forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 15:53:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659840 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Wizualne Skutki Kandydy.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Wizualne Skutki Kandydy.  (Przeczytany 11335 razy)
kangur
Go


Email
Wizualne Skutki Kandydy.
« : 2008-11-24, 11:00:14 »

Tu mozna obejrzec zdjecia co moze spowodowac ten drozdzak. Mozna tez co nieco poczytac.

http://www.emedicinehealth.com/candidiasis_yeast_infection/page9_em.htm
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #1 : 2008-11-24, 11:52:05 »

Kangur
No właśnie ,dawno miałam zapytać czy zwalczyłeś ją?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #2 : 2008-11-24, 12:25:11 »

Kangur
No właśnie ,dawno miałam zapytać czy zwalczyłeś ją?
on ja plucze i moczy,chyby jednak jeszcze zwalcza Razz

Kangur,a moze zoltkami ja nasmarujesz,bezposrednio na zmiany skorne????
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #3 : 2008-11-24, 13:36:06 »

Skutki Kanadi Wink tej są widzę opłakane! To jakaś australijska odmiana?.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #4 : 2008-11-24, 13:41:08 »

Moze takie skutki są w wyniku moczenia-jak wiadowo grzybki lubią wilgoć  Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #5 : 2008-11-24, 13:43:32 »

Z zewnwtrznych objawow pozostaly mi zakazone paznokcie na nogach. Zginely wodniste bable pod stopami. Zluszczanie naskorka na palcach i dloniach juz dawno ustapilo. Mocze stopy w srebrze koloidalnym i jest znaczna poprawa. Jak paznokcie juz beda zdrowe to wyrzuce wszysto obuwie i skarpety. Nie wiem czy sie pozbede tego swinstwa z ukladu trawiennego.
Podobno tak dlugo jak bedzie rtec w organizmie, tak dlugo bedzie kandyda, ktora chroni wchlanaianie rteci przez uklad pokarmowy.
WojciechS jak kumasz po angielsku to cofnij sie o kilka stron i poczytaj, co pisza inni na ten temat. Ja tylko dalem link do strony ze zdjeciami.

To nie ja pozowalem do tych zdjec. Moj ogon jest czyst, zdrowy i gotowy do akcji.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #6 : 2008-11-24, 14:01:40 »

Skutki Kanadi Wink tej są widzę opłakane! To jakaś australijska odmiana?.

Kangur naprawde Tobie wspolczuje.  Shocked Shocked Shocked

Wiem, ze to odstraszy skutecznie, wszystkie "samice" polujace na "milosc" Shocked Shocked Shocked

Mam pytanie? Jaka sume pieniedzy zaoferujesz Cool za wyleczenie,
Twoich dolegliwosci???  Cool Razz

Innymi slowy ile jest "warte" twoje zdrowie?!  Shocked Question

Pytanie jest serio w 100%, zapewniam z reka na sercu!!! Cool

 
 
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #7 : 2008-11-24, 20:21:08 »

Skutki Kanadi Wink tej są widzę opłakane! To jakaś australijska odmiana?.

Kangur naprawde Tobie wspolczuje.  Shocked Shocked Shocked

Wiem, ze to odstraszy skutecznie, wszystkie "samice" polujace na "milosc" Shocked Shocked Shocked

Mam pytanie? Jaka sume pieniedzy zaoferujesz Cool za wyleczenie,
Twoich dolegliwosci???  Cool Razz

Innymi slowy ile jest "warte" twoje zdrowie?!  Shocked Question

Pytanie jest serio w 100%, zapewniam z reka na sercu!!! Cool

 

Zyd jak sprzedaje towar, tp zawsze wie ile ten towar jest wart. Nigdy nie pyta kupca: "A ile pan da?".
Kazdy powazny posrednik tez zna cene oferowanego towaru. Czy widziales gdzies w sklepie towar z "cena": "A ile chcesz za to zaplacic?"
Czy ty kupisz kota w worku? A sam sprzedajesz. Cos nie tak z twoja dieta handlowa. Musisz zaczac cos rotowac. Jaka sume pieniedzy zaoferujesz za to nieznane cos?
A moje zdrowie jest zbyt cenne aby je powierzyc lichwiarzowi takiemu jak ty.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #8 : 2008-11-24, 20:47:40 »

...A moje zdrowie jest zbyt cenne aby je powierzyc lichwiarzowi takiemu jak ty...

Widze, ze "historia" niczego Ciebie nie nauczyla! Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Ciagle masz  ordynarny i beszczelny stosunek,
do swojego zycia i zdrowia, ktorego zupelnie nie cenisz!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Z jednej strony "robisz show z kan-DYDAMI"
i "smetnie stekasz" na temat swoich problemow
a jak ktos Ciebie pyta czy chcesz sie z tego wyleczyc,
to reagujesz z "mlotkowa agresja" !!!  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Napisz co Ciebie tak "drazni", ze posuwasz sie,
do "takich proletariackich" reakcji???  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #9 : 2008-11-24, 22:35:31 »


Napisz co Ciebie tak "drazni", ze posuwasz sie,
do "takich proletariackich" reakcji???  Shocked Shocked Shocked

Twoje nieznane cos. Twoje sprzedawanie kota we worku.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #10 : 2008-11-25, 09:16:09 »

Kangur
Miło słyszeć , że candida powoli poddaje się.
Pewnie o tym wiesz, ale nie zaszkodzi przypomieć, że bardzo istotną sprawa przy grzybicy jest spokój psychiczny.
Sama tego doświadczyłam. Kiedy sie wyciszyłam , nabralam dystansu do pewnych spraw i zaczęłam myśleć prawidłowo to minęły fobie a co dziwne przestałam mieć nawroty grzybic . Czasem myśli zabijają. Wtedy jeczcze nie byłam na DO. Kiedy na nią przeszliśmy to obydwoje z mężem mamy z tym spokój. Mąż moj wspierał sie probiotykami.

Wiem ,że jesz ziemniaki. Może to one opóźniają wyleczenie. Różnie o nich piszą.  Czasem ,że sa zasadotwórcze a czasem ,że kwasotwórcze. Wydaje mi się, że utrzymnie równowagi kwasowozasadowej jest tu też istotna. Takie mam przeczucie, ale  ja się  na tym mniej zanam  niż Ty. Tyle już w tej sprawie zrobiłeś. Wierzę , że pokonasz tą cholerę.

Mój znajomy zabronił zdejmowania butów u niego w domu. Jest przekonany, że ktoś go zaraził. Jest to człowiek z natrentstwami i bardzo nerwowy. O jedzeniu nie wspomnę. Nawet jeśli podczas wizyty  każe nakładać kombinezony to i tak grzybicy nie pozbędzie się.

Życzę Ci, żebyś w końcu powyrzucał te swoje stare buty i skarpety, kupił nowe i udał sie do Ciechocinka . Tam jest pełno czekajcych na Ciebie samotnych pań. Uszczęśliwisz którąś z nich i siebie też. Very Happy
Pozdrawiami życzę zdrowia.



Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #11 : 2008-11-26, 19:18:12 »

Moze takie skutki sa w wyniku moczenia-jak wiadowo grzybki lubia wilgoc Cool

Akurat mocz pomaga zwalczac drozdzaki.
Oklady z uryny blyskawicznie usuwaja candide.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #12 : 2008-11-26, 20:05:27 »

Kangurzasty, a czego do tej pory probowales w walce z candida?

Probowales chelatowac? np ALA?

Mowisz biegle po angielsku dlatego masz latwiej niz wielu innych.
Masz dostep do literatury, mozesz tak ot zamowic sobie z Amazon ksiazki Williama Cooka czy Cutlera. Ba.. Moze w bibliotece cos sobie lezy...

Masz Prawdopodobnie lepszy dostep do kumatych w temacie lekarzy. Na pewno latwiej ci ich znalezc niz czlowiekowi z PL, latwiej sie dogadac itp


Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #13 : 2008-11-26, 20:44:30 »

Kangurzasty, a czego do tej pory probowales w walce z candida?

Probowales chelatowac? np ALA?

Mowisz biegle po angielsku dlatego masz latwiej niz wielu innych.
Masz dostep do literatury, mozesz tak ot zamowic sobie z Amazon ksiazki Williama Cooka czy Cutlera. Ba.. Moze w bibliotece cos sobie lezy...

Masz Prawdopodobnie lepszy dostep do kumatych w temacie lekarzy. Na pewno latwiej ci ich znalezc niz czlowiekowi z PL, latwiej sie dogadac itp


Do chelatacji odnosze sie z rezerwa. Po wstepnym rozpoznaniu i zapoznaniu sie z negatywnymi opiniami zrezygnowalem z tych zabiegow.
Cooka za Twoja porada zaczalem czytac. Nie dokonczylem. Stwierdzilem, ze nasza lekarka ma wiecej doswiadczenia i jej metoda jest lepsza dla mnie. Zywienie optymalne jest przewaga nad dieta proponowana przez tego autora.
W zanadrzu jescze mam elektroniczna metode oczyszczenia organizmu z metali. Ta metoda nie dziala wybiorczo. Pozbawi organizm jonow wszystkich metali.
Trzeba jeszcze dopracowac sposob dostarczenia organizmowi niezbenych pierwiastkow po ich usunieciu. I tu moga byc klopoty z braku wiedzy jakich i ile pierwiastkow nalezy dostarczyc.
Mozna sporzadzic roztwor koloidalny dowolnego pierwiastka.
Wg mnie kandyda to jest samoobrona organizmu przed zatruciem rtecia. To zostalo udowodnione na plombowanych owcach. Tu to bylo omawiane. Byc moze olow tez do tego sie przyczynia.
Przez jakis czas pracowalem w biurze projektowym na terenie kopalni i huty olowiu.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #14 : 2008-11-26, 21:32:23 »

Kangur, nie znam tej metody ale brzmi dosc drastycznie.

Chelatacje sam robilem i mam do niej zaufanie. Takie ALA jest substancja naturalnie wystepujaca w organizmie. Jezeli sie przesadzi z dawka dostanie sie rozwolnienia, przeczyszczenia i tyle. "Usuwanie jonow wszystkich metali" nie wiem czy ma taki bezpiecznik. Nic nie wiem o tej metodzie, ale jestem nieufny.

Co cie zrazilo do chelatacji? Jakie opinie? I czyje?
Znawcow czy laikow, eksperymentatorow?

Co do  ksiazek to warto czytac kazde. Ja nie twierdze ze dieta cooka jest idealna, ale jest to jeden z wiekszych autorytetow w tej dziedzinie. I warto go czytac IMO.
Podobnie Janus - polski lekarz - daje raczej marna propozycje diety na candide, kasze, surowki, oliwa, mieso.
Ale on tez ma sukcesy terapeutyczne, ma doswiadczenie i tez warto sie dowiedziec co ma do powiedzenia. Jego wytyczne zywieniowe to lipa, ale mikstura oczyszczajaca ktora proponuje juz jest niezlym pomyslem.
Od kazdego autora mozna zaczerpnac cos wartosciowego.


Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #15 : 2008-11-27, 02:16:05 »

Czychdzi tobie o to ALA na zalaczonym obrazku?
Daj link albo napisz jak to stosowales.
Miksture Sloneckiego juz chcialem zastosowac, ale lekarka ostrzegla przed soliem z cytryny, ktory wysusz sluzowke.
Kiedys na dzialce mialem aloes. Przeszukalem dzialke i nie znalazlem. Zlikwidowalem tego kaktusa. Pozostala tylko Bromilia. Podobana do aloesa, ale to nie to.
Rozglawszy sie w sasiedstwie wiem, gdzie bede mogl zdobyc swiezy aloes.
Narazie stsuje sie do zalecen lekarki. Jest lepiej. Jako zrodlo weglowodanow stosuje ziemniaki. Ty sie nie lubisz nimi zapychac. Dla mnie nie innej alternatywy.
Marchewki nie moge. Po niej dostaje babli w ustach i swedzenie lewego przedramienia. Ostatnio sprobowalem kalafior. Nie smakowal. Wyrzucilem.
Przed dwa dni do frytek smazonych na loju dodawalem po dwie smazone rozyczki brokula. Bole brzucha. Musze tez wyrzucic. Podejrzewam, ze w tych jarzynach jest wiecej chemii z nawozow i opryskow niz pozytecznego warzywa.

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #16 : 2008-11-27, 04:21:12 »

(...)
W zanadrzu jescze mam elektroniczna metode oczyszczenia organizmu z metali. Ta metoda nie dziala wybiorczo. Pozbawi organizm jonow wszystkich metali.
Trzeba jeszcze dopracowac sposob dostarczenia organizmowi niezbenych pierwiastkow po ich usunieciu. I tu moga byc klopoty z braku wiedzy jakich i ile pierwiastkow nalezy dostarczyc.
(...)

Równie zdrowe jak usuwanie „wszystkich jonów metali” jest usunięcie z organizmu całej wody. Bez żelaza krew nie przeniesie tlenu – żeby już trywialnie podkreślić co mam na myśli.
To jakiś kompletny idiotyzm. Nawet bez miedzi nie przeżyjesz, żeby już nie wspomnieć o sodzie, czy potasie. Sad

Oznacz sobie lepiej zawartość metali ciężkich w organizmie to będziesz wiedział na czym stoisz.
Marchewka, kalafior, brokuły nie smakują? Nie jest dobrze, trzeba by odstawić wszelkie mikstury, preparaty, maści, nalewki, zioła i skupić się na żółtkach i WIEPRZOWINIE, by oczyścić organizm.
Coś Ci się wyraźnie skumulowało, może to zasługa przeszłości, a może coś Cię podtruwa obecnie.

Srebro nie jest takie niewinne jak się wydaje, może to być ciekawa kuracja ale krótka, a nie ekspozycja trwająca miesiącami.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #17 : 2008-11-27, 09:51:19 »


Równie zdrowe jak usuwanie „wszystkich jonów metali” jest usunięcie z organizmu całej wody. Bez żelaza krew nie przeniesie tlenu – żeby już trywialnie podkreślić co mam na myśli.
To jakiś kompletny idiotyzm. Nawet bez miedzi nie przeżyjesz, żeby już nie wspomnieć o sodzie, czy potasie. Sad

Zgadza sie. Ale to sa poczatki. Moze w przyszlosci zostanie opracowana metoda do wybiorczego oczyszczania.

Oznacz sobie lepiej zawartość metali ciężkich w organizmie to będziesz wiedział na czym stoisz.


W tym kraju to nie st takie proste. Na badanie krwi musisz miec skierowanie od lekarrza i lekarz decyduje typ badania. Pacjent nie ma nic do powiedzenia.
Dzis bylem u dentysty aby mi spilowal zeba, ktory sie odchylil w czasie paradentozy, sterczal jak u krolika i byl dluzszy od innych bo sie nie scieral.
Dentysta powiedzial, ze moze tylko ten zab usunac. Podziekowalem. W domu wzialem maly pilnik i sam spilowalem ten zab wyrownajac go z sasiednia gorna jedynka. Teraz mam rowne jedynki.

Marchewka, kalafior, brokuły nie smakują? Nie jest dobrze, trzeba by odstawić wszelkie mikstury, preparaty, maści, nalewki, zioła i skupić się na żółtkach i WIEPRZOWINIE, by oczyścić organizm.
Coś Ci się wyraźnie skumulowało, może to zasługa przeszłości, a może coś Cię podtruwa obecnie.


Jako maly chlopiec wszedzie musialem wetknac nos i dotknac wszystkiego. Pamietam jak sie bawilem rtecia popychajac palcami kulki rteci na podlodze. Nie pamietam skad to mialem. Chowalem te zabawke przed rodzicami w pudelku po zapalkach.
W koncu mama dorwala mnie z ta zabawka i wyrzucila. Znalazlem inna zabawke. Wytapialem w ognisku z pociskow karabinowych olow i formowalem figurki zebami. Pociski karabinowe i granaty wyszukiwalo sie drutem w okopach po Pierwszej Wojnie Swiatowej. W dziecinstwie mieszkalem nie daleko od bylej linii frontu.

Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #18 : 2008-11-27, 10:26:34 »

Kangur, mnie chodzi o alfa lipoic acid, najlepiej izomer R.

poczytaj Andy'ego Cutlera, glownie z niego czerpalem
www.curezone.com/faq/q.asp?a=3,76&q=102
www.livingnetwork.co.za/healingnetwork/oral_chelation1.html
onibasu.com/wiki/Cutler_protocol
http://www.curezone.com/forums/f.asp?f=638&p=1

wpisz w googla Andy Cutler protocol, alfa lipoic acid, chelation i rozne kombinacje to znajdziesz wiecej staffu.

Zrobiles porzadek z plombami?
Zapewne tak.
http://noamalgam.com/#websites

Na tych stronach anty amalgamatom tez bylo sporo o chelatacji.

Ja tez kiedys musialem bardzo uwazac na zrodlo wegli, jak zjadlo sie cos nie tak pojawialo sie wysyfienie.
Teraz to moge jesc nawet miod Smile
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Wizualne Skutki Kandydy.
« Odpowiedz #19 : 2008-11-27, 10:40:21 »

Dzieki Zenonie.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.