forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 03:08:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  "Naukowa" mitologia.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: "Naukowa" mitologia.  (Przeczytany 183661 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #60 : 2010-01-01, 18:52:37 »

Ale chodzi mi o to, że aby zareklamować swoje - "trzeba" skrytykować cudze, chociaż się nie ma o tym pojęcia - jak efekt jo-jo po zaprzestaniu diety, której się nie zaprzestaje.. Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #61 : 2010-01-01, 19:31:10 »

Cynizm rządzi  Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #62 : 2010-01-01, 19:47:55 »

Szkoda, że nie my   Cool .. trochę byśmy pozmieniały.. Laughing Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #63 : 2010-01-01, 20:23:03 »

KOCS? Masz rację - się nadaje  Cool 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #64 : 2010-01-01, 20:44:17 »

Tylko na KOCS- rządzić  Laughing tam już etat prezesa zajęty.. Laughing
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #65 : 2010-01-01, 21:42:24 »

http://www.aniaodchudzanieblog.pl/dieta.php?d=kwasniewskiego&gclid=CM_7m621g58CFRKazAoduX7n9g

..." Naczytałam się na forach i w internecie że Dieta Kwaśniewskiego super działa, spróbowałam z wielką nadzieją i choć schudłam 2kg, to w ciągu 3ch dni po skończeniu diety dostałam EFEKT JOJO i przytyłam o 1kg więcej niż przed dietą!..."

Skończyła dietę i efekt jo-jo  Shocked  Laughing
Stosowała Do i nie wiedziała, że to nie jest jakaś  tam dieta, którą się zakańcza - tylko prawidłowe żywienie na całe życie.  Shocked Rolling Eyes
Komentarze zablokowane, tylko są te pozytywne.. Rolling Eyes

Tego typu bzdur jest pełno w necie i w wielu czasopismach kolorowych, nawet tych z programem telewizyjnym. Po co zawracacie sobie głowę czymś podobnym? Żeby móc ponarzekać? Wyłącz stronę, przerzuć kartkę gazety i po kłopocie Laughing Nie zajmujcie się bzdurami już od pierwszego dnia roku.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #66 : 2010-01-01, 22:41:45 »

Chyba wypada podziękowć Smile  Opal, dziękuję Smile 
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #67 : 2010-01-01, 22:50:58 »

http://www.aniaodchudzanieblog.pl/dieta.php?d=kwasniewskiego&gclid=CM_7m621g58CFRKazAoduX7n9g

..." Naczytałam się na forach i w internecie że Dieta Kwaśniewskiego super działa, spróbowałam z wielką nadzieją i choć schudłam 2kg, to w ciągu 3ch dni po skończeniu diety dostałam EFEKT JOJO i przytyłam o 1kg więcej niż przed dietą!..."

Skończyła dietę i efekt jo-jo  Shocked  Laughing
Stosowała Do i nie wiedziała, że to nie jest jakaś  tam dieta, którą się zakańcza - tylko prawidłowe żywienie na całe życie.  Shocked Rolling Eyes
Komentarze zablokowane, tylko są te pozytywne.. Rolling Eyes

Tego typu bzdur jest pełno w necie i w wielu czasopismach kolorowych, nawet tych z programem telewizyjnym. Po co zawracacie sobie głowę czymś podobnym? Żeby móc ponarzekać? Wyłącz stronę, przerzuć kartkę gazety i po kłopocie Laughing Nie zajmujcie się bzdurami już od pierwszego dnia roku.
    No i chyba tu się nie zgadzamy - DO stosuje się maksymalnie 3 dni! - Jak nie ma rezultatów - to wszystko o kant d... potłuc  Laughing Powinnaś to już wiedzieć!!! Rolling Eyes Evil or Very Mad
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #68 : 2010-01-01, 23:15:07 »

Adamel,

no to mamy żart roku 2010. Nie do pobicia Smile 
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #69 : 2010-01-01, 23:47:33 »

No i chyba tu się nie zgadzamy - DO stosuje się maksymalnie 3 dni! - Jak nie ma rezultatów - to wszystko o kant d... potłuc  Laughing Powinnaś to już wiedzieć!!! Rolling Eyes Evil or Very Mad

Co mnie obchodzi to, że jakiś mały rozumek uznał, że DO stosuje się przez 3 dni, co mnie obchodzą głodówki lub inne bzdety? Jak ktoś ma ochotę, to może też spać na gwoździach i mnie to nie ruszy. Nawet jest mi trudno teraz wykrzesać z siebie odpowiedni dowcip na taką głupią okazję - sorry.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #70 : 2010-01-02, 00:05:52 »

Opal, nie dołuj mnie, stać Cię na więcej... Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #71 : 2010-01-02, 00:11:11 »

Więcej humoru Wink - jutro, to znaczy po wschodzie słońca Smile   Laughing
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #72 : 2010-01-02, 00:18:22 »

Pa,pa,pa - może go doczekam... Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #73 : 2010-01-02, 09:10:19 »

Pa,pa,pa - może go doczekam... Laughing Laughing Laughing Laughing

Jeżeli jeszcze żyjesz, to doczekałeś Smile Laughing Wpadnij do klubu.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #74 : 2010-01-02, 09:27:08 »

http://www.aniaodchudzanieblog.pl/dieta.php?d=kwasniewskiego&gclid=CM_7m621g58CFRKazAoduX7n9g

..." Naczytałam się na forach i w internecie że Dieta Kwaśniewskiego super działa, spróbowałam z wielką nadzieją i choć schudłam 2kg, to w ciągu 3ch dni po skończeniu diety dostałam EFEKT JOJO i przytyłam o 1kg więcej niż przed dietą!..."

Skończyła dietę i efekt jo-jo  Shocked  Laughing
Stosowała Do i nie wiedziała, że to nie jest jakaś  tam dieta, którą się zakańcza - tylko prawidłowe żywienie na całe życie.  Shocked Rolling Eyes
Komentarze zablokowane, tylko są te pozytywne.. Rolling Eyes

Tego typu bzdur jest pełno w necie i w wielu czasopismach kolorowych, nawet tych z programem telewizyjnym. Po co zawracacie sobie głowę czymś podobnym? Żeby móc ponarzekać? Wyłącz stronę, przerzuć kartkę gazety i po kłopocie Laughing Nie zajmujcie się bzdurami już od pierwszego dnia roku.

A czemu nie możemy zajmować się bzdurami?  Rolling Eyes Ja czasami lubię.. Cool
Wiem, że tego typu bzdur jest pełno w necie i się nimi nie zajmuję jeśli nie piszą z nich o DO..
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #75 : 2010-01-02, 09:57:46 »


A czemu nie możemy zajmować się bzdurami?  Rolling Eyes

Możecie Laughing Wolna wola, to piękny przywilej Wink
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #76 : 2010-01-02, 21:47:49 »

Pa,pa,pa - może go doczekam... Laughing Laughing Laughing Laughing

Jeżeli jeszcze żyjesz, to doczekałeś Smile Laughing Wpadnij do klubu.
      Cholera, mam jednak twarde życie - dałem radę Laughing Do klubu wpadnę chyba jutro, jak czas pozwoli Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #77 : 2010-01-05, 13:44:13 »


http://kuchnia.wp.pl/index.php/gallery/prop/id/87/page/9

O  niektórych produktach już zmieniają zdanie, ale tylko o niektórych.. Rolling Eyes
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #78 : 2010-02-04, 07:22:44 »

http://www.rp.pl/artykul/9138,428982.html - no teraz to już są klasyczne "naukowe jaja" na temat syndromu metabolicznego (sposobu odżywiania) powodującego otyłość!
Właśnie w linku "donoszą" (ubzdurali sobie), że "przyczyną otyłości jest brak określonych genów"!
No to jak jest skoro całe pokolenia "naukowców" "naukowo" udawadniało na setkach tys. prac badawczych, że "otyłość jest dziedziczna"!
A tu najnowsze "badania" wykazują, że... , ale i  "nie udało się jeszcze ustalić..." i "dalsze badania są konieczne"...

PS
No to teraz wystarczy tylko napisać we wnioskach końcowych tych badań, że "otyłość jest dziedziczna, choć genów brak..." i będzie dobrze ... Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: "Naukowa" mitologia.
« Odpowiedz #79 : 2010-02-04, 08:56:48 »

Jeśli otyłość jest dziedziczna, to czemu tych genów nie było we wcześniejszych pokoleniach (w takim stopniu przynajmniej) - w Oświęcimiu nikt od genów nie był otyły..  Rolling Eyes  Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.