forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 12:12:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659903 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  wolne tematy
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: wolne tematy  (Przeczytany 16234 razy)
krysia12
Go


Email
wolne tematy
« : 2008-11-08, 20:59:58 »

Zarejestrowałam się i nie umie się poruszac po tym forum proszę mi jakoś pomóc Sad
Zapisane
krysia12
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #1 : 2008-11-08, 21:07:34 »

Choruję na reumatoidalne zapalenie stawu leczę sie ponad osiem lat nie mam siły już pracowac chciała bym odejśc już na rente ale nie wiem jak zacząc.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #2 : 2008-11-09, 00:28:22 »

Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #3 : 2008-11-09, 09:42:08 »

Choruję na reumatoidalne zapalenie stawu leczę sie ponad osiem lat nie mam siły już pracowac chciała bym odejśc już na rente ale nie wiem jak zacząc.

Krysiu12--jezeli zaczniesz sie odzywiac tak jak wiekszosc z nas-- to o recie zapomnii--otrzymasz taki przyplyw energii, ze bez pracy nie bedziesz potrafika egzystowac!
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #4 : 2008-11-10, 05:29:31 »

Krysia12 już w innym teacie adam Ci podawał kilka linków. Ja też może sie powtórzę ale masz na przykładzie jednej z osób chorujących na RZS jaki DO dała efekt:


http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=543.0

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3343.0

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3116.0

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=544.0

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=582.0


a na pokrzepienie Twojego serca efekt końcowy monikaf czyli wpis do złotej księgi oznaczający powrót do zdrowia:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3092.0

Masz dużo czytania, każdy z Nas kiedyś zaczynał i wiem jak po części jak się czujesz. Pozdrawiam.Sylwia.

Wystarczy,że klikniesz myszką na te tematy i one Ci się otworzą a później czytasz po kolei od 1 zakładki do ostatniej.

Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #5 : 2008-12-18, 19:12:41 »

Może ktoś pomoże mi znaleść post Pani dr Ewy ,w którym pisała o zachorowaniach na nowotwory przez optymalnych? Albo się gubię, albo post jest usunięty? Czytałam go dwie godz. temu, ale musiałam przerwać, a teraz ''mozolę się na darmo" i nic Sad Za pomoc z góry dziękuję, renia
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #6 : 2008-12-18, 19:18:51 »

Czy chodzi Tobie Reniu o ten post?

Od ostatniego mojego pobytu na forum zdarzyło się wiele przypadków.
Nie ma przypadków.
Opisze je.
1 Kobieta lat 60, od 11 lat optymalna, nigdy nie paliła, na DO codziennie jadała minimum 5-6 żółtek, proporcje optymalne stosowała i nadal stosuje, pijała dużo śmietany, zboża - sporadycznie, grupa krwi A, przeżyła istotny stres. 2 lata temu zdiagnozowano endoskopowo+histopatologicznie raka żołądka. Obecnie zauważa, że musi dobierać dawkę pitej śmietany, ponieważ gdy wypije jej za dużo pojawia się rozpierający ból żołąka promieniujący do pleców, zauważa też, że nie może zjeść więcej na posiłek niż 2 żółtka, 3 żółtka wywołują rozpierający ból żołądka. Wydaje się byc bez przerzutów. Zlecono leczenie operacyjne jeżeli po badaniach dodatkowych okaże się że nowotwór jest operacyjny. Zalecenia żywieniowe - nadal DO.
2. Pacjent z rakiem płuca prawego (lat 76) operowany 13,5 roku temu. Od 13 lat na DO, od 13 lat stosuje proporcje optymalne, codziennie żółtka, od 13 lat podkrwawaiał z operowanego kikuta oskrzela. Metodami opisanymi w mojej książce podkrwawiania zniknęły. Co pół roku wykonywane rtg płuc bez zmian, aż do wykonanego 1 miesiąc temu... Nawrót raka płuca prawego. Obecnie w oczekiwaniu na zabieg. Stosował moje zalecenia i proporcje optymalne - mimo to nie uchroniło go to od ponownego zachorowania na nowotwór.
3. Pacjent lat ok 70, zasad żywienia optymalnego może mnie uczyć..., od 14 lat na DO, proporcje stosuje, moich książkowo-forumowych innowacji - nie stosował. Kolonoskopowo+ histopatologicznie rozpoznano raka prostnicy i esicy. Zoperowany. Będzie żył Smile, obowiązuje mnie tajemnica lekarska, grupa krwi A.
4. Jurek46, od około roku dolegliwości z zakresu jelita grubego. Początkowo rozpoznane pękniecie żebra okazało się przerzutem do kręgu. Nowotwor został zdiagnozowany dzień przed śmiercią jedynie tomograficznie (masywne nacieki w zstepnicy). Z powodu bardzo ciężkiego stanu ogólnego (leczenie przeciwbólowe morfiną nie likwidowało bólu) odstąpiono od zabiegu ominięcia niedrożnego z powodu nacieków jelita zstępującego (wykonanie stomii). Proporcje stosował, jadał codziennie pieczywo. Rodzina podaje, że 3 dni bez pieczywa to te, które opisał w swoim poscie- w czasie 3 dniowego pobytu w szpitalu. Jurek odszedł.
5. Maf opisuje nowotwór swego przyjaciela. Proporcje stosował, moje zalecenia również. Nie uchroniło go to od błyskawicznego rozwoju choroby nowotworowej. Nie żyje.
Proporcje optymalne, ani nie jadanie zbóż, ani rotowanie mlecznych nie chroni przed wystąpieniem choroby nowotworowej.
Zwraca uwagę lokalizacja: rak żołądka (możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo), rak płuca (możliwy do wykrycia jedynie radiologicznie), rak jelita grubego (zaparcia, biegunki; możliwy do wykrycia jedynie endoskopowo).
Profilaktyką wydaje się być miareczkowanie jedzonego pokarmu - dobieranie dawki posiłku, delektowanie się nim.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #7 : 2008-12-18, 19:28:35 »

Właśnie o ten mi chodziło. Wielkie dzięki Edyto, pozdrawiam, renia.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: wolne tematy - Jak szukać postów użytkownika
« Odpowiedz #8 : 2008-12-18, 20:14:26 »

Może ktoś pomoże mi znaleść post Pani dr Ewy ,w którym pisała o zachorowaniach na nowotwory przez optymalnych? Albo się gubię, albo post jest usunięty? Czytałam go dwie godz. temu, ale musiałam przerwać, a teraz ''mozolę się na darmo" i nic Sad Za pomoc z góry dziękuję, renia

Wprawdzie dostałaś już rybkę, ale dam Ci też wędkę Wink

Należy kliknąć link: lekarka - ten po lewej stronie nad Jej zdjęciem, wtedy ukaże się Jej profil, i na dole kliknąć link: Lista ostatnich wiadomości tego użytkownika - i otrzymasz wszystkie posty "lekarki"   Cool
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #9 : 2008-12-18, 21:02:54 »

Jakie to teraz proste, Very Happy dziękuję Tobie Krystyno i idę "łowić" :lol:renia
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #10 : 2009-01-20, 14:16:27 »

Czy ktoś z forumowiczów był w arkadii "Dajana" w Ustce, lub coś słyszał na jej temat. Moja córa znalazła ją na necie i chciałaby, żebyśmy tam latem pojechali. Młodszy syn zawsze papuguje za nią i też chce tam jechać. Na zdjęciach wygląda ciekawie i jest 10 m od morza. :PWcześniej, jak prosiłam o radę w wyborze arkadii, to podpowiedziano mi ,że najbardziej fachowo jest w Ciechocinku, ale ode mnie z Wejherowa to dość daleko i nie odważyłabym się sama z dziećmi jechać samochodem tak daleko, a bez samochodu,  w razie niepogody, to nieciekawie :?Z mężem nie moę jechać, bo gdyby nie pracował przez kilka dni, to... byłyby takie zawirowania w kosmosie, że co najmniej Ziemia wypadłaby z orbity :shock:Dlatego już mu nie proponuję wspólnych wyjazdów. Co roku jeżdżę na wczasy z dziećmi, ale tylko raz byliśmy w arkadii i już na zwykłe wczasy nie chcemy jechać, gdyż atmosfera jest naprawdę nieporównywalna (zresztą dużo osób napewno o tym się przekonało).Dla mnie najbardziej radosne było to, że poznałam tyle osób wyleczonych z "nieuleczalnych", a nawet śmiertelnych chorób np. chłopczyk ośmioletni wyleczony z choroby Leśniwskiego-Crohna, medycyna konwencjonalna już "położyła krzyżyk"na nim. Jego mama mówiła, że on był w takim stanie po szpitalu, że nawet musieli go podtrzymuwać, żeby mógł siedzieć. A latem, z moim synem, grali mecz "międzynarodowy"( bo były tam dwie rodziny z Niemiec, z dziećmi) i nikt by nie podejrzewał, że ten chłopiec mógł niedawno być w takim ciężkim stanie. Wracając do meritum sprawy, jeszcze raz proszę o informacje, jeśli ktoś takowe posiada. Renia   
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #11 : 2009-01-20, 14:35:14 »

Pierwsze słyszę, ale nie jestem w temacie od lat pięciu!.
Może spytaj dla pewności tu: http://www.optymalni.org.pl/
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #12 : 2009-01-20, 15:46:34 »

Adminie, w jakim temacie nie jesteś od pięciu lat? Czy w sprawach arkadii? Ps. Czy zjazd w Jaworznie, w kwietniu br. jest dla wszystkich optymalnych, czy tylko członków OSBO ?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #13 : 2009-01-20, 16:10:58 »

Czy zjazd w Jaworznie, w kwietniu br. jest dla wszystkich optymalnych, czy tylko członków OSBO ?

Nie wiem, ale o to też można zapytać na stronie OSBO.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #14 : 2009-01-20, 17:45:57 »

Czy kto¶ z forumowiczów był w arkadii "Dajana" w Ustce, lub co¶ słyszał na jej temat.
Pierwsze słyszę, ale nie jestem w temacie od lat pięciu!.
Może spytaj dla pewno¶ci tu: http://www.optymalni.org.pl/
Wszystko jasne Idea Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #15 : 2009-01-20, 17:49:48 »

To świetnie. Miłego, efektywnego pobytu.
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #16 : 2009-01-20, 18:00:51 »

Dzięki, węznę ze sobą pogodę ducha, to i bez pogody musi być dobrze. Zlikwidowałam tą "moją " fotkę, bo mina tej pani była "nieoptymalna" Mad Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #17 : 2009-01-20, 18:05:37 »

Oczywiście weznę również laptopa Razz
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #18 : 2009-01-20, 18:19:18 »

Nie weznę, tylko wezmę Cool
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: wolne tematy
« Odpowiedz #19 : 2009-01-21, 15:52:59 »

Adampio, ile już filmów dzisiaj obejrzałeś?   Smile
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.