forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 15:06:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 31 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.  (Przeczytany 289453 razy)
Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #80 : 2008-10-31, 22:36:11 »

Dzieki za wszelkie odpowiedzi!

To, ze bede pytal, masz jak w banku ! Wink

Na razie, zdaje sobie sprawe, ze jeszcze "jade", na tym laikowaniu, a powinienem najpierw poczytac, zanim zadawac pytania.

Ja taki jestem, ze lubie wszystko logiczne, dokladne. Zreszta to sie nie wzielo z nikad, moj ulubiony przedmiot w liceum to Matematyka, a matura mi poszla "calkiem" niezle, ale nie miejsce tu, zeby sie chwalic Wink A zreszta, ja sie nie lubie chwalic. Zmierzam do tego, ze jestem pewny, ze przed rozpoczeciem diety, a po zaczeciu pytan bede mial "troszke", juz teraz mi sie pare nasuwa, co do samego stosunku BTW, ale moze po przeczytaniu, "samo" sie odpowie :>

W kazdym razie dzieki za wszelkie rady, i dla kazdego, co cos wniosl. Dzieki temu mozliwe, ze zwiekszycie o ilosc "optykow" w kraju o pare osob Wink Juz praktycznie chlopak siostry rowniez jest przekonany, a jak i my "chwile" na tym pociagniemy bez problemow, to i moze mame przekonamy, a po mamie kto wie. Rodzina liczna, a i problemow zdrowotnych w niej nie brakuje Wink

Juz sobie mysle, ze zrobimy najpierw badania generalnie, po czym badania (na poczatku) co miesiac/dwa (nie za czesto ? ). Pozniej na dluzsza mete, to tylko jakies kontrolne co powiedzmy 6 miesiecy.

Zeby nie "obciazac" nasza sluzbe zdrowia, to co by bylo takie najistotniejsze w takich badaniach kontrolnych ?

ps. Bardzo mi sie spodobal twoj wpis w Zlotej Ksiedze. A jesli kogos pytac, to tych co z sukcesami ta diete stosuja, i to jak najlepiej na najdluzszym stazu :>
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #81 : 2008-10-31, 22:39:36 »

maf napisał:  
Nie ma ich teraz na forum, dlaczego?
 Moze nie zyja?
Ja jestem, żyję.  11-sty rok na ŻO.
Pamiętam Cię z czatu dawno temu.  Smile
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #82 : 2008-10-31, 22:40:12 »

Ale czeko wytlumaczeniem mial byc ten przytoczony przyklad?????
Jak to czego? Co, nie interesuje Cię... co tam jedli w Raju? Confused
Jak zrozumiałem ‘’Lukra’’ .... to , właśnie interesował go wątek biblijny spożywanego chleba.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #83 : 2008-10-31, 22:45:14 »

maf napisał: 
 Nie ma ich teraz na forum, dlaczego?
  Moze nie zyja?
Ja jestem, żyję.  11-sty rok na ŻO.
Pamiętam Cię z czatu dawno temu.  Smile
Milo.
Jestem zadziwiony slowami adamPio, ze jakbym zastopowal DO? On nie odpowiada, nie wiem co jest grane.
Pozdr
maf
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #84 : 2008-10-31, 22:47:04 »

Mozesz wyjasnic? Widziales moje forum? Moze mnie z kims pomyliles?
Zastanow siie chwile i napisz.
Pozdr
maf

MAF, źle się dzieje w państwie Duńskim, ale zwykle tylko późnym wieczorem.
No cóż trudno to forum czytać popijając herbatkę ziołową.
Szczere i serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Adamapio.

Jak widzisz sam przeszedłem zgodnie z zaleceniem Admina terapię uodparniającą na pisaninę poniżej nadiru. Czuję się teraz o wiele lepiej – to był świetny pomysł, polecam.
Smile
Zapisane
Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #85 : 2008-10-31, 22:49:05 »

Poniewaz pytasz bezposrednio, odpowiem bezposrednio. Jestem inzynierem budowy okretow, czasami biore diete, moze zbyt technicznie, ale jeszcze sie nie pomylilem. Sa tematy, na ktore nie powinienem sie wypowiadac, ......ale na Twoje pytanie.....nie ma zadnego problemu:
1. dlaczego nie jemy bialka?
Otoz wyobraz sobie, kolejny przyklad z zycia: Twoja mama jest w ciazy, nagle odchodza wody plodowe.......na syrenie jedzieci do szpitala, mama rodzi, masz brata/siostre!!!!TAK?
Te wody, ktore odeszly to wlasnie wlody plodowe. Bialko w jajku. Dlaczego/ po co mamy to jesc!? Moze przyklad zbyd drazliwy ale adekwatny.
Chyba wiem o co chodzi. Chodzi pewnie o to, ze to nie jest "wartosciowy" produkt. Ok, z tym sie zgodze. Co mi sie z tym nie podoba, to tylko heh, rozrzutnosc. Jedzac jajecznice, robi sie jajecznice z calych jaj, nie z zoltek. Ale pocieszam sie, ze widzialem gdzies jak ktos stosowal na omlet, bodajze 4 zoltka, ale do tego jedno bialko z jajka. Wiec nie jest tak zle Wink

2. Drugie pytanie Twojej siostry jest, ze tak powiem odpowiedzia na temat ZO......najlepsze bialko pochodzi z podrobow.
Hehe.

Jesli tak, to czemu nasi przodkowie nie najadali sie podrobami, Hę ? Wink Ani to niebezpieczne, niz gonic za jakims wiekszym zwierzem, a do tego o wiele wartosciowsze.

pozdrawiam!

Jak to czego? Co, nie interesuje Cię... co tam jedli w Raju? Confused
Jak zrozumiałem ‘’Lukra’’ .... to , właśnie interesował go wątek biblijny spożywanego chleba.
[/quota]
Zgadza sie Wink

Jednak, do apokryfow sie "sparzylem" i to od razu. Jesli sie nie myle(jesli tak, to prosze popraw mnie), apokryfy to te wszystkie rzeczy odrzucone przez kosciol, a napisane "w teorii" przez tych osob, ktore sie podaja.

Moj problem, o ile mozna to nazwac problemem :], powstal kiedy obejzalem film "stygmata". Film na koncu mial to fajne "haselko" ktore pamietam do dzis. Lecialo to cos w stylu: "Podnies kamien, a znajdziesz mnie, rozbij ... a bede tam". Jakos tak. Fajne haselko, jednak "za ladnie to wygladalo". Rzadny wiedzy hehe, wszedlem na gogle, wpisalem ewangelie sw Tomasza, i trafilem na recenzje filmu napisana przez kaplana. Po lekturze juz nie mialem watpliwosci, ze to bujdy na resorach. Potem wystarczylo tylko potwierdzenie tego co przeczytalem, w faktycznej ew. Jest tam cos o tym, ze zeby Kobieta weszla do nieba musi stac sie mezczyzna, i inne takie herezje. Oczywiscie, tego juz w filmie nie bylo Wink

ps. Hehe, moze byc i "Lukra", nie mam nic przeciw :>
Zapisane
Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #86 : 2008-10-31, 22:50:38 »

Przepraszam za podwojny post, ale eh... pierwsze forum, gdzie sie spotkalem z brakiem edycji postow. Ale nie narzekam, nie narzekam Wink

Jak to czego? Co, nie interesuje Cię... co tam jedli w Raju? Confused
Jak zrozumiałem ‘’Lukra’’ .... to , właśnie interesował go wątek biblijny spożywanego chleba.

Zgadza sie Wink

Jednak, do apokryfow sie "sparzylem" i to od razu. Jesli sie nie myle(jesli tak, to prosze popraw mnie), apokryfy to te wszystkie rzeczy odrzucone przez kosciol, a napisane "w teorii" przez tych osob, ktore sie podaja.

Moj problem, o ile mozna to nazwac problemem :], powstal kiedy obejzalem film "stygmata". Film na koncu mial to fajne "haselko" ktore pamietam do dzis. Lecialo to cos w stylu: "Podnies kamien, a znajdziesz mnie, rozbij ... a bede tam". Jakos tak. Fajne haselko, jednak "za ladnie to wygladalo". Rzadny wiedzy hehe, wszedlem na gogle, wpisalem ewangelie sw Tomasza, i trafilem na recenzje filmu napisana przez kaplana. Po lekturze juz nie mialem watpliwosci, ze to bujdy na resorach. Potem wystarczylo tylko potwierdzenie tego co przeczytalem, w faktycznej ew. Jest tam cos o tym, ze zeby Kobieta weszla do nieba musi stac sie mezczyzna, i inne takie herezje. Oczywiscie, tego juz w filmie nie bylo Wink

ps. Hehe, moze byc i "Lukra", nie mam nic przeciw :>
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #87 : 2008-10-31, 22:52:19 »

maf napisał: 
 Nie ma ich teraz na forum, dlaczego?
  Moze nie zyja?
Ja jestem, żyję.  11-sty rok na ŻO.
Pamiętam Cię z czatu dawno temu.  Smile
Milo.
Jestem zadziwiony slowami adamPio, ze jakbym zastopowal DO? On nie odpowiada, nie wiem co jest grane.
Pozdr
maf



Coś Mu się pomieszało, odpowie. Musi teraz pomyśleć.

pozdrawiam
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #88 : 2008-10-31, 23:02:09 »

ja mysle, ze moglo chodzic o mattiego
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #89 : 2008-10-31, 23:05:52 »

ja mysle, ze moglo chodzic o mattiego
Tez tak pomyslalem, maf, mat.
Przykro mi, ze z forum zrobil sie jakby czat. Jest temat watku, a tam wycieczki osobiste.
Chyba brakuje czatu optymalnych.
Pozdr
maf
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #90 : 2008-10-31, 23:10:44 »


Poniewaz pytasz bezposrednio, odpowiem bezposrednio. Jestem inzynierem budowy okretow, czasami biore diete, moze zbyt technicznie, ale jeszcze sie nie pomylilem. Sa tematy, na ktore nie powinienem sie wypowiadac, ......ale na Twoje pytanie.....nie ma zadnego problemu:
1. dlaczego nie jemy bialka?
Otoz wyobraz sobie, kolejny przyklad z zycia: Twoja mama jest w ciazy, nagle odchodza wody plodowe.......na syrenie jedzieci do szpitala, mama rodzi, masz brata/siostre!!!!TAK?
Te wody, ktore odeszly to wlasnie wlody plodowe. Bialko w jajku. Dlaczego/ po co mamy to jesc!? Moze przyklad zbyd drazliwy ale adekwatny.

Adam.
 To nie pierwszy raz ci zdarza paplanina o tej porze. Popiles sobie sliwowicy?
Ze jestes inzynierem, to nie oznacza, ze sie znasz na biochemii. O tym bialku w jaju traktowanym jako wody plodowe Morgano mowil  5 lat temu. Otrzymal odpowiedz od osoby kompetentnej:
" Morgano, jak sie nie znasz, to nie radz"
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #91 : 2008-10-31, 23:12:27 »

Cytuj
ps. Bardzo mi sie spodobal twoj wpis w Zlotej Ksiedze. A jesli kogos pytac, to tych co z sukcesami ta diete stosuja, i to jak najlepiej na najdluzszym stazu :>

I tego tego Ci zycze. Jak na naj dluzszym stazu......!!!!!!
Zapisane
Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #92 : 2008-10-31, 23:29:45 »

Adam.
 To nie pierwszy raz ci zdarza paplanina o tej porze. Popiles sobie sliwowicy?
Ze jestes inzynierem, to nie oznacza, ze sie znasz na biochemii. O tym bialku w jaju traktowanym jako wody plodowe Morgano mowil  5 lat temu. Otrzymal odpowiedz od osoby kompetentnej:
" Morgano, jak sie nie znasz, to nie radz"
Dzieki za sugestie, chociaz post nie skierowany do mnie.

Juz znalazlem watek o bialku (15 stron!!! wow), i bede sie zaglebial w lekture. Mam nadzieje, ze dojde do jakichs wnioskow Wink

I tego tego Ci zycze. Jak na naj dluzszym stazu......!!!!!!
Mysle pozytywnie, wiec byc inaczej nie moze Wink A mowia ponoc, ze myslenie pozytywne, to polowa sukcesu, w kazdym problemie.

Na razie na prawde, bardzo duzo rzeczy mi sie podoba, chociaz pare rzeczy mnie nurtuje. Ale jak juz bede/dziemy sie do tego zabierac, to przyjdzie czas na te pytania.

pozdrawiam!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #93 : 2008-10-31, 23:29:45 »


Poniewaz pytasz bezposrednio, odpowiem bezposrednio. Jestem inzynierem budowy okretow, czasami biore diete, moze zbyt technicznie, ale jeszcze sie nie pomylilem. Sa tematy, na ktore nie powinienem sie wypowiadac, ......ale na Twoje pytanie.....nie ma zadnego problemu:
1. dlaczego nie jemy bialka?
Otoz wyobraz sobie, kolejny przyklad z zycia: Twoja mama jest w ciazy, nagle odchodza wody plodowe.......na syrenie jedzieci do szpitala, mama rodzi, masz brata/siostre!!!!TAK?
Te wody, ktore odeszly to wlasnie wlody plodowe. Bialko w jajku. Dlaczego/ po co mamy to jesc!? Moze przyklad zbyd drazliwy ale adekwatny.

Adam.
 To nie pierwszy raz ci zdarza paplanina o tej porze. Popiles sobie sliwowicy?
Ze jestes inzynierem, to nie oznacza, ze sie znasz na biochemii. O tym bialku w jaju traktowanym jako wody plodowe Morgano mowil  5 lat temu. Otrzymal odpowiedz od osoby kompetentnej:
" Morgano, jak sie nie znasz, to nie radz"

Biochemi nie znam, sliwowicy nie popilem.......i tu moze lezy blad.
Ze jestem uczniem Morgano!!!!! TO tWOJA OPCJA.
Czyim uczniem jestes TY? Jezeli w ogole jestes, nie "skaczac "po tematach?
Czyli,kangur, z malej litery, bialko w z jajku kurzym, to nie jest woda plodowa!?
Wiec wytlumacz nam wszystkim co to jest?
Czekamy na odpowiedz!
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #94 : 2008-10-31, 23:34:42 »


Czekamy na odpowiedz!

Ja czekam na odpowiedz
pozdr
maf
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #95 : 2008-10-31, 23:36:44 »


Czekamy na odpowiedz!

Ja czekam na odpowiedz
pozdr
maf


Bezwartosciowe bialko= woda plodowa
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #96 : 2008-11-01, 07:31:55 »

Mozesz wyjasnic? Widziales moje forum? Moze mnie z kims pomyliles?
Zastanow siie chwile i napisz.
Pozdr
maf

MAF, źle się dzieje w państwie Duńskim, ale zwykle tylko późnym wieczorem.
No cóż trudno to forum czytać popijając herbatkę ziołową.
Szczere i serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Adamapio.

Jak widzisz sam przeszedłem zgodnie z zaleceniem Admina terapię uodparniającą na pisaninę poniżej nadiru. Czuję się teraz o wiele lepiej – to był świetny pomysł, polecam.
Smile

Adam Ty juz od urodzenia jesteś na poziomie nadiru.
Twój rys psychologiczny niewiele odbiega ,a może nawet wcale od rysu psychologicznego Józka Fritzla-taka prawda i choćbyś sie "zesrał" tego nie zmienisz.Jesteś chodzącą bomba z opóźnionym zapłonem-w końcu wybuchniesz.
Jednym słowem ;

Adam_yes nasz_ym for_oomovym ped_off_rape_ill_em (all)
 Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #97 : 2008-11-01, 09:47:25 »


Chyba brakuje czatu optymalnych.
Pozdr
maf

Ile lat temu był ten czat?  Cool

Po "zniesieniu" czatu teraz jest "czato-forum"  Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #98 : 2008-11-01, 11:13:30 »


Ja taki jestem, ze lubie wszystko logiczne, dokladne. Zreszta to sie nie wzielo z nikad, moj ulubiony przedmiot w liceum to Matematyka, a matura mi poszla "calkiem" niezle, ale nie miejsce tu, zeby sie chwalic Wink A zreszta, ja sie nie lubie chwalic. Zmierzam do tego, ze jestem pewny, ze przed rozpoczeciem diety, a po zaczeciu pytan bede mial "troszke", juz teraz mi sie pare nasuwa, co do samego stosunku BTW, ale moze po przeczytaniu, "samo" sie odpowie :>


Masz moja grabe.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #99 : 2008-11-02, 14:21:57 »

A ponadto jak ktoś nie choruje powaznie,to chyba nie zaszkodzi zjedzenie kawałka ciasta  Smile -no nie stawajmy sie "betonami" "dziwakami" ...no chyba,ze ktoś lubi wymyslać choroby,udawać,to tak...

wychodzę z tego samego założenia i wczorajszy dzień odchorowałem Wink
dzisiaj przebiegłem tylko połowę dystansu - paliwo sie wyczerpało  Shocked myslałem, że juz nie dobiegnę Wink
No ale nie bedę starszych ludzi (młodszych zreszta też) pouczał co dobre, a co nie dobre Wink Tak rzadko się widzimy - szlag mnie chyba nie trafi?  Laughing
A te ciastka to słodkie są... brrr Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 31 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.