forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:24:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: A jak wyglada optymalny poped seksualny?  (Przeczytany 95532 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #100 : 2008-11-16, 18:54:20 »

Dodam jeszcze (pewnie Halina Ch i Monikaw  Wink będą myslały ,że chce sobie nabić postów,ale wcale mi na ilosci nie zależy ,po prostu pisze,co akurat mam na mysli,a że nie mysle o wszystkim naraz,to stad ta ilość ) ,że idąc Twoim torem,to pewnie skończyłbyś (nie mam na mysli morderstwa) też z kobietą,która nie mogłby już być bardzo aktywana seksualnie i poszukałbyś se "nowej" ,młodej,bardzo aktywnej....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #101 : 2008-11-16, 18:57:21 »



Uważam ,że taki facet jest egoistą .
eee tam..
chory gościu na głowę
należy go leczyć
no chyba że poza  d... świata nie widzi

Ali.Tacy facieci nie sa w stanie założyć rodziny,bo jak sie kobita znudzi(nie jest już aktywana),to se szujaom nowy młody jak to okresliłes d.... ,az w końcu co złapiom  Shocked
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #102 : 2008-11-16, 19:01:42 »

Zapytałam czy myslisz,że dla kazdego meżczyzny sex jest najwazniejszy w życiu ,a Ty napisałeś "Bzdura ! ...."
Otóż nie wszyscy skończyli by ze sobą (tak jak Ty) jesli  by nie mogli  tego robic,więc nie pisz,że
Cytuj
kazdy mezczyzna chcialby od kobiety uslyszec..

te słowa ,które ja napisałam;
Cytuj
Zaiste sex jest najwazniejszy w życiu człowieka

bo są w zyciu człowieka ważniejsze rzeczy ,ale kazdy musi do nich dorosnąć ,aby je dostrzec.
Osobiście nie wyobrazam sobie życia z mężczyzną,dla którego sex jest tak ważny,że skończyłby ze sobą,gdyby nie mógł tego robić-to takie...jakieś "płytkie" ...

W jednym z moich wczesniejszych postow napisalem w humorystycznym ujeciu jaka jest wielka moc internetu. Teraz dodam, jak niesamowicie wypowiadanie sie na forum ucina i zniekasztalca to, co jest oczywiste!
Jest niemozliwoscia, zwlaszcza jak sie kogos nie zna, ocenic kazda wypowiedz celnie, tak jak chcial ja przekazac ten, kto ja zamiescil.
Kiedy ja pisze, ze gdybym nie mial wiecej seksu to bym sie zabil, to sie domyslam, ze nie bede brany doslownie i szanuje intelekt moich rozmowcow zakladajac, ze oni takie stwierdzenie wezma jako naturalne zabarwienie jezyka mowionego. Przeciez jak ja napisze "Po kazdym Twoim dowcipie, Edyto, umieram ze smiechu" to zakladam, ze Ty tego nie wezmiesz doslownie. Nadazasz?  Very Happy

W tym co piszesz masz duzo racji. Ja bym tez (bedac kobieta) nie mogl byc z mezczyzna dla ktorego seks jest najwazniejszy..... a gdybym uslyszal, ze ktos powaznie twierdzi, ze jak juz wiecej sie nie bedzie mogl kochac, to sie zabije, to uznalbym go za debila i symbol plytkosci!

pzdr - w
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #103 : 2008-11-16, 19:05:22 »

Rudeness is a little person's imitation of power.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #104 : 2008-11-16, 19:06:00 »

Ty tego nie wezmiesz doslownie. Nadazasz?  Very Happy



A czy Ty nadązasz na mną ? Tak mnie znasz i wiesz co mam na mysli i wiesz , dlaczego tak pisze,a nie inaczej?
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #105 : 2008-11-16, 19:17:36 »

Ty tego nie wezmiesz doslownie. Nadazasz?  Very Happy



A czy Ty nadązasz na mną ? Tak mnie znasz i wiesz co mam na mysli i wiesz , dlaczego tak pisze,a nie inaczej?

Droga Edyto, ja sie tu nie pojawilem po to, aby sie wciagac w pyskowki. Zacietrzewieniu Twojemu nie ma konca. Szkoda, ze Optymalni nie potrafia dyskutowac kulturalnie o czyms co ma stygme taboo. Spodziewalem sie, ze znajde tutaj elokwentne odpowiedzi na nurtujace mnie problemy, a zastalem agresywnych i zacietrzewionych rozmowcow.

Zycze Wam, Optymalnym, zycia i klarownosci umyslu, ktore moze byc spelnione tylko potencjalem Waszego pozywienia.

Nie obrazam sie; przechodze tylko do rzeczy wartosciowszych (i niekoniecznie musi to byc seks!).

Jest to moj ostatni post.

- w
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #106 : 2008-11-16, 19:45:17 »

Ty tego nie wezmiesz doslownie. Nadazasz?  Very Happy



A czy Ty nadązasz na mną ? Tak mnie znasz i wiesz co mam na mysli i wiesz , dlaczego tak pisze,a nie inaczej?

Droga Edyto, ja sie tu nie pojawilem po to, aby sie wciagac w pyskowki. Zacietrzewieniu Twojemu nie ma konca. Szkoda, ze Optymalni nie potrafia dyskutowac kulturalnie o czyms co ma stygme taboo. Spodziewalem sie, ze znajde tutaj elokwentne odpowiedzi na nurtujace mnie problemy, a zastalem agresywnych i zacietrzewionych rozmowcow.

Zycze Wam, Optymalnym, zycia i klarownosci umyslu, ktore moze byc spelnione tylko potencjalem Waszego pozywienia.

Nie obrazam sie; przechodze tylko do rzeczy wartosciowszych (i niekoniecznie musi to byc seks!).

Jest to moj ostatni post.

- w

A któż tutaj w tym wątku był agresywny?  Shocked Czy aby nie znalazłeś sobie jakiegoś kozła ofiarnego ,po to by z jego winy już nie pisać?  ,bo sam zapedziłeś sie w kozi róg?  Shocked
Nikt tutaj nie ma obowiązku z Tobą ani z nikim innym dyskutować,jak to trafnie napisał Daniel.
Najpewniej miałam racje piszac zaraz na poczatku ,ze chciałeś zaistniec,ale jakoś Ci sie nie udało - trzeba było moze jakiś inny temat założyc ,bo tez jakoś wiekszego nie zrobił wrazenia  Confused
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #107 : 2008-11-16, 20:39:41 »

Szkoda, ze Optymalni nie potrafia dyskutowac kulturalnie o czyms co ma stygme taboo.
No ale powinieneś wiedzieć że Edyta nie odżywia się optymalnie Wink tak się zastanawialismy kiedyś co powoduje u niej taki zalew pustopostów Wink i ....


P.S.
a w temacie u mnie 500% normy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #108 : 2008-11-16, 20:47:25 »

ojtek:
Cytuj
Zycze Wam, Optymalnym, zycia i klarownosci umyslu, ktore moze byc spelnione tylko potencjalem Waszego pozywienia.

Pan ojtek życzy nam Optymalnym - to wiele wyjaśnia  Smile
Bardzo dziękuję za piękne życzenia i również chciałabym złożyć panu ojtkowi życzenia wielkiego sexu bez granic po dni swoich koniec. Oby wszystkie swoje wolne chwile spędzał w łóżku bez książki - lecząc swe bolączki.

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #109 : 2008-11-16, 21:11:02 »

Oczywiście pisząc "sexu" miałam na myśli coś między pięć a siedem Smile bo nic innego z powyższych postów nie wynikało. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #110 : 2008-11-16, 21:13:04 »


No ale powinieneś wiedzieć że Edyta nie odżywia się optymalnie Wink


O tak  Smile "sławek"(Sławomir)- musisz wiedzieć,że robi u mnie za kucharza, przyzadza mi posiłki ,oczywiście nieoptymalne Smile Najełam sobie go za 200 PLN-nów/mies. Sama sie dziwiłam ,ze jest taki tani  Smile Ponadto sprzata u mnie w domu -musze przyznać ,ze jest z Niego niezły "woźny"  Smile ,no i otwiera gościom moim drzwi -normalnie chłop złoto ,no i nie lubi seksu,a to najwazniejsze,bo tym samym nie uwodzi moich gości  (ani mężczyzn ani kobiet)!  Smile
Dziekuje Ci Sławomirze  za wszystko!  Smile
Zeby było jasne,to Sławomir ,jest teraz na "urlopie" -dałam mu wychodne  Smile Mam nadzieje Sławomirze ,ze nie zapomniałeś uprzątnać piwnicy,jak Ci kazałam .

PS.Czuj sie Sławomirze zwolniony.Ostatnią tygodniówke masz pod wycieraczką  Smile
Papa!
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #111 : 2008-11-16, 21:42:56 »

Ty tego nie wezmiesz doslownie. Nadazasz?  Very Happy

Cytuj
A czy Ty nadązasz na mną ? Tak mnie znasz i wiesz co mam na mysli i wiesz , dlaczego tak pisze,a nie inaczej?

Cytuj
Droga Edyto, ja sie tu nie pojawilem po to, aby sie wciagac w pyskowki. Zacietrzewieniu Twojemu nie ma konca. Szkoda, ze Optymalni nie potrafia dyskutowac kulturalnie o czyms co ma stygme taboo. Spodziewalem sie, ze znajde tutaj elokwentne odpowiedzi na nurtujace mnie problemy, a zastalem agresywnych i zacietrzewionych rozmowcow.


I to mi przeszkadza najbardziej - że będąc na tym forum razem z tą "osóbką" mam automatycznie przyklejoną łatkę - na przykład "optymalnej nie potrafiącej dyskutować kulturalnie..."  Ma się rozumieć, to odium spada na wszystkich tu obecnych optymalnych i jedni mają to gdzieś, ale ja akurat - nie. Zatem bardzo proszę - bez takich ogólników. Nie da się ukryć, Edyta jest tu jedyną w swoim rodzaju... więc nie oceniaj innych po jej ekscesach.

Cytuj
Zycze Wam, Optymalnym, zycia i klarownosci umyslu, ktore moze byc spelnione tylko potencjalem Waszego pozywienia.

Dziękuję i wzajemnie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #112 : 2008-11-16, 21:47:51 »

Krysiu.Jesli jestes tak sprawiedliwa i kulturalna ,to wskaż proszę mój post w tym watku,który wskazuje na mój brak kultury,no i oczywiście zgloś to do moderatora,jak nie znajdziesz takiego posta i nie zgłosisz go do moderatora,to znaczy,że wypisujesz kłamstwa pod moim adresem.Zaznaczam -nie wyrywaj posta z kontekstu ,tylko uwzglednij cały kontekst,wtedy bedzie to sprawiedliwe i kulturalne z twojej strony  Smile
Więc do dzieła Krysiu! Jak zaniechasz tych działań znaczy,że trollujesz  Very Happy
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #113 : 2008-11-16, 23:18:40 »


Dziękuję i wzajemnie.


Krystyna
nie ma za co

facet niby 48 lat, a  bajki opowiadał
nie dziwiłbym się gdyby miał o połowę mniej

wirtualna rzeczywistość
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #114 : 2008-11-17, 00:10:00 »

...facet niby 48 lat, a  bajki opowiadał
nie dziwiłbym się gdyby miał o połowę mniej...

Ali ja wiem, ze Ty wolisz pisac o Zydach i "kurach" np!  Cool Razz

Facet po prostu napisal "bez pruderii" o "aspekcie"
ktory co tu duzo pisac, "jest wazny" i to bardzo!!! Cool

Mial branie!!! Jak przewidzialem.  Cool Razz

Polecam przeczytac cos z Gabrysi Zapolskiej
ona pieknie "rozprawia sie" z prymitywizmem o ciasnych horyzontach myślowych,
hipokryzja i obluda.  Cool Razz

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #115 : 2008-11-17, 00:50:17 »

[

Facet po prostu napisal "bez pruderii" o "aspekcie"
ktory co tu duzo pisac, "jest wazny" i to bardzo!!! Cool


nie mówiłem o pruderii
jeno o kozaku

nie słyszałeś  o tym że głodnemu tylko chleb na myśli
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #116 : 2008-11-17, 16:13:42 »

No i cóż Krystyno? Znalazłaś ten niekulturalny post,czy tylko przyszłaś sobie do tego wątku potrollować?  Smile
Oj lubisz taki "utajony" trolling,lubisz....  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #117 : 2014-01-14, 15:55:26 »

Rada dla tych wszystkich "kozłów" Wink, co mają osłaboine libido, a i tak by chcieli:
nie stosujcie viagry, bo można oślepnąć  Cool
Znacznie lepsze efekty dają Prądy Selektywne.

I bardzo dobrze.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #118 : 2018-07-06, 10:33:48 »

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #119 : 2018-07-07, 10:47:15 »

Ale o co chodzi, że młodemu byczkowi się chce i trzeba to leczyć?  Shocked Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.