forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:45:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!  (Przeczytany 30243 razy)
ali
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #20 : 2008-11-29, 22:29:46 »

Ali,napisz lepi o kurach,a nie bedziesz pisoł o gnojówce .
Czy Twoje kury lubiom sie "kompać" w kurzu?  Cool
nie  w kurzu elmo tylko w piasku
ps,
 trza iść z postempem
kury karmić bakcylami to może bendom  jajami ciskały
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #21 : 2008-11-29, 22:34:32 »

U mnie na podwórku psy czasem kopały dołki,potem jak było sucho,to powstawał taki kurz,w którym kury sie kapaly -jak to zwierzaki ze sobą współpracowały  Cool
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #22 : 2008-11-30, 00:24:28 »

Zapisane
Goska999
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #23 : 2008-12-01, 23:23:03 »

JESTEŚCIE DEBEŚCIAKI , UŚMIAŁAM SIĘ Z WASZYCH  DIALOGÓW JAK NIGDY. Mr. Green
Może ten wątek umieścić w ,,HUMOR". Very Happy
Chociaż mieszkam na wsi w domku z ogródkiem i kocham wszelakie zwierzątka, Razz
nigdy bym nie chciala przebywać nawet 5 minut w smrodzie świnek i krówek.
Na takie stanowisko chętnymi są przeważnie  ludzie z nizin społecznych, czyli alkocholicy i ludzie
bez perspektyw życiowych.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości w poszukiwaniu, gdyż wśród optymalnych takich ludzi nie ma.  Exclamation Rolling Eyes
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #24 : 2008-12-01, 23:25:50 »

Ali ze świni karmionem cukrem to tłuszczu raczej nie będzie. To teraz już wiem dlaczego w kościach ze sklepu jak ugotuję rosól wołowy nie ma tłustych oczek, które samkowicie na Mnie "patrzają".

A ten na zdjęciu to róśł jaki uwarzyłam na śwince bardziej ekologicznej bo karmionej jakąs tam ilością paszy sztucznej ale do tego zlewki, dobre na wszystko szczególnie dla tłuściutkiej świnki. Za mała rozdzielczość fotki ale naprawdę jest żółty, i oczkatłuste mają bez dodawania czegokolwiek innego tłustego. Pozdrawiam .
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #25 : 2008-12-01, 23:55:44 »

Ali ze świni karmionem cukrem to tłuszczu raczej nie będzie.
no maści babo placek
a z czego się tłuszcz odkłada jak nie z węgli???
kiedyś szanowna młodzieży 
świnie "pędzono" na zieleninie  z dodatkiem śruty a tuczono ziemniakami
  słonine mierzono na  szerokość dłoni
tak wyglądał naturalny chów

Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #26 : 2008-12-01, 23:58:06 »

Ali czyli mam rozumieć człowiekowi cukier szkodzi a świnię krzepi? Smile


Very Happy
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #27 : 2008-12-02, 00:12:42 »

Ali czyli mam rozumieć człowiekowi cukier szkodzi a świnię krzepi? Smile

 Very Happy
zapytaj świnie

ps.
świnia miała dawać mięso i  tłuszcz i nikt ją o zdanie nie pytał
ale były zdrowsze niż obecnie
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #28 : 2008-12-02, 07:34:02 »

Kurde Sad nie dostałam propozycji pracy jeszcze , a napaliłam się jak szczerbaty na suchary...czytaj... węglowodany! Laughing
A co do świnek ? to mówię ja Wam ,że to mądre bestyjki ...one nie lubią czekoladki zero procent cukru jak my , ale kurczakiem nie gardzą ! widziałam jak się pewnego razu dopadły i lizały mu piórka i nie tylko...nic nie zostawiły , nawet owe piórka pochłonęły ..ciekawe jakie witaminy zawierają ...bo se tak myślę ,że jak my wsuwamy te jajeczka , to może w drodze ewolucji niedługo fruwać będziem?  Wink
   
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #29 : 2008-12-02, 08:18:58 »

Pióra? - dla "niskowęglowodanowych "dietetyków"", są "niestrwane", bo każdy dzięki nim wie, że "Kwaśniewski się myli, co do kolagenu", bo pewien biochemik powiedział, że "kolagen - to żelatyna", a skleroproteiny się "nie trawią" Shocked.
Białko pióra to głównie keratyna - cenne źródło cysteiny i metioniny dla monogastrycznych (trawione przez kaspazy), a u przeżuwaczy przez bakteryjne keratynazy, ale to wie raczej weterynarz, bo dla prawdziwego "opty-dietetyka", a przez to dla reszty niskowęglowodanowych znawców - nawet kolagen jest niestrawny. Shocked

PS
tak na wszelki wypadek podam, że człowiek zalicza się do tych wydzielających kaspazy i dlatego pióra od biedy też strawi, że o kolagenie nie wspomnę...Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #30 : 2008-12-02, 10:19:46 »


nigdy bym nie chciala przebywać nawet 5 minut w smrodzie świnek i krówek.
Na takie stanowisko chętnymi są przeważnie  ludzie z nizin społecznych, czyli alkocholicy i ludzie
bez perspektyw życiowych.


No popatrz  Shocked A mnie nie przeszkadza taki smrodek  Cool Chciaż nie powiem ,dusi mnie jak wejde do hipopotanów zwłaszcza zimą,ale idzie sie przyzwyczaic  Cool
Znaczy,ze jestem z nizin społecznych,albo alkoholikiem,albo bez perspektyw życiowych  Shocked Nawet nie wiedziałam o tym  Shocked
Dobrze sie jest czegos dowiedziec nowego o sobie  Very Happy
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #31 : 2008-12-02, 12:31:59 »

Gdyby swinie zyly 4 lata to tez mialyby miazdzyce, ale kto je trzyma tak dlugo. U kur 4 - 5 letnich miazdzyca wystepuje bardzo czesto  lecz mieso jest za twarde nawet dla psa. U mnie kury zyja 2 lata a po tym czasie ida do gara. Niewazne, ze znosi duzo jajek. Dzisiaj zabilem ostatnia dwulatke a tluszczu zolciotkigo bylo na niej z pol kilo. Wyszedl smakowity rosol a caly wsad z rosolu byl dla psa i kur.
A nawiazujac do smrodu od krow i swin to zalezy kto jak zajmuje sie zwierzetami. Moje krowy sa czyste i pachna jakby mlekiem.
Przebywaja caly rok na swierzym powietrzu, leza na czystej trawie a doje jee w specjalnym pomieszczeniu do tego przeznaczonym. 
Widzialem u kilku farmerow swinie i one tez mialy w miare czysto, bez gnojowicy i bez smrodu. Wszystkie problemy zwiazane z hodowla zwierzat mozna sobie rozwiazac. Ale jak sie zylo z dziada pradziada w smrodzie to trudno o jakies innowacje w zagrodzie.
Przyklad na filmie " Konopielka"
pozdrawiam
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #32 : 2008-12-02, 13:25:01 »

PS
tak na wszelki wypadek podam, że człowiek zalicza się do tych wydzielających kaspazy i dlatego pióra od biedy też strawi, że o kolagenie nie wspomnę...Cool

dzięki z poszerzenie horyzontów  Smile.
no to ja chyba zrezygnuję z podjadania w/w smakołyku Twisted Evil , bo nie chcę trawić kreatyny ...jeszcze mi kopytka urosną i co??? a wtedy to mi już żadna dieta nie pomoże  Shocked.
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #33 : 2008-12-02, 13:31:29 »

A nawiazujac do smrodu od krow i swin to zalezy kto jak zajmuje sie zwierzetami. Moje krowy sa czyste i pachna jakby mlekiem.
Przebywaja caly rok na swierzym powietrzu, leza na czystej trawie a doje jee w specjalnym pomieszczeniu do tego przeznaczonym. 
Syriusz Ty z tymi krówencjami nie przesadzaj ...mlekiem pachną!  Mad chyba wtedy gdy mi cho*era jedna szkitę wsadziła w prawie pełne wiadro udojonego mleka!!! ...nie zapomnę tego choć dawnooo temu  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #34 : 2008-12-02, 14:04:49 »

Kurde Sad nie dostałam propozycji pracy jeszcze , a napaliłam się ...

Widzisz? Po co pisałaś,zes kobita jest? Takich rzeczy sie nie ujawnia.Napisałabys ,zes tęgi chłop ,stworzony wprost do roboty  w gospodarce,że w ogóle,to miałaś gospodarke,ale musiałas sprzedac,a teraz potrzebujesz dachu nad głową ,kogos kto ci zapewni wikt i opierunek w zamian za solidna prace.
Trzeba było napisac,ze kochasz świenie i krowy,ze doskonale sie z nimi porozumiewasz,ze znasz ich jezyk i ze przy Tobie rosna jak na drożdżach ,a Ty zes ujawniała ,zes kobita ,łoj ales sie popisała  Razz
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #35 : 2008-12-02, 14:32:37 »

PS
tak na wszelki wypadek podam, że człowiek zalicza się do tych wydzielających kaspazy i dlatego pióra od biedy też strawi, że o kolagenie nie wspomnę...Cool

dzięki z poszerzenie horyzontów  Smile.
no to ja chyba zrezygnuję z podjadania w/w smakołyku Twisted Evil , bo nie chcę trawić kreatyny ...jeszcze mi kopytka urosną i co??? a wtedy to mi już żadna dieta nie pomoże  Shocked.

Chyba Ci chodziło o keratynę, dwie literki, ale jednak spora różnica  Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #36 : 2008-12-02, 14:41:39 »

Mari.Zapytaj jeszcze o prace przy kurach.Ali ma kury,moze by Cie najał  Cool
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #37 : 2008-12-02, 15:00:29 »

Mari.Zapytaj jeszcze o prace przy kurach.Ali ma kury,moze by Cie najał  Cool
Ale ja się boję kogutów  Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #38 : 2008-12-02, 15:03:02 »

Wiem,ze koguty bywaja groźne,ale pomysl,ze na posterunku stałby Ali  Razz Cool
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Praca dla mężczyzn u Optymalnych na wsi- Zapraszam!!!
« Odpowiedz #39 : 2008-12-02, 15:32:39 »

Wiem,ze koguty bywaja groźne,ale pomysl,ze na posterunku stałby Ali  Razz Cool
Edytko ja tam mam podejrzenie ,że solidarność plemników mogłaby zwyciężyć i co wtedy ???..
Mam nadzieję ,że przybędziesz na ratunek ?.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.