forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:25:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania  (Przeczytany 97181 razy)
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #140 : 2008-11-19, 22:16:48 »



To tobie jak zwykle sie poknocilo. Najpierw skoncz studia medyczne, zrob specjalizacje, popracuj w zawodzie 20 lat a potem sprobol zabrac glos w tej sprawie. Narazie jestes kopista-artysta. A na medycynie tyle sie znasz co kazdy artysta. Zostaw lekarke w spokoju, bo jej nie dorastasz nawet do jej piet. Jak ci za to placa, to musisz sie wykazac praca. Rozumiem twoje postepowanie.  Dla chleba i zhanbic sie trzeba. Trzeba jakos dorobic do prowizjii ze sprzedazy "dziel sztuki".
Skierowales to do Edyty, ale pozwole sobie cos napisac.
Juz skonczyly sie czasy ze pacjent przychodzil do "dochtora" i on byl jedyna wyrocznia. Moze w w australi sa specjalisci wysokiej klasy. W Polsce tez sa, ale trzeba na takiego trafic. Pacjenci sa z kolei coraz madrzejsi, jest internet. Przewaznie jest tak, ze pacjent mowi lekarzowi na co jest chory i jakie leki mu pomagaja. Lekarz wypisuje recepte.
Jest jeszcze lepiej, nie potrzeba isc do lekarza. Sa takie praktyki w przychodniach lekarskich, idziesz do recepcji i zostawiasz kartke, jakie leki potrzebujesz, na drugi dzien odbierasz recepte. Taka jest prawda o sluzbie zdrowia w Polsce, wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

A optymalni nawet sluchaja swojego organizmu i wiedza co im dolega. Wiec nie pieprz bzdur o tym, ze trzeba miec praktyke 20 letnia lekarska zeby wypowiadac sie o chorobach, bledach lekarskich itp. Sory, o bledach lekarskich zaden lekarz nie powie.
Na forum jest wielu ludzi, kazdy z nich ma wielu znajomych. Powiem, ze starsi maja wieksze doswiadczenie w kontaktach z medycyna. Kazdy z nich moglby napewno wiele opowiedziec o bledach, diagnozach itd. Niektore sprawy trafiaja do mediow, ostatnio coraz wiecej jest takich spraw. Ze srodowiska medycznegio napewno sie o tym nie dowiesz. Wiec nie zachowuj sie jak chlopczyk piszac, ze ktos komus do czegos nie dorasta. Zabraklo argumentow to atakujesz Edyte.
maf
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #141 : 2008-11-19, 22:19:18 »

To moze nie miał raka??

A moze mial raka?

Czyli,że nie wiesz nic.Piszesz niedorzeczności.najpierw piszesz,że Hellen przysłała ci wyniki choroby nowotworowej Jurka,po czym piszesz,że mozemy tylko przyuszczac,że Jurka lekarze wiedzieli o tej chorobie-nie trzyma sie to kupy,bo jak wiadomo,że to nie Hellen zdiagnozuje chorobe nowotworową,tylko lekarze.
Tak czy inaczej lekarka ,gdyby Jurek miał chorobę nowotworową wykazała sie wielką lekkomyslnością radząc bardzo chorej osobie,nie wiedząc przy tym o jej stanie zdrowia.
Gdyby Jurek nie miał raka,to za sprawą lekarki zaczął rotowac produkty mleczne,przy tym steskniony za nimi nie znał umiaru i wypijał mleko po sledziech na oleju,po ok. miesiacu trafił do szpitala ,a tam zdiagnozowano między innymi zapalenie okreżnicy....Kiepsko to wygląda znając dalszy przebieg sytuacji.
Czyli sumując,sprawa jak to sie mówi... "śmierdzi" .
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #142 : 2008-11-19, 22:29:52 »



To tobie jak zwykle sie poknocilo. Najpierw skoncz studia medyczne, zrob specjalizacje, popracuj w zawodzie 20 lat a potem sprobol zabrac glos w tej sprawie. Narazie jestes kopista-artysta. A na medycynie tyle sie znasz co kazdy artysta. Zostaw lekarke w spokoju, bo jej nie dorastasz nawet do jej piet. Jak ci za to placa, to musisz sie wykazac praca. Rozumiem twoje postepowanie.  Dla chleba i zhanbic sie trzeba. Trzeba jakos dorobic do prowizjii ze sprzedazy "dziel sztuki".
Skierowales to do Edyty, ale pozwole sobie cos napisac.
Juz skonczyly sie czasy ze pacjent przychodzil do "dochtora" i on byl jedyna wyrocznia. Moze w w australi sa specjalisci wysokiej klasy. W Polsce tez sa, ale trzeba na takiego trafic. Pacjenci sa z kolei coraz madrzejsi, jest internet. Przewaznie jest tak, ze pacjent mowi lekarzowi na co jest chory i jakie leki mu pomagaja. Lekarz wypisuje recepte.
Jest jeszcze lepiej, nie potrzeba isc do lekarza. Sa takie praktyki w przychodniach lekarskich, idziesz do recepcji i zostawiasz kartke, jakie leki potrzebujesz, na drugi dzien odbierasz recepte. Taka jest prawda o sluzbie zdrowia w Polsce, wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

A optymalni nawet sluchaja swojego organizmu i wiedza co im dolega. Wiec nie pieprz bzdur o tym, ze trzeba miec praktyke 20 letnia lekarska zeby wypowiadac sie o chorobach, bledach lekarskich itp. Sory, o bledach lekarskich zaden lekarz nie powie.
Na forum jest wielu ludzi, kazdy z nich ma wielu znajomych. Powiem, ze starsi maja wieksze doswiadczenie w kontaktach z medycyna. Kazdy z nich moglby napewno wiele opowiedziec o bledach, diagnozach itd. Niektore sprawy trafiaja do mediow, ostatnio coraz wiecej jest takich spraw. Ze srodowiska medycznegio napewno sie o tym nie dowiesz. Wiec nie zachowuj sie jak chlopczyk piszac, ze ktos komus do czegos nie dorasta. Zabraklo argumentow to atakujesz Edyte.
maf

Maf!
Znam cie od dawna. Nie spodziewalem sie od ciebie takich bredni. Czy ty nie chlapnales sobie czegos przez pomylke? O czym ty piszesz.? Czy jak ja powiem, ze ty nie dorastasz do piet JK, to powiem nieprawde. A ty uwazasz, ze Edyta przewyzsza wiedza. doswiadczeniem i praktyka lekarke. Lekarka pomaga chorym. A Edyta????????? Co za absurd napisales Maf.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #143 : 2008-11-19, 22:36:38 »

A ty uwazasz, ze Edyta przewyzsza wiedza. doswiadczeniem i praktyka lekarke. Lekarka pomaga chorym. A Edyta????????? Co za absurd napisales Maf.
No nie kpij sobie kangurku.Jaka jest sytuacja medyczna w AU,to ja wiem.Wiedz,że tutaj pacjent moze wiecej.
Tam na byle jakie badanie musisz miec skierowanie od lekarza ,który jest  odpowiednikiem lekarza pierwszego kontaktu u nas.
Tutaj pacjent moze wiecej.Czy potrafisz pojąc,że pacjent moze udowodnić wine lekarza? Tak,tak kangurku,dawne czasy mineły.
Tutaj nie ma nic do rzeczy ani wykształcenie ,ani lata pracy.Lekarz z bardzo długim stazem popełnia błedy i musi za nie odpowiedziec i nic na to nie poradzisz.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #144 : 2008-11-19, 22:45:16 »



Maf!
Znam cie od dawna. Nie spodziewalem sie od ciebie takich bredni.

Własnie! Tutaj każdy kazdego zna i kazdy kazdemu "myje rece" nia patrzac obiektywnie na poczynania niektórych.To skandal,aby tylko przez znajomość nie być obiektywnym i ukrywać fakty.To dlatego ,albo milczą w sprawie lekarki,albo jej bronią,bo to lekarz i do tego znajomy! A gdzie obiektywizm? Gdzie sprawiedliwość?
Miałam milczeć,miałam nie drążyć,ale w sumie to Maf mnie zmobilizował  Wink
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #145 : 2008-11-19, 22:45:42 »


Maf!
Znam cie od dawna. Nie spodziewalem sie od ciebie takich bredni. Czy ty nie chlapnales sobie czegos przez pomylke? O czym ty piszesz.? Czy jak ja powiem, ze ty nie dorastasz do piet JK, to powiem nieprawde. A ty uwazasz, ze Edyta przewyzsza wiedza. doswiadczeniem i praktyka lekarke. Lekarka pomaga chorym. A Edyta????????? Co za absurd napisales Maf.
Dorastanie czy tez niedorastanie do piet, jest to zwrot obrazliwy. Dawno nie slyszalem takich slow.
Rownie dobrze moglbym napisac ze mi ktos nie dorasta, kazdy jest dobry w swojej dziedzinie i nie uzywa sie takich zwrotow.
Co do dorastania w zakresie wiedzy o Diecie Optymalnej opracowanej przez lek. med. Jana Kwasniewskiego, to sadze ze do piet dorastam, ale tylko do piet.
maf
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #146 : 2008-11-19, 22:51:10 »

Wycieczki osobiste rozmydlają temat,a temat jest ważniejszy od tego,kto komu dorasta do piet.
Kangur zapytany o chorobe nowotworową Jurka,nie potrafi napisać skąd byly wyniki,możemy wiec uznac,że skoro choroba nowotworowa u Jurka nie była zdiagnozowana przez Jego lekarzy,to jej nie było,a pisanie kangura o tej chorobie Jurka,to jedynie przypuszczenia.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #147 : 2008-11-19, 23:18:57 »

Wycieczki osobiste rozmydlają temat,a temat jest ważniejszy od tego,kto komu dorasta do piet.
Kangur zapytany o chorobe nowotworową Jurka,nie potrafi napisać skąd byly wyniki,możemy wiec uznac,że skoro choroba nowotworowa u Jurka nie była zdiagnozowana przez Jego lekarzy,to jej nie było,a pisanie kangura o tej chorobie Jurka,to jedynie przypuszczenia.

To polscy pacienci i prawnicy uczyli od Australii praw pacjenta. Wiadomosci na priva traktuje jako czlowiek odpowiedzialny i ich nie ujawniam.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #148 : 2008-11-19, 23:37:25 »

Wycieczki osobiste rozmydlają temat,a temat jest ważniejszy od tego,kto komu dorasta do piet.
Kangur zapytany o chorobe nowotworową Jurka,nie potrafi napisać skąd byly wyniki,możemy wiec uznac,że skoro choroba nowotworowa u Jurka nie była zdiagnozowana przez Jego lekarzy,to jej nie było,a pisanie kangura o tej chorobie Jurka,to jedynie przypuszczenia.

To polscy pacienci i prawnicy uczyli od Australii praw pacjenta. Wiadomosci na priva traktuje jako czlowiek odpowiedzialny i ich nie ujawniam.

Mój drogi kangurku.Już ci napisałam,niezaleznie od tego na co cierpiał SP Jurek,to lekarka wykazała sie wielką lekkomyslnością radząc Jemu,jako bardzo choremu człowiekowi przez Internet w ogóle nie znając Jego stanu faktycznego-takie porady z maszyny losującej nie powinny mieć miejsca!
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #149 : 2008-11-20, 00:11:21 »


Mój drogi kangurku.Już ci napisałam,niezaleznie od tego na co cierpiał SP Jurek,to lekarka wykazała sie wielką lekkomyslnością radząc Jemu,jako bardzo choremu człowiekowi przez Internet w ogóle nie znając Jego stanu faktycznego-takie porady z maszyny losującej nie powinny mieć miejsca!

Rowniez nie powinny miec miejsca oszczerstwa, chamstwo, obrazanie ludzi stosowane przez ciebie. A jak to wyglada w praktyce? Dlaczego tobie na to sie pozawala a innym nie??????
Nie ty jestes odpowiedzialna za to, jakie porady lekarz powinien udzielac pacjentowi. Pilnuj swojego kopiowania, bo jak admin zlikwiduje to forum, to sie jeszcze bardziej rozchorujesz i bedziesz potrzebowac pomocy. Moze nawet i od lekarki. A jak byl akceptowany JK przez profesorow o twoich pogladach?
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #150 : 2008-11-20, 00:12:04 »

Kilka refleksji po tych wściekłych atakach na lekarza optymalnego:

Troll ustawicznie się czepia porad lekarskich przez Internet -

1. A czymże są wszystkie książki dr. Jana Kwaśniewskiego, jeśli nie formą pomagania pacjentom, którym medycyna nie potrafiła już pomóc?

2. A czymże były wszystkie listy pacjentów do dr. Kwaśniewskiego i Jego odpowiedzi w Dzienniku Zachodnim? Są także na stronie dr. Kwaśniewskiego, a także i tutaj, dzięki MORGANO.

3. A czymże były i są nadal wszystkie listy i odpowiedzi lekarzy optymalnych w miesięczniku "OPTYMALNI", czy też listy i porady na stronie  http://optymalni.pl/listy.php?id=3   ?

4. Troll nie ma zielonego pojęcia, że tylko dzięki takim formom Dieta Optymalna zaczęła docierać do szerszego grona pacjentów, skazanych dotąd na "jedyniesłuszne" metody leczenia "nieuleczalnych" chorób.

5. Troll nie ma zielonego pojęcia jak trudno jest dotrzeć niektórym pacjentom bezpośrednio do lekarza optymalnego, zarówno z powodu znacznej odległości, jak i z powodów finansowych.

6. Troll nagle się taki troskliwy zrobił... Jeżeli poradnictwo za pośrednictwem tego forum jest takie szkodliwe, to znaczy, że Toan popełnił  błąd zakładając to forum (w dodatku pozwala tu pisać Lekarce), więc należy je bezzwłocznie zamknąć, żeby nie brać udziału w przestępstwie   Razz   a trolle wtedy odetchną z ulgą, że skończy się możliwość bezpłatnego kontaktu lekarz optymalny<->pacjent   Twisted Evil

7. Troll powinien także zaskarżyć OSBO i wszystkich innych lekarzy optymalnych za "proceder" w/w bezpłatnego poradnictwa.

A swoją drogą - kiedyś w taki sam sposób straszono dr. Kwaśniewskiego...    Surprised

8. Do autora tego wątku:  Jak widzisz - cały ten wątek daje Ci odpowiedź na Twoje wątpliwości...  Neutral

Pomocy tu nie otrzymasz - bo... "to skandal i przestępstwo dawać tu taką pomoc"...

Tu tylko troll może udzielać swoich bezcennych rad...  za darmo... Razz
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #151 : 2008-11-20, 01:24:18 »

...Tu tylko troll może udzielać swoich bezcennych rad...  za darmo... Razz...

Ha, ha, ha, ale smiszne!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Krystyna rozumiem, ze jestes zbulwersowana "cala sytuacja"
i moze do konca nie rozumiesz co tak naprawde chce wyrazic Edyta,
ale nie "wyzywaj od Troli" Evil or Very Mad Rolling Eyes Twisted Evil wartosciowego forumowicza,
tylko dlatego, ze osmielil sie przedstawic swoje "osobiste zdanie" !!! Shocked Shocked Shocked

Czy Edyta ma racje?

Odpowiedz jak zwykle bedzie "spolaryzowana swiatopogladowo" Shocked
"plankton" bedzie zawsze zawodzaco "jojczyl swoje" !!!
zamiast "wyluskac" pare zlotych na "medycyne" Shocked

Chocby w miejsce tych pieniedzy, ktore z luboscia i zaufaniem
gotowy bylby bezmyslnie wydac na atrybuty
"pseudomedycyny badziewno-bezwiedzowo-odpustowej"
(Domyslacie sie zapewne kogo mam na mysli) Shocked Shocked Shocked Shocked

Ochrona "planktoniego" zycia i zdrowia?

Nie!!! To nie ten styl!!! Shocked
Taki "gatunek" predzej "zamachnie sie" na "ostatnia zus-owska zapomoge"!!! Shocked

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #152 : 2008-11-20, 07:58:11 »

Czy Edyta ma racje?


Mam racje.
Czytałam SP Jurka wątki w tym oczywiście Twoje posty i jestem zaszokowana tym, jak trafnie oceniałeś sytuacje  Shocked
W jednym poscie napisałeś;


Ja rowniez Jurkowi bardzo wspolczuje, zwlaszcza, ze mam swiadomosc,
jak wielkimi krokami zbliza sie ten czas, kiedy nawet najlepsi lekarze,
nic juz dla Jurka nie beda mogli zrobic.  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad



Nikt nie zdaje sobie sprawy,ze Ty dajesz najcenniejsze rady ,a mianowicie kierujesz ciężko chorych ludzi do mądrych lekarzy,a nie żeby chorzy korzystali z porad lekarzy internetowych bo to jest za darmo,a to co za darmo płynie "prosto z serca" i musi byc dobre-okazało sie ,że to nie było dobre ,okazało sie ,że kierowanie sie tym co "podpowiada serce" prowadzi do "ślepej uliczki",z której nie ma wyjścia!Gdzie rozum w takich sytuacjach? "Serce" ludzkie jest zwodnicze,mamy sie kierować rozumem!
Niestety nikt Ciebie nie posłuchał Grizzly,żywię jednak nadzieje ,że po tym incydencie z Jurkiem SP ,otworzą sie oczy niektórym -juz z resztą widac,że niektórzy zaczeli sie zastanawiać.Jednak większość pozostaje pod wpływem uroku darmowych porad "lekarzy internetowych"  Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #153 : 2008-11-20, 08:25:55 »

Mało tego! Grizzly.Byłeś traktowany jak "największy wróg" Jurka  Shocked
Twoje cenne uwagi traktowane były jako chęć zaszkodzenia Jurkowi  Shocked
Przecież Ty wyraźnie pisałeś,aby Jurek udał sie do SPECJALISTY! Tego wymagał od Niego Jego stan zdrowia!To okropne,że Ciebie tak traktowano  Sad
Wszyscy Ci,którzy "wyjeżdżali" na Ciebie wtedy powinni Ciebie teraz przeprosić.Ja pamietam ,że raz sie oburzyłam na Ciebie i za to Cie przepraszam  Embarassed
Najwazniejsze jednak,że dostrzegłam,że to co pisałeś jest bradzo TRAFNE.Zywie nadzieje,że inni też "otworza oczy"  Idea
Ja nie przejmuje sie tym,że teraz zbieram cegi jak to okresliła "węgierka" ,to nie ważne....
Noe też był posmiewiskiem i też "rzucali" w niego wyzwiskami,  gdy budował Arke,dlatego wielu zginęło  Shocked Crying or Very sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #154 : 2008-11-20, 08:38:48 »

Prośba!
czy możecie dać wreszcie spokój Jurkowi i jego Rodzinie? Niech Jurek odpoczywa już w ŚP.
Bardzo serdecznie PROSZĘ!
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #155 : 2008-11-20, 08:53:56 »

"grizzli"
dlaczego drukujesz (wydrukowałeś) ten wątek?. Nie martw się. Nie zniknie!.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #156 : 2008-11-20, 08:59:00 »


Nikt nie zdaje sobie sprawy,ze Ty dajesz najcenniejsze rady ,a mianowicie kierujesz ciężko chorych ludzi do mądrych lekarzy,
A tak, tak,... ‘gryzzly’ daje najcenniejsze rady kierując ciężko chorych do mądrych lekarzy.. Te jego cenne rady to troska i świadomość, cytuje : ‘jak wielkimi krokami zbliża się ten czas, kiedy nawet najlepsi lekarze, nic już dla Jurka nie będą mogli zrobić” - których oczywiście pomimo wielu próśb nie  wymienia z nazwiska, o jakich to lekarzy mu chodzi.
Mało tego on w swej przenikliwości wiedział nawet o tym, że nie mogą być skuteczne te jego rady rady, bo śp Jurek nie ma pieniędzy na swoje leczenie. Mało tego na poprawę nie mógł liczyć bo :

 On nie rozumie zasad DO w swojej chorobie!!!

Sam Siebie pograza!!! Zamiast polepszac stan swojego zdrowia,
osobiscie "zamyka wieko swojej trumny"

Jak to zwykle bywa u "slabo wyksztalconych i prostych ludzi"

Ps. Edyta... normalnie żenada Confused Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #157 : 2008-11-20, 09:13:10 »



 On nie rozumie zasad DO w swojej chorobie!!!

Sam Siebie pograza!!! Zamiast polepszac stan swojego zdrowia,
osobiscie "zamyka wieko swojej trumny"

Jak to zwykle bywa u "slabo wyksztalconych i prostych ludzi"

Ps. Edyta... normalnie żenada Confused Cool


Zgodzę sie Zbynku z Tobą w jednym-niekoniecznie człowiek musi byc wykształcony ,aby pojąc coś istotnego.
Zenada nie wieksza niz tekst ;"
1. Ląduje on corocznie na parę dni w b.dobrym szpitalu za co płaci za każdą wizytę KILKADZIESIĄT TYSIĘCY DOLARÓW.


1.Powiedz Mu, że za 3/4 z tego Very Happy Cool Very Happy dam mu nowe płuca Very Happy.
Wystarczy by przyjechał do Polski, ulokowal się w pobliskim hotelu (100m)... i codziennie mnie odwiedzał no i oczywiście by ZMIENIŁ DIETĘ Very Happy. Za 2 tyg. będzie człowiekiem z NOWYMI płucami Very Happy.



Zbynku znasz diete przy ,której stosowaniu lekarz daje NOWE płuca(przy POChP) w ciągu dwóch tygodni? -tak szczerze odpowiedz,jesli znasz-to bedzie nadzieja  dla chorych na tą chorobę ,nawet nie nadzieja tylko pewność w 100% !
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #158 : 2008-11-20, 09:48:07 »

...oczywiście pomimo wielu próśb nie  wymienia z nazwiska, o jakich to lekarzy mu chodzi...

Witaj Zbynku, Drogi Przyjacielu Cool

Widze, jak bardzo Jestes zainteresowany tym tematem
i bardzo sie ciesze, ze doceniasz "wage tego zagadnienia"  Shocked Cool

Istotnie wiedza o ktorej piszesz to POTEZNE NARZEDZIE!!! Shocked,
oferujace kazdemu "zainteresowanemu" DAR NAJCENNIEJSZY!!! Shocked czyli ZYCIE i ZDROWIE!!! Shocked Shocked Shocked

Wiem doskonale, ze z racji swoich "lewicowych fanaberii"
masz okreslony stosunek do "odplatnej pomocy medycznej",
jednak mimo tak istotnych roznic "swiatopogladowych" miedzy nami
bardzo Ciebie szanuje i tak jak pisalem, mozesz zawsze!!! liczyc
na moja pomoc, gdy znajdziesz sie w zdrowotnych tarapatach Ty lub Twoja Rodzina!!!  Cool

Wystarczy, ze o to poprosisz i rostropnie sie zachowasz!!! Shocked Cool

Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #159 : 2008-11-20, 09:56:30 »

"Nowe płuca", bardzo proszę! - http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7735696.stm
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 17 zapytaniami.