forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:31:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: A jak wyglada optymalny poped seksualny?  (Przeczytany 95536 razy)
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #60 : 2008-11-15, 16:00:09 »

No dobra  Very Happy
Pisząc ,że jesteś bardzo aktywny seksualnie,to jak czesto to robisz? Codziennie,przez cały dzień? Teraz też to robisz,gdy piszesz  Cool Razz

 oh... jaka cienka jest linia miedzy zartem a proza zycia!  Very Happy

Obawiam sie, ze jak Ci powiem prawde, to jeszcze miedzy nami zaiskrzy Wink

Robie to zdecydowanie czesciej niz wkazuje przecietna... co, biorac pod uwage na moj wiek, jest czyms nadzwyczajnym. Skonczylbym z soba, gdyby mialo sie to nagle urwac i stad ta moja obecnosc tutaj i wnikliwe analizowanie kazdego postu... Twoich rowniez Wink

Pozdrawiam Ciebie Edytko - w
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #61 : 2008-11-15, 16:04:32 »

Panowie, czy ktorys z Was mial "przyjemnosc" przechodzenia przez andropauze bedac na ZO?
Czy ZO lagodzi to doswiadczenie... czy wrecz niweluje?...... Czy moze pogarsza?

-w
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #62 : 2008-11-15, 16:07:12 »



Obawiam sie, ze jak Ci powiem prawde, to jeszcze miedzy nami zaiskrzy Wink


Widzisz....tylko prawda nas wyzwoli  Cool
Gdybys napisał jak czesto to robisz,to wiedziałabym ,czy faktycznie jestes bardzo aktywny ,a tak to tylko musze ufać Twojemu powiedzmy ...wrażeniu  Cool  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #63 : 2008-11-15, 16:24:12 »


Kobiety mnie w dalszym ciagu interesuja, ale martwie sie naglym "zobojetnieniem" mojego ciala na ich prezencje.


Może potrzebujesz jakichś innych "doznań",a one nie potrafią Ci tego zapewnić?  Razz
Może nie spełniają tego co Tobie sie tam "roi" w głowie   Cool Razz
Może masz jakieś specjalne wymagania,a one nie umieją temu sprostać?  Razz

A moze powinieneś zachowac przez jakis czas wstrzemieźliwość (co za duzo,to w końcu sie znudzi i Twój organizm moze reagować "zobojetnieniem")
Zalecam terapie-miesiąc przerwy ,a potem zobaczysz ,jaki bedziesz "jurny zuch"!!!  Very Happy
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #64 : 2008-11-15, 16:28:25 »

Widzisz....tylko prawda nas wyzwoli  Cool
Gdybys napisał jak czesto to robisz,to wiedziałabym ,czy faktycznie jestes bardzo aktywny ,a tak to tylko musze ufać Twojemu powiedzmy ...wrażeniu  Cool  Razz

Tu, gdzie teraz jestem, konsumuje sie wlasnie sniadanie - ja to wlasnie robie zerkajac na Twoje posty i nie... nie mam seksu poczas pisania z Toba - ale przyznam szczerze, dzisiaj juz zaspokoilem siebie (i nie tylko siebie) raz, wieczorem z cala pewnoscia bedzie drugi raz.... i jest to "cichy" dzien! Wink
... Dokladnie nie wiem, jak Ci to pomoze we wnikliwych analizach i elokwentnych komentarzach, ale ufam, ze uzupelnisz moja wiedze w niebanalny sposob Smile

"Tylko prawda nas wyzwoli" - jest to bardzo madre i czesto nie do konca zrozumiane okreslenie.

Z calym szacunkiem - w
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #65 : 2008-11-15, 16:33:27 »

Zalecam terapie-miesiąc przerwy ,a potem zobaczysz ,jaki bedziesz "jurny zuch"!!!  Very Happy

Jezooooo!!! Miesiac przerwy nie rowna sie "jurny zuch"...... bylby to raczej "martwy zuch, ktory myslal, ze eksperyment sie powiedzie"!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #66 : 2008-11-15, 16:36:34 »

Zalecam terapie-miesiąc przerwy ,a potem zobaczysz ,jaki bedziesz "jurny zuch"!!!  Very Happy

Jezooooo!!! Miesiac przerwy nie rowna sie "jurny zuch"...... bylby to raczej "martwy zuch, ktory myslal, ze eksperyment sie powiedzie"!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Mówie Ci,że niebyłoby tak źle!  Very Happy
Sam piszesz,że Twoje ciało "zobojetniało" ("zobojetniało" przy wysokiej aktywnosci  Idea ) ,to skąd wiesz,że nie byłoby odwrotnie po jakiejs przerwie (niekoniecznie miesiecznej)? ha???  Cool Razz
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #67 : 2008-11-15, 16:48:55 »

Mówie Ci,że niebyłoby tak źle!  Very Happy
Sam piszesz,że Twoje ciało "zobojetniało" ("zobojetniało" przy wysokiej aktywnosci  Idea ) ,to skąd wiesz,że nie byłoby odwrotnie po jakiejs przerwie (niekoniecznie miesiecznej)? ha???  Cool Razz

Pochwalilem Ci sie rutyna mojego (dzisiejszego) dnia - jak pewnie zauwazylas, wspomnialem, ze jest to "cichy" dzien. No wlasnie, od czasow przejscia na ZO tych cichych dni jest dla mnie troche za duzo.... no bo gdziez sie podzialy te pelne czestych i dlugotrwalych fajerwerkow sypialnianych dni... i noce?
Caly czas przyjmuje to jeszcze lagodnie, obwiniajac sie niechcacym wejsciem w stan ketozy. Mysle, ze po wcieleniu w moje zywienie wiecej weglowodanow zaczne sie ponownie spelniac jak za dawnych dni!  Very Happy

Uwierz mi: jurny zuch = szczesliwy mezczyzna = szczesliwa kobieta = szczesliwe zycie!

 - w
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #68 : 2008-11-15, 16:54:22 »


Uwierz mi: jurny zuch = szczesliwy mezczyzna = szczesliwa kobieta = szczesliwe zycie!

 - w

Jesli założymy,ze kobiete "głowa nie boli"  Cool  ,bo jak "boli" ,to równanie nie jest prawdziwe  Cool  Very Happy

PS.Ciekawa jestem ile masz lat (no ale chyba to juz bedzie zbytnia wnikliwość-choć to by duzo wniosło do tematu  Cool Razz
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #69 : 2008-11-15, 17:00:24 »

PS.Ciekawa jestem ile masz lat (no ale chyba to juz bedzie zbytnia wnikliwość-choć to by duzo wniosło do tematu  Cool Razz

Tak a propos: seks cudownie leczy bole glowy.
Mam 48 lat.
-w
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #70 : 2008-11-15, 17:08:24 »

Ból głowy napisałam w cudzy słowie  Cool ,a to znaczy,że nie chodziło dosłownie o ból głowy  Cool   

Pono faceci po 40-stce stają sie  wiekszymi jurnymi zuchami ,niz przed -chyba to prawda  Idea Zobacze jak to bedzie  Cool
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #71 : 2008-11-15, 17:20:28 »

Pono faceci po 40-stce stają sie  wiekszymi jurnymi zuchami ,niz przed -chyba to prawda  Idea Zobacze jak to bedzie  Cool

Zgadza sie! Trzydziestoletnie szczeniaczki powinny zwrocic uwage na to, ze najlepsze jeszcze przed nimi  Very Happy
W przypadku nas - czterdziestolatkow... no co Ci bede mowil... seks, jak jestes pracowity, jest wspanialy... ale, nie oszukujmy sie - sa to "ostatnie podrygi konajacej ostrygi"!

Edytko, bedzie dobrze, tylko nie zapomnij, ze udany seks jest wspolna praca ludzi, ktorzy zrobili sobie nawyk z samoudoskonalania siebie na zasadzie trafien i bledow. Przy takiej postawie bedziesz, kochana, miala wspanialy seks przez naprawde dlugie jeszcze lata.

- w
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #72 : 2008-11-15, 17:27:35 »


... tylko nie zapomnij, ze udany seks jest wspolna praca ludzi, ktorzy zrobili sobie nawyk z samoudoskonalania siebie na zasadzie trafien i bledow. Przy takiej postawie bedziesz, kochana, miala wspanialy seks przez naprawde dlugie jeszcze lata.
Na pewno!  Smile

Zycze Ci wszystkiego dobrego!  Very Happy
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #73 : 2008-11-15, 17:35:55 »


Zycze Ci wszystkiego dobrego!  Very Happy

Ja Tobie rowniez!  Very Happy
...I jesli Twoj mlody wiek pokrywa sie z charakterem tego czarnego lamparta (lub jaguara) na zdjeciu w Twoim profilu, to czeka Cie zycie wielu doznan, barw i atrakcji!

Zrywam sie!
Do nastepnego - w
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #74 : 2008-11-15, 17:42:35 »

...Mam 48 lat...

A ile jest tego wieku w "procentach zycia"?

20%, 40%, 60%, 80% czy 90% ???

Bo tylko taki "wiek" jest istotny,
tradycyjny np. 48 lat jest nieadekwatny do "realu"  Cool Razz

Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #75 : 2008-11-15, 18:46:53 »

...Mam 48 lat...

A ile jest tego wieku w "procentach zycia"?

20%, 40%, 60%, 80% czy 90% ???

Bo tylko taki "wiek" jest istotny,
tradycyjny np. 48 lat jest nieadekwatny do "realu" Cool Razz


Poprostu młody inaczej Very Happy Very Happy
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #76 : 2008-11-15, 19:41:44 »


A ile jest tego wieku w "procentach zycia"?


Ciekawy sposob na ocenianie wieku. Nigdy nie myslalem procentowo o swoim zyciu i zakladajac, ze ilosc lat czesto nie zgadza sie ze stadium w ktorym w zyciu jestesmy i jak sie czujemy, to takie procentowanie ma sens.

Mysle, ze przebrnalem przez 40... moze 50 procent zycia i sugerujac sie dlugowiecznoscia Optymalnych, jest to ocena troche zanizona. Wink Jak ocenil/a afmfo, czuje sie zdecydowanie mlodo! Smile

Podobno przecietna dlugosci zycia, kiedy moje pokolenie dojdzie do etapu umierania, bedzie wynosila ok. 100 lat. Szkoda, ze sie nie doczlapie do nastepnego stulecia, kiedy to w wyniku kolejnych osiagniec w genetyce, dlugosc zycia przedluzy sie do dwustu (i wiecej!) lat.

pzdr - w

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #77 : 2008-11-15, 20:20:48 »

Ciekawe jak to jest w przypadku kobiet? czy kobiety po 40-stce też są bardziej aktywne?
Nie wiesz jak to jest "ojtek" -w ?  Smile
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #78 : 2008-11-15, 20:48:50 »

Ciekawe jak to jest w przypadku kobiet? czy kobiety po 40-stce też są bardziej aktywne?
Nie wiesz jak to jest "ojtek" -w ?  Smile

Edytko, byc moze sa bardziej wyuzdane, ale czy aktywne...... nie sadze.

Powstale niedawno okreslenie "Cougar" (nie wiem, czy jest ono znane w Polsce) na kobiety w leciwym wieku smakujace w mlodych mezczyznach. Okreslenie to charakteryzuje kobiete zamozna, pewna siebie, z pewnoscia po 40-stce, pragnaca "doswiadczyc" (poki jeszcze mozna) seksu z mezczyznami, ktorzy mogliby byc jej synami. Nie wiem z jaka czestotliwoscia kobiety te oddaja sie przyjemnoscia rozkoszy cielesnych, ale mysle, ze w ich niecnych poczynaniach istnieje duza doza wyuzdania.

Wybacz, ze nie pisze z wlasnych doswiadczen, ale nie mialem jeszcze przyjemnosci "harcowania" z kobieta po czterdziestce.  Very Happy Very Happy Very Happy

 - w
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #79 : 2008-11-15, 20:56:28 »

...Wybacz, ze nie pisze z wlasnych doswiadczen, ale nie mialem jeszcze przyjemnosci "harcowania" z kobieta po czterdziestce.  Very Happy Very Happy Very Happy...

Loj...  Ojtek! Ty uwazaj bo bedziesz mial "branie" zaraz!!!  Razz Razz Razz

Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.