.
...........,były momenty kiedy "odsysała" sie od szyi swojego ukochanego i wtedy można było zauwazyć ,po oczach ,że wygladała jak odurzona jakimis chemicznymi substancjami  Smile -to najpewniej te feromony uczyniły te dziewczyne taka ,a nie inna w tamtym momencie  Cool

A teraz sytuacja odwrotna- co sie dzieje ,że kogoś nie darzymy sympatią ?Czasem tak bywa ,że jak zakochujemy sie od pierwszego wejrzenia,to równie od pierwszego wejrzenia możemy kogoś uważać za odrażającego.Jak to jest ,że tak sie dzieje?  Smile

Moja teoria na ten temat jest inna. To aura dwojga ludzi wzajemnie sie uzupelnia, lub interferuje  tworzac jednosc. Dwa ciala wydzielaja te sama czestotliwosc pradow bioelektromagnetycznych. Czasami czuje sie obecnosc innej osoby, nie widzac jej. Nie pomyle sie jak napisze, ze niektorzy z nas maja takie uczucie tu na necie. Wg Misia to sa latajace termofory.





Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #9 : 2008-11-01, 20:34:47 »

"Badam" teraz zjawisko zakochiwania sie w kimś  ,kto nie jest blisko,a jest daleko .Nie możemy poczuć zapachu itp. ,ale możemy usłyszeć głos,czy zobaczyć twarz.
Czy w takim układzie występuje tutaj "zjawisko" zakochiwania sie we "własnych wyobrażeniach" o tej osobie?
Jak to jest?   Cool
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #10 : 2008-11-01, 21:33:07 »

Zbynku.To już wiemy co sie dzieje z nami,kiedy sie zakochujemy w drugiej osobie i tylko w niej-nikt inny nas nie interesuje przy tym.
Własnie przypomnialo mi sie coś  Idea Kiedyś jechałam autobusem i stała para-oczywiście chłopak i dziwczyna -nie inaczej ,stali i sie czule obejmowali ,miziali i takie tam...akurat dziewczyna stała twarzą do mnie (w odległości może 2-3m) ,były momenty kiedy "odsysała" sie od szyi swojego ukochanego i wtedy można było zauwazyć ,po oczach ,że wygladała jak odurzona jakimis chemicznymi substancjami  Smile -to najpewniej te feromony uczyniły te dziewczyne taka ,a nie inna w tamtym momencie  Cool
To akurat jest normalne, w sytuacji zaistnienia nadmiernego podniecenia, suma bodźców wzrokowych, słuchowych, czuciowych, zapachowych  mogą wyzwalać takie reakcje.  Edytko po prostu widziałaś prawdziwą miłość.
Cytuj
A teraz sytuacja odwrotna- co sie dzieje ,że kogoś nie darzymy sympatią ?Czasem tak bywa ,że jak zakochujemy sie od pierwszego wejrzenia,to równie od pierwszego wejrzenia możemy kogoś uważać za odrażającego.Jak to jest ,że tak sie dzieje?  Smile
Takie zaś zachowania często wypływają z pewnych uprzedzeń lub z nie zrealizowanych oczekiwań od drugiej (ukochanej) osoby. Cóż samo życie ... mówi się wtedy że działa na Ciebie jak płachta na byka. Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #11 : 2008-11-01, 21:40:06 »

"Badam" teraz zjawisko zakochiwania sie w kimś  ,kto nie jest blisko,a jest daleko .Nie możemy poczuć zapachu itp. ,ale możemy usłyszeć głos,czy zobaczyć twarz.
Czy w takim układzie występuje tutaj "zjawisko" zakochiwania sie we "własnych wyobrażeniach" o tej osobie?
Jak to jest?   Cool
...........na odleglosc:
http://de.youtube.com/watch?v=depQRStr71o&feature=related

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #12 : 2008-11-01, 23:30:37 »

                Z serii pytan do Rumiana.
-Panie Rumian czy mozna miec stosunek na odleglosc?
-Mozna. Jak narzedzie milosci jest dluzsze od odleglosci.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #13 : 2008-11-02, 12:04:07 »

Zbynku.To już wiemy co sie dzieje z nami,kiedy sie zakochujemy w drugiej osobie i tylko w niej-nikt inny nas nie interesuje przy tym.
Własnie przypomnialo mi sie coś  Idea Kiedyś jechałam autobusem i stała para-oczywiście chłopak i dziwczyna -nie inaczej ,stali i sie czule obejmowali ,miziali i takie tam...akurat dziewczyna stała twarzą do mnie (w odległości może 2-3m) ,były momenty kiedy "odsysała" sie od szyi swojego ukochanego i wtedy można było zauwazyć ,po oczach ,że wygladała jak odurzona jakimis chemicznymi substancjami  Smile -to najpewniej te feromony uczyniły te dziewczyne taka ,a nie inna w tamtym momencie  Cool
To akurat jest normalne, w sytuacji zaistnienia nadmiernego podniecenia, suma bodźców wzrokowych, słuchowych, czuciowych, zapachowych  mogą wyzwalać takie reakcje.  Edytko po prostu widziałaś prawdziwą miłość.

Wiem,wiem ,że to normalne-sama to przechodziłam przecież  Very Happy co prawda już cały dzień nie mam "maslanych oczu",ale w okreslonych sytuacjach jak najbardziej  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #14 : 2008-11-03, 12:27:53 »

                Z serii pytan do Rumiana.
-Panie Rumian czy mozna miec stosunek na odleglosc?
-Mozna. Jak narzedzie milosci jest dluzsze od odleglosci.
Laughing Laughing Razz
tak ale tylko wtedy jezeli chodzi o stosunek cielesny,bo przeciez sa jeszcze inne stosunki,
takie jak np.jaki pan  ma stosunek do tego zagadnienia??? Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #15 : 2008-11-03, 12:36:06 »

                Z serii pytan do Rumiana.
-Panie Rumian czy mozna miec stosunek na odleglosc?
-Mozna. Jak narzedzie milosci jest dluzsze od odleglosci.
Laughing Laughing Razz
tak ale tylko wtedy jezeli chodzi o stosunek cielesny,bo przeciez sa jeszcze inne stosunki,
takie jak np.jaki pan  ma stosunek do tego zagadnienia??? Cool

O jej,chyba sie posikam ze śmiechu takie to dowcipne .... Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #16 : 2008-11-03, 13:36:23 »

a chociaz dolecisz na closet?? :shock:a jak  chcesz sie  posmiac,to zajrzyj do wlasnych postow. Smile Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #17 : 2008-11-03, 13:57:07 »

a chociaz dolecisz na closet?? :shock:a jak  chcesz sie  posmiac,to zajrzyj do wlasnych postow. Smile Laughing

Nie doleciałam .Poleciało mi po nogach .
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #18 : 2008-11-03, 22:04:40 »

a chociaz dolecisz na closet?? :shock:a jak  chcesz sie  posmiac,to zajrzyj do wlasnych postow. Smile Laughing

Nie doleciałam .Poleciało mi po nogach .
i w tym przypadku występuje problem nietrzymania moczu,nie martw sie wiele kobiet to ma, musisz jakoś z tym życ Sad Dam ci rade żeby było ci łatwiej -kup sobie pampersy albo superchłonne podpaski,wtedy napewno już przenigdy nie poleci ci po nogach
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Ciekawy temat poruszony przez Zbynka :)
« Odpowiedz #19 : 2008-11-03, 22:27:21 »

...w tym przypadku występuje problem nietrzymania moczu...

Martyna to nie to "co myslisz", to mimowolne, rytmiczne,
niezwykle silne, skurcze "pewnych miesni"  Cool Razz

Zjawisko jak najbardziej "cenione" !!!  Razz Razz Razz

Czy ty wiesz Martyna, ze przez "to"
to nawet wielkie wojny bywaly!!!   Razz Razz Razz

A ile rozwodow i "zlamanych serc" !!!  Razz Razz Razz

Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.