forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 19:39:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660515 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania  (Przeczytany 97808 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #120 : 2008-11-19, 20:35:53 »

Te milczenie to obojętność na skutki... Ty nie byłaś obojętna.

Mnie milczenie nie przeraża.Przeraża mnie to,że Uzytkownicy bronią zaciekle lekarki,a fakty widać jak na dłoni! Czy udają "slepote"? Czy robią mnie na złość?na przekór?
Niech wiedzą,że mnie na złość nie robią,swoim uporem robią na złość sobie i tym,którzy nie wiedzą o poczynaniach "lekarki"!
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #121 : 2008-11-19, 20:36:15 »

Edyto,
dotychczas tylko czytywałam forum i przyznam, że irytowały mnie Twoje posty (a konkretnie złośliwość) i również uważałam, że bezpodstawnie atakujesz lekarkę. Jednak gdy Maf wskazał sekwencję zdarzeń i postów w watkach Śp Jurka to zdjęła mnie groza ...
Edyto masz rację, lekarka NIE POWINNA BYŁA UDZIELAĆ TAKICH PORAD DLA CIĘŻKO CHOREGO CZŁOWIEKA.A zalecenie mleka przy takich dolegliwościach ... i nie przemyślane inne rady. Zastanawiający jest również urlop lekarki na tym forum w odpowiednim momencie - do 15 XII.

Niestety Edyto teraz zbierasz cięgi za swoje chamstwo i userzy nie chcą Ci przyznać racji w tym przypadku- A JĄ MASZ. To jest skandal. Nie odmawiam zasług lekarce na polu wykluczenia zbożowych i rotacji mlecznych w wielu przypadkach chorych ludzi, jednak w przypadku tak ciężkiego przypadku Jurka wykazała się bezmyślnością i brakiem rozwagi. Jak widać ciężkie choroby wymagają naprawdę mądrych lekarzy.
Dziwi mnie tu milczenie Admina ...

Jesteś trudna ale jako przyjaciel bezcenna ...
Pozdrawiam
Ja to powiem tak.
Trudno czytalo sie to forum, bo albo bylo o rotacjach albo pyskowki i pierdoly.
Od poczatku jak przeczytalem posty lekarki, wiedzialem o co chodzi. O promocje jej ksiazki. Gdzie znalazlaby takie grono zainteresowanych ludzi. Na dodatek adres internetowy jej strony - dietaoptymalna.com. Kilka lat temu nazwa "dieta optymalna" byla zastrzezonym znakiem towarowym w Urzedzie Patentowym. Jest to oczywiscie niedopatrzenie ze strony, byc moze Tomasza Kwasniewskiego, bo nalezaloby wykupic/zarezerwowac domeny: com , info itd. Ale nie o tym chcialem napisac.
Moim zdaniem zwolennicy modyfikacji, rotacji itp powinni przejsc na forum na stronie lekarki, moze przeciez zalozyc forum, a nie mieszac optymalnym ktorzy stosuja Diete Optymalna opracowana przez lek. med. Jana Kwasniewskiego.
Jeszcze chcialem przejsc do tej wypowiedzi
Cytuj
Jednak gdy Maf wskazał sekwencję zdarzeń i postów w watkach Śp Jurka to zdjęła mnie groza ...
Czytajac tamte dwa watki, ktore przebiegaly w dosc dlugim czasie, nikt sobie nie zdawal sprawy co jest grane. Rozrzucone porady, osobiste wycieczki. Nawet nie czytalem wczesniej dokladnie tamtych watkow, tak jak wiekszosc. Dopiero przeczytanie calosci daje obraz calej sytuacji.
To narazie tyle bo za dlugo pisze.
Mam nadzieje, ze to forum bedzie o Diecie Optymalnej, a nie o modyfikacjach, bo takie forum juz bylo gdzie na poczatku byla  DO pozniej  Lutz i ataki na Diete Optymalna opracowana przez lek. med. Jana Kwasniewskiego.
Pozdr
maf
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #122 : 2008-11-19, 20:42:09 »


Czytajac tamte dwa watki, ktore przebiegaly w dosc dlugim czasie, nikt sobie nie zdawal sprawy co jest grane.

Najpewniej TAK,choć patrzac teraz na te dwa watki,to tylko chyba grizzly miał jakiś obraz sytuacji,bo pisał wciąz o opadającym wieku trumny,co mnie wkurzało,ale teraz wiem,ze miał poniekad racje z tymi darmowymi poradami.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #123 : 2008-11-19, 20:45:42 »


Od poczatku jak przeczytalem posty lekarki, wiedzialem o co chodzi. O promocje jej ksiazki.

Trzeba być bardzo naiwnym ,aby sądzić inaczej i mieć tendencje do zachwycania sie byle jaka porada, niby za darmo.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #124 : 2008-11-19, 20:58:09 »

Te milczenie to obojętność na skutki... Ty nie byłaś obojętna.

Szanowne Panie!
Czy wiecie, ze sw. p. Jurek byl chory na raka. O tym lekarka nie wiedziala. Podobno na ZO na raka sie nie choruje. Podtrzymujac pacjenta na duchu propozycja nowych pluc tylko mu pomagala. Czy jego lekarze wiedzieli o tej chorobie? Mozemy przypuszczac, ze tak. Mogli mu nie powiedziec, aby go nie zalamywac. Trzeba znac fakty, a nie szkalowac!
Edyto! Kto ci za to placi????????? Czy jestes na tyle nierozsadna, ze robisz to za darmo????????
Lekarka chciala pomoc cierpiacemu za darmo. Ty zas ciepiacym dokladasz cierpienia swoimi "mondrymi fachowymi poradami". Fachowiec z ciebie w dziedzinie medycyny wielki. Czy Grizzly mial ciebie na mysli jako profesora?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #125 : 2008-11-19, 21:02:10 »

Te milczenie to obojętność na skutki... Ty nie byłaś obojętna.

Szanowne Panie!
Czy wiecie, ze sw. p. Jurek byl chory na raka. O tym lekarka nie wiedziala. Podobno na ZO na raka sie nie choruje. Podtrzymujac pacjenta na duchu propozycja nowych pluc tylko mu pomagala. Czy jego lekarze wiedzieli o tej chorobie? Mozemy przypuszczac, ze tak.

Jak nie jestes pewien,czy Jurka lekarze wiedzieli o raku,to skąd ty to wiesz? Przecież to musiało zostać przez kogoś zdjagnozowane ,czyż nie?  Shocked

PS.Nie pisz,że lekarka robi cos za darmo,bo mnie mdli i chyba nie tylko mnie .
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #126 : 2008-11-19, 21:04:31 »


Czy wiecie, ze sw. p. Jurek byl chory na raka.
Tia, do australi przyslali wyniki?
maf
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #127 : 2008-11-19, 21:06:18 »

Podtrzymujac pacjenta na duchu propozycja nowych pluc tylko mu pomagala.

Ależ Kangurze drogi coś Ci sie poknociło.Lekarka wyszła z propozyzją nowych płuc nie do Jurka ,ale do "adama319" znajomego,który jest czy był chory na POChP .
Ten Pan miał przyjechać do niej,zamieszkać w hotelu oddalonym o 100m od jej miejsca zamieszkania,miał przychodzić do nej codziennie i w ciagu dwóch tygodni lekarka miała mu dac "NOWE płuca"(jak to napisała),takze chyba nie doczytaleś wątków.Poczytaj uważnie,a potem zabierz głos.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #128 : 2008-11-19, 21:27:16 »


Czy wiecie, ze sw. p. Jurek byl chory na raka. O tym lekarka nie wiedziala.

Gdyby faktycznie tak było i lekarka o tym nie wiedziała,to moi mili,jak lekarz może leczyć pacjenta nie wiedząc nic o pacjencie,o jego chorobie itd.????????????No jak???????????
Przecież wiadomo,ze odzywianie ma wpływ na nasze zdrowie.Są pokarmy,które pogarszają stan zdrowia i które powodują poprawe.Jak lekarka nie wiedziała na co choruje Jurek ,to jak mogła radzić?????????? Jak mogła radzić komuś bardzo choremu,którego nie widziała????
Jak mogła przymknąć oko na to ,że Jurek wypijał mleko po śledziach w oleju,bo akurat miał dzień mleczny.Był stęskniony za produktami mlecznymi i nie znał umiaru.
Gdyby je zjadał jak zwykle to robil codziennie,to nie "rzucałby" sie na to mleko tak stęskniony.
To skandal!
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #129 : 2008-11-19, 21:32:30 »


Czy wiecie, ze sw. p. Jurek byl chory na raka.
Tia, do australi przyslali wyniki?
maf

Hellen przeslala wyniki wszystkim. Tylko trzeba umiec czytac.
Potwierdznei dostalem osobiscie na priva.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #130 : 2008-11-19, 21:38:02 »



Hellen przeslala wyniki wszystkim.

No to jak wszystkim,to czemu piszesz,że lekarka o tym nie wiedziała? Chyba ona powinna była wiedzieć o tym,jako lekarz doradzający?
Poza tym piszesz o Jurka raku tak ;

Cytuj
Czy jego lekarze wiedzieli o tej chorobie? Mozemy przypuszczac, ze tak.

Nie jestes pewien,ze lekarze Jurka wiedzieli o raku,a kto niby jak nie oni diagnozuje chorobe nowotworową?????? No napisz .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #131 : 2008-11-19, 21:42:33 »



Hellen przeslala wyniki wszystkim.

No to jak wszystkim,to czemu piszesz,że lekarka o tym nie wiedziała? Chyba ona powinna była wiedzieć o tym,jako lekarz doradzający?
Poza tym piszesz o Jurka raku tak ;

Potraktuj jakby tego cytatu nie było,bo rozumiem,ze lekarka dowiedziała sie o Jurka raku,jak Hellen wszystkim przesłała wyniki.

Jednak interesuje mnie to,skąd Hellen wiedziała i Ty,jak nie jestes pewien,ze Jurka lekarze wiedzieli o Jego chorobie nowotworowej?
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #132 : 2008-11-19, 21:46:03 »

Podtrzymujac pacjenta na duchu propozycja nowych pluc tylko mu pomagala.

Ależ Kangurze drogi coś Ci sie poknociło.Lekarka wyszła z propozyzją nowych płuc nie do Jurka ,ale do "adama319" znajomego,który jest czy był chory na POChP .
Ten Pan miał przyjechać do niej,zamieszkać w hotelu oddalonym o 100m od jej miejsca zamieszkania,miał przychodzić do nej codziennie i w ciagu dwóch tygodni lekarka miała mu dac "NOWE płuca"(jak to napisała),takze chyba nie doczytaleś wątków.Poczytaj uważnie,a potem zabierz głos.

To tobie jak zwykle sie poknocilo. Najpierw skoncz studia medyczne, zrob specjalizacje, popracuj w zawodzie 20 lat a potem sprobol zabrac glos w tej sprawie. Narazie jestes kopista-artysta. A na medycynie tyle sie znasz co kazdy artysta. Zostaw lekarke w spokoju, bo jej nie dorastasz nawet do jej piet. Jak ci za to placa, to musisz sie wykazac praca. Rozumiem twoje postepowanie.  Dla chleba i zhanbic sie trzeba. Trzeba jakos dorobic do prowizjii ze sprzedazy "dziel sztuki".
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #133 : 2008-11-19, 21:51:18 »

Podtrzymujac pacjenta na duchu propozycja nowych pluc tylko mu pomagala.

Ależ Kangurze drogi coś Ci sie poknociło.Lekarka wyszła z propozyzją nowych płuc nie do Jurka ,ale do "adama319" znajomego,który jest czy był chory na POChP .
Ten Pan miał przyjechać do niej,zamieszkać w hotelu oddalonym o 100m od jej miejsca zamieszkania,miał przychodzić do nej codziennie i w ciagu dwóch tygodni lekarka miała mu dac "NOWE płuca"(jak to napisała),takze chyba nie doczytaleś wątków.Poczytaj uważnie,a potem zabierz głos.

To tobie jak zwykle sie poknocilo. Najpierw skoncz studia medyczne, zrob specjalizacje, popracuj w zawodzie 20 lat a potem sprobol zabrac glos w tej sprawie. Narazie jestes kopista-artysta. A na medycynie tyle sie znasz co kazdy artysta. Zostaw lekarke w spokoju, bo jej nie dorastasz nawet do jej piet. Jak ci za to placa, to musisz sie wykazac praca. Rozumiem twoje postepowanie.  Dla chleba i zhanbic sie trzeba. Trzeba jakos dorobic do prowizjii ze sprzedazy "dziel sztuki".

No tak. Napisz lepiej skąd Hellen miała wyniki Jurka choroby nowotworowej ,skoro piszesz,ze mozemy przypuszczac,że jego lekarze o tym wiedzieli,jednak nie możemy być pewni.Zatem kto zdiagnozował Jurkowi chorobę nowotworową.

PS. nie dyktuj mi co mam robić i jak sie zachować wobec poczynań lekarki,bo wiem doskonale co robić i nie potrzebuje twoich rad.Bede uwazała za słuszne,to zgłosze sprawe do Komisji Etyki Lekarskiej ,a nie ty bedziesz decydował ,kto i co odpowiada za Jurka.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #134 : 2008-11-19, 21:56:56 »


PS. nie dyktuj mi co mam robić i jak sie zachować wobec poczynań lekarki,bo wiem doskonale co robić i nie potrzebuje twoich rad.Bede uwazała za słuszne,to zgłosze sprawe do Komisji Etyki Lekarskiej ,a nie ty bedziesz decydował ,kto i co odpowiada za Jurka.

Czy powiadomisz nas o werdykcie?????????
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #135 : 2008-11-19, 22:01:04 »


 Najpierw skoncz studia medyczne, zrob specjalizacje, popracuj w zawodzie 20 lat ...

Posłuchaj drogi kangurku.Są lekarze,którzy pracują dłuzej ,a popełniaja błedy lekarskie-kazdemu sie to zdarza,bo lekarze,to nie cudotwórcy ,którzy potrafią dac człowiekowi nowe płuca w ciagu dwóch tygodni,tylko zwykli ludzie i tak jak zwykli ludzie powinni odpowiadać za popełnione błedy.
Błedem lekarki było to,ze nie znała dokładnego przebiegu choroby Jurka,a udzielała porad,w sposób bardzo bezmyslny,które mogły Jemu zaszkodzić .Nie musiały,ale mogły.Zauważ ,że lekarze tutaj na Forum,a jest ich bardzo wielu zapewne,nie bawia sie w ten sposób,bo wiedzą ,ze takie poczynania,to "rosyjska ruletka" ,nie dlatego,ze są niemili  Idea
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #136 : 2008-11-19, 22:03:16 »


PS. nie dyktuj mi co mam robić i jak sie zachować wobec poczynań lekarki,bo wiem doskonale co robić i nie potrzebuje twoich rad.Bede uwazała za słuszne,to zgłosze sprawe do Komisji Etyki Lekarskiej ,a nie ty bedziesz decydował ,kto i co odpowiada za Jurka.

Czy powiadomisz nas o werdykcie?????????

Nie piszesz skąd Hellen miała wyniki choroby nowotworowej,nie będac pewnym ,że Jurka lekarze wiedzieli o niej.Zatem skąd wyniki...kangurku???

Werdykt? Pewnie lek.med. Ewa Bednarczyk -Witoszek bedzie wiedziała pierwsza,a nie ja.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #137 : 2008-11-19, 22:06:09 »


Werdykt? Pewnie lek.med. Ewa Bednarczyk -Witoszek bedzie wiedziała pierwsza,a nie ja.

 Czy powiadomisz nas o werdykcie????????????
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #138 : 2008-11-19, 22:07:25 »

Tak powiadomie.
Napisz skąd Hellen miala wyniki choroby nowotworowej Jurka,jak nie jestes pewien,że lekarze wiedzieli o Jurka raku?
Nie wiesz? To moze nie miał raka??
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Potrzebuje pomocy - bliski zdezerterowania
« Odpowiedz #139 : 2008-11-19, 22:11:34 »

To moze nie miał raka??

A moze mial raka?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 18 zapytaniami.