forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:50:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Konkurs Mikołajkowy
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Konkurs Mikołajkowy  (Przeczytany 16865 razy)
toan
Go


Email
Konkurs Mikołajkowy
« : 2008-11-30, 11:29:09 »

"Dieta optymalna nie określa ani czasu posiłków, ani ilości zjadanych pokarmów. Jeść należy wtedy, gdy chce się jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia."

Osoba, która jako pierwsza, poda tytuł książki i numer strony z której pochodzi cytat, otrzyma nagrodę: tę książkę z autografem Jana Kwaśniewskiego, oraz płytkę CD, z wybranymi fragmentami tej książki. Nagrodę prześlę priorytetem!.
Odpowiadzi proszę kierować na toan@q4.pl
Powodzenia.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #1 : 2008-11-30, 16:20:59 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #2 : 2008-11-30, 16:25:48 »

No dobra, to ja na wszelki wypadek powiem, ze fragment pochodzi z Zywienia Optymalnego 1999 ze strony 28
Zapisane
tesa
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #3 : 2008-11-30, 19:09:42 »

Zywienie Optymalne str.28
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #4 : 2008-11-30, 20:37:45 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 

a bo ja na przyklad mam tylko ksiazke "dieta optymalna". ale jak pojade do domu na swieta, to beda juz na mnie czekalo "jak nie chorowac" i moze jeszcze cos. moze "tluste zycie"? nic nie stoi na przeszkodzie, zebym sobie sprawila wszystkie, ale ktora jest naj-naj?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #5 : 2008-11-30, 20:46:58 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 

a bo ja na przyklad mam tylko ksiazke "dieta optymalna". ale jak pojade do domu na swieta, to beda juz na mnie czekalo "jak nie chorowac" i moze jeszcze cos. moze "tluste zycie"? nic nie stoi na przeszkodzie, zebym sobie sprawila wszystkie, ale ktora jest naj-naj?

Jesli ktos wygrał,to bedzie miał po prostu drugą taką książke  Very Happy       
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #6 : 2008-11-30, 21:08:20 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 

a bo ja na przyklad mam tylko ksiazke "dieta optymalna". ale jak pojade do domu na swieta, to beda juz na mnie czekalo "jak nie chorowac" i moze jeszcze cos. moze "tluste zycie"? nic nie stoi na przeszkodzie, zebym sobie sprawila wszystkie, ale ktora jest naj-naj?

Jesli ktos wygrał,to bedzie miał po prostu drugą taką książke  Very Happy       

Admin nie pomyślał.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #7 : 2008-11-30, 21:20:58 »

Ja 7 lat temu na Mikołaja 6.12. dostałam córeczkę  Cool Jaki wspaniały prezent!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #8 : 2008-11-30, 21:35:24 »

Gwidon,a jakby cały rok dostarczano Ci łój do domu i świńskie nogi,to nie byłoby lepiej niz wczasy na Kanarach?  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #9 : 2008-11-30, 21:42:18 »

ale warto   chyba  troche  odpoczac  na  cudzej ziemi ? tybbardziej   darmowo!!!

I do tego ze 100kg kosci wieprzowych i 30l wywaru ze świńskich nóg  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #10 : 2008-11-30, 21:48:49 »

no  --   jak  admonin  dorzuci  Wink

A dlaczego nie? Na pewno dorzuci,mysle,ze nawet dorzuci z 50 torebek budyniu etkera ,kosz wafelków principolo ,no i paluszki lajkonik koniecznie  Cool
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #11 : 2008-11-30, 21:53:52 »

no ale ja pytalam ktora ksiazka konkretnie jest dla was numero uno....
nagroda za odp - sloneczniki jak zloto
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #12 : 2008-11-30, 22:10:58 »


Jesli ktos wygrał,to bedzie miał po prostu drugą taką książke  Very Happy       

Admin nie pomyślał.


Pomyslal, pomyslal. Swoja ksiazke zwyciezca podaruje komus innemu.
I dingo syte i kangur caly.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #13 : 2008-11-30, 22:50:31 »

Mnie Ewa uprzedziła ,ale miałam okazje sobie sprawdzić czy to prawda Very Happy
" żywienie  optymalne " Warszawa  1999r
   Jan Kwaśniewski i Tomasz Kwaśniewski.
Ewa gratuluje wygranej .
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #14 : 2008-12-01, 03:31:07 »

(...)
Osoba, która jako pierwsza, poda tytuł książki i numer strony z której pochodzi cytat, otrzyma nagrodę: tę książkę z autografem Jana Kwaśniewskiego, oraz płytkę CD, z wybranymi fragmentami tej książki. Nagrodę prześlę priorytetem!.
Odpowiadzi proszę kierować na toan@q4.pl
(...)

To taki prosty regulamin:
Co przesłać i gdzie przesłać i kto pierwszy ten lepszy.

Na wszelki wypadek wyślę teraz tego maila, bo jak znam życie może nie być za późno skoro Admin jeszcze nie ogłosił wyników.
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #15 : 2008-12-01, 09:11:20 »



Pomyslal, pomyslal. Swoja ksiazke zwyciezca podaruje komus innemu.


Np. mnie,bo jej nie mam  Razz
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #16 : 2008-12-01, 13:51:48 »

no ale ja pytalam ktora ksiazka konkretnie jest dla was numero uno....
nagroda za odp - sloneczniki jak zloto

Hmm... Nie umiem określić, która jest dla mnie najważniejsza, bo każda z nich zawiera sporo ważnych informacji. Według mojego punktu widzenia wygląda to mniej więcej tak, aczkolwiek kolejność jest raczej chronologiczna:

1. "Dieta optymalna" - wyd. 1997 - książka, która wywróciła mój ogólny światopogląd i zresetowała zdobytą wcześniej wiedzę.

2. "DIETA OPTYMALNA" - wyd. 2000 - zaktualizowane i poszerzone. Prz okazji drobna uwaga: w Tabeli VII wkradł się drukarski błąd - pomylono kolumny Białka z kaloriami.

3. "Tłuste życie" - bardzo ciekawe spostrzeżenia Autora i wiele innych ważnych uwag, które nie znalazły się we wcześniejszych książkach.

4. "ŻYWIENIE OPTYMALNE" - to koncentrat ŻO, czyli wszystkie najważniejsze konkretne informacje.

5. "KSIĄŻKA KUCHARSKA" - to zbiór 700 najróżniejszych przepisów kulinarnych + wademekum ŻO, przepisy i orientacyjne tabele ułożone przez Autora wg wartości BTW.

6. "Odpowiedzi na listy" - seria trzech książek,  pytania pacjentów i odpowiedzi Autora w kontekście różńych chorób.

7. "DIETA OPTYMALNA  DIETA IDEALNA" - Marek Chyliński, Jan Kwaśniewski - czyli szersze
spojrzenie na fakty i mity nt. ŻO i innych modeli żywienia w oparciu o światowe piśmiennictwo.

8. "Jak nie chorować" - merytoryczne opracowanie problemu ludzkiej otyłości i miażdżycy, wskazanie ich przyczyn w złym odżywianiu; uzasadnienie dla stosowania ŻO w odzyskaniu zdrowia (w oparciu o obszerne piśmiennictwo); a także zbiór korespondencji (wraz z ksero dokumentów) dr. J.K. z decydentami mogącymi mieć wpływ na zmianę status quo.


Czekam na słoneczniki  Smile  Wink

P.S. Ten post umieszczę również w wątku tematycznym "Książki, które wywarły największy wpływ na twoje życie", bo już dawno powinnam to zrobić, mimo że ów wątek jest tak zatrollowany...
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #17 : 2008-12-01, 15:55:19 »


Hmm... Nie umiem określić, która jest dla mnie najważniejsza, bo każda z nich zawiera sporo ważnych informacji. Według mojego punktu widzenia wygląda to mniej więcej tak, aczkolwiek kolejność jest raczej chronologiczna....

uuuuu bardzo dziekujem za tak szczegolowe kompendium
 Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #18 : 2008-12-01, 18:54:29 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 


oglaszam swoj triumf!!!
Tak, to ja, zdobylem 1-sza nagrode.
adampio!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Konkurs Mikołajkowy
« Odpowiedz #19 : 2008-12-01, 18:58:28 »

A co to? Myslalam, ze tu juz zwycięzca konkursu oglosił swój triumf, a tu cisza  Smile 


oglaszam swoj triumf!!!
Tak, to ja, zdobylem 1-sza nagrode.
adampio!!!!

No to jak tak,to przyjmij moje gratulacje  Cool
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.