forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 16:04:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659741 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Prady selektywne a tiki nerwowe
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Prady selektywne a tiki nerwowe  (Przeczytany 125577 razy)
toan
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #20 : 2008-11-22, 10:35:45 »

Kup aparat do pradow selektywnych.

"kangur"
a jak miodu chcesz spróbować, to pasiekę kupujesz?
Tym bardziej, że zamiast "Pentapulsa" można się nabrać na "transformator" prądów selektywnych, albo inne generatory fal elektromagnetycznych!.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #21 : 2008-11-22, 10:37:19 »

Kup aparat do pradow selektywnych.

"kangur"
a jak miodu chcesz spróbować, to pasiekę kupujesz?
Tym bardziej, że zamiast "Pentspulsa" można się nabrać na "transformator" prądów selektywnych, albo inne generatory fal elektromagnetycznych!.

Jak chcesz sie napić śmiatany,to musisz sobie kupić krowe .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #22 : 2008-11-22, 10:51:19 »

A, jak bym chciał... to bym mógł, bo chcieć - to móc (nie koniecznie "mieć", jak błędnie wielu domniemuje, srodze się zawodząc, gdy już "mają" - co chcieli!)  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #23 : 2008-11-22, 11:07:36 »

A, jak bym chciał... to bym mógł, bo chcieć - to móc (nie koniecznie "mieć", jak błędnie wielu domniemuje, srodze się zawodząc!)  Cool

hehe.Przypomniał mi sie pewiem Cygan,który sprowadził sie na wieś(jeszcze jak byłam dzieckiem) z rodziną i zawsze mówił "Jakbym chcial to bym mial (i tu wstawiał co by chciał)" przy tym nie wymiawiał "ł"  Laughing ,ale nie "chcial" to i nie "mial"  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #24 : 2008-11-22, 11:18:20 »

Dlatego sztuczne, powierzchowne "podziały", które rozpowszechnia tu np: "grizzly", są na poziomie Winnie The Pooh  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #25 : 2008-11-22, 13:55:18 »

Dlatego sztuczne, powierzchowne "podziały", które rozpowszechnia tu np: "grizzly", są na poziomie Winnie The Pooh  Very Happy

Jako "pupil admina" Cool Razz:
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15520&start=90
"Przecież grizly i Edyta na tamtym forum to pupile tamtego admina."

napisze, ze wykrycie "powierzchownych podzialow" stosowane dla doskonalszego postrzegania "MATRIX 90/10"
sa, zdecydowanie kozystniejsze, od niecheci do obserwacji, wypierania innych "podzialow"
np. NOWOTWOROWYCH !!!

Ale prawde piszac moje "obserwacje realu" sa "spolaryzowane eskulapowo"   Cool Razz

Drogi i serdeczny "Mecenasie" pozdrawiam goraco!!! Cool Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #26 : 2008-11-22, 14:15:51 »

Cytuj
"Przecież grizly i Edyta na tamtym forum to pupile tamtego admina."


No wiecie??? Razz  Chyba jednak troche przesadzacie...  Cool Razz


Grizzly "panie inzynierze"  Razz powiedz  "ali" ,że  do Gliwic jeżdze na basen  Razz 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #27 : 2008-11-22, 14:34:46 »

...Grizzly "panie inzynierze"  Razz powiedz  "ali" ,że  do Gliwic jeżdze na basen  Razz ...

Ale Pani Magister Edyto, czy to wypada tak kusic "ali" ???
Jeszcze zostawi swoje "kury z jajami" i pogna przez snieg do Gliwic!!!  Razz Razz Razz

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #28 : 2008-11-22, 16:20:27 »


"kangur"
a jak miodu chcesz spróbować, to pasiekę kupujesz?
Tym bardziej, że zamiast "Pentapulsa" można się nabrać na "transformator" prądów selektywnych, albo inne generatory fal elektromagnetycznych!.

W mojej sytuacji zeby napic sie piwa, to musialem kupic browar z gwarancja, ze sie w nim warzy dobrej marki piwo.
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #29 : 2008-11-22, 19:39:17 »

Wiecie moze czy prady selektywne pomagaja na tiki nerwowe u dzieci???
Tam gdzie ostatnio brałam prądy selektywne, pacjentaka mówiła, że prądy pomogły jej synowi właśnie na tiki nerwowe. Te tiki jednak wróciły i ona zabiegała o dalsze zabiegi. Właśnie nawet zakupiła aparat. Zauważyłam, że "obsługa" prądów selektywnych zawsze będzie odradzała zakup, choćby dlatego, że stracą zarobki. Twierdzą, że  prądy winne być zalecane przez lekarza i brane kontrolą lekarską. Trzeba też umieć obsłużyć aparat.  Aparat opłaci się kupić. Można przecież kupić dobry aparat. Jeśli zabiegi wymagają dojazdów i straty czasu, tym bardziej opłaci sie kupić aparat. Kosztuje 1500 zł. Seria 10 zabiegów 30 minutowych - 300zł. A co to jest jedna seria zabiegów?
Sama brałam dwie różne serie prądów. Wydaje mi się, że mi  pomogły na nerwicę. Nerwicy nie ma. Mówiono mi, także, że na prądy przychodzą studenci w czasie sesji. Sama stwierdziłam, że ruchu raczej nie było. Znam trzy osoby, którym prądy w niczym nie pomogły.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #30 : 2008-11-22, 19:43:07 »

Dlatego sztuczne, powierzchowne "podziały", które rozpowszechnia tu np: "grizzly", są na poziomie Winnie The Pooh  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #31 : 2008-11-22, 19:51:26 »

Dlatego sztuczne, powierzchowne "podziały", które rozpowszechnia tu np: "grizzly", są na poziomie Winnie The Pooh  Very Happy


Zmieniaja mi internet i dlatego te puste posty...tak powiedziano......
Wracajac do tematu...
dlatego, ze czlowiek nie wie o czym pisze, a jezeli wie to dla skaczacych misiow, pluskajacych sie zabek, milczacych krokodylow..itd.
od dwuch lat nic nie wniosl nowego, zawsze kontrowal ( bez wiedzy ), chcialby byc z psychologia na "TY" ale za maluski, z medycyna..no coz liznol, mama bylaw szpitalu..itd itp.
No,tak, najwazniejsze.....gruby tekst: kompleks mniejszosci / nizszosci ..tak to sie nazywa po polsku? Brakuje tylko tekstow w kolorze .....a juz wiem gdzie jest!!!
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #32 : 2008-11-22, 21:19:41 »

Majka a moze wiesz gdzie mozna taki aparat kupic?
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #33 : 2008-11-22, 21:46:50 »

Majka a moze wiesz gdzie mozna taki aparat kupic?

Ja gdybym kupowal aparat do pradow selektywnych nieznanej firmy, to poprosilbym sprzedawce zademostrowania ksztaltu poszczegolnych pradow na oscylografie (oscyloskopie) i poporownaniu  tego ksztaltu z opracowanym ksztaltem przez JK. Ksztalt pradow selektywnych opracowanych przez JK nie jest opatentowany.

Nie wiem czy mozna dac ogloszenie w "Optymalni" czy "Optymalniku", ze chcesz kupic taki aparat. Nie jestem na biezaco w tych sprawach.
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #34 : 2008-11-22, 21:48:18 »

Widziałam oferty w internecie. Poszukaj w googlach. Szukaj pod prądami selektywnymi.
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #35 : 2008-11-22, 21:52:59 »

Ja korzystałam z aparatu Selektonik -2. Można kupić przez internet. Ale zorientuj się jeszcze lepiej.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #36 : 2008-11-23, 07:54:46 »

Selektonik -2.

To akurat jest "generator".
Aparat do Prądów Selektywnych nazywa się "Pentapuls".
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #37 : 2008-11-23, 10:26:14 »

Selektonik -2.

To akurat jest "generator".
Aparat do Prądów Selektywnych nazywa się "Pentapuls".

Z elektronicznego punktu widzenia "Pentapuls" tez jest generatorem.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #38 : 2008-11-23, 10:35:08 »

Z geograficznego punktu widzenia Polski - w Australii "stoi" się na głowie.  Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #39 : 2008-11-23, 11:13:24 »

Z geograficznego punktu widzenia Polski - w Australii "stoi" się na głowie.  Cool

Australijczycy widza jak Polacy chodza do gory nogami.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.