forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-20, 13:46:18

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659907 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin  (Przeczytany 76765 razy)
Edyta
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #120 : 2008-11-11, 22:19:30 »

MONIKAW ile masz wzrostu?
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #121 : 2008-11-11, 22:23:44 »

Nie obalam żadnej teorii, poza tym w moim przypadku przytycie było konieczne. Z resztą waga w odpowiednim momencie się zatrzymała.
Zjadam około 150-160 g tłuszczu na dobe pochodzi głównie z tłustego boczku, słoniny, żółtek, smalcu, zeberek, golonki.

No tak, organizm potrzebowal troche czasu na przebudowe "pieca" i wszystko sie unormowalo albo jeszcze unormuje.
Ja bedac na ZO 4m lata jjem miedzy 180 a 250 gr tluszczu a waga stoi w miejscu. Juz sie boje, ze mam niedowage, 82 kg przy 186 cm wzrostu. Pamietam jednak, ze JK wspominal w ktorejs z ksiazek o wadze genetycznej: wzrost minus 100 i minus 10 procent...ale tego nie chcialbym osiagnac, bo bede juz tylko "przecinkiem" w powietrzu.

Ja tyje po bialku i jak juz bede widzial, ze jest "zle" to zjem troche wiecej bialka ale w dalszym ciagu utrzymujac BTW, choc W juz mnie tak bardzo nie interesuje.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #122 : 2008-11-11, 22:27:30 »

Adampio ja ważę 45 kg i jest to dla mnie w sam raz więc nie wiem o jakim braku tłuszczu piszesz??? Shocked

Monia, powiem Ci, ze na podstawie Twojej wagi to JK nie powie Ci ile masz jesc tluszczu. Jesz zalecane BTW? Jezeli chcesz przytyc to zwieksz troche bialko i stosunkowo tluszcz. A jezeli juz osoagnelas to co mialas osiagnac to nie rob nic.
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #123 : 2008-11-11, 22:30:28 »

Mam 159 cm wzrostu tylko nie pisz şe powinnam waşyc 59 kg  Shocked bo moja mama w wieku 60 lat tyle nie wazy.
Jestem drobnej budowy i nigdy nie będę otyła czy nawet pulchna.
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #124 : 2008-11-11, 22:33:27 »

Adampio ja ważę 45 kg i jest to dla mnie w sam raz więc nie wiem o jakim braku tłuszczu piszesz??? Shocked

Monia, powiem Ci, ze na podstawie Twojej wagi to JK nie powie Ci ile masz jesc tluszczu. Jesz zalecane BTW? Jezeli chcesz przytyc to zwieksz troche bialko i stosunkowo tluszcz. A jezeli juz osoagnelas to co mialas osiagnac to nie rob nic.

Zjadam 60g białka plus minus do tego 150g tłuszczu czasem ciut więcej weglowodany wyłącznie z warzyw 50g .
Jestem tak najedzona że nie wcisnę ani grama więcej.
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #125 : 2008-11-11, 22:34:19 »

A jak zaczynalas ZO, to chcialas sie odchudzac, czy po prostu tak wyszlo?
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #126 : 2008-11-11, 22:37:23 »

Mam 159 cm wzrostu tylko nie pisz şe powinnam waşyc 59 kg  Shocked bo moja mama w wieku 60 lat tyle nie wazy.
Jestem drobnej budowy i nigdy nie będę otyła czy nawet pulchna.

OK, mowisz, ze przytylas/ chcialas przytyc. To ile wazylasz przed rozpoczeciem diety?
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #127 : 2008-11-11, 22:38:38 »

Nie nigy w zyciu się jeszcze nie odchudzałam  kiedys z braku apetytu zjadałam tego tłuszczu mniej tak około 130, 120g skończyło się to źle.
Jeden dzień steresu, niejedzenia to nawet 2 kg mniej  Shocked
Dlatego musze się bardzo pilnować.
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #128 : 2008-11-11, 22:39:18 »

Mam 159 cm wzrostu tylko nie pisz şe powinnam waşyc 59 kg  Shocked bo moja mama w wieku 60 lat tyle nie wazy.
Jestem drobnej budowy i nigdy nie będę otyła czy nawet pulchna.

Ja mam 162 cm i waże 47 kg czasem ,przy "dobrych wiatrach  "48 kg ,czyli coś zblizonego do Ciebie i nie wyobrazam sobie, abym ważyła 62 kg i czuła sie przy tym zdrowo   Shocked
Teş jestem drobnej budowy  Smile
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #129 : 2008-11-11, 22:39:50 »

Mam 159 cm wzrostu tylko nie pisz şe powinnam waşyc 59 kg  Shocked bo moja mama w wieku 60 lat tyle nie wazy.
Jestem drobnej budowy i nigdy nie będę otyła czy nawet pulchna.

OK, mowisz, ze przytylas/ chcialas przytyc. To ile wazylasz przed rozpoczeciem diety?
Na prawdę mało  Smile
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #130 : 2008-11-11, 22:41:31 »


Jeden dzień steresu, niejedzenia to nawet 2 kg mniej  Shocked


Ja mam to samo. W takich warunkach waga leci na łeb u mnie ,ze mies. temu wazyłam 45 kg,a dzis sie wazyłam i waze 47kg  Smile
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #131 : 2008-11-11, 22:44:06 »

Adampio wiem ze Ci w to trudno uwierzyc moze to specyfika mojej przemiany materii ale zmniejszenie tłuszczu o 20, 30g to dla mnie katastrofa.
Białka i weglowodanów nie ruszam wcale choć czasem zastanawiam sie czy 60g to nie jast za duzo.
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #132 : 2008-11-11, 22:46:39 »

Shocked
dziewczyny, no naprawde, to nie wypada Wink
czuje sie jak ostatni babsztyl przy was z moich 56 kg przy 163... za to sporo z tego to miesko Cool
pamietajcie, kazdy kilogram obywatela z wyzszym wyksztalceniem szczegolnym dobrem narodu!
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #133 : 2008-11-11, 22:47:54 »

Mam 159 cm wzrostu tylko nie pisz şe powinnam waşyc 59 kg  Shocked bo moja mama w wieku 60 lat tyle nie wazy.
Jestem drobnej budowy i nigdy nie będę otyła czy nawet pulchna.

OK, mowisz, ze przytylas/ chcialas przytyc. To ile wazylasz przed rozpoczeciem diety?
Na prawdę mało  Smile

Widze, ze popelnilem fo pa's, pytajac o wage. No nic najwazniejsze, ze idzie w gore, w granicach Twoich oczekiwan Very Happy
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #134 : 2008-11-11, 22:48:50 »

 Flo my mamy pneumatczne kości nie przejmuj się ...
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #135 : 2008-11-11, 22:50:04 »

Dla mnie przytyć ,to dopiero sztuka!  Very Happy
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #136 : 2008-11-11, 22:50:37 »

no ale chyba latwiej w takim razie utrzymac wage na +, jak zwiekszyc minimalnie WW i B, czy?
ja tam nie wiem zreszta, w zyciu nie mialam takich problemow...
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #137 : 2008-11-11, 22:52:06 »

Mam 159 cm wzrostu tylko nie pisz şe powinnam waşyc 59 kg  Shocked bo moja mama w wieku 60 lat tyle nie wazy.
Jestem drobnej budowy i nigdy nie będę otyła czy nawet pulchna.

OK, mowisz, ze przytylas/ chcialas przytyc. To ile wazylasz przed rozpoczeciem diety?
Na prawdę mało  Smile
Zatrzymała się ale nie wcisne juz ani grama jak na moje mozliwości jem barrrrrrrdzo duzo.


Widze, ze popelnilem fo pa's, pytajac o wage. No nic najwazniejsze, ze idzie w gore, w granicach Twoich oczekiwan Very Happy
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #138 : 2008-11-11, 22:53:26 »

Adampio wiem ze Ci w to trudno uwierzyc moze to specyfika mojej przemiany materii ale zmniejszenie tłuszczu o 20, 30g to dla mnie katastrofa.
Białka i weglowodanów nie ruszam wcale choć czasem zastanawiam sie czy 60g to nie jast za duzo.


Bialka powinnas jesc tyle na ile masz ochote. Dzis bedzie to 60 gr, jutro 30 itd. Wazne jest BTW.
Szkodzimy sobie samym zakladajac dzien wczesniej wieczorem, ze zjesz na sniadanie tylko 20 gr bialka, na lunch 10 gr po to aby miec miejsce na 30 gr na kolacje czy obiadokolacje.

Nie powiem, tez tak robilem. Nie sadze, ze byl to duzy blad ...choc byn na pewno. Jedz tyle bialka na ile masz ochote i w stosunku do tego x 2,5-3,5 tluszczu a na pewno nie bedziesz przezywala stresu traceniem 2 czy 3 kg dziennie. To jest dopiero dowod na cos nie-do-bre-go!!!!
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: choroby,ktore wymagaja rotacji produktow mlecznych lub calkowitego ich wyelimin
« Odpowiedz #139 : 2008-11-11, 22:53:44 »

no ale chyba latwiej w takim razie utrzymac wage na +, jak zwiekszyc minimalnie WW i B, czy?

to nie bylo po polsku, ale wicie rozumicie...
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.