forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 15:48:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660500 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania  (Przeczytany 97801 razy)
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #80 : 2008-11-17, 18:29:34 »

Maf mam pytanie kiedy Twoja żona miała udar? Mam nadzieję, że przed rozpoczęciem DO z wiadomych wzgledów interesuje mnie to...
..........
To bylo przed DO. Z dziwnych/niewyjasnionych wzgledow zaniechala jedzenie produktow zwierzecych. Byc moze to przypadek, ale przypadki potwierdzaja regule. Wegetarianizm szkodzi.
Pozdr
maf
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #81 : 2008-11-17, 18:33:21 »

Uffff... Smile

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #82 : 2008-11-17, 18:35:45 »

monika, nie chce byc niegrzeczna, ani robic zamieszania, ale troche przesadzilas - sie zastanow, kobieto
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #83 : 2008-11-17, 18:41:57 »

Żle mnie zrozumiałaś ale teraz jak to czytam to faktycznie głupio zabrzmiało.
Myslę, ze Maf wie o co mi chodzi. ( rzs, Do i udar nie trzymało mi sie to kupy).
Odetchnęłam z ulgą bo znam teraz tego kolejność.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #84 : 2008-11-17, 18:50:03 »

@Maf

Ależ, ja nie neguję, że w przypadkach nagłych potrzebna jest jak najlepsza i skuteczna PRYWATNA pomoc medyczna.

Co do Św. P. Jurka to [tu napisałem swoją hipotezę jaki był związek pomiędzy złamaniem żebra, a zapaleniem okrężnicy, ale skasowałem, nie ma co drążyć tematu].

Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #85 : 2008-11-17, 18:53:34 »

... nie ma co drążyć tematu...



Słuszna uwaga.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #86 : 2008-11-17, 18:57:32 »


Co do prywatnych klinik to tez je wybieram mam dobre zdanie za synowectomię kolana zapłaciłam 4 tyś. dla jednych mało ale dla innych.....
Boje sie, ze spadnie jakosc uslug jak sprywatyzuja szpitale, lub tez jak kliniki prywatne podpisuja umowy z NFZ.
Chociaz juz bylem w tej klinice na NFZ i jakosc jeszcze sie nie zmienila.
Najdziwniejsze jest to, ze szpitale biora taka sama kase z NFZ jak prywatne kliniki od pacjenta. Widac, ze pieniadz z panstwa/budzetu  jest gorszy niz pieniadz z konta pacjenta.
Pozdr
maf
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #87 : 2008-11-17, 19:10:39 »


Co do Św. P. Jurka to [tu napisałem swoją hipotezę jaki był związek pomiędzy złamaniem żebra, a zapaleniem okrężnicy, ale skasowałem, nie ma co drążyć tematu].



Uwazam, ze ten temat nalezy wyjasnic do konca. Hellen napisala ze Jurek mial olbrzymi brzuch. Od czego? Od peknietego kregu? A moze kreg zostal zaatakowany od nowotworu z okreznicy?
Lekarka zna te tajemnice. Byla caly czas w kontakcie z rodzina. To moze rozwiac mit ze na ZO nie choruje sie na raka. Mit o wyplukiwaniu kamieni zolciowych juz zostal rozwiany.

Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #88 : 2008-11-17, 19:10:46 »

Klinika w którtej byłam miała podpisaną umowę NFZ ale nie miałam czasu sie w to bawić kolano było dla mnie wazniejsze.
Jakość usług rewelacyja. Martwiłam sie co tam będę jadła podali mi menu z kilku restauracji wybrałam podali. To u Ciebie Maf na Chwaliszewie  Smile
Jestem zdania ze dla ratowania zdrowia, życia kazdy pieniądz jezeli sie go ma naturalnie.
Przy tym wszystkim trzeba mysleć kiedys o mało nie dałam sie namówic na leczenie biologiczne roczna kuracja ponad 40 tyś.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #89 : 2008-11-17, 19:12:43 »


Co do Św. P. Jurka to [tu napisałem swoją hipotezę jaki był związek pomiędzy złamaniem żebra, a zapaleniem okrężnicy, ale skasowałem, nie ma co drążyć tematu].



Uwazam, ze ten temat nalezy wyjasnic do konca. Hellen napisala ze Jurek mial olbrzymi brzuch. Od czego? Od peknietego kregu? A moze kreg zostal zaatakowany od nowotworu z okreznicy?
Lekarka zna te tajemnice. Byla caly czas w kontakcie z rodzina. To moze rozwiac mit ze na ZO nie choruje sie na raka. Mit o wyplukiwaniu kamieni zolciowych juz zostal rozwiany.



Kangur.Myslisz,że sie dowiesz prawde? Musiałbys być na miejscu i osobiscie robić sekcje zwłok .
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #90 : 2008-11-17, 19:19:59 »

@Maf

Ależ, ja nie neguję, że w przypadkach nagłych potrzebna jest jak najlepsza i skuteczna PRYWATNA pomoc medyczna.

Co do Św. P. Jurka to [tu napisałem swoją hipotezę jaki był związek pomiędzy złamaniem żebra, a zapaleniem okrężnicy, ale skasowałem, nie ma co drążyć tematu].

Sad
Nie wiem co skasowales.
Nie ma tak, zeby nie drazyc.
Wydaje sie, ze przez pamiec o Jurku piszecie nie wspominac, nie drazyc.
Ja akurat ze smiercia jestem " za pan brat", pochowalem corke, i moge rozmawiac nt temat, takze o kazdym innym przypadku , i drazyc dlaczego.
Napisz "jaki był związek pomiędzy złamaniem żebra, a zapaleniem okrężnicy" bo ja nie wiem.
Poczytalem tylko o zapaleniu okreznicy /google twoim przyjacielem jest/, i tam wyraznie jest napisane - mleko
Moze zle wnioski wyciagam, ale po przeczytania watku Jurka, jak tesknil /w rotacjach/ codziennie za maslem i wreszcie doczekal sie 7 dnia mlecznego, to na sniadanie mleko, na kolacje jeszcze 1,5 litra mleka. Tak wyglada DO wg zalecen pewnej lekarki?
Jestem przerazony i ciesze sie, ze stosuje Diete Optymalna wg zalecen lek. med. Jana Kwasniewskiego

Pozdr
maf
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #91 : 2008-11-17, 19:24:55 »

rak jelita moze sie rozwijac kilkanascie lat
nie pojawia sie przeciez po 3 miesiacach weekendowego picia mleka

p. Ewa i jej podejscie to juz inna kwestia
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #92 : 2008-11-17, 19:31:55 »


Kangur.Myslisz,że sie dowiesz prawde? Musiałbys być na miejscu i osobiscie robić sekcje zwłok .

Tak nie mysle. Ale czasami ktos moze sie pomylic i powiedziec prawde.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #93 : 2008-11-17, 19:35:24 »

Drążcie temat ,drażcie ,a wszystko to bedzie sie opierać na domysłach.
Zapewne nie było sekcji zwłok i nikt niczego nie wie na 100% .
Sp.Jurek pisał o swoim problemie z brzuchem od jakiegoś czasu,od jakiegoś też czasu skarżył sie na obrzęki itd. ,więc "zapalenia okreżnicy" (w cudzysłowie),bo ono nie zostało w 100% zdjagnozowane , nie nabawił sie podczas pobytu w szpitalu.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #94 : 2008-11-17, 19:37:01 »

"zdiagnozowane"
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #95 : 2008-11-17, 19:51:33 »

rak jelita moze sie rozwijac kilkanascie lat
nie pojawia sie przeciez po 3 miesiacach weekendowego picia mleka

p. Ewa i jej podejscie to juz inna kwestia
Dobrze, ze napisalas "moze"
Znalem osobe u ktorej rak rozwinal sie i wykonczyl w ciagu 30 dni.
Jezeli chodzi o Jurka, to niekoniecznie musial byc rak. Zapalenie okreznicy moze sie konczyc wylewem/peknieciem do jamy brzusznej. I jezeli dobrze pamietam nazywa sie to zapalenie otrzewnej.
Takie przypadki sa znane. Za pozno zdiagnozowane.
Cuz tutaj jeszcze napisac. Z watku ktory teraz znam prawie na pamiec. 9 lat na DO. Czul sie swietnie. Zastosowal rotacje.
Pozdr
maf
ps. nie neguje rotacji, bo jak pisza pomaga. Ale tez pisza, ze trzeba sie wsluchiwac w swoj organizm, czego potrzebuje. Jurek tesknil za jajecznica na masle, ale nie mogl bo rotowal.
Przepraszam, ze drąze ten temat, ale naprawde nie mozna przejsc obojetnie .........
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #96 : 2008-11-17, 19:55:32 »


ps. nie neguje rotacji, bo jak pisza pomaga. Ale tez pisza, ze trzeba sie wsluchiwac w swoj organizm, czego potrzebuje. Jurek tesknil za jajecznica na masle, ale nie mogl bo rotowal.
Przepraszam, ze drąze ten temat, ale naprawde nie mozna przejsc obojetnie .........

Mówisz chyba o watku,w którym coś napisałam nt. zaleceń lekarki dla Jurka  Shocked
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #97 : 2008-11-17, 19:57:00 »

Znalem osobe u ktorej rak rozwinal sie i wykonczyl w ciagu 30 dni.

nie rozumiem. bylo badanie tomoraficzne 30 dni wczesniej i nic nie wykazalo? inaczej, skad wiadomo, ze rak nie rozwijal se bezobjawowo?

idealny przyklad na poparcie tego o czym pisze: http://www.second-opinions.co.uk/why_me.html
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #98 : 2008-11-17, 20:01:27 »

Siostra mojego dziadka też sie źle czuła ,chodziła do lekarza,a lekarz mówił ,ze sie nic nie dzieje,potem zaczeła wymiotować,schudła,nie mogła jeść i wreszcie trafiła do szpitala.
Tam  "rozkrojono" jej brzuch i zszyto -lekarze zobaczyli ,ze wszystko było zaatakowane przez nowotwór -zmarła .
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #99 : 2008-11-17, 20:13:46 »


ps. nie neguje rotacji, bo jak pisza pomaga. Ale tez pisza, ze trzeba sie wsluchiwac w swoj organizm, czego potrzebuje. Jurek tesknil za jajecznica na masle, ale nie mogl bo rotowal.
Przepraszam, ze drąze ten temat, ale naprawde nie mozna przejsc obojetnie .........

Mówisz chyba o watku,w którym coś napisałam nt. zaleceń lekarki dla Jurka  Shocked
pisze o 2 watkach Jurka. ZO a POCHP, i Zlamanie zebra w POCHP
Pozdr
maf
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.