forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 15:02:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659909 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 31 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.  (Przeczytany 289021 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #60 : 2008-10-31, 20:14:58 »

Najlepszy kogirl+mogiel, to usmazone na sloninie 6 zoltek, dokladnie wymieszanych z tluszczem wytopionym ze sloniny.
Czy masz ochote na kogiel-mogiel, poniewaz ciegnie cie do slodkiego?
Jezeli tak, to pojedz troche wiecej tluszczu a "wilczy" apetyt na slodnie minie bezpowrotnie.

Ciagnie mnie do zoltek i kakao. Nadal. Ale juz chyba przechodzi, zwlaszcza ze mialam mniej sportowe kilka dni.
Cukier do smaku.
Slonine sobie ostatnio przywiozlam z polszy, ale mi zzieleniala po 2 dniach w lodowce (!?), i nie mam gdzie kupic. Wieprzowina nie jest halaal Wink Jutro chyba siem przejade na markiet i jak "rzucili", to nabede.
pzdr

Flo masz takie same problemy jak ja. Mowie teraz o "szmuglu" naszej polskiej kielbasy, sloniny  itd. Niemniej jednak znalazlem rzeznika, ktory bije mi w Danii i partuje jak ja chce....po cenach nizszych niz w Polsce!!!!!
Kakao moja droga, to trzeba kupic najlepsze, nie odtluszczone. Ja mam oryginalne holenderskie. Robie to tak ( powiem szeptem aby nikt nie uslyszal) wiec: 10 gr, czyli okolo 2 lyzeczek rozprowadzam na piekna mase z 25 ml  smietanki 38 %, po czym zalewam wrzatkiem. Rewelacja. Wszystkie inne czekoladki tudzierz "trufle, pochodzace ze stopienia czekolad i dodania masla--siadaja", moga sie schowac.!!!
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #61 : 2008-10-31, 20:35:40 »

1) To pytanie do katolikow (no raczej) i ma troche zabarwienie "filozoficzne". Po prostu ciekawi mnie, jak osoby o wieloletnim stazu, sobie to tlumacza (chyba, ze ze mnie taki slaby katolik hehe). Jak sie ma sprawa do pomijania Chleba?
W  Apokryfach Nowego Testamentu pisze tak ;

''15 Przed przyjściem Chrystusa świat nie miał chleba. Podobnie jak raj, miejsce gdzie przebywał Adam, miał wiele drzew będących pożywieniem dla zwierząt, a nie miał pszenicy będącej pożywieniem człowieka. Człowiek żywił się, jak zwierzęta. Ale gdy przyszedł Chrystus, doskonały człowiek, przyniósł z nieba chleb, aby człowiek mógł się nasycić pokarmem ludzkim.''

Z koleji w ‘’VITA ADAE ET EVAE’’ From "The Apocrypha and Pseudepigrapha of the Old Testament" pisze:

1
''Kiedy zostali wypędzeni z raju, zrobili sobie szałas i spędzili siedem dni
płacząc i lamentując w wielkim żalu.
2
Lecz po siedmiu dniach poczuli głód i zaczęli się rozglądać za żywnością do
jedzenia i nic nie znaleźli. Wówczas Ewa rzekła do Adama: 'Panie mój, jestem
głodna. Idź, poszukaj (czegoś) do jedzenia dla nas. Może Pan Bóg wejrzy i
zlituje się nad nami i odwoła nas do miejsca, w którym byliśmy przedtem.
3
I Adam wstał i chodził przez siedem dni po całej ziemi, ale nie znalazł
takiego pożywienia, jakie zwykli mieć w raju. I Ewa powiedziała do Adama:
'Czy zabijesz mnie tak, bym mogła umrzeć? I może Bóg, Pan, przeniesie cię do
raju, gdyż to przeze mnie zostałeś stamtąd wypędzony.' Adam odparł:
'Powstrzymaj się, Ewo, od takich słów, żeby przypadkiem Bóg nie sprowadził
na nas jakiegoś innego przekleństwa. Jak to jest możliwe, żebym mógł
wyciągnąć rękę przeciwko własnemu ciału? Nie, wstańmy i rozejrzyjmy się za
czymś do życia dla nas, byśmy nie przepadli.'
4
I chodzili wkoło i szukali przez dziewięć dni nie znajdując niczego takiego
co mieli w raju - znaleźli tylko pokarm zwierzęcy. I rzekł Adam do Ewy: Pan
przeznaczył to dla zwierząt i bydła do jedzenia, lecz my zwykliśmy mieć
anielski pokarm. Ale to jest sprawiedliwe i słuszne, ze lamentujemy przed
wzrokiem Boga, który nas uczynił. Żałujmy z wielka pokutą: być może Pan
będzie dla nas łaskawy i zlituje się nad nami, i da nam trochę czegoś do
życia. [...]''
________________________
ps. Ta informacja, to oczywiście jako ciekawostka.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #62 : 2008-10-31, 21:00:44 »

1) To pytanie do katolikow (no raczej) i ma troche zabarwienie "filozoficzne". Po prostu ciekawi mnie, jak osoby o wieloletnim stazu, sobie to tlumacza (chyba, ze ze mnie taki slaby katolik hehe). Jak sie ma sprawa do pomijania Chleba?
W  Apokryfach Nowego Testamentu pisze tak ;

''15 Przed przyjściem Chrystusa świat nie miał chleba. Podobnie jak raj, miejsce gdzie przebywał Adam, miał wiele drzew będących pożywieniem dla zwierząt, a nie miał pszenicy będącej pożywieniem człowieka. Człowiek żywił się, jak zwierzęta. Ale gdy przyszedł Chrystus, doskonały człowiek, przyniósł z nieba chleb, aby człowiek mógł się nasycić pokarmem ludzkim.''

Z koleji w ‘’VITA ADAE ET EVAE’’ From "The Apocrypha and Pseudepigrapha of the Old Testament" pisze:

1
''Kiedy zostali wypędzeni z raju, zrobili sobie szałas i spędzili siedem dni
płacząc i lamentując w wielkim żalu.
2
Lecz po siedmiu dniach poczuli głód i zaczęli się rozglądać za żywnością do
jedzenia i nic nie znaleźli. Wówczas Ewa rzekła do Adama: 'Panie mój, jestem
głodna. Idź, poszukaj (czegoś) do jedzenia dla nas. Może Pan Bóg wejrzy i
zlituje się nad nami i odwoła nas do miejsca, w którym byliśmy przedtem.
3
I Adam wstał i chodził przez siedem dni po całej ziemi, ale nie znalazł
takiego pożywienia, jakie zwykli mieć w raju. I Ewa powiedziała do Adama:
'Czy zabijesz mnie tak, bym mogła umrzeć? I może Bóg, Pan, przeniesie cię do
raju, gdyż to przeze mnie zostałeś stamtąd wypędzony.' Adam odparł:
'Powstrzymaj się, Ewo, od takich słów, żeby przypadkiem Bóg nie sprowadził
na nas jakiegoś innego przekleństwa. Jak to jest możliwe, żebym mógł
wyciągnąć rękę przeciwko własnemu ciału? Nie, wstańmy i rozejrzyjmy się za
czymś do życia dla nas, byśmy nie przepadli.'
4
I chodzili wkoło i szukali przez dziewięć dni nie znajdując niczego takiego
co mieli w raju - znaleźli tylko pokarm zwierzęcy. I rzekł Adam do Ewy: Pan
przeznaczył to dla zwierząt i bydła do jedzenia, lecz my zwykliśmy mieć
anielski pokarm. Ale to jest sprawiedliwe i słuszne, ze lamentujemy przed
wzrokiem Boga, który nas uczynił. Żałujmy z wielka pokutą: być może Pan
będzie dla nas łaskawy i zlituje się nad nami, i da nam trochę czegoś do
życia. [...]''
________________________
ps. Ta informacja, to oczywiście jako ciekawostka.

Zbynek , stary testament to Ci moge wyrecytowac.
Ale czeko wytlumaczeniem mial byc ten przytoczony przyklad?????
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #63 : 2008-10-31, 21:03:58 »

Księga rodzaju
4,1    Mężczyzna zbliżył się do swej żony Ewy. A ona poczęła i urodziła Kaina, i rzekła: Otrzymałam mężczyznę od Pana.
4,2    A potem urodziła jeszcze Abla, jego brata. Abel był pasterzem trzód, a Kain uprawiał rolę.
4,3    Gdy po niejakim czasie Kain składał dla Pana w ofierze płody roli,
4,4    zaś Abel składał również pierwociny ze swej trzody i z ich tłuszczu, Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę;
4,5    na Kaina zaś i na jego ofiarę nie chciał patrzeć. Smuciło to Kaina bardzo i chodził z ponurą twarzą.

Bóg wybiera pierwociny z trzody i ich tłuszczu.


Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #64 : 2008-10-31, 21:14:41 »

Księga rodzaju
4,1    Mężczyzna zbliżył się do swej żony Ewy. A ona poczęła i urodziła Kaina, i rzekła: Otrzymałam mężczyznę od Pana.
4,2    A potem urodziła jeszcze Abla, jego brata. Abel był pasterzem trzód, a Kain uprawiał rolę.
4,3    Gdy po niejakim czasie Kain składał dla Pana w ofierze płody roli,
4,4    zaś Abel składał również pierwociny ze swej trzody i z ich tłuszczu, Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę;
4,5    na Kaina zaś i na jego ofiarę nie chciał patrzeć. Smuciło to Kaina bardzo i chodził z ponurą twarzą.

Bóg wybiera pierwociny z trzody i ich tłuszczu. 






WIEM, ZE TO NIE MOJA SPRAWA!!!!

Ale czt ty czlowieczku zaczynasz teraz tlumaczyc STARY TESTAMENT?

Bo wydaj mi si, ze Ty nie wiesz gdzie jestes?!!!!!! Wiesz?
Czy Ty w ogole rozumies te watki, do ktorych my mamy sie ustosunkowac? Nie sadze!!! daj sobie spoko "przyjacielu"!!! Co mam powiedziec...durniu, idioto, kretynie
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #65 : 2008-10-31, 21:18:52 »

Księga rodzaju
4,1    Mężczyzna zbliżył się do swej żony Ewy. A ona poczęła i urodziła Kaina, i rzekła: Otrzymałam mężczyznę od Pana.
4,2    A potem urodziła jeszcze Abla, jego brata. Abel był pasterzem trzód, a Kain uprawiał rolę.
4,3    Gdy po niejakim czasie Kain składał dla Pana w ofierze płody roli,
4,4    zaś Abel składał również pierwociny ze swej trzody i z ich tłuszczu, Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę;
4,5    na Kaina zaś i na jego ofiarę nie chciał patrzeć. Smuciło to Kaina bardzo i chodził z ponurą twarzą.

Bóg wybiera pierwociny z trzody i ich tłuszczu. 






WIEM, ZE TO NIE MOJA SPRAWA!!!!

Ale czt ty czlowieczku zaczynasz teraz tlumaczyc STARY TESTAMENT?

Bo wydaj mi si, ze Ty nie wiesz gdzie jestes?!!!!!! Wiesz?
Czy Ty w ogole rozumies te watki, do ktorych my mamy sie ustosunkowac? Nie sadze!!! daj sobie spoko "przyjacielu"!!! Co mam powiedziec...durniu, idioto, kretynie


Doprowadzeten watek do konca....co teraz pijesz Daniel....bardzo zydowskie i biblijne imie,  ale co tersaz pijesz, zetak Ci mozg "blazuje", jagodzianke?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #66 : 2008-10-31, 21:26:18 »

Daniel,sa dwie rzeczy, ktore mozna doprowadzic do konca...
1. dobry sex (ks)
2. niewiedza ( * )

Pozdrawiam b. serdecznia
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #67 : 2008-10-31, 21:30:41 »

Zedyciałeś do reszty czy to chwilowa pomroczność jasna? Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #68 : 2008-10-31, 21:33:07 »

Zedyciałeś do reszty czy to chwilowa pomroczność jasna? Smile

Zapytam bezwzglednie: O co pytasz?
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #69 : 2008-10-31, 21:33:49 »


... to chleb owszem nie jest zakazany na amen, ale jednoczesnie, jest Mocno Niewskazany.

Tutaj na Forum mozesz sie duzo na ten temat dowiedzieć  Smile
Jedni mówią ,że na DO chleb i produkty zbozowe sie jada ,a drudzy,że nie wolno! Ja naleze do tych drugich.
Wsród optymalnych są tacy,którzy twierdzą,ze stosowali diete pare lat,ale po odstwieniu produktów zbozowych dopiero im przeszły dolegliwości które na niby DO w dalszym ciagu ich trapiły-w/g mnie oni nigdy na DO nie byli-zresztą ,jak przeczytasz książke ,to zrozumiesz.
Tutaj musimy rozróżnić DO od ŻO .
DO -dieta optymalna jest dla osób chorych -i tutaj zabronione jest zjadanie chleba bądź produktów zbozowych "na amen".
ŻO -żywienie optymalne stosują ludzie zdrowi -to zywienie "na stałe" i tutaj mogą być dopuszczalne pewne ilości (małe)zbóż (nie wolno przekraczać dziennej dawki węglowodanów).
Jednak z racji tego ,ze zboża zawierają dość dużo węglowodanów,to bardzo łatwo je przekroczyć więc z nimi obchodziłabym sie ostrożnie.

Jan Kwasniewski pisze że chleb nie jest zdrowy-no i tak w istocie jest .
Wlasciwie powinni sie tutaj wypowiedziec bardziej dlugoletni optymalni niz ja. Ja stosuje tylko niecale 7 lat. Jak zaczynalem DO zazdroscilem tym doswiadczonym optymalnym ze stazem ponad 7 letnim lub wiecej. Byl to oczywiscie Morgano, J. Turostowski, Krystyna, Leszek S,  z najdluzszym stazem ktorych mialem okazje spotkac, a takze wielu innych z mniejszym stazem.
Nie ma ich teraz na forum, dlaczego?
Moze nie zyja? Nie, olali to forum, byc moze czytaja. Sadze, ze tak jak ja, stosuja DO wg zalecen J.K. Zdziwieni sa modyfikacjami, rotacjami itp.
Wracajac do tematu, i nt jedzenia lub niejedzenia chleba. Chcialbym przypomniec, ze najstarszy doradca DO - Morgano, jadal chleb (ja tez) o obnizonej zawartosci W. Nie wspomne nawet, ze piekarnia Janickich robi tak /podobno/pyszne ciasta optymalne, chlebki, torty, ktore zawieraja produkty zbozowe/raz probowalem/. W ksiazce kucharskiej jest wiele przepisow z cukrem, maka.
Wiec nie dajmy sie zwariowac !! Jak ktos nie chce niech nie je, drugi niech zachowa proporcje.
Przez te niecale 7 lat naczytalem sie wiele zlego o DO, np. w jadlospisach DO czesto zalecane byly frytki. Co naukowcy na frytki? Smazone weglowodany sa be, jakies trans cy cus. Byla takze wojna o zawarosc niezbednych witamin  i mikroelementow w diecie.
To na tyle, chcialbym przypomniec jadlospis opracowany przez J.Turostowskiego.
http://www.optymal-btw.aktis.i.p.pl/art.html
Pozdrawiam
maf
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #70 : 2008-10-31, 21:35:06 »

Doprowadzeten watek do konca....co teraz pijesz Daniel....bardzo zydowskie i biblijne imie, ale co tersaz pijesz, zetak Ci mozg "blazuje", jagodzianke?
Zedyciałeś do reszty czy to chwilowa pomroczność jasna? Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #71 : 2008-10-31, 21:38:22 »

Zedyciałeś do reszty czy to chwilowa pomroczność jasna? Smile

Chyba sie zaraziłam od "adamamajsterkowiczacudzychpostów319" chorobą i zaczęłam tak pisać;

Add_am  yes nasz_m  for_umowy_m  ped_off_ile_m
 Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #72 : 2008-10-31, 21:43:38 »


... to chleb owszem nie jest zakazany na amen, ale jednoczesnie, jest Mocno Niewskazany.

Tutaj na Forum mozesz sie duzo na ten temat dowiedzieć  Smile
Jedni mówią ,że na DO chleb i produkty zbozowe sie jada ,a drudzy,że nie wolno! Ja naleze do tych drugich.
Wsród optymalnych są tacy,którzy twierdzą,ze stosowali diete pare lat,ale po odstwieniu produktów zbozowych dopiero im przeszły dolegliwości które na niby DO w dalszym ciagu ich trapiły-w/g mnie oni nigdy na DO nie byli-zresztą ,jak przeczytasz książke ,to zrozumiesz.
Tutaj musimy rozróżnić DO od ŻO .
DO -dieta optymalna jest dla osób chorych -i tutaj zabronione jest zjadanie chleba bądź produktów zbozowych "na amen".
ŻO -żywienie optymalne stosują ludzie zdrowi -to zywienie "na stałe" i tutaj mogą być dopuszczalne pewne ilości (małe)zbóż (nie wolno przekraczać dziennej dawki węglowodanów).
Jednak z racji tego ,ze zboża zawierają dość dużo węglowodanów,to bardzo łatwo je przekroczyć więc z nimi obchodziłabym sie ostrożnie.

Jan Kwasniewski pisze że chleb nie jest zdrowy-no i tak w istocie jest .
Wlasciwie powinni sie tutaj wypowiedziec bardziej dlugoletni optymalni niz ja. Ja stosuje tylko niecale 7 lat. Jak zaczynalem DO zazdroscilem tym doswiadczonym optymalnym ze stazem ponad 7 letnim lub wiecej. Byl to oczywiscie Morgano, J. Turostowski, Krystyna, Leszek S,  z najdluzszym stazem ktorych mialem okazje spotkac, a takze wielu innych z mniejszym stazem.
Nie ma ich teraz na forum, dlaczego?
Moze nie zyja? Nie, olali to forum, byc moze czytaja. Sadze, ze tak jak ja, stosuja DO wg zalecen J.K. Zdziwieni sa modyfikacjami, rotacjami itp.
Wracajac do tematu, i nt jedzenia lub niejedzenia chleba. Chcialbym przypomniec, ze najstarszy doradca DO - Morgano, jadal chleb (ja tez) o obnizonej zawartosci W. Nie wspomne nawet, ze piekarnia Janickich robi tak /podobno/pyszne ciasta optymalne, chlebki, torty, ktore zawieraja produkty zbozowe/raz probowalem/. W ksiazce kucharskiej jest wiele przepisow z cukrem, maka.
Wiec nie dajmy sie zwariowac !! Jak ktos nie chce niech nie je, drugi niech zachowa proporcje.
Przez te niecale 7 lat naczytalem sie wiele zlego o DO, np. w jadlospisach DO czesto zalecane byly frytki. Co naukowcy na frytki? Smazone weglowodany sa be, jakies trans cy cus. Byla takze wojna o zawarosc niezbednych witamin  i mikroelementow w diecie.
To na tyle, chcialbym przypomniec jadlospis opracowany przez J.Turostowskiego.
http://www.optymal-btw.aktis.i.p.pl/art.html
Pozdrawiam
maf

Maf, z tego co pamietam, to nie jestes z ZO, na "TY", byc moze jestes z inna forma "ZO" na ty.
Prosze nie mieszaj tu na tymforum!!!! Idz na swoje/swoj forum....tam przekazuj ludziom ci miga albo czego nie moga.OK?!
/ 7 LAT!!!!! I JESZCZE SIE NIE NAUCZYLES?
Apropos, co bylo ....albo jaki byl argument aby ZO JK zastopowac? Dlaczego ,albo co chciales zmienic?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #73 : 2008-10-31, 21:47:05 »

Laughing Laughing  Shocked
luker, sam widzisz, ty sie jeszcze chlopie zastanow
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #74 : 2008-10-31, 21:49:33 »

Doprowadzeten watek do konca....co teraz pijesz Daniel....bardzo zydowskie i biblijne imie, ale co tersaz pijesz, zetak Ci mozg "blazuje", jagodzianke?
Zedyciałeś do reszty czy to chwilowa pomroczność jasna? Smile


OK, nie bedzie "pomrocznisc jasna"....ale o co Ci teraz chodzi? FUCK,nie rozumiem tych podtekstow!!! Ktos pomocy?!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #75 : 2008-10-31, 21:55:31 »

Doprowadzeten watek do konca....co teraz pijesz Daniel....bardzo zydowskie i biblijne imie, ale co tersaz pijesz, zetak Ci mozg "blazuje", jagodzianke?
Zedyciałeś do reszty czy to chwilowa pomroczność jasna? Smile


OK, nie bedzie "pomrocznisc jasna"....ale o co Ci teraz chodzi? FUCK,nie rozumiem tych podtekstow!!! Ktos pomocy?!

Adam_yes nasz_ym for_oomovym ped_off_rape_ill_em (all)
 Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #76 : 2008-10-31, 21:59:33 »

Laughing Laughing  Shocked
luker, sam widzisz, ty sie jeszcze chlopie zastanow

w ogole jej nie sluchaj,to tylko kobieta!!!!! hahahaha :PTa byl tylko zart

Wroc do tego co pisalem wczesniej.........teoria, wiedza, doswiadczenia....pozniej to p.....e forum!!!! (p.....e dla Ciebie, nie dla mnie)

Jak zjesz 10 zoltek usmazonych na 100 gr sloniny, i 100 gr ziemniaka.......napisz: zjadlem i co teraz!!!
Dam Ci teraz rade: BTW....1:2,5-3,5 albo wiecej: 0,5- max 0,8....
jezeli czegos tu nie rozumiesz pisz!!!!
zachowasz te zaleznosci = zdrowym bede
Zapisane
Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #77 : 2008-10-31, 21:59:48 »

Maf, z tego co pamietam, to nie jestes z ZO, na "TY", byc moze jestes z inna forma "ZO" na ty.
Prosze nie mieszaj tu na tymforum!!!! Idz na swoje/swoj forum....tam przekazuj ludziom ci miga albo czego nie moga.OK?!
/ 7 LAT!!!!! I JESZCZE SIE NIE NAUCZYLES?
Apropos, co bylo ....albo jaki byl argument aby ZO JK zastopowac? Dlaczego ,albo co chciales zmienic?
Ja nie wiem o co chodzi Wink, wiec stad moja prosba. Co ta osoba robi nie tak ??

...

I mam kolejne 2 pytania od siostry Wink

1. ) W dietach glownie przewazaja zoltka, nie cale jaja. Dlaczego nie jecie bialka, i co z nim robicie ??

2. ) Siostra pyta, czy mozna zastapic w jakis sposob mieso, przez tluszcz w innej formie. Czy moze jesc drob, podroby, ryby, maslo, a nie jesc miesa ?

pozdrawiam

ps. Zdaje sobie sprawe, ze niektore pytania moga "celowac" w jasno opisany fragment w ksiazce. Jesli tak jest, to nie bijce Wink tylko napiszcie "jest w ksiazce".
ps2. Ksiazka "Dieta optymalna" (2001) juz zamowiona Smile Jeszcze za pare dni zamowie "odzywianie optymalne" (1999).
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #78 : 2008-10-31, 22:01:05 »




Maf, z tego co pamietam, to nie jestes z ZO, na "TY", byc moze jestes z inna forma "ZO" na ty.
Prosze nie mieszaj tu na tymforum!!!! Idz na swoje/swoj forum....tam przekazuj ludziom ci miga albo czego nie moga.OK?!
/ 7 LAT!!!!! I JESZCZE SIE NIE NAUCZYLES?
Apropos, co bylo ....albo jaki byl argument aby ZO JK zastopowac? Dlaczego ,albo co chciales zmienic?
Mozesz wyjasnic? Widziales moje forum? Moze mnie z kims pomyliles?
Zastanow siie chwile i napisz.
Pozdr
maf
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #79 : 2008-10-31, 22:27:16 »

Maf, z tego co pamietam, to nie jestes z ZO, na "TY", byc moze jestes z inna forma "ZO" na ty.
Prosze nie mieszaj tu na tymforum!!!! Idz na swoje/swoj forum....tam przekazuj ludziom ci miga albo czego nie moga.OK?!
/ 7 LAT!!!!! I JESZCZE SIE NIE NAUCZYLES?
Apropos, co bylo ....albo jaki byl argument aby ZO JK zastopowac? Dlaczego ,albo co chciales zmienic?
Ja nie wiem o co chodzi Wink, wiec stad moja prosba. Co ta osoba robi nie tak ??

...

I mam kolejne 2 pytania od siostry Wink

1. ) W dietach glownie przewazaja zoltka, nie cale jaja. Dlaczego nie jecie bialka, i co z nim robicie ??

2. ) Siostra pyta, czy mozna zastapic w jakis sposob mieso, przez tluszcz w innej formie. Czy moze jesc drob, podroby, ryby, maslo, a nie jesc miesa ?

pozdrawiam

ps. Zdaje sobie sprawe, ze niektore pytania moga "celowac" w jasno opisany fragment w ksiazce. Jesli tak jest, to nie bijce Wink tylko napiszcie "jest w ksiazce".
ps2. Ksiazka "Dieta optymalna" (2001) juz zamowiona Smile Jeszcze za pare dni zamowie "odzywianie optymalne" (1999).

Poniewaz pytasz bezposrednio, odpowiem bezposrednio. Jestem inzynierem budowy okretow, czasami biore diete, moze zbyt technicznie, ale jeszcze sie nie pomylilem. Sa tematy, na ktore nie powinienem sie wypowiadac, ......ale na Twoje pytanie.....nie ma zadnego problemu:
1. dlaczego nie jemy bialka?
Otoz wyobraz sobie, kolejny przyklad z zycia: Twoja mama jest w ciazy, nagle odchodza wody plodowe.......na syrenie jedzieci do szpitala, mama rodzi, masz brata/siostre!!!!TAK?
Te wody, ktore odeszly to wlasnie wlody plodowe. Bialko w jajku. Dlaczego/ po co mamy to jesc!? Moze przyklad zbyd drazliwy ale adekwatny.

2. Drugie pytanie Twojej siostry jest, ze tak powiem odpowiedzia na temat ZO......najlepsze bialko pochodzi z podrobow. Czyli, im wiecej jesz podrobow tym lepiej!!!!! Ale pamietaj o zaleaosci BTW, B= Bialko, T= tluszcz W0 Weglowodany  generalne...powtazam, ze generalnie. JK, mowi o BTW 1:3,5. 08 wagi ciala. ROZUMIESZ, jezeli nie,to pytAJ
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 31 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.