forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 17:08:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660271 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)  (Przeczytany 229496 razy)
Opal
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #100 : 2008-11-14, 20:06:52 »

Edyta - ty szczęściaro Laughing - jednak należało ci się. Gratuluję Smile
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #101 : 2008-11-14, 20:28:20 »

Tylko, że ja odczuwam potrzebę picia. Pół godziny bez lyka napoju i usycham. Może mam już cukrzycę?  A właściwie ile wody znajduje się np. w jajecznicy na boczku i smalcu?
  Ile wody można wypić, żeby było ok?
opal, :)przylacze sie do moich poprzednikow i rowniez tak jak oni  stwierdzam,herbata z cytryna jednak to  nienajlepsze rozwiazanie.Wszystkie cytrusy uszkadzaja sluzowke.
Woda z kranu lub przegotowana tez gasi pragnienie.
Chorzy na neurastenie rowniez skarza sie miedzy innymi na wysuszona sluzowke. Razz

Kiedyś uwierzyłam w zalety wody mineralnej i zauważyłam, że świetnie napędza pragnienie, im więcej jej pijesz - tym częściej odwiedzasz WC i tym więcej chce się pić.
Po szklance herbaty jeszcze bardziej chce mi się pić - organizm domaga się WODY, żeby rozcieńczyć kwas, więc piję ją tylko czasami. Na co dzień piję jedną słabą kawę (czasem ze śmietanką, częściej bez), jedną słabą herbatę i przegotowaną wodę z kranu.

Na DO pijemy tyle, ile chce się pić.

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #102 : 2008-11-14, 20:46:43 »

Krystyna*Opty:
Cytuj
Po szklance herbaty jeszcze bardziej chce mi się pić - organizm domaga się WODY, żeby rozcieńczyć kwas, więc piję ją tylko czasami. Na co dzień piję jedną słabą kawę (czasem ze śmietanką, częściej bez), jedną słabą herbatę i przegotowaną wodę z kranu.

Na DO pijemy tyle, ile chce się pić.
- małymi łykami, to nie zalewam, ale piję, bo potrzebuję. W dodatku skoro dobrze się przy tym czuję, to czy powinnam brać pod uwagę przeciwstawne opinie innych osób? Nie zrobię tego, bo mądrość doktora Kwaśniewskiego wszystko mi wytłumaczyła.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #103 : 2008-11-14, 22:01:45 »

Krystyna*Opty:
Cytuj
Po szklance herbaty jeszcze bardziej chce mi się pić - organizm domaga się WODY, żeby rozcieńczyć kwas, więc piję ją tylko czasami. Na co dzień piję jedną słabą kawę (czasem ze śmietanką, częściej bez), jedną słabą herbatę i przegotowaną wodę z kranu.

Na DO pijemy tyle, ile chce się pić.
- małymi łykami, to nie zalewam, ale piję, bo potrzebuję. W dodatku skoro dobrze się przy tym czuję, to czy powinnam brać pod uwagę przeciwstawne opinie innych osób? Nie zrobię tego, bo mądrość doktora Kwaśniewskiego wszystko mi wytłumaczyła.



Opal! Super! Co dla jednego dobre ,wcale nie znaczy ,że dla Ciebie takie musi byc-kazdy ma swój sposób na zdrowie  Very Happy
PS.Mnie tam woda mineralna nie napedza pragnienia  Laughing 
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #104 : 2008-11-19, 12:03:03 »

Po kilku dniach czuję jakbym kręciła się w kółko. Najpierw spadek wagi, po jednych potrawach, a zatrzymywanie się wody po innych. Po makreli na obiad – spadek, po jednym placku ziemniaczanym (optymalnym) ze śmietaną – wzrost. Po jednym dniu na serach, śmietanie i maśle – znowu do przodu na wadze i swędzące pękanie skóry na twarzy przy nosie (biegunki brak). Teraz wiem, że jestem uczulona na mleczne, ale mam nadzieję, że po jakimś czasie rotacji tych produktów, już wszystko będzie dobrze. Ciągnie mnie do śmietany, masła i nie chciałabym zrezygnować z tych produktów do końca życia.
Ogólny spadek wagi po tych wahaniach to ponad 1 kg przez tydzień. To jest pierwszy miesiąc mojego innego odżywiania się, błędów i myślę, że wkrótce wszystko się wyreguluje Smile

Wczoraj po powrocie z pracy postanowiłam (po zmyciu makijażu) nałożyć na chore miejsca na twarzy grubą warstwę wytopionego smalcu Smile Mój mąż jest na tyle tolerancyjny, że nie komentował tego. Tak przechodziłam ponad 4 godziny przed kąpielą. W międzyczasie zmobilizowałam się i pojeździłam ponad 20 min na rowerze stacjonarnym oglądając pana Cejrowskiego  w telewizji  Smile  To już są drobne kroczki . Co do twarzy – dzisiaj nie ma śladu zaczerwienienia, skóra jest gładka. Wyszło na to, że smalec okazał się najlepszym kremem na moje uczulenie. Mam zamiar poobserwować co się będzie działo przy codziennym smarowaniu smalcem -  jako odżywki do twarzy. Wcześniej też miewałam takie pękania skóry, może mniejsze, ale kojarzyłam je bardziej ze źle dobranym kremem do twarzy, a nie z mlecznymi. Ciekawa jestem, czy nadal tak będzie reagowała moja skóra po dniu mlecznym, czy smalec w międzyczasie pomoże.

Za to uświadomienie mi problemu - wszystkim tutaj (na forum) wpisującym się bardzo dziękuję.
Czytam dużo starszych wpisów i ciągle się uczę. Czekam nadal na dostawę książek – jak dostanę to  chyba nawet nie włączę netu.

Pozdrawiam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #105 : 2008-11-19, 12:10:45 »

Po kilku dniach czuję jakbym kręciła się w kółko. Najpierw spadek wagi, po jednych potrawach, a zatrzymywanie się wody po innych. Po makreli na obiad – spadek, po jednym placku ziemniaczanym (optymalnym) ze śmietaną – wzrost. Po jednym dniu na serach, śmietanie i maśle – znowu do przodu na wadze i swędzące pękanie skóry na twarzy przy nosie (biegunki brak). Teraz wiem, że jestem uczulona na mleczne, ale mam nadzieję, że po jakimś czasie rotacji tych produktów, już wszystko będzie dobrze. Ciągnie mnie do śmietany, masła i nie chciałabym zrezygnować z tych produktów do końca życia.
Ogólny spadek wagi po tych wahaniach to ponad 1 kg przez tydzień. To jest pierwszy miesiąc mojego innego odżywiania się, błędów i myślę, że wkrótce wszystko się wyreguluje Smile

Wczoraj po powrocie z pracy postanowiłam (po zmyciu makijażu) nałożyć na chore miejsca na twarzy grubą warstwę wytopionego smalcu Smile Mój mąż jest na tyle tolerancyjny, że nie komentował tego. Tak przechodziłam ponad 4 godziny przed kąpielą. W międzyczasie zmobilizowałam się i pojeździłam ponad 20 min na rowerze stacjonarnym oglądając pana Cejrowskiego  w telewizji  Smile  To już są drobne kroczki . Co do twarzy – dzisiaj nie ma śladu zaczerwienienia, skóra jest gładka. Wyszło na to, że smalec okazał się najlepszym kremem na moje uczulenie. Mam zamiar poobserwować co się będzie działo przy codziennym smarowaniu smalcem -  jako odżywki do twarzy. Wcześniej też miewałam takie pękania skóry, może mniejsze, ale kojarzyłam je bardziej ze źle dobranym kremem do twarzy, a nie z mlecznymi. Ciekawa jestem, czy nadal tak będzie reagowała moja skóra po dniu mlecznym, czy smalec w międzyczasie pomoże.

Za to uświadomienie mi problemu - wszystkim tutaj (na forum) wpisującym się bardzo dziękuję.
Czytam dużo starszych wpisów i ciągle się uczę. Czekam nadal na dostawę książek – jak dostanę to  chyba nawet nie włączę netu.

Pozdrawiam


Opal, na poprawe skory sa przede wszystkim zoltka jaj i kolagen.
Jezeli masz ochote na maslo smietany itd to powinnas to jesc..na tym polega sluchanie swojego organizmu, o czym zawsze mowila lekarka. Rotacje mlecznych na poczatku diety, i w ogole rotacje nie sa wskazane...o czym tu juz byla mowa.

Zoltka, slonina, maslo, smietana.....to sa glowne skladniki diety optymalnej, jedzone oczywiscie we wlasciwych proporcjach BTW.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #106 : 2008-11-19, 12:32:40 »

adampio, ja codziennie zjadam cztery żółtka  na śniadanie, potem żółtka np.: w placku ziemniaczanym, kluskach serowo - jajecznych, żółtka w lodach (mleczne w niedzielę). Galarety (zimne nóżki - u nas mięso wieprzowe w galarecie z odrobiną marchewki, natki pietruszki)  zjadam codziennie po kilka widelców. Mleczne z przyjemnością jadłabym codziennie, ale boję się swojej alergii na nie (przykład z popękaniem skóry na twarzy w dzień po zjedzeniu).
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #107 : 2008-11-19, 12:55:12 »


Adampio  ty  nie  opowiadaj bzdur , bo pokarmy to sprawa indywidualna , szczegolnie w fazie poczatkowej , zwlaszcza przy chorej sluzowce ukladu  pokarmowego , ja tez bardzo lubie  mleczne ,  a  jednak  mi  szkodza, , po  odstawieniu  czuje sie o  NIEBO lepiej , palenie  w zoladku i  wzdecia   zniknely  po paru  godzinach  od  odstawienia  mlecznych i macznych !

  POZDR.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #108 : 2008-11-19, 13:50:22 »



Jezeli masz ochote na maslo smietany itd to powinnas to jesc..na tym polega sluchanie swojego organizmu, o czym zawsze mowila lekarka. Rotacje mlecznych na poczatku diety, i w ogole rotacje nie sa wskazane...o czym tu juz byla mowa.



Tu juz sp Jurek  słuchał podszeptów swojego organizmu ,zarazem rotując ,bo tak zleciła lek.med. Ewa Bednarczyk -Witoszek ("lekarka") nie mając zielonego pojęcia o stanie chorego  Sad  i Jurek popił mleka po śledziach w oleju  Shocked  Shocked Shocked
Zdrowy by miał "rewolke" w organizmie,a co dopiero chory  Sad   ,ale to na naszej kochanej pani doktor wiekszego wrazenia nie zrobiło! Nawet nie ostrzegła Jurka,że lepiej tak nie robić-zrobił to szlechetny,zawsze służący pomocą "adam319" -napisał,że on po takim doświadczeniu zbierałby sie kilka dni  Shocked
A kochana ,przemiła "lekarka" "badała" swoje doswiadczenia na Jurku pytając;
Cytuj
Jurek46, miałeś ochotę w kolejnym dniu mlecznym na mleko jako źródło W?
a Jurek odpisał;
Cytuj
Nie będe owijał w bawełne napiszę tak jak jest ja poprostu nie mogę się doczekac kolejnego dnia mlecznego aby
zjeśc masło,czy napic się smietany,zjeśc w tym dniu pikantny twarożek,a potem przez cały tydzień do ust ich nie biorę
A teraz jutro spróbuje znowu swojego dania śledż w oleju i pragnienie po śledziu spróbuje ugasic mlekiem od krowy
napisze czy odczucia będa takie same.

Biedny Jurek tęsknił za smietaną,masłem,twarożkiem  Crying or Very sad  ,ale nie mógł  Crying or Very sad ,bo rotował  Crying or Very sad 
Z jednej strony "zakaz" a z drugiej strony słuchanie podszeptów -Bożesz jedyny  Crying or Very sad No i Jurkowi zamkneło sie wieko trumny ,bo słuchał tych darmowych porad  Crying or Very sad
 
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #109 : 2008-11-19, 14:07:08 »

Edyta!

Jak ja lubię czytać takie wywody typu „ja i moja rzeczywistość”.


Ale ucz się, ucz, bo rekord tego forum w interpretacjach należy do Rudki i chyba ciężko go będzie pobić. Smile
(...)
       Edyta -biblie pisali ludzie baaaaaardzo dawno temu ,
       ktos tam namieszał przesadził -nawet z tą ilością Żydów na pustyni .
    przez 40 lat to by cały swiat pare razy przeszli.
    Mojzesz za swoje wybawienie i luksusowe wychowanie
    odwdzięczył sie rabunkiem, podstępem i ucieczką Sad Sad [niegodziwy wyrodny  bachor]
        To jest jeden mały przykład faworyzowania żydów i podwójnej moralności.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #110 : 2008-11-19, 14:19:28 »

Ja wiem "adam319" ,że lubisz "lekarke",ale co z tego??? Nie mozna kierowac sie w takich momentach sercem,bo serce jest zwodnicze!
To jest lekarz,który powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny!Tak jak pisałam Komisja Etyki Lekarskiej powinna wziac to pod lupe!
Każdy moze sobie poczytać ,to co lek.med. Ewa Bednarczyk Witoszek robiła z Jurkiem  Crying or Very sad -jak Go zwodziła itd.,jak sobie robila doświadcznia,a jak Go ostrzegałam  i swoja drogą Grizzly również ! Crying or Very sad
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #111 : 2008-11-19, 14:47:39 »

(...) jak Go ostrzegałam  i swoja drogą Grizzly również ! Crying or Very sad

Czymże byłoby to forum bez Waszych wielkich wrażliwych serduszek – marnością jeno!

Pamiętaj, że miałaś pisać niewinne „ogólniki forumowe”, a przynajmniej robić takie wrażenie, wszak działamy zgodnie z Nowymi Zasadami.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #112 : 2008-11-19, 15:05:20 »

Adam nie mydlij nikomu oczu! Kazdy moze sobie poczytac Jurka watki i poczynania w nich bardzo nieodpowiedzialnego człowieka(lek.med.Ewy Bednarczyk Witoszek),który miał wyleczyć Jurka(chorego czlowieka "mailami";


Pani Ewo niewiem jak mam myslec czy to jest drwina,czy mnie również zaprosi Pani do siebie i zostane cudownie uleczony.

To nie jest drwina.
Jurek46, my damy sobie rady mailami.

Nie wolno na ten temat milczeć! Bo ten człowiek i jego zalecenia sa niebezpieczne dla chorych osób!

Tutaj na Forum jest zapewne wielu lekarzy i jak myslicie,czemu nie udzielają porad (darmowych)?Bo nie są tak dobroduszni jak lek.med.Ewa Bednarczyk Witoszek,bo nie sa tak mili i empatyczni jak ona??? Nic podobnego! Tu ludzie,którzy są świadomo swojej odpowiedzialności,to ludzie,którzy nie są pozbawiani wyobraźni jak "lekarka"!
Jak mozna udzielać porad medycznych chorym osobom,nie widząc ich na oczy??? To skandal!
Jak można twierdzić,że choremu człowiekowi mozna pomóc za pomocą maili (to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie!).
jaki lekarz przy zdrowych zmysłach,powtarzam przy zdrowych zmysłach powie;
1. Ląduje on corocznie na parę dni w b.dobrym szpitalu za co płaci za każdą wizytę KILKADZIESIĄT TYSIĘCY DOLARÓW.
2.Lekarze powiedzieli mu, że jego kłopoty wynikają z tego, że urodził się jako wcześniak i wiele mu nie można pomóc.  Ja tam parę razy swoje powiedziałem, ale zasłonił się opinią najlepszych ekspertów na świecie, że jest wcześniakiem i tak już być musi i strachem przed pogorszeniem spowodowanym przez odstawienie tego przecież powszechnie przebadanego i 3.atestowanego jedzenia z McDonalda.
4.W porównaniu z nim masz więc Jurku dużo szczęścia i podjąłeś właściwy wybór kierując swoje zainteresowanie w kierunku właściwej choć nie opieczętowanej przez IŻIŻ diety.

1.Powiedz Mu, że za 3/4 z tego Very Happy Cool Very Happy dam mu nowe płuca Very Happy.
Wystarczy by przyjechał do Polski, ulokowal się w pobliskim hotelu (100m)... i codziennie mnie odwiedzał no i oczywiście by ZMIENIŁ DIETĘ Very Happy. Za 2 tyg. będzie człowiekiem z NOWYMI płucami Very Happy.
2. Dobre Very Happy, a nie powiedzieli, że przodkowie z 4 pokolenia wstecz zawinili?
3. Z tego będą jadalne tylko frytki.
4. Zgadza się.

Ciekawe,skąd miała mieć te nowe płuca? Może handluje organami?  Shocked To NIEBYWAŁE! Ktoś powinien zbadać tego lekarza!!!
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #113 : 2008-11-19, 15:41:09 »

Jesteś Edyta o tyle „ciekawym” przypadkiem, że zwykle ludzi, którzy czegoś nie rozumieją, starają się słuchać, szukać, jak czują się już na siłach zadają pytanie i nadal słuchają i starają sobie zebrane informacje uporządkować by stanowiły logiczną całość.

Ty za to krzyczysz, że nie rozumiesz, że to się w głowie nie mieści, że trzeba zbadać.
Osobliwe to zachowanie,
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #114 : 2008-11-19, 15:48:34 »

Tak.Nie wolno milczeć na ten temat,bo wielu ludzi daje sie nabrać na te wsiowe gusła!
Lekarze też chorują i mysle,ze jak ktoś twierdzi,ze da człowiekowi choremu na POChP w ciągu dwóch tygodni nowe płuca,to albo ten lekarz handluje organami,albo z jego zdrowiem psychicznym  jest coś nie tak  Shocked  i wartałoby ten temat zbadać   Idea ,bo niewiadomo,co jeszcze taki lekarz bedzie miał do zaoferowania i skąd  Shocked
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #115 : 2008-11-19, 15:57:53 »

Chyba nie ma Admina, On Cię lubi i na pewno by Ci powiedział, że ocierasz się już o prawne ogrodzenie elektryczne publicznych wypowiedzi.

Wprawdzie ton i logika wykluczająca powagę sytuacji, jednak ochrona dóbr osobistych nie wymaga trzeźwości umysłu agresora.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #116 : 2008-11-19, 15:58:23 »

I nie rozmydlaj tematu "adam319" ,bo sam promujesz lek.med.Ewe Bednarczyk -Witoszek jako lekarza optymalnego ,a jej zalecenia nie maja nic wspólnego z zasadami DO/ŻO i o tym wiem nie tylko ja,dlatego nie musisz na siłe mydlić nikomu oczu.
Niesty nie naleze do ludzi,którzy zachwycają sie byle jaką poradą lekarza,tylko dlatego,ze jest ona za darmo.Ta porada musi być FACHOWA!,a porady wspomnianego lekarza przeze mnie nie są fachowe.To porady z "maszyny losującej",nie zna pacjentów ,nie wie jak daleko jest posunieta choroba i przeprowadza swoje doświadczenia na nich.
To lekarz bez wyobraźni,bez poczucia odpowiedzialności!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #117 : 2008-11-19, 16:04:09 »

 A co to ma do rzeczy,czy ktos mnie lubi czy nie?
Tu chodzi o zdrowie ludzi,ktore jest zagrozone,jesli beda słuchać tych darmowych porad lek.med.Ewy Bednarczyk Witoszek.
Mnie tutaj nie obchodzi czy ktoś mnie lubi,lekarze to nie "świete krowy" nietykalne,tylko tez odpowiadaja za swoje czyny .
Czy jakby jakiś lekarz Tobie,albo komuś bliskiemu z Twojego otoczenia poważnie zaszkodził przez swoją lekkomyslność,to wysyłałbys swoich znajomych do niego? Czy wychwalałbyś jego porady? Nie bądź niesprwiedliwy! Dobrze wiesz,ze porady lekarza wspomnianego przeze mnie nie są zgodne z zasadami DO/ŻO ,a jednak promujesz "lekarke" ,to skandal!
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #118 : 2008-11-19, 16:36:19 »

Adam319, wiadomo, że masz rację. Proszę, już

 
nie karm trolla


Podkręcasz tylko tego anonima do kolejnych personalnych oszczerstw wobec osoby znanej z imienia i nazwiska.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #119 : 2008-11-19, 16:37:11 »

Skandal to tu jest jeden i ma jednego wiernego brunatnego czytelnika.
Nie jestem Ci w stanie pomóc zrozumieć otaczający Cię Świat, bo nie widzę punktu zaczepienia.
Życzę Ci tylko więcej słuchania, a mniej agresji i ferowania pochopnych wyroków bez znajomości faktów (oczywiście nikt Ci ich nie przedstawi pod osąd - bo i po co, no chyba, że w sądzie.)
Pamiętaj, że według całościowego rozumienia otaczającego nas Świata nie można sobie tak dla sportu niszczyć, pluć, deptać i szarpać bez konsekwencji. Każde takie działanie musi być odwrócone i naprawione, a to wymaga zwykle potrójnego wysiłku. Potem dopiero można myśleć o awansie w dziedzinie własnego rozwoju. Pamiętaj, internet (jak chce Admin) to nie jest taka gra kompletnie oderwana od rzeczywistości, to medium przekazywania informacji, a informacja jest najpotężniejszym narzędziem na tym Świecie.

Pluj dalej (nie zalecam), ja swoje zrobiłem i umywam ręce – nie będę Cię na siłę przekonywał do obrania dobrej drogi, bo tak się nie da.


Wyrazy szacunku,
Adam
Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.