forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 15:35:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania  (Przeczytany 97790 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #160 : 2008-11-20, 10:09:38 »

"Nowe płuca", bardzo proszę! - http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7735696.stm

O! Dziekuje  Smile Zastanawia mnie teraz po co by była ta cała procedura (zatrzymanie sie w hotelu,przychodzenie codziennie przez 2 tyg. itd.) na jakiej zasadzie miałaby przebiegać ta "wymiana" płuc zniszczonych na nowe płuca (bez cudzysłowia oczywiscie)  Idea
Nie wiem czy byłby ktoś w stanie wytłumaczyć,nawet ten,który te cyt."NOWE płuca" miał "skombinować" i "wymienić"  Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #161 : 2008-11-20, 10:59:05 »

"Nowe płuca", bardzo proszę! - http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7735696.stm

O! Dziekuje  Smile Zastanawia mnie teraz po co by była ta cała procedura (zatrzymanie sie w hotelu,przychodzenie codziennie przez 2 tyg. itd.) na jakiej zasadzie miałaby przebiegać ta "wymiana" płuc zniszczonych na nowe płuca (bez cudzysłowia oczywiscie)  Idea
Nie wiem czy byłby ktoś w stanie wytłumaczyć,nawet ten,który te cyt."NOWE płuca" miał "skombinować" i "wymienić"  Shocked

Zastanawia mnie jeszcze jedno.Skoro NOWE płuca dla lekarza to "fraszka igraszka" ,to co dopiero mówić o NOWYCH gardłach,NOWYCH śluzówkach? Shocked  To przecie pikuś!  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #162 : 2008-11-20, 11:02:33 »

ja nie  moge  trolowac  , a  inni  moga ...
Gwidon!
a kto Ci broni trolować? Shocked. A troluj że sobie, aż Cię ktoś do "admina" nie zgłosi... Mr. Green
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #163 : 2008-11-20, 11:28:01 »

Powiedziales  do mnie   cyt.  GWIDON!  a ty tu nie  troluj!   bylo  to  w  temacie ,gdzie  wyslano chyba   ze 20 postow   z  wyrazem  ,, troll,, zaraz potem   zablokowales   na   1 dzien   forum  -   zreszta niewazne ,  wazne  zeby gospodarz traktowal  wszystkich gosci  jednakowo .

  pozdr.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #164 : 2008-11-20, 12:04:10 »

Powiedziales  do mnie   cyt.  GWIDON!  a ty tu nie  troluj!   bylo  to  w  temacie ,gdzie  wyslano chyba   ze 20 postow   z  wyrazem  ,, troll,, zaraz potem   zablokowales   na   1 dzien   forum  -   zreszta niewazne ,  wazne  zeby gospodarz traktowal  wszystkich gosci  jednakowo .

Gwindon
no sam widzisz, że jako "admin" mogę się pogubić, kto troluje, a kto nie Shocked
Tylko "trol" i "trol" i "trol"...  Laughing. Widocznie mam już uczulenie na to słowo!  Shocked
Wybacz!. Embarassed
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #165 : 2008-11-20, 12:14:23 »

Gwidon jak bardzo Ci zależy na trollowaniu to masz i czytaj   Laughing ;


Troll ustawicznie

Cytuj
Troll nie ma
Cytuj
Troll nie
Cytuj
Troll nagle
Cytuj
Troll powinien

Cytuj
Tu tylko troll

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #166 : 2008-11-20, 12:16:41 »

I sie ucz od specjalistów  Laughing
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #167 : 2008-11-20, 12:37:43 »

nie  , nie zalezy mi na trolowaniu , napisalen  tylko jednego takiego  posta i traktowalem to  jako zart - nie  zanjduje w tym slowie  nic obrazniwego , raczej zabawnego ! Laughing
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #168 : 2008-11-20, 16:19:24 »

nie  , nie zalezy mi na trolowaniu , napisalen  tylko jednego takiego  posta i traktowalem to  jako zart - nie  zanjduje w tym slowie  nic obrazniwego , raczej zabawnego ! Laughing

Gwidon, przestań się trollowi tłumaczyć i "przepraszać za to, że żyjesz". Ne daj się prowokować do dalszego pleplania, bo o to jej chodzi. To jest klasyczny zabieg

"Znacie pojęcia trolla internetowego? Dla tych, którzy nie znają, troll internetowy to takie miłe zwierzątko, które pojawia się od czasu do czasu na różnych forach dyskusyjnych z zamiarem po[piiip] ...denerwowania stałych bywalców. Żeby to osiągnąć, głosi poglądy kontrowersyjne, aczkolwiek niekoniecznie zgodne z tym, co naprawdę myśli. Dyskusja z nim jest bezcelowa, bo nie o wymianę argumentów mu chodzi, a o wzbudzenie wrzenia. Najsprytniejsze trolle maskowały się miesiącami, ale te normalne zazwyczaj wykrywane są po kilku dniach, bo w ich opowieściach pojawia się coraz więcej nieścisłości... Jedynym sposobem na skuteczną walkę z trollem jest stosowanie się do hasła: nie karmić zwierząt. Wtedy znudzony troll odchodzi do innej piaskownicy, a stali bywalcy mogą wrócić do sporów konstruktywnych i na poziomie."

Wprawdzie nasze trolle z pewnością nie odejdą do innej piaskownicy, bo mają tu do doskonałe warunki hodowlane...  Cool
tym niemniej warto wiedzieć, o co im naprawdę chodzi - wodzić za nos całe forum i rozwalać konkretne tematy, bo troll chce być w centrum uwagi.

Tu jest bardzo dobrze wyjaśnione to zjawisko:   http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling 

" Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."

Polecam świadome dyskutowanie na forum, dla dobra tego wyjątkowego tematu forum - Dieta Optymalna, i dla dobra tych, którzy z tej diety chcą korzystać.



Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #169 : 2008-11-20, 16:43:40 »

 ja nikomu sie nie tlumacze , bo winni sie tlumacza  tylko odpowiadam , oczywiscie tylko wtedy , kiedy jest to SENSOWNE !
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #170 : 2008-11-20, 16:45:25 »

ja nikomu sie nie tlumacze , bo winni sie tlumacza  tylko odpowiadam , oczywiscie tylko wtedy , kiedy jest to SENSOWNE !

No właśnie! Dlaczego ktos ma Ci dyktować z kim masz pisać? Jesteś dorosłą osobą i sam decydujesz  o tym.
Podoba mi sie Twoja odpowiedź!
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #171 : 2008-11-20, 17:22:29 »

Jest już w takim punkcie, że nawet jak będzie próbowała być miła to większość uzna to (zresztą bazując na historii) za socjotechnikę „zatrutej przynęty”.
Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #172 : 2008-11-20, 17:31:21 »

Jest już w takim punkcie, że nawet jak będzie próbowała być miła to większość uzna to (zresztą bazując na historii) za socjotechnikę „zatrutej przynęty”.
Sad
I na odrót.Ty bedziesz niemiły ,ale większość tego nie zauważy,bo przecież zawsze grałeś milego  Smile 
Już zacząłes mi dogryzać ,zmieniasz sie Adamie  Smile Zobaczymy co bedzie dalej  Smile 
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ważne dla wszystkich Użytkowników.
« Odpowiedz #173 : 2014-03-26, 11:58:50 »

skróty DO, ŻO i ZO dla tych, co nie mają "polskiej" klawiatury.
Uff, ulga  Laughing Laughing Zupka bananowa wisiala w powietrzu  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Ważne dla wszystkich Użytkowników.
« Odpowiedz #174 : 2014-03-26, 12:05:47 »

skróty DO, ŻO i ZO dla tych, co nie mają "polskiej" klawiatury.
Uff, ulga  Laughing Laughing Zupka bananowa wisiala w powietrzu  Laughing Laughing
Ale Ty masz, tylko nie używasz Smile
A to oznaka braku szacunku.
Wiesz, nie szanujesz innych, nie szanujesz siebie, umrzesz w samotności i nie będziesz w Niebie Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.