forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 19:47:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660515 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania  (Przeczytany 97809 razy)
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #100 : 2008-11-17, 20:15:07 »

poza tym jeszcze chcialam dodac, ze to stosuje lekarka to nic innego jak FAILSAFE DIET, b. znana sprawa, wiele osob to implementuje, nie maja innego wyboru
nie wiemy tylko nadal po co te prowokacje, w momencie gdy juz wiadomo, ze szkodzi
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #101 : 2008-11-17, 20:16:23 »

to stosuje
*to co stosuje
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #102 : 2008-11-17, 20:24:27 »


nie wiemy tylko nadal po co te prowokacje, w momencie gdy juz wiadomo, ze szkodzi

Lekarka pisala, ze przyjdzie czas kiedy odpowie na to pytanie.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #103 : 2008-11-17, 20:27:56 »

Lekarka pisala, ze przyjdzie czas kiedy odpowie na to pytanie.

no oryginalnie prowokacja="challenge"
tu: http://www.fedupwithfoodadditives.info/factsheets/Factstart.htm
ale nie chce mi sie teraz wnikac, bo muszem isc
pa
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #104 : 2008-11-17, 20:30:41 »

Lekarka pisala, ze przyjdzie czas kiedy odpowie na to pytanie.

poza tym nie chce juz takich rzeczy komentowac, bo odzywa sie we mnie moje wewnetrzne "elmo"  Wink Neutral
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #105 : 2008-11-17, 21:09:08 »


nie wiemy tylko nadal po co te prowokacje, w momencie gdy juz wiadomo, ze szkodzi

Lekarka pisala, ze przyjdzie czas kiedy odpowie na to pytanie.

Mam nadzieje,że do tego czasu nie polednie wielu  Idea
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #106 : 2008-11-17, 21:10:57 »

"polegnie" -az te literówki !
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #107 : 2008-11-18, 11:03:26 »

Wink
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #108 : 2008-11-18, 11:43:17 »


Lekarka pisala, ze przyjdzie czas kiedy odpowie na to pytanie.

Mam nadzieje,że do tego czasu nie polednie wielu  Idea

Jak Admin zrobi nam prezent bez zalu na Gwiazdke, likwidujac to forum, to sie nie dowieny ilu polegnie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #109 : 2008-11-18, 18:55:41 »


ps. nie neguje rotacji, bo jak pisza pomaga. Ale tez pisza, ze trzeba sie wsluchiwac w swoj organizm, czego potrzebuje. Jurek tesknil za jajecznica na masle, ale nie mogl bo rotowal.
Przepraszam, ze drąze ten temat, ale naprawde nie mozna przejsc obojetnie .........

Mówisz chyba o watku,w którym coś napisałam nt. zaleceń lekarki dla Jurka  Shocked
pisze o 2 watkach Jurka. ZO a POCHP, i Zlamanie zebra w POCHP
Pozdr
maf

Maf.Teraz czytałam jeden z tych dwóch wątków.Masakra! Sama tam pisałam ;

Powtórz Jurek46, wykorzystaj jedynie mleko w tym dniu jako źródło W. Nie jedz w tym dniu warzyw.


Nosz cholera jasna,Ona chce Jurka wykończyć!!! Jurek ratuj sie!!!Nie widzisz,że Ona se robi na Tobie doświadczenia? NIe czytasz Jej postów?Raz pisze ,że mleczne są "be",a teraz każe Ci pić samo mleko.LITOŚCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII To nie jest fachowa porada!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #110 : 2008-11-18, 19:04:35 »

Normalnie jak sie czyta tamten wątek to nic nie przychodzi na myśl ,jak WSIOWE GUSŁA!!!
Swiadomie nigdy nie powierzyłabym zdrowia takiemu "lekarzowi"!  MASAKRA! To skandal!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #111 : 2008-11-18, 19:06:22 »


Jestem przerazony i ciesze sie, ze stosuje Diete Optymalna wg zalecen lek. med. Jana Kwasniewskiego

Pozdr
maf

Też jestem przerazona i niech mnie Bóg broni przed takimi lekarzami!
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #112 : 2008-11-18, 21:17:06 »

Normalnie jak sie czyta tamten wątek to nic nie przychodzi na myśl ,jak WSIOWE GUSŁA!!!
Swiadomie nigdy nie powierzyłabym zdrowia takiemu "lekarzowi"!  MASAKRA! To skandal!!!

"zenon"
i żebyś sobie "autobana" tu nie strzelił  Wink, w imię naginania faktów do teoryjki  Mr. Green

Naginanie faktów do teoryjki – jakoś tak mi się tak automatycznie skojarzyło.
Przyjął się widzę zaakceptowany zwrot „wsiowe gusła” w odniesieniu do praktyki lekarza optymalnego, zauważam także niesławne „niech Bóg broni” przejęte od Gryzzliego.

Morgano już dzisiaj wyraził zdziwienie, że tak można, odpowiedź pewnie poszła na priv.

Jeśli można prosić Adminie o komentarz łagodny na forum lub ostry na priv to ja poproszę.

Krytyczne konstruktywne pytania rozumiem, ale taka niska nagonka.
Pisałeś, że będziesz uczył szacunku do siebie nawzajem, czy duże litery tu wystarczą?

No i jeszcze ten konteks Św.P. Jurka, wygląda to na zbijanie kapitału na nieszczęściu.
Pisałeś, że Ci ta rotacja nie przeszkadza, nawet kwadratowo posprzeczałeś się wtedy z Edytą.

Nie chodzi tu więc o samą krytykę, ale o jej poziom, oparcie na nieszczęściu i kompletny brak merytoryczności. (aż się sobię dziwię, że tak kwadratowo to ująłem, ale obiecałem max 10% agresji z postu Edyty na który odpowiadam).

? * ? * ? * ? * ?
Sad
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #113 : 2008-11-18, 22:54:54 »

Normalnie jak sie czyta tamten wątek to nic nie przychodzi na myśl ,jak WSIOWE GUSŁA!!!
Swiadomie nigdy nie powierzyłabym zdrowia takiemu "lekarzowi"!  MASAKRA! To skandal!!!

"zenon"
i żebyś sobie "autobana" tu nie strzelił  Wink, w imię naginania faktów do teoryjki  Mr. Green

Naginanie faktów do teoryjki – jakoś tak mi się tak automatycznie skojarzyło.
Przyjął się widzę zaakceptowany zwrot „wsiowe gusła” w odniesieniu do praktyki lekarza optymalnego, zauważam także niesławne „niech Bóg broni” przejęte od Gryzzliego.

Morgano już dzisiaj wyraził zdziwienie, że tak można, odpowiedź pewnie poszła na priv.

Jeśli można prosić Adminie o komentarz łagodny na forum lub ostry na priv to ja poproszę.

Krytyczne konstruktywne pytania rozumiem, ale taka niska nagonka.
Pisałeś, że będziesz uczył szacunku do siebie nawzajem, czy duże litery tu wystarczą?

No i jeszcze ten konteks Św.P. Jurka, wygląda to na zbijanie kapitału na nieszczęściu.
Pisałeś, że Ci ta rotacja nie przeszkadza, nawet kwadratowo posprzeczałeś się wtedy z Edytą.

Nie chodzi tu więc o samą krytykę, ale o jej poziom, oparcie na nieszczęściu i kompletny brak merytoryczności. (aż się sobię dziwię, że tak kwadratowo to ująłem, ale obiecałem max 10% agresji z postu Edyty na który odpowiadam).

? * ? * ? * ? * ?
Sad

Najpierw szkalowano Kangura, a teraz sie zabrano za Lekarke. Komu na tym zalezy? Jak nie wiemy o co chodzi to .........
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #114 : 2008-11-19, 08:44:07 »



Naginanie faktów do teoryjki ....

Oj! Mała poprawka! Najpierw była teoria,a potem nadeszły fakty!

Polecam przeczytanie tego watku-całego  Idea

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=558.0

Twierdzę tak jak maf,że nie mozna przejść koło tego obojetnie!
Cytuj
Przepraszam, ze drąze ten temat, ale naprawde nie mozna przejsc obojetnie .........


Mnie sie po prostu nie mieści w głowie ,nieodpowiedzialność,brak wyobraźni,lekkomyślność tej dorosłej jakby nie było osoby,pomijając już fakt ,ze jest lekarzem.
I prosze mi nie pitolić,że lekarze tutaj nie radza,bo nie są tak "dobroduszni" jak Pani Ewa Bednarczyk-Witoszek ,bo nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie radził bardzo chorej osobie przez internet,nie znając dokładnie jej stanu zdrowia.W takich przypadkach potrzebny jest "stały monitoring" ,a nie pisać od rzeczy ;

Pani Ewo niewiem jak mam myslec czy to jest drwina,czy mnie również zaprosi Pani do siebie i zostane cudownie uleczony.

To nie jest drwina.
Jurek46, my damy sobie rady mailami.

Widac,jak sobie dała rade mailami-brak wyobraźni,lekkomyslność,brak wiedzy o stanie chorego! Skandal!


Zapisane
wegierka
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #115 : 2008-11-19, 19:35:51 »

Edyto,
dotychczas tylko czytywałam forum i przyznam, że irytowały mnie Twoje posty (a konkretnie złośliwość) i również uważałam, że bezpodstawnie atakujesz lekarkę. Jednak gdy Maf wskazał sekwencję zdarzeń i postów w watkach Śp Jurka to zdjęła mnie groza ...
Edyto masz rację, lekarka NIE POWINNA BYŁA UDZIELAĆ TAKICH PORAD DLA CIĘŻKO CHOREGO CZŁOWIEKA.A zalecenie mleka przy takich dolegliwościach ... i nie przemyślane inne rady. Zastanawiający jest również urlop lekarki na tym forum w odpowiednim momencie - do 15 XII.

Niestety Edyto teraz zbierasz cięgi za swoje chamstwo i userzy nie chcą Ci przyznać racji w tym przypadku- A JĄ MASZ. To jest skandal. Nie odmawiam zasług lekarce na polu wykluczenia zbożowych i rotacji mlecznych w wielu przypadkach chorych ludzi, jednak w przypadku tak ciężkiego przypadku Jurka wykazała się bezmyślnością i brakiem rozwagi. Jak widać ciężkie choroby wymagają naprawdę mądrych lekarzy.
Dziwi mnie tu milczenie Admina ...

Jesteś trudna ale jako przyjaciel bezcenna ...
Pozdrawiam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #116 : 2008-11-19, 19:44:45 »



Niestety Edyto teraz zbierasz cięgi za swoje chamstwo i userzy nie chcą Ci przyznać racji...

To najmniej ważne! Zycie samo zweryfikuje takie bezmyslności.Ja napisałam ,to co zauwazyłam,a jestem osoba,która mówi otwarcie ,co jej sie nie podoba.
Tutaj w wyniku mojego "udowadniania",że "lek.med.Ewa Bednarczyk Witoszek wykazała sie wielką bezmyślnoscią dostałam, od "adama319" odpowiedź,że kieruje mną agresja,ale czy gdyby ktoś z Jego rodziny ucierpiał w skutek bezmyslnosci lekarza i On chciałby to wykazać,żeby uchronic innych przed takim lekarzem,to znaczyłoby ,ze jest agresywny??? Czy jak dociekałam przyczyn choroby mojego dziecka,gdy było w szpitalu i chodziłam do lekarzy,pytałam,nie dawałam sie zbyć byle jakimi informacjami,to znaczyło,ze jestem agresywna? Co za mentalność!!! To miałam siedzieć cicho jak mysz pod miotłą,bo lekarze są nietykalni?Otóż są tykalni i tez ponoszą konsekwencje swoich bezmyślnych poczynań.Trzeba tylko o tym mówić!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #117 : 2008-11-19, 20:02:18 »


Dziwi mnie tu milczenie Admina ...


A mnie w sumie nie dziwi,bo co On miałby miec wspólnego z radami "lekarki" .lek.med.Ewa Bednarczyk-Witoszek,to nie dziecko,a lekarz ,a że bardzo bezmyślny i nieodpowiedzialny ,to jej sprawa.
Sama powiedz. Co można powiedzieć o lekarzu ,który napisał ;

1. Ląduje on corocznie na parę dni w b.dobrym szpitalu za co płaci za każdą wizytę KILKADZIESIĄT TYSIĘCY DOLARÓW.
2.Lekarze powiedzieli mu, że jego kłopoty wynikają z tego, że urodził się jako wcześniak i wiele mu nie można pomóc.  Ja tam parę razy swoje powiedziałem, ale zasłonił się opinią najlepszych ekspertów na świecie, że jest wcześniakiem i tak już być musi i strachem przed pogorszeniem spowodowanym przez odstawienie tego przecież powszechnie przebadanego i 3.atestowanego jedzenia z McDonalda.
4.W porównaniu z nim masz więc Jurku dużo szczęścia i podjąłeś właściwy wybór kierując swoje zainteresowanie w kierunku właściwej choć nie opieczętowanej przez IŻIŻ diety.

1.Powiedz Mu, że za 3/4 z tego Very Happy Cool Very Happy dam mu nowe płuca Very Happy.
Wystarczy by przyjechał do Polski, ulokowal się w pobliskim hotelu (100m)... i codziennie mnie odwiedzał no i oczywiście by ZMIENIŁ DIETĘ Very Happy. Za 2 tyg. będzie człowiekiem z NOWYMI płucami Very Happy.



Jak ta pani moze komus,kto jest chory na POChP dać nowe płuca w ciagu dwóch tygodni????
Czy to jest możliwe przy diecie (jakiejkolwiek juz)??? Jak jest,to proszę niech ktos mnie oświeci i napisze w jakiej.
Jesli nie chodzi o diete,to zatem o co chodzi?O handel organami? O jakieś czary mary?  Shocked
W zyciu nie slyszałam podobnych słów od lekarza przy zrowych zmysłach  Shocked

Zapisane
wegierka
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #118 : 2008-11-19, 20:21:20 »

Te milczenie to obojętność na skutki... Ty nie byłaś obojętna.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #119 : 2008-11-19, 20:25:11 »


Jednak gdy Maf wskazał sekwencję zdarzeń i postów w watkach Śp Jurka to zdjęła mnie groza ...


Kazdego zdejmie groza,kto będzie obiektywny i dla którego liczy sie sprawiedliwość,a nie patrzenie z przymruzeniem oka,bo to jest przecież lekarz ,a lekarze w/g większosci społeczeńtwa to "wiete krowy",które mimo błedów lekarskich sa nietykalni.
Z wątków SPJurka wynika,że 2008-09-28 (później pewnie tez) rotował mleczne,a po miesiącu (chyba-nie wiem dokładnie) miał stwierdzone zapalenie okrężnicy w szpitalu.
Zainteresowani mogą sobie poczytać.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.