forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-10-18, 23:15:30

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. ┼╗ycie bez ruchu nie jest ┼╝yciem. Starajmy si─Ö rusza─ç w ka┼╝dym wieku, dostosowuj─ůc rodzaj i wielko┼Ť─ç wysi┼éku do mo┼╝liwo┼Ťci naszego organizmu.
564554 wiadomoÂci w 4025 w▒tkach; wys│ane przez 45 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: szynszyl_07
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Optymalne rekordy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 23 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Optymalne rekordy  (Przeczytany 187410 razy)
adampio
GoŠ

Email
Odp: Optymalne rekordy
« Odpowiedz #40 : 2009-02-28, 20:13:25 »

adampio
Viola, to nie wystarczy.....podbudowac sie, poniewaz ktos robi cos.!!!!  Musisz tez sama zaczac cos robic.

wiem ze trzeba samemu ale prawda jest taka ze tacy ludzie jak Ty motywuj─ů do dzia┼éania , gdy sie poczyta takie posty to poprostu wstaje sie z fotela i zaczyna wymachiwac nogami hi, to sa te ma┼ée kroczki ktore pozwol─ů no coraz wiecej i wiecej. Very Happy

Mam nadzieje, ze te male kroczki juz wykonalas............o to tu wlasnie chodzi. Ja nie zmuszam do plywania, choc to najlepsza dyscyplina sportu ( w formie podstawowej ) ale robmy cos, nawet biegajmy, rozciagajmy sie przed TV, ale nie siedzmy i nie oczekojmy rezultatow. Nic samo nie przyszlo i nic samo nie pojdzie!!!! Odwrotnosc powidzenia kogos tam.
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #41 : 2009-03-17, 23:05:32 »

No coz, kolejny raz pokonalem moj wiek i z tym zwiazane rozne teorie.
Dzis zrobilem 6,5 km w trzy godziny z dwiema pauzami. Ale nie o tym chce mowic.
Zaczelo sie od tego, ze zona namowila mnie na grilla. Zrob dobre miesko..itd, itp. Dalem sie namowic. Wszystko przygotowalem dzien wczesniej, tu mam na mysli marynate,bo mieso sie rozmrazalo do rana dnia nastepnego. Nie bede ciagnol tematu bo nie przeczytacie. Wracam z pracy, jest 16.05, mam rozpalic grilla i dzwoni telefon......jakis nawiedziony dunczyk kochajacy Polske.....dobrze mowie nie polke  tylko polske i zaczyna, patrze na zegar 16.30.....zona ma byc na obiedzie o 18.00...a ten dalej. OK....ja tez ide dale. W koncu klade to mieso na grilla i CALY CZAS MYSLE, ZE TO MOJE PLYWANIE PO TYM POZNYM OBIEDZIE, bedzie do d...
REZULTAT. ( wiekszosc dziekuje Bogi, ze Adam skonczyl swoja wypowiedz)
Zjadlem dobry kawalek wolowiny, z jednym ziemniakiem i zasmazym groszkiem z marchewka, do tego sos tatarski wg P.D.J.K....i plywalem, plywalem,plywale.......az przyszla Pani (18 lat) i mowi ..." Adam, za 10 minut zamykamy"
PPomyslalem, ze to klamstwo. Tego malego zegara na scianie nie widze, wiec sie pytam jej ktora godzina? No tak mowie, juz ide.
Wiem, ze moznaby to bylo powiedziec w trzech zdaniach. Ale ja lubie dzielic sie z Wami moimi przezyciami. Wiec to bylo kolejne.

Wniosek:

ZBILANSOWANE, NA GODZINE PRZED TRENINGIEM W STOSUNKU 1:3,5:min 0,8

Dobranocka
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #42 : 2009-03-24, 22:54:58 »

Kolejny wynik badan!!!!!

Teraz nie o rekordach, bo juz macie ich dosc. Ja tez ( z reszta ).

Badalem w moim juz malym labolatorium chemicznym jak to jest z tymi dystansami, tlusczem, bialkami i weglowodanami.

Dodalem do naczynia tluszcz z odrobina bialka i chcialem zobaczyc jaka jest wytrzymalosc tego zwiazku na wysilek. Rezultat: super na poczatku, i ......koniec
Dodalem do naczynia tluszcz z odrobina bialka i odrobina weglowodanu. Rezultat: super na poczatku, i.......koniec
Dodalem do naczynia tluszcz,bialko i weglowodany w ilosci rownej ilosci spozytego bialka. Rezultat: Super poczatek, kiepski srodek, natomiast w nieskonczonosc.

Tu refleksja.
Krotko-dystansowcy musza jesc tylko B i T przed sprawdzianem
Srednio-dystansowcy powinni zjadac tez duzo T, troche wiecej niz normalnie B i troche W
Natomiast dlugodystansowcy powinni zjadac B tyle ile w poprzednim doswiadczeniu, T w nadmiarze, i W w ilosci prawie podwojnej w stosunku do B, pamietajac o tym, ze jak te najlepsze B zostana spalone jako pierwsze, maja caly czas T, ktore nie bedzie nic warte bec obecnosci W i ktore sie spala duzo wolniej od B ale nie daje takiego wykopu, poniewaz spala sie wolniej i daje mniej energii i slabszej energii, ale daje. Czyli co maja na finish? Maja "gowno", wykorzystuja slabosci przeciwnika. Tak to zaplanowali, ze znajac swoj metabolizm, tak odstawili przeciwnika, ze na koniec moga sie doczolgac.

To wlasnie robilem przez ostatnie 2 tygodnie w moim malym, bo juz malym labo!
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #43 : 2009-03-27, 00:14:07 »

No coz, kolejny raz pokonalem moj wiek i z tym zwiazane rozne teorie.
Dzis zrobilem 6,5 km w trzy godziny z dwiema pauzami. Ale nie o tym chce mowic.
Zaczelo sie od tego, ze zona namowila mnie na grilla. Zrob dobre miesko..itd, itp. Dalem sie namowic. Wszystko przygotowalem dzien wczesniej, tu mam na mysli marynate,bo mieso sie rozmrazalo do rana dnia nastepnego. Nie bede ciagnol tematu bo nie przeczytacie. Wracam z pracy, jest 16.05, mam rozpalic grilla i dzwoni telefon......jakis nawiedziony dunczyk kochajacy Polske.....dobrze mowie nie polke  tylko polske i zaczyna, patrze na zegar 16.30.....zona ma byc na obiedzie o 18.00...a ten dalej. OK....ja tez ide dale. W koncu klade to mieso na grilla i CALY CZAS MYSLE, ZE TO MOJE PLYWANIE PO TYM POZNYM OBIEDZIE, bedzie do d...
REZULTAT. ( wiekszosc dziekuje Bogi, ze Adam skonczyl swoja wypowiedz)
Zjadlem dobry kawalek wolowiny, z jednym ziemniakiem i zasmazym groszkiem z marchewka, do tego sos tatarski wg P.D.J.K....i plywalem, plywalem,plywale.......az przyszla Pani (18 lat) i mowi ..." Adam, za 10 minut zamykamy"
PPomyslalem, ze to klamstwo. Tego malego zegara na scianie nie widze, wiec sie pytam jej ktora godzina? No tak mowie, juz ide.
Wiem, ze moznaby to bylo powiedziec w trzech zdaniach. Ale ja lubie dzielic sie z Wami moimi przezyciami. Wiec to bylo kolejne.

Wniosek:

ZBILANSOWANE, NA GODZINE PRZED TRENINGIEM W STOSUNKU 1:3,5:min 0,8

Dobranocka
niesamowity rekordzista:inzynier,ojciec,idealny maz dla zony i jeszcze optymalny.Adamie,oh,Adasku.... Laughing Razz
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #44 : 2009-03-27, 00:37:53 »

...idealny maz dla zony...

Noooo... a kolezanki w pracy?!  Cool Razz

kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #45 : 2009-03-27, 00:40:33 »

Laughing Laughing Laughing
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #46 : 2009-03-27, 09:49:39 »

Kieruje sie jedna zasada: pracy i zycia osobistego w zaden sposob nie lacze !!!! Very Happy

Wiec kolezanki w pracy sa tylko..................... kolezankami
Koledzy sa tylko kolegami.
Przyjaciol .................nadal szukam.

Od przyjaciol wymaga sie wymaga sie duzo wiecej. Jacy sa polacy na obczyznie sam sie przekonalem.

Wiec mam jak na razie jednego przyjaciela.

Moja zone!!!!

W zupelnosci wystarczy. Lepiej miec jednego ale dobrego niz wielu pseudo.

To tak samo jak z dieta optymalna: lepiej zjesc 5 zoltek niz 500 gr miesa Laughing
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 57461

« Odpowiedz #47 : 2009-03-27, 11:05:26 »

"Adampio", Twoja ┼╝ona to szcz─Ö┼Ťciara Very Happy. Teraz w Polsce ma┼éo jest takich "Adampi├│w". W┼éosi natomiast w 70 %┬á przyznaj─ů si─Ö, bez skrupu┼é├│w, do zdrady ┼╝ony.

renia
Hero Member

« Odpowiedz #48 : 2009-03-27, 11:07:36 »

Nie wiem tylko, czy Włosi sa w tej "dyscyplinie" rekordzistami? Smile Confused

Majka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #49 : 2009-03-27, 21:15:43 »

[,Wiec mam jak na razie jednego przyjaciela.

Moja zone!!!!

To tak samo jak z dieta optymalna: lepiej zjesc 5 zoltek niz 500 gr miesa Laughing

Bardzo dobrze, ale czy nie lepiej jest mie─ç wielu przyjaci├│┼é ? A co zrobisz jak stracisz tego jednego przyjaciela? Zostaniesz sam? Wypadki chodz─ů po ludziach.
W ma┼é┼╝e┼ästwach tak bywa, ┼╝e gdy dzieci odchodz─ů, cz─Östo odchodzi i partner w r├│┼╝ny sposob. I co wtedy? Je┼Ťli wcze┼Ťniej nie zadba si─Ö o posiadanie przyjaci├│┼é, to zostaje si─Ö samemu. W tym sensie przyja┼║┼ä ma co┼Ť z interesowno┼Ťci. I nie ma w tym niczego z┼éego.
Jestem zdania, ┼╝e nale┼╝y zmniejszy─ç wymagania, je┼Ťli chodzi o przyjaci├│┼é. S─ů oni tylko lud┼║mi, i nie mo┼╝na bezgranicznie na nich liczy─ç. Jeden mo┼╝e pom├│c w chorobie, drugi wys┼éucha─ç, trzeci poradzi─ç, czwarty po┼╝yczy pieni─ůdze, czy pomo┼╝e co┼Ť za┼éatwi─ç.  Nie s─ůdz─Ö, ┼╝eby to byli "pseudo".

Warunkiem przyja┼║ni moim zdaniem jest tolerancja i lojalno┼Ť─ç. Przyjaciel mo┼╝e te┼╝ "wygarn─ů─ç prawd─Ö w oczy" i pozosta─ç przyjacielem. Oczywi┼Ťcie, ┼╝eby mie─ç przyjaci├│┼é z siebie te┼╝ nale┼╝y co┼Ť da─ç, a nawet da─ç du┼╝o. O przyjaci├│┼é nale┼╝y te┼╝ zadba─ç wcze┼Ťniej. P├│┼║niej (mam na my┼Ťli wiek) o te przyja┼║nie jest trudniej z r├│┼╝nych wzgl─Öd├│w, co nie znaczy, ┼╝e s─ů niemo┼╝liwe.
Czy przez szukanie mo┼╝na znale┼║─ç przyjaciela? Nie znam lepszego sposobu na znalezienie przyjaciela, ni┼╝ to zrobi┼é Ma┼éy Ksi─ů┼╝─Ö w bajce Saint Exiperiego. Ksi─ů┼╝─Ö zaprzyja┼║ni┼é si─Ö z lisem. Zbli┼╝a┼é si─Ö do niego krok po kroku z ka┼╝dym dniem coraz bli┼╝ej. Gdy Ksi─ů┼╝─Ö wr├│ci┼é ju┼╝ na swoj─ů planet─Ö, lis patrz─ůc na ┼éan zbo┼╝a, my┼Ťla┼é o Ma┼éym Ksi─Öciu, bo  kolor zbo┼╝a kojarzy┼é mu si─Ö z p┼éow─ů czupryn─ů Ma┼éego Ksi─Öcia. Lis by┼é wtedy bardzo szcz─Ö┼Ťliwy. Tylko tyle i a┼╝ tyle mia┼é lis z przya┼║ni.

Przyja┼║┼ä jest pewn─ů warto┼Ťci─ů i naprawd─Ö warto o ni─ů zadba─ç. ┼╗ycie jest lepsze z przyjaci├│┼émi ni┼╝ bez nich.

Pozwoli┼éam sobie to napisa─ç, bo spraw─Ö przyja┼║ni mam przemy┼Ťlan─ů. Ja w ┼╝yciu zaprzyja┼║nia┼éam si─Ö z wieloma lud┼║mi. W┼éa┼Ťciwie sprawia┼éo mi to przyjemno┼Ť─ç. Dzisiaj mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e mam przyjaci├│┼é. Nawet internetowych, kt├│rych na oczy nie widzia┼éam. W ka┼╝dym razie w przypadku jakichkolwiek problem├│w, prawie zawsze znajdzie si─Ö kto┼Ť, kto mo┼╝e pom├│c. Ja oczywi┼Ťcie staram si─Ö te┼╝ nie zawie┼║─ç.
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #50 : 2009-03-28, 08:31:54 »

[,Wiec mam jak na razie jednego przyjaciela.

Moja zone!!!!

Bardzo dobrze, ale czy nie lepiej jest mie─ç wielu przyjaci├│┼é ? A co zrobisz jak stracisz tego jednego przyjaciela? Zostaniesz sam? Wypadki chodz─ů po ludziach.
W ma┼é┼╝e┼ästwach tak bywa, ┼╝e gdy dzieci odchodz─ů, cz─Östo odchodzi i partner w r├│┼╝ny sposob. I co wtedy? Je┼Ťli wcze┼Ťniej nie zadba si─Ö o posiadanie przyjaci├│┼é, to zostaje si─Ö samemu. W tym sensie przyja┼║┼ä ma co┼Ť z interesowno┼Ťci. I nie ma w tym niczego z┼éego.
Jestem zdania, ┼╝e nale┼╝y zmniejszy─ç wymagania, je┼Ťli chodzi o przyjaci├│┼é. S─ů oni tylko lud┼║mi, i nie mo┼╝na bezgranicznie na nich liczy─ç. Jeden mo┼╝e pom├│c w chorobie, drugi wys┼éucha─ç, trzeci poradzi─ç, czwarty po┼╝yczy pieni─ůdze, czy pomo┼╝e co┼Ť za┼éatwi─ç.┬á Nie s─ůdz─Ö, ┼╝eby to byli "pseudo".

Warunkiem przyja┼║ni moim zdaniem jest tolerancja i lojalno┼Ť─ç. Przyjaciel mo┼╝e te┼╝ "wygarn─ů─ç prawd─Ö w oczy" i pozosta─ç przyjacielem. Oczywi┼Ťcie, ┼╝eby mie─ç przyjaci├│┼é z siebie te┼╝ nale┼╝y co┼Ť da─ç, a nawet da─ç du┼╝o. O przyjaci├│┼é nale┼╝y te┼╝ zadba─ç wcze┼Ťniej. P├│┼║niej (mam na my┼Ťli wiek) o te przyja┼║nie jest trudniej z r├│┼╝nych wzgl─Öd├│w, co nie znaczy, ┼╝e s─ů niemo┼╝liwe.
Czy przez szukanie mo┼╝na znale┼║─ç przyjaciela? Nie znam lepszego sposobu na znalezienie przyjaciela, ni┼╝ to zrobi┼é Ma┼éy Ksi─ů┼╝─Ö w bajce Saint Exiperiego. Ksi─ů┼╝─Ö zaprzyja┼║ni┼é si─Ö z lisem. Zbli┼╝a┼é si─Ö do niego krok po kroku z ka┼╝dym dniem coraz bli┼╝ej. Gdy Ksi─ů┼╝─Ö wr├│ci┼é ju┼╝ na swoj─ů planet─Ö, lis patrz─ůc na ┼éan zbo┼╝a, my┼Ťla┼é o Ma┼éym Ksi─Öciu, bo┬á kolor zbo┼╝a kojarzy┼é mu si─Ö z p┼éow─ů czupryn─ů Ma┼éego Ksi─Öcia. Lis by┼é wtedy bardzo szcz─Ö┼Ťliwy. Tylko tyle i a┼╝ tyle mia┼é lis z przya┼║ni.

Przyja┼║┼ä jest pewn─ů warto┼Ťci─ů i naprawd─Ö warto o ni─ů zadba─ç. ┼╗ycie jest lepsze z przyjaci├│┼émi ni┼╝ bez nich.

Pozwoli┼éam sobie to napisa─ç, bo spraw─Ö przyja┼║ni mam przemy┼Ťlan─ů. Ja w ┼╝yciu zaprzyja┼║nia┼éam si─Ö z wieloma lud┼║mi. W┼éa┼Ťciwie sprawia┼éo mi to przyjemno┼Ť─ç. Dzisiaj mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e mam przyjaci├│┼é. Nawet internetowych, kt├│rych na oczy nie widzia┼éam. W ka┼╝dym razie w przypadku jakichkolwiek problem├│w, prawie zawsze znajdzie si─Ö kto┼Ť, kto mo┼╝e pom├│c. Ja oczywi┼Ťcie staram si─Ö te┼╝ nie zawie┼║─ç.

Sa trzy mozliwosci:
1. jestes mloda
2. nie znasz zycia
3. jestes dorosla i nie znasz zycia ( to najgorsza opcja )

A jezeli chodzi o tego jedynego przyjaciela, to moze dodam, ze znamy sie od 7-go roku zycia, czyli dzis jest 31 lat, dzieci a w zasadzie corka sie juz wyprowadzila i ma swoj dom, jeszcze nie ma rodziny. Jestesmy sami.

Mnie sie wydaje, ze Twoja teoria o przyjazni jest bardziej teoria kolezenstwa.

Znasz powiedzenie o tym, ze przyjaciol poznaje sie w biedzie? Jak na razie w moim zyciu spotykam ludzi majacych "biede" czyli potrzebe. Te osoby traktuja mnie jak przyjaciela, bo im pomoglem, uznaja mnie za przyjaciela do momentu kiedy chca pozyczyc pieniadze. Od teo czasu juz nie jestem ich przyjacielem.

Kiedys pozyczalem "swoim przyjaciolom", ktorzy byli moimi przyjacolmi do momentu kiedy mieli doodacn a z dziwnych powodow nie oddawali !!!!!

I TY mi opowiadasz chistorie o szukaniu przyjaciol i ze zycie jest lepsze z przyjaciolmi. Po ktorej stronie przyjazni stoich? Po te dajacej przyjazn czy tej wykorzystujacej przyjazn?
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #51 : 2009-03-28, 09:48:53 »

czyli dzis jest 31 lat

oczywiscie chodzi o 41 lat
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #52 : 2009-03-28, 12:41:51 »

...Przyjaciel mo┼╝e te┼╝ "wygarn─ů─ç prawd─Ö w oczy" i pozosta─ç przyjacielem...

Masz racje, to jest doskonaly test na "Przyjazn"!

To jest WSPANIALY test!

Ale doskonale wiesz jak jest! Jak "ludziki" reaguja na krytyke!
Jak uwielbiaja "przytakiwanie" a wpadaja w "furie"
przy "cieniu krytyki" czy nawet z powodu swojej wlasnej "iluzji" !  Cool

Mari
GoŠ

Email
« Odpowiedz #53 : 2009-03-28, 12:53:30 »

Adam jakbym czyta┼éa histori─Ö o nas tzn. o naszym ma┼é┼╝e┼ästwie i naszych "przyjacio┼éach" z lat kiedy to nie zwraca┼éo si─Ö uwagi tak naprawd─Ö czy s─ů warci tego...wa┼╝na by┼éa wtedy zabawa ...no ale jak przychodzi ┼╝y─ç na powa┼╝nie ...no to tacy "przyjaciele" gdzie┼Ť znikaj─ů┬á Sad.

Grizzly masz rację !..sprawdziłam na własnej "d" takich "przyjaciół" i niewielu zdalo test .

Wink
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #54 : 2009-03-28, 12:56:18 »

...Znasz powiedzenie o tym, ze przyjaciol poznaje sie w biedzie?
...Kiedys pozyczalem "swoim przyjaciolom", ktorzy byli moimi przyjacolmi do momentu kiedy mieli doodacn a z dziwnych powodow nie oddawali !!!!!...

Adam, podejscie do "pieniedzy" jest "miernikiem" inteligencji i madrosci danej osoby!
Sam doskonale obserwujesz co sie dzieje!  Shocked

Znamienne jest to jak "czesc ludzi" nawet bez "pozyczek"
reaguje na slowo "pieniadze"!  Shocked

Widac natychmiast "golemi locami" z kim mamy do czynienia!

adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #55 : 2009-03-28, 20:52:17 »

Masz racje, widac golemi locami. Miedzy innymi dlatego nie mam ochoty szukac przyjaciol. Gryzzli, godos jak jakis gorol, troche scepsony, moze nizinny, a le gorol.
Widzis, gorolem to sie trza urodzic a nie nim byc. Tu lezy roznic. Mowiac po polsku to wszyscy, ktorzy spedzili tydzien w gorach mysla , ze po goralsku juz mowia. Fajnie.
A kiedy klepali biede goralska? A kiedy jedli tylko oscypki przez 3 tygodnie nie jedzac nic innego, a kiedy nie jedli..........i tak moglbym. Dla WAS gorol to taki prostak, ktoremu mozna wmowic, ze Krywan to gora. A jak taki gorol powie, ze wie o tym to sie bedzie z niego towarzystwo smialo. Ale sa gorale, ktorzy wiedza i nic nie mowia, aby nie poglebiac tej niewiedzy o Nas.
Wracajac do przyjazni.......to byla toka polsko-radziecka!!!!I co z tego otzrymales? Tez poslo o pieniazki, ktorych jeden nie mogl dac a drugi nie mogl zaplacic!
Chcesz wiecej przykladow na przyjazn i pieniazki? Zobacz nasa wspolna Europe a pewnie znajdziesz jak nie psyjaciela to dlug.
Majka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #56 : 2009-03-29, 22:09:25 »

Nie jestem m┼éoda i s─ůdz─Ö, ┼╝e znam troch─Ö ┼╝ycie. Po prostu od naszego podej┼Ťcia do ludzi  zale┼╝y, czy jest przyja┼║┼ä czy jej nie ma. Mo┼╝e w przyja┼║ni trzeba wi─Öcej da─ç ni┼╝ wzi─ů┼Ť─ç.Tak jak napisa┼éam, w przyja┼║┼ä nale┼╝y zainwestowa─ç.  Mo┼╝e trzeba co┼Ť wsp├│┼énie prze┼╝y─ç, jak─ů┼Ť niedol─Ö. Oczywi┼Ťcie, ┼╝e w ┼╝yciu lepiej mie─ç przyjaci├│┼é ni┼╝ ich nie mie─ç. Oczywi┼Ťcie, ┼╝e przyjaci├│┼é poznaje si─Ö w biedzie, ale podkre┼Ťlam nie nale┼╝y za du┼╝o oczekiwa─ç. Z takim nastawieniem jest lepiej. W przyja┼║ni nie da si─Ö sta─ç po stronie wykorzystuj─ůcej przyja┼║┼ä, bo to ju┼╝ nie b─Ödzie przyja┼║┼ä.
Acha, ludzie sp─Ödzaj─ůcy z nami przyjemnie czas, zwykle nie s─ů naszymi przyjaci├│┼émi przyjaci├│┼émi.

Nie mam problem├│w z po┼╝yczaniem pieni─Ödzy. Nigdy od nikogo nie po┼╝yczam (zasada) i raczej nikt mnie o po┼╝yczk─Ö nie prosi. A je┼Ťli ju┼╝ to wiem komu i nigdy nie by┼éo problem├│w. Raz odm├│wi┼éam ┼╝erowania du┼╝ej po┼╝yczki swojej d┼éugoletniej przyjaci├│┼éce. Chodzi┼éo o 5-letnie stypendium dla jej syna, kt├│ry tak naprawd─Ö tej kasy nie potrzebowa┼é.  Nic si─Ö nie sta┼éo.  Ja by┼éam spokojna, syn sko┼äczy┼é studia, a nasza przyja┼║┼ä dalej trwa. Powiedzia┼éabym raczej. Chcesz pozby─ç si─Ö przyjaciela, to mu po┼╝ycz pieni─ůdze.
W Rodzinie lepiej czasami podarowa─ç ni┼╝ po┼╝yczy─ç, bo wi─Özi rodzinne mog─ů ule─ç os┼éabieniu. I tak si─Ö robi, co nie znaczy, ┼╝e us┼éyszysz dzi─Ökuj─Ö. Nale┼╝y si─Ö i koniec.
Ale przecie┼╝ nie zawsze chodzi o pieni─ůdze. Od kiedy banki zajmuj─ů si─Ö po┼╝yczkami, nie ma problemu prywatnych po┼╝yczek.

Ka┼╝demu doradza┼éabym posiadanie wielu przyjaci├│┼é. Nawet tym, kt├│rzy dzisiaj s─ů bardzo szcz─Ö┼Ťliwi. W ┼╝yciu trzeba si─Ö troch─Ö zabezpieczy─ç przed samotno┼Ťci─ů. W┼éa┼Ťnie w tym widz─Ö cel przyja┼║ni. Kole┼╝e┼ästwo nie wystarczy.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #57 : 2009-03-29, 22:17:11 »

[quote author=Majka
Ka┼╝demu doradza┼éabym posiadanie wielu przyjaci├│┼é. Nawet tym, kt├│rzy dzisiaj s± bardzo szcz─Ö¶liwi. W ┼╝yciu trzeba si─Ö troch─Ö zabezpieczy─ç przed samotno¶ci±. W┼éa¶nie w tym widz─Ö cel przyja─Żni. Kole┼╝e┼ästwo nie wystarczy.
Majka, w wi─Ökszo┼Ťci uwa┼╝am podobnie jak Ty, ale ostatnie zdania ┼Ťwiadcz─ů o tym, ┼╝e nie traktujesz przyja┼║ni bezinteresownie i wtedy to ju┼╝ nie jest prawdziwa przyja┼║┼ä.

Majka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #58 : 2009-03-29, 23:08:02 »

Mylisz si─Ö. W przyja┼║ni jest pewna interesowno┼Ť─ç. I nie ma w tym nic z┼éego. Przecie┼╝ to nie jest mi┼éo┼Ť─ç. A i mi┼éo┼Ť─ç nie zawsze jest bezwarunkowa.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #59 : 2009-03-29, 23:33:55 »

Mylisz si─Ö. W przyja─Żni jest pewna interesowno¶─ç. I nie ma w tym nic z┼éego. Przecie┼╝ to nie jest mi┼éo¶─ç. A i mi┼éo¶─ç nie zawsze jest bezwarunkowa.
Ka┼╝dy ma w┼éasne kryteria przyja┼║ni i mi┼éo┼Ťci.

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 23 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.