forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-19, 13:42:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
661790 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)  (Przeczytany 230405 razy)
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #120 : 2008-11-19, 16:40:47 »

(...)
Podkręcasz tylko tego anonima do kolejnych personalnych oszczerstw wobec osoby znanej z imienia i nazwiska.
(...)

Myślisz, że Edyta potrzebuje pretekstu to się mylisz. Ostatnio Sławek tak myślał, ale poległ.
Edyta nie jest anonimowa - to niemożliwe.
Smile
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #121 : 2008-11-19, 16:41:12 »

Edyta o ile dobrze wiem Jurek nie nadawal sie do transportu samochodem. Nie mogl wiec skorzystac z osobistych porad lekarza optymalnego. Skoro tacy lekarze tutaj bywaja dlaczego zaden nie odwazyl sie mu pomoc. Lakarka probowala. Czytalam jej ksiazke. Rotujac produkty  nie trzeba przeciez odbiegac  od proporcji ZO. Bardzo szkoda mi Pana Jurka. Ale czy lekarka chciala jego smierci? NIe wierze !! Nie wierze tez ze experymentowala z tak chorym czlowiekiem.  Probowala pomoc. Inni nie zrobili nic. Myslisz ze gdyby nie rotowal moglby zyc????
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #122 : 2008-11-19, 16:43:19 »



Pluj dalej (nie zalecam), ja swoje zrobiłem i umywam ręce

Umywasz ręce??? A kto promował lekarke?
Powiedz. Czy mozliwe jest, aby dać komus(choremu na POChP)  nowe płuca w ciągu dwóch tygodni za pomocą diety?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #123 : 2008-11-19, 16:50:35 »

Edyta o ile dobrze wiem Jurek nie nadawal sie do transportu samochodem. Nie mogl wiec skorzystac z osobistych porad lekarza optymalnego.

Ależ mógł ! Są inne metody!

Cytuj
Skoro tacy lekarze tutaj bywaja dlaczego zaden nie odwazyl sie mu pomoc.

Bo posiadają wyobraźnie i mają poczucie odpowiedzialności!
Cytuj
Ale czy lekarka chciala jego smierci?
Co to za pytanie? jak można w ogóle wpaść na to!

Cytuj
Myslisz ze gdyby nie rotowal moglby zyc????
No tego nie wiem,bo i skąd.czytam wątki Jurka i wiem,że rotował i wsłuchiwał sie w podszepty swojego organizmu (chorego na POChP,a w szpitalu stwierdzono zapalenie okreżnicy,bo sie naczytał tego od "lekarki",a co za tym idzie -pił mleko po sledziach w oleju-zdrowy by dostał rozstroju przew. pokarm,a co dopiero chory.Z resztą co ja bede opisywała.Poczytać sobie samemu!!!
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #124 : 2008-11-19, 16:51:40 »

Edyta o ile dobrze wiem Jurek nie nadawal sie do transportu samochodem.
Nadawal sie. W watku "Zlamanie zebra..." pisal(to chyba pisala helen), ze nie zabrali go na tomograf bo nie bylo karetki.
Ale to wszystko juz bylo za pozno. Byc moze za pozno o 1 dzien.
Znane sa przypadki zwyklego zapalenia wyrostka, jak sie rozleje to tez jest za pozno.
maf
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #125 : 2008-11-19, 16:53:15 »

Edyta o ile dobrze wiem Jurek nie nadawal sie do transportu samochodem.
Nadawal sie. W watku "Zlamanie zebra..." pisal(to chyba pisala helen), ze nie zabrali go na tomograf bo nie bylo karetki.
Ale to wszystko juz bylo za pozno. Byc moze za pozno o 1 dzien.
Znane sa przypadki zwyklego zapalenia wyrostka, jak sie rozleje to tez jest za pozno.
maf

Tak! Fatycznie.Potem został przewieziony na Chirurgie oddaloną o 60 km.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #126 : 2008-11-19, 16:53:57 »

(...)
Umywasz ręce??? A kto promował lekarkę?
(...)

Umywam ręce w kwestii Twojej edukacji, w kwestii wskazania bliźniemu (Tobie), że źle czyni szerząc zło i agresję.
Co do metod Lekarki to szanuję i rozumiem co ma do przekazania, ja zresztą zawsze uważałem, że życie to zmiany i nieustanna walka mechanizmów stabilizacji z zakłóceniami. Trzeba o nie dbać!
Osobiście zaobserwowałem efekty odstawienia kilku gramów śmietanki dziennie u starszej osoby i nie mam podstaw podejrzewać, że była to jedyna osoba, która skorzystała z wiedzy Lekarki. Trzeba chyba zresztą patrzeć na to forum zamkniętymi oczami by tak sądzić.

Powtarzam:
Umywam ręce w kwestii Twojej edukacji, w kwestii wskazania bliźniemu (Tobie), że źle czyni szerząc zło i agresję. Napominanie fajna rzecz, ale obowiązuje też zasada nie rzucania przed.
Cool
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #127 : 2008-11-19, 16:56:02 »

No ale to chyba nie lekarka zawinila ze nie bylo tej karetki prawda? Zreszta jemu juz teraz nic nie pomoze. Po co sie tutaj obwiniac. Myslalam ze lekarka ma dypllom optymalny (jakos tak to sie nazywa) albo nie?
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #128 : 2008-11-19, 17:02:41 »

............... Ostatnio Sławek tak myślał, ale poległ.

Smile
Mylisz sie, Slawek nie polegl, najwyzej olal. Znam sie ze Slawkiem od wielu lat.
Nie bede rozwijal.
Jak widac niektorzy optymalni juz wracaja, Morgano cos napisal, Krystyna Opty. Bedzie lepiej.
Pozdr
maf
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #129 : 2008-11-19, 17:11:41 »


 Adampio  ty  nie  opowiadaj bzdur , bo pokarmy to sprawa indywidualna , szczegolnie w fazie poczatkowej , zwlaszcza przy chorej sluzowce ukladu  pokarmowego , ja tez bardzo lubie  mleczne ,  a  jednak  mi  szkodza, , po  odstawieniu  czuje sie o  NIEBO lepiej , palenie  w zoladku i  wzdecia   zniknely  po paru  godzinach  od  odstawienia  mlecznych i macznych !

  POZDR.


Widze, ze szybko sie uczysz. Walisz od razu z grubej rury. Jakie ja tam znowu opowiadam bzdury. Ja nikogo innego nie slucham tylko swojego organizmu...tychpodszeptow rozumiesz?
A jezeli sie lepiej czujesz bez smietany i masla, majac na te rzeczy ochote, to to jest absurd a nie tylko bzdura. Organizm nie prosi o nic czego nie toleruje. Zanim cos napiszesz "zrotuj" sobie, przemysl i zmien dubeltowke.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #130 : 2008-11-19, 17:12:37 »


Osobiście zaobserwowałem efekty odstawienia kilku gramów śmietanki dziennie u starszej osoby i nie mam podstaw podejrzewać, że była to jedyna osoba, która skorzystała z wiedzy Lekarki. T
Bo smietanka jest szkodliwa, ale nie maslo. Pisalem juz o smietance i swoich doswiadczeniach chyba z 5 lat temu. Akurat u mnie i OLi nie byla to szkodliwosc "zdrowotna",  tylko 80 g smietanki dziennie w ramach proporcjiilosci BTW zgodnych z zasadami Diety Optymalnej opracowanej przez lek. med. Jana Kwasniewskiego spowodowala wzrost wagi o 2kg w ciagu 2 tygodni.
Ale jest tutaj mowa o smietance, nie o mlecznych. Maslo to zdrowie, zapytaj starszych, babci, prababci.
Pozdr
maf
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #131 : 2008-11-19, 17:14:54 »

............... Ostatnio Sławek tak myślał, ale poległ.

Smile
Mylisz sie, Slawek nie polegl, najwyzej olal. Znam sie ze Slawkiem od wielu lat.
Nie bede rozwijal.
Jak widac niektorzy optymalni juz wracaja, Morgano cos napisal, Krystyna Opty. Bedzie lepiej.
Pozdr
maf

Nie znam Sławka tak dobrze, ale myślę, że się nieźle rozumiemy i Sławek dobrze przyjął słowo „poległ”, nie tyle jako objaw bezradności co jako „umycie rąk” od rzucania przed.
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #132 : 2008-11-19, 17:15:25 »

(...)
Umywasz ręce??? A kto promował lekarkę?
(...)

Umywam ręce w kwestii Twojej edukacji, w kwestii wskazania bliźniemu (Tobie), że źle czyni szerząc zło i agresję.
Co do metod Lekarki to szanuję i rozumiem co ma do przekazania, ja zresztą zawsze uważałem, że życie to zmiany i nieustanna walka mechanizmów stabilizacji z zakłóceniami. Trzeba o nie dbać!
Osobiście zaobserwowałem efekty odstawienia kilku gramów śmietanki dziennie u starszej osoby i nie mam podstaw podejrzewać, że była to jedyna osoba, która skorzystała z wiedzy Lekarki. Trzeba chyba zresztą patrzeć na to forum zamkniętymi oczami by tak sądzić.

Powtarzam:
Umywam ręce w kwestii Twojej edukacji, w kwestii wskazania bliźniemu (Tobie), że źle czyni szerząc zło i agresję. Napominanie fajna rzecz, ale obowiązuje też zasada nie rzucania przed.
Cool

Tutaj moja osoba niewielie znaczy Adam.Tu wazne jest ,aby ostrzec ludzi,że leczenie chorób groźnych przez Internet,to  niebezpieczna droga,która może sie źle skończyć dla słuchajacego zaleceń.Od czego są gabinety lekarkie,jak już ktos musi skorzystać z porad lekarza?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #133 : 2008-11-19, 17:17:26 »


Osobiście zaobserwowałem efekty odstawienia kilku gramów śmietanki dziennie u starszej osoby i nie mam podstaw podejrzewać, że była to jedyna osoba, która skorzystała z wiedzy Lekarki. T
Bo smietanka jest szkodliwa, ale nie maslo. Pisalem juz o smietance i swoich doswiadczeniach chyba z 5 lat temu. Akurat u mnie i OLi nie byla to szkodliwosc "zdrowotna",  tylko 80 g smietanki dziennie w ramach proporcjiilosci BTW zgodnych z zasadami Diety Optymalnej opracowanej przez lek. med. Jana Kwasniewskiego spowodowala wzrost wagi o 2kg w ciagu 2 tygodni.
Ale jest tutaj mowa o smietance, nie o mlecznych. Maslo to zdrowie, zapytaj starszych, babci, prababci.
Pozdr
maf


Maf juz to przerabialismy. Jednemu sluzy a drugiemu nie. Ja pije smietane prawie kazdego dnia, zamiast np lunchu. Nic mi nie jest waga stoi w miejscu, proporcje zachowane. Podejrzewam, ze jest takich okazow wiecej. Ba, pewnie, gdybym pil smietane 38% i siedzial to moze i waga zaczelaby isc w gore..ale tak nie jest.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #134 : 2008-11-19, 17:19:50 »

(...)
Organizm nie prosi o nic czego nie toleruje
(...)

To może zapalimy i polej po maluchu. (oczywiście teoretycznie można sobie taką sytuację wyobrazić).
Że nie wspomnę o odrywaniu zjadacza chleba od zjadania chleba.
Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #135 : 2008-11-19, 17:23:33 »

(...)
Organizm nie prosi o nic czego nie toleruje
(...)

To może zapalimy i polej po maluchu. (oczywiście teoretycznie można sobie taką sytuację wyobrazić).
Że nie wspomnę o odrywaniu zjadacza chleba od zjadania chleba.
Cool


Ty mowisz o przyzwyczajeniu...to jak picie albo palenie!!!
Ja o sluchaniu organizmu.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #136 : 2008-11-19, 17:25:53 »

No ale to chyba nie lekarka zawinila ze nie bylo tej karetki prawda? Zreszta jemu juz teraz nic nie pomoze. Po co sie tutaj obwiniac. Myslalam ze lekarka ma dypllom optymalny (jakos tak to sie nazywa) albo nie?

1. Ma. Otwórz podstronę: O autorze  http://www.dietaoptymalna.com/

2. Jej List pt: "Ten człowiek ma rację!" dr. Kwaśniewski umieścił w książce "Dieta optymalna" już w 1997 roku, kiedy jeszcze nasz forumowy troll łomotał inne dzieci po głowach łopatką w piaskownicy, a teraz niestety się dorwał do klawiatury...  Evil or Very Mad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #137 : 2008-11-19, 17:27:25 »

No ale to chyba nie lekarka zawinila ze nie bylo tej karetki prawda? Zreszta jemu juz teraz nic nie pomoze. Po co sie tutaj obwiniac. Myslalam ze lekarka ma dypllom optymalny (jakos tak to sie nazywa) albo nie?

Oczywiscie ,że Jurkowi juz nic i nikt nie pomoże,nawet "lekarka" ,ale chodzi o to,zeby ktoś nastepny nie skorzystał z tych darmowych porad i nie zaczął sie wsłuchiwac w podszepty swojego chorego organizmu.
Lekarka ma ponoć certyfikat uprawniający ją do udzielania porad z zakresu Diety Optymalnej,ale czytałam ostatnio ,że lekarze choć posiadają takie certyfikaty moga stosowac swoje udoskonalenia,które nie odpowiadaja zaleceniom DO.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #138 : 2008-11-19, 17:30:10 »


2. Jej List pt: "Ten człowiek ma rację!" dr. Kwaśniewski umieścił w książce "Dieta optymalna" już w 1997 roku...

Tak! To było w 1997 r.,a teraz mamy rok 2008 chciałam zauwazyć i zapewne Jan Kwaśniewski nie umieścił jej listu ,dlatego,ze był zauroczony jej wiedzą.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta optymalna od pierwszych dni (odczucia, zmiany)
« Odpowiedz #139 : 2008-11-19, 17:32:33 »

... kiedy jeszcze nasz forumowy troll łomotał inne dzieci po głowach łopatką w piaskownicy, a teraz niestety się dorwał do klawiatury...  Evil or Very Mad

Nie wyżywaj sie na Forumowiczach ,zachowuj sie kulturalnie!
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.