forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-26, 18:47:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660428 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  Prady selektywne a tiki nerwowe
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 14 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Prady selektywne a tiki nerwowe  (Przeczytany 125767 razy)
sewero
Gość


Email
Prady selektywne a tiki nerwowe
« : 2008-11-21, 15:10:49 »

Wiecie moze czy prady selektywne pomagaja na tiki nerwowe u dzieci???
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #1 : 2008-11-21, 15:21:47 »

Wg. tych co praktykuja prady/daja je--to pomagaja na wszystko, no moze na prawie wszystko--a najbardziej pomagaja --oproznic kieszenie.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #2 : 2008-11-21, 17:10:11 »

Wg. tych co praktykuja prady/daja je--to pomagaja na wszystko, no moze na prawie wszystko--a najbardziej pomagaja --oproznic kieszenie.

Czyli co, powiedz bez przenosnikow.....nie wierzysz w PS? Masz jakies w tym kierunku doswiadczenie? Bralas? Powiedz nam wszystkim jakie sa Twoje wrazenia?
Zapisane
sewero
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #3 : 2008-11-21, 19:03:38 »

moj syn wtedy 5 letni bral prady na rozszezenie pluc. Pomoglo bo astmy juz nie ma. Ja bralam na nietrzymanie moczu po cesarce. Tez pomoglo.Mama na zimne nogi tez pomogly.Mysle ze to jednak pomaga.
Jak bylam w Ustroniu dostalam 10 pradow na caly uklad. Po siodmym bylo mi tak niedobrze zbieralo mnie na wymioty. Na drugi dzien powiedzialam Panu Jackowi ze zle sie czuje. Zrobil mi prady odwrtonie. Powiedzial ze dostalam za duzo i teraz przewyzsza inny uklad i musi to odwrocic. Po 20 minutach pradow czulam sie wtedy juz super. Moim zdaniem pomagaja bardzo.
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #4 : 2008-11-21, 19:44:03 »

Sewero--sugestia, efekt placebo = osiagniecie skutku psychologicznego, zaspokojenie zadania pacjeta, pozytywne nastawienie  ot to wszystko dziala na nasze EGO-- i skutki sa widoczne.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #5 : 2008-11-21, 20:07:15 »

Sewero--sugestia, efekt placebo = osiagniecie skutku psychologicznego, zaspokojenie zadania pacjeta, pozytywne nastawienie  ot to wszystko dziala na nasze EGO-- i skutki sa widoczne.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #6 : 2008-11-21, 20:09:44 »

Sewero--sugestia, efekt placebo = osiagniecie skutku psychologicznego, zaspokojenie zadania pacjeta, pozytywne nastawienie  ot to wszystko dziala na nasze EGO-- i skutki sa widoczne.


Przpraszam, za te puste posty...... no udaje mi sie byc szybszym od internetu, choc zmienilem 50/50 mbit

Wracajac do tematu, w/g Ciebie jest to sugestia?
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #7 : 2008-11-21, 21:22:01 »

Wg. mnie w tej kwesti ludzi mozna podzielic na tych co prady im pomogly, --co prady im nie pomogly, i na tych obojetnych/co nie zauwazyli roznicy przed i po dawce selektywnych, niby fizycznie i ks. Wlodzimierz Sedlak i dr Jan Kwasniewski maja racje, ale organizm ludzki to nie tylko fizyczna strona .
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #8 : 2008-11-21, 21:25:29 »

Miałam 20 zabiegów w JG mi specjalnie nie pomogły ale warto spróbować kazdy organizm jest inny.
Zapisane
kangur
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #9 : 2008-11-21, 21:33:50 »

Sewero--sugestia, efekt placebo = osiagniecie skutku psychologicznego, zaspokojenie zadania pacjeta, pozytywne nastawienie  ot to wszystko dziala na nasze EGO-- i skutki sa widoczne.

Czy zasypianie pacjenta podczas zabiegu to tez placebo? A moze nastawienie pacjenta? A moze jeszce co innego?
Wejdz na forum
 www. rifeforum.com
i poczytaj troche o pradach elektrycznych i co one moga zdzialac.
Kup aparat do pradow selektywnych. Wyproboj na sobie. A potem bedziesz sie wypowiadac. A to ze sa naciagacze to jest inna sprawa.
Zapisane
sewero
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #10 : 2008-11-21, 21:42:04 »

to znaczy ze taklie malutkie dzieci tez potrafia sobie wmowic ze cos tam pomaga. Mam wyniki sprzed pradow i po pradach. Nie wiem jak to badanie sie nazywa po polsku ale sprawdzali wydolnosc pluc. Byly to rozne testa w kabinach. Robilam je u pulmologa
15 % poprawy wydolnosci.
Nie wierze ze to sugestia. wierze ze wiara moze czynic cuda ale u takich malych dzieci hmmmmmmmm?????
Nie wiem czy moj syn zdawal sobie sprawe co oni mu robia. Bedac w Ustroniu poznalismy dziewczynke chyba 3 letnia. Tez miala prady na astme i tez jej pomoglo. Tez sugestia???
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #11 : 2008-11-21, 22:28:53 »

Wg. mnie w tej kwesti ludzi mozna podzielic na tych co prady im pomogly, --co prady im nie pomogly, i na tych obojetnych/co nie zauwazyli roznicy przed i po dawce selektywnych, niby fizycznie i ks. Wlodzimierz Sedlak i dr Jan Kwasniewski maja racje, ale organizm ludzki to nie tylko fizyczna strona .


Czyli sugestia. Moze nie w pelnym tego slowa znaczeniu, niemoge sam sie wypowiedziec, poniewaz nie bralem PS, ale z tego co mowisz to bardziej "wiara przenosi gory"!
Czy tak mam to zrozumiec? Czy tez, sama na ten temat nie masz zdania, starasz sie cos przekazac i niebardzo wiesz jak to wyjasnic?
Zapisane
adam319
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #12 : 2008-11-21, 23:03:30 »

Jak to się mawia w polityce:
„Nie uznam informacji za wiarygodną dopĂłki jej nikt nie zdementuje”.
Bez cytatu, tylko link. Ostrzegam, zawiera on wewnętrznie sprzeczne treści gwałcące zdrowy rozsądek.
I to piszą pewnie Ci co pewnie popierają naukowo udowodnione „elektrowstrząsy” jako metodę leczenia zaburzeń psychicznych.

http://www.kardioserwis.pl/page.php/1/1/show/111


A to na drugą nogę:
http://www.depresja.pl/page.php?id=2_2_3_1

Dla wyjaśnienia niezorientowanym, metody te różnią się (w podanej kolejności) tak jak operacja z użyciem laserem od wysadzania dynamitem.
Shocked

Najbardziej ubawił mnie ten „komunizm historyczny” – gdzieś to juĹź na forum czytałem. Smile
Zapisane
adam319
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #13 : 2008-11-21, 23:05:35 »

sorry "komizm" nie "komunizm" - mam chyba uczulenie Smile
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #14 : 2008-11-21, 23:19:17 »

Jak to się mawia w polityce:
„Nie uznam informacji za wiarygodną dopĂłki jej nikt nie zdementuje”.
Bez cytatu, tylko link. Ostrzegam, zawiera on wewnętrznie sprzeczne treści gwałcące zdrowy rozsądek.
I to piszą pewnie Ci co pewnie popierają naukowo udowodnione „elektrowstrząsy” jako metodę leczenia zaburzeń psychicznych.

http://www.kardioserwis.pl/page.php/1/1/show/111


A to na drugą nogę:
http://www.depresja.pl/page.php?id=2_2_3_1

Dla wyjaśnienia niezorientowanym, metody te różnią się (w podanej kolejności) tak jak operacja z użyciem laserem od wysadzania dynamitem.
Shocked

Najbardziej ubawił mnie ten „komunizm historyczny” – gdzieś to juĹź na forum czytałem. Smile


Adam, dziwie Ci sie!!
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #15 : 2008-11-21, 23:36:49 »

Wiecie moze czy prady selektywne pomagaja na tiki nerwowe u dzieci???
Jolu,a moze akupunktura ??????? Razz
Zapisane
Halina Ch.
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #16 : 2008-11-22, 08:54:11 »


Jezu, to jak za czasĂłw  Frankensteina!
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #17 : 2008-11-22, 09:24:18 »

A moze dać spokĂłj  Shocked
Zapisane
toan
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #18 : 2008-11-22, 09:40:37 »

Wiecie moze czy prady selektywne pomagaja na tiki nerwowe u dzieci???

Na temat wykorzystania Prądów Selektywnych wie najwięcej twórca ich metodologii, czyli Jan Kwaśniewski, ale można przy każdym "tiku" zwracać dziecku uwagę, aby starało się nad tym zapanować. Często u dzieci zdarza się "rozdziawianie buzi", gdy czymś się zainteresują - można to zlikwidować zwracając dziecku uwagę np: "zewrzyj japę, bo ci mucha wleci" Wink. To przeważnie skutkuje przy odruchach warunkowych.  Very Happy
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #19 : 2008-11-22, 09:58:39 »

Sewero--sugestia, efekt placebo = osiagniecie skutku psychologicznego, zaspokojenie zadania pacjeta, pozytywne nastawienie  ot to wszystko dziala na nasze EGO-- i skutki sa widoczne.

Czy zasypianie pacjenta podczas zabiegu to tez placebo? A moze nastawienie pacjenta? A moze jeszce co innego?
Wejdz na forum
 www. rifeforum.com
i poczytaj troche o pradach elektrycznych i co one moga zdzialac.[b][/b]Kup aparat do pradow selektywnych. Wyproboj na sobie. A potem bedziesz sie wypowiadac. A to ze sa naciagacze to jest inna sprawa.

Kangue--jezeli chcesz dyskutowac o pradach selektywnych--to proponuje na poczatek --lekture  Jan Kwasniewski  "Odpowiedzi na listy" /zielona ok./ list: 5, 6, 7, 32, 44, 68
I troche naukowo  ks. Wlodzimierz Sedlak " Mala monografia bioelektroniki".

Tylko staraj sie czytac te lektury ze zrozumieniem--bo ostatnio na forum az sie roi od "wiadomosci z zielonego lasu".
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 14 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.