forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-30, 03:00:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660655 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Prady selektywne a tiki nerwowe
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Prady selektywne a tiki nerwowe  (Przeczytany 125899 razy)
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #240 : 2009-02-11, 10:20:57 »

Wiecie moze czy prady selektywne pomagaja na tiki nerwowe u dzieci???

Na temat wykorzystania Prądów Selektywnych wie najwięcej twórca ich metodologii, czyli Jan Kwaśniewski, ale można przy każdym "tiku" zwracać dziecku uwagę, aby starało się nad tym zapanować. Często u dzieci zdarza się "rozdziawianie buzi", gdy czymś się zainteresują - można to zlikwidować zwracając dziecku uwagę np: "zewrzyj japę, bo ci mucha wleci" Wink. To przeważnie skutkuje przy odruchach warunkowych.  Very Happy

zwracanie uwagi akurat tutaj nasila sprawe.
Jestem strasznie ciekawa jaki uklad (sympatyczny czy parasympatyczny )wtedy przewyzsza.
Z poczatkiem kwietnia bede niedaleko Wroclawia a tam jest Arkadia i mysle o pradach dla syna.
Pytam z czystej ciekawosci.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #241 : 2009-02-12, 11:46:09 »

Z instrukcji Pentapulsa:
g) Pomagają w stawianiu prawidłowej diagnozy i stosowaniu skutecznego
leczenia w przypadku schorzeń o podobnych objawach lecz różnych
przyczynach (np. stany migrenowe).

Zrobiłbym podobnie również w tym przypadku . Najlepiej zdiagnozuje to Pentapuls - jak nie S-ki , to  PS-ki. W Arkadii wiedzą jak to czynić.
Sewero - to nie z mojej winy, tam, mnie nie ma - przyczyn nie znam , mogę się tylko domyślać.
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #242 : 2009-02-12, 11:49:36 »

hej
dzieki za rady . chyba zostaje mi tylko wyjazd do Polski

kristian wiem ze przeciwnicy dzialaja wszedzie
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #243 : 2010-08-13, 13:38:58 »

Mysle ze te tiki u mojego syna byly spowodowane nietolerancja pokarmowa. jest chyba uczulony na make. Jak nie je macznych to tikow nie ma. Jak zje to sie nasilaja.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #244 : 2010-08-13, 13:42:20 »

Prady na glowe nie byly potrzebne. Dlugo trwalo zanim znalazlam odpowiedz a gdy mowilam o tym naszym niemieckim lekarzom uwazali mnie za wariatke.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #245 : 2010-08-13, 13:50:35 »

...niemieccy lekarze pierwszego kontaktu sa chyba jeszcze gorsi od polskich,tylko baja lepszy sprzet diagnostyczny- kazdy musi sprawy wziac w swoje rece jesli chce zyc jako tako,bez wzgledu na to gdzie zyje Cool...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #246 : 2010-08-13, 14:34:20 »

Prądów selektywnych nie trzeba się bać, w wielu wypadkach pomagaj ale trzeba to tobić pod kontrolą specjalisty.
Nie są tanie? Fakt. A co dzisiaj jest tanie? w aptece sąsiadka co miesiąc zostawie pół emerytury.
'Cóż, tak musi być'' - mówi.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #247 : 2010-08-13, 16:35:28 »

Mysle ze te tiki u mojego syna byly spowodowane nietolerancja pokarmowa. jest chyba uczulony na make. Jak nie je macznych to tikow nie ma. Jak zje to sie nasilaja.
Jolu,moj synek rowniez uczulony na pszenice,po zjedzeniu ktorej,nastepuja ataki astmy.Odkad wspanialy lekarz dr Bramkammp naswietla  merydiany laserem, astma oskrzelowa ustapila Razz
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #248 : 2010-08-13, 19:55:12 »

Mysle ze te tiki u mojego syna byly spowodowane nietolerancja pokarmowa. jest chyba uczulony na make. Jak nie je macznych to tikow nie ma. Jak zje to sie nasilaja.
Jolu,moj synek rowniez uczulony na pszenice,po zjedzeniu ktorej,nastepuja ataki astmy.Odkad wspanialy lekarz dr Bramkammp naswietla  merydiany laserem, astma oskrzelowa ustapila Razz
No a mojemu synowi astma ustepuje na zywieniu optymalnym.
Kodar moze kiedys i ty wybierzesz sie na wczasy optymalne? Mozna duzo sie nauczyc. Ja juz 9 lat na ZO a ciagle sie ucze.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #249 : 2010-08-13, 21:30:31 »

Mysle ze te tiki u mojego syna byly spowodowane nietolerancja pokarmowa. jest chyba uczulony na make. Jak nie je macznych to tikow nie ma. Jak zje to sie nasilaja.
Jolu,moj synek rowniez uczulony na pszenice,po zjedzeniu ktorej,nastepuja ataki astmy.Odkad wspanialy lekarz dr Bramkammp naswietla  merydiany laserem, astma oskrzelowa ustapila Razz
No a mojemu synowi astma ustepuje na zywieniu optymalnym.
Kodar moze kiedys i ty wybierzesz sie na wczasy optymalne? Mozna duzo sie nauczyc. Ja juz 9 lat na ZO a ciagle sie ucze.
...uwielbiam polskie morze,a  w Jastrzebiej Gorze bylam ok.10 lat temu.>>>Sedeczne pozdrowienia dla optymalnych z tamtego turnusu.>>>>Te wakacje  spedzalismy  w Katach Rybackich  w pensjonacie "Wielorybek".Slonce palilo niemilosiernie i mielismy poludniowy upal na polnocy Laughing
 
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #250 : 2010-08-14, 15:03:03 »

...niemieccy lekarze pierwszego kontaktu sa chyba jeszcze gorsi od polskich,tylko baja lepszy sprzet diagnostyczny- kazdy musi sprawy wziac w swoje rece jesli chce zyc jako tako,bez wzgledu na to gdzie zyje Cool...
Gwidon Racja. Nie ublizajac nikomu powiem ze lekarze z ktorymi w niemczech do tej pory miialam kontakt maja klapki na oczach. To co sie kiedys nauczyli umieja i wiecej nic. Nie jestem lekarzem ale czasem mysle ze wiecej od nich wiem.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #251 : 2010-08-14, 15:21:07 »

To nie "klapki na oczach", a dbałość o interes. Najsprytniejszy wybieg ostatniej dekady, to obniżenie norm cholesterolu tak, aby zdrowemu wmówić chorobę.
Z insuliną chcą zrobić to samo!
Interes, to interes...
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #252 : 2010-08-14, 15:43:48 »

Wczoraj oglądałam wyniki badań mojej pani sąsiadki: cholesterol całkowity 178, frakcji nie badano, trójglicerydy 58. Sąsiadka się dożywia insuliną w zsatrzykach, ma lat 83. Jej lekarz zalecił jej podnieść sobie ten cholesterol trochę z pomocą dużej ilości owoców. Wtrąciłam się, bo po co by jej było 300 trójglicerydów. Nie wiem co na to jej dzieci, które lekarzom wierzą jak w obraz, choć same są już po kilku operacjach. Zasadniczo się upierają, że jedzenie nie ma wpływu na kondycję (zdrowie) człowieka, ale jak lekarz mówi by owoce jeść to je jeść.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70546


Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #253 : 2010-08-14, 21:17:49 »


Teresa nie rozumiem.. Confused Sąsiadka ma jeść dużo owoców, żeby jej się podniósł cholesterol ?  Shocked Przecież lekarze zalecają owoce na jego obniżenie.. Rolling Eyes
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #254 : 2010-08-14, 21:30:29 »

Lekarzy jest dużo, można.... wybrać  Laughing 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70546


Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #255 : 2010-08-14, 21:36:06 »


Owoców też jest dużo i można wybrać.. Rolling Eyes jajka.. Wink
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #256 : 2010-08-14, 21:39:23 »

A, jajka! To inna historia, zwycięska  Laughing 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70546


Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #257 : 2010-08-14, 21:57:29 »


Owoce są bardzo ważne - ale owoce działania..  Wink
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #258 : 2010-08-14, 22:10:00 »

O Jezu, chyba wybralem  zly dzial! Jakis taki owocowy!
Otoz, fruktoza jest............ Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #259 : 2010-08-14, 22:17:50 »

Ano !, jest.
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 20 zapytaniami.