forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 08:00:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660219 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przejedzenie a żółtka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przejedzenie a żółtka  (Przeczytany 11940 razy)
Zakk_87
Go


Email
Odp: Przejedzenie a żółtka
« Odpowiedz #20 : 2008-11-17, 19:31:59 »

Dzięki Adampio!
Duże i pożywne śniadanie
 
a tak apropo zółtek - http://www.filmweb.pl/blog/entry/470791/+Maluje+si%C4%99+tylko+po+to,+aby+oszuka%C4%87+oczy...++.html

 Razz      

Pozdrawiam  Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Przejedzenie a żółtka
« Odpowiedz #21 : 2009-01-31, 10:58:37 »

Dzięki Adampio!
Duże i pożywne śniadanie
 
a tak apropo zółtek - http://www.filmweb.pl/blog/entry/470791/+Maluje+si%C4%99+tylko+po+to,+aby+oszuka%C4%87+oczy...++.html

 Razz      

Pozdrawiam  Smile

Proponuje nie jadać białka z jajek tylko same zółtka, białko jaja jest malo wartosciowe.Ja jadam na śniadanie 5-6 zołtek, plus masło, plus smietanę 30 tke, robie na wolnym ogniu taki budyn, pychotka, otrzymuje ok 100-130g tluszczu i ok 30g bialka. po godzinie od sniadania dojadam cos z wegli w ilosci ok 20-30 g np banana, suszone sliwki,czekolada) i dzien do 18 tej mam z głowy. Gdy nudzi mi się budyń, robie jajecznice na boczku lub na tlustym podgarlu.
Na wieczor dojadam juz niewielką ilosc bialka nawet nie konecznie najwyzszej jakosci, tzn raz wyzszej raz nizszej bo raz wątrobka, raz karkowka raz śledzic w zaleznosci od ochotki. do tego troche tluszczu i ziemniak oraz cos z warzyw. ok 21 gdy czuje ze brak mi wegli dojadam albo sliwke w czekoladzie, albo cos co akurat mam pod reką.

objawy przebiałczenia: swąd skóry, pobolewanie stawów, pobolewanie w okolicy wątroby, nerek.
objawy niedoboru wegli; pobolewanie głowy, sennośc, kurcze łydek, ketony w moczu(ketodiastix)

staram sie tak manewrowac moim menu aby powyzsze objawy zdarzaly sie nader rzadko. 

moze moje podejscie do dziennego wyzywienia i niektore ostrzezenia pomoga Ci ustawic to wszystko. VIOLA
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Przejedzenie a żółtka
« Odpowiedz #22 : 2009-02-01, 11:54:34 »

przepraszam za bład , ze śwniadania otrzymymuję ok 20 g bialka.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.