forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-25, 12:28:41

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660314 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Do tematu choroby i ich wyleczenia
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Do tematu choroby i ich wyleczenia  (Przeczytany 24193 razy)
lutonn
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #20 : 2006-08-26, 13:00:31 »

czy wy wiecie ze nic niewiecie
Tak Wink i dzieki temu jesteśmy krok przed tobą Razz
   a ja stoje na skraju przepasci Very Happy Surprised Laughing
Zapisane
wojteks
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #21 : 2006-08-26, 16:24:32 »

Biedaku i to pewnie bez paraszuta?. A my maszerujemy sobie po pięknym szrokim moście nad przepaścią. Nie widzisz go? Shocked Confused. Zrób krok do przodu. A jednak spadasz? Szkoda!!! Confused Laughing Laughing Laughing, ale to był twój wybór Cool.
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #22 : 2006-08-29, 18:45:35 »

cikawi mnie do czego to plujesz ,bo moze zaszla tu jakas pomylka za ktora z gory w twoim imieniu przepraszam . mylic sie to taka ludzka rzecz "bracie" "Optymusie" Very Happy Laughing Razz
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #23 : 2006-08-29, 18:57:30 »

nich zyje ludzka glupota!!!o jakim moscie mowa? wszyscy jestemy na tym samym miejscu,wszyscy idziemy ta sama droga w tym samym kierunku,wiec po co sobie skakac do oczu? Kto sie urodzil musi umrzec,inaczej byc nie moze  Smile
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #24 : 2006-08-29, 20:57:22 »

Oczywiscie;ale jak zachorujemy to robimy w okol siebie kociokwik. Iwtedy rozumiemy ze zdrowie to rzecz najcenniejsza ,najwspanialsza pod sloncem. Bo lepiej umrzec ze starosci niz w szpitalu w jakichs okropienstwach, na oczach ludzi raczej obojetnych  Confused.A ty ELMO nie cwaniakuj bo slyszalem ze sie boisz myszy a co dopiero smierci Shocked Smile
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #25 : 2006-08-30, 09:48:51 »

jasne ,ze sie boje ,kto z nas sie nie boi nieznanego? a co dopiero smierci???,zreszta nie chodzi tu tylko o strach przed smiercia ,chodzi tez o troske pozoztawionych przez nas osob,o zal typu"co sie z nimi stanie po mojej smierci?"Zostalismy przez Boga obdarzeni takimi przymiotami jak milosc ,troska ,wspolczucie i jest to oczywiste ze to odczuwamy,nie mniej jednak musimy kiedys umrzec,poprostu musimy   Confused
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #26 : 2006-08-30, 10:46:24 »

czy ktos z forumowiczow moglby napisac mi ,czy ja cos okrotnego napisalam?.Jesli ktos moze skomentowac ,bardzo prosze   Sad
Zapisane
Ewa
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #27 : 2006-08-30, 18:31:38 »

Elmo, co sie nas pytasz? Ja jestem dla ciebie autorytetem? skoro uważasz, ze nic złego, to nic złego. Mnie nic nie raziło
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #28 : 2006-08-30, 21:52:48 »

dzieki Ewa ,Twoje slowa mnie bardzo ucieszyly ,nawet nie wiesz jak bardzo ,bo widzisz...pewna osobe bardzo urazily te slowa ,ta osoba powiedziala mi ze nie mam ludzkich uczuc tylko zwierzece   Confused.Ta osoba nie jest mi obca i dlatego jej slowa mnie zabolaly   Sad
Zapisane
lekarka
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #29 : 2006-09-02, 20:45:50 »

Elmo, co sie martwisz jakimś tam gadaniem,
A propos umierania to naczytałam się tyle wschodnich wywodów, że możemy poźniej i w zdrowiu, a tak wogóle to mam nadzieję, że dożyję
czasów gdy 120 lat i więcej będzie średnią umierania (oczywiście w pełnym zdrowiu!!!).
Chyba tak ogólnie przesadziłam.
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #30 : 2006-09-05, 12:36:22 »

No moze troszeczke Very Happy Laughing
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #31 : 2006-09-05, 20:52:36 »



A propos umierania to naczytałam się tyle wschodnich wywodów, że możemy poźniej i w zdrowiu, a tak wogóle to mam nadzieję, że dożyję
czasów gdy 120 lat i więcej będzie średnią umierania (oczywiście w pełnym zdrowiu!!!).

Cytuj

Wschodnich wywodow cd:--smierc nastepuje zgodnie z wola Czlowieka w atmosferze pogody i radosci, zwykle po wykonaniu  glownych zadan zyciowych ,po wyczerpaniu i zuzyciu calego ustroju biologicznego, zazwyczaj po przekroczeniu 100 lat.
Czlowiek powinien byc czynny i pozyteczny do samej smierci.
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #32 : 2006-09-14, 18:56:00 »

Chcialam cos dodac na temat tego spozywania cukru.Bo ja nie spozywam juz cukrow prostych przez 2,5 roku i gdy robilam sobie poziom glukozy ze 2 mies temu mialam calkiem w normie  Cool.ciesze sie zatem ze moj mozg jest odzywiony  Very Happy ,ale czy aby na pewno?W przepisach dr J.K znajduje sie zastosowanie cukru  Confused.To tylko tak dla smaku? czy zeby odzywic mozg??.Pytam tak z ciekawosci  Wink Pozdrawiam
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #33 : 2006-09-14, 20:01:36 »

Chcialam cos dodac na temat tego spozywania cukru.Bo ja nie spozywam juz cukrow prostych przez 2,5 roku i gdy robilam sobie poziom glukozy ze 2 mies temu mialam calkiem w normie  Cool.ciesze sie zatem ze moj mozg jest odzywiony  Very Happy ,ale czy aby na pewno?W przepisach dr J.K znajduje sie zastosowanie cukru  Confused.To tylko tak dla smaku? czy zeby odzywic mozg??.Pytam tak z ciekawosci  Wink Pozdrawiam

CUKIER--to poprawienie smaku niektorych potraw, a wiec nalezy go traktowac jako przyprawe, nie ma w naturze produktow czysto weglowodanowych, ktore bylyby niezbedne dla czlowieka.
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #34 : 2006-09-14, 20:06:02 »

Dziekuje Hano za wyjasnienie mi tego trapiacego mnie problemu Smile .Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #35 : 2006-09-19, 13:06:54 »

To nie prawda!! Laughing
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Do tematu choroby i ich wyleczenia
« Odpowiedz #36 : 2006-09-25, 14:24:35 »

co? nieprawda  Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.